|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 9:10:05   
jst86
dobro jutro

super da ste uživaleuser posted image .
6. infekcijska bolezen je že obstajala takrat ko sem bila jst majhna.

leon je zadnje dni tako siten.mislim da bo kmalu nov zobek,malo se že vidi belo.user posted image
dons mamo 7 mesecev:sandra mere (doma izmerjene): 11400g, 75cm

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 12:42:16   
Anonimen
Se vidi, da so ene lumpale in jih ni, druge so na sončku, nekaj pa je verjetno takšnih kot jaz in kuhajo kosilo.

Jst - dobre mere!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 13:45:41   
Anonimen
Ojla punce!
A ma včeraj ste imele srečanje? Sem neki zabluzila, pa sem mislila, da imate danes. user posted image  No, lepo je prebrati, da ste se imele fajn. Super. Upam, da se vam bom lahko kdaj pridružila. user posted image

Sandra85, kako si? Uf, dobro vem kakšna je ta bolečina. user posted image  Tri leta nazaj sem tudi jaz imela cisto na jajčniku, sicer vodno, ma bolečine so bile grozne!!! Bila sem celo 5 dni v bolnici v Izoli, kjer so me filali s protibolečinskimi tabletami itd. Na srečno je sama počila. In od takrat je ok. In upam, da tudi bo. user posted image

NaILa, kakšna je situacija?

To noč je moj mišek spal od 7h pa do 3:30h! Torej 8,5h brez zize! user posted image user posted image user posted image  Recept je po moje v tem, da se je takoj po 19h obrnil na trebuh in dal v diagonalo. user posted image  Nič ga nisem popravljala in je bilo ok. Joj, sem pa imela take zize, da sem mislila, da mi jih bo razneslo.

Prej sem mu skuhala tri suhe marelice, par rozin in ovsene kosmiče, pa je pojedel le 40g. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 14:12:28   
NalLa
Vročina mu je zdejle malo padla, upam, da bo zdejle kaj pojedu, ker mi spet že cel dan niti ne pije niti ne je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 14:24:06   
babyrok
Innnn??? Je papcal?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 14:38:44   
NalLa
Ne ni. Ne spravim vanjga nič. Ne mleka, ne gh, ne čaja, nič!

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 15:01:09   
NalLa
zdejle je spil 80ml mlekauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 16:28:35   
sandra85
dreamz se lahko zmrnimo za dopoldanski čas, ker popoldan moj dragi dela in odpelje avto.
lumpa ma take bolečine sem imela 1. (razen med popadkiuser posted image ) med ovulacijo nimam nikoli bolečin
ljubljančanke sem vesela, da ste se načvekale in nažurale user posted image
LINA bi rade volje manjala G, ampak v izolskem ZD je ena, ki je baje tut površna, v bolnici pa imajo ful zasedenouser posted image  si bom probala izborit eno mesto v bolnici, ker so tam res vsi G super
tianna js nočem it v bolnico, ker umrem brez Eneja par dni-pa še dojim...bom prosila G za napotnico, ko neham dojit-upam da ne bo več takih bolečin. vem da bom morala prej kot slej to rešit, ampak si ne predstavljam, da bi bila par dni brez Eneja user posted image  sem res grozno navezana!

Enej tudi zadnje dni spi na trebuščku-se sam obrne in tako ful lepše spi
danes je prespal od 21h-8h brez zbujanja. pol sem ga podojila, je zaspal še za pol urce, dragi ga je preoblekel in se šel z njim igrat, js pa spala do 10huser posted image  preveč!!!
NaILa čisto normalno je, da manj jejo, ko so bubani...ne sekiraj se-vse bo nadoknadil. ti ga samo "sili" da čimveč tekočine spije. pa skopaj ga pred spanjem, da mu na naraven način T zbiješ.

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 17:08:54   
babyrok
tianna - in kako se je obnesel moj recept? Če je vse skupaj pregosto, jaz dodam še kar malo vodo v kateri sem čez noč namakala suhe slive, marelice in rozine (preden namočim, pa sadje fajn operem) in meni se zdi, da rata kar ena fajna kašica. Ene pravijo, da je pocasto, meni se pa ne zdi. Kaj praviš ti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 17:19:59   
lemavrica
Na srečanju je bilo prav fino.

Babyrok lepo da sva se spoznale.

Mi smo se malo potepali po LJ, potem sva šla k tastu zamenjat gume na mojem avtu, zdaj pa lepo pančka. Sej se bo kmalu zbudil, malo je tečko zaradi zobk ampak ni panike.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 18:04:04   
LINA31
Hoj,
mi smo se tudi potepaliuser posted image . Dopoldne 2 uri s kolegico...kava in sprehod, je skos spal. Prejle pa z dragim, kava in sprehod. Je blo luštno. Je pa full pihat začelo, zgleda, da bo res sprememba vremena.

Žan se je začel prav orenk kotalit in ne le obračat. Zdaj moram pa res pazit in zaščitit vse robove. user posted image Ali ima katera predlog kako zavarovat ročke od predala? Mi imamo full nizkih elementov in zdaj je že dvakrat tja priletel. Sem mislila kar kakšno peno gor za lepit, ampak kje jo naj dobimuser posted image
Sem danes pospravljala Žanove cunce...kolk je že presrastel...JOJ, JOJ.

Zdajle malo spančka, pol bova jedla kašo in se igrala ter okoli osmih v mižaleuser posted image user posted image . grem malo prečekirat kaj se dogaja na BB.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 18:59:31   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: jst86

dobro jutro

super da ste uživaleuser posted image .
6. infekcijska bolezen je že obstajala takrat ko sem bila jst majhna.

leon je zadnje dni tako siten.mislim da bo kmalu nov zobek,malo se že vidi belo.user posted image
dons mamo 7 mesecev:sandra mere (doma izmerjene): 11400g, 75cm


ja s čim ga pa hraniš da tko raseuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lepe mereuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 19:01:51   
lumpa6
lumpa ma take bolečine sem imela 1. (razen med popadki ) med ovulacijo nimam nikoli bolečin


jaz tut ne, sedaj jih pa imam, spremljaj naslednje ovolucije če se bo ponovili

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 19:02:11   
Anonimen
Evo, moj mišek že spančka, saj je bil buden že od 14h.

Babyrok, recept je super. Vse je popapcal. user posted image

NaILa, super, da je vsaj nekaj popil. Kako kaže zdaj?

Lina31, pojma nimam. Mogoče ti bo znala svetovati kakšna bolj izkušena mamica.

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 19:04:09   
Anonimen
Lina pa ima nov avatar! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 19:53:37   
babyrok
Ojla,

evo zdaj imam pa tud mal časa, da kaj napišem. Danes le na hitro mal preletim - čas kar nekam beži.
Vglavnem, full sem vesela, da smo se včeraj spoznale, ker ste res vse tolk fejst punce. Meni je blo super vse hrana, družba...le klima me je kar neki mrazila ampak smo se potem doma pogreliuser posted image . V maju se spet vidimo.

Danes z mojim končno izbirava slike, da jih damo nardit za album, ker smo jih do sedaj le na računalnik filali. Nardila sva izbor in do zdaj smo tam okrog 300. Punce iz Lj in okolica. - Kje je kakšen dober foto, da naredijo lepe in kaj bolj ugodno...no, ja, če je ta kombinacija sploh možna? 

Rok je nocoj spet zaspal na trebuhu in spančkal do 5. ure, ko sem mu dala malo vodice za popit in je spal naprej do 7. Če bi blo zmeraj tako, se bom pa razvadlauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 19:53:48   
LINA31
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Lina pa ima nov avatar! user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 21:31:31   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

lumpa ma take bolečine sem imela 1. (razen med popadki ) med ovulacijo nimam nikoli bolečin


jaz tut ne, sedaj jih pa imam, spremljaj naslednje ovolucije če se bo ponovili


joj, upam da se ne ponoviuser posted image

LINA lep avataruser posted image tut js sem takoj opazila, da imaš novega. za zaščito omar, predalov, vtičnic, robov...poglej tukaj. js jih bom tudi zdaj v kratkem kupila

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158983
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158981
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158999
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=159006
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158997

http://b2c.baby-center.si/WebClassification.asp?classListType=1&ClassID=37&classOrderDir=0&classOrderBy=Title&classOrderByPrevious=Title&GetArticlesTotal=44&GetArticlesPage=2&isPageSwitch=true&ParentClassID=37






< Sporočilo je popravil sandra85 -- 6.4.2008 21:32:04 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 22:29:34   
december06
Da se na hitro javim. Včeraj smo dobili prvega zobka. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NeILa user posted image in da boste čimprej zdravi.
Rožica  ja se strinjam, da eni nebi smeli delat z otroci. Res, da primankuje takšnih kadrov, vendar bi morab bit vseeno nek nadzor.
Ana b lepo slišat, da že bolj z veseljem žličko gledate.
Guppy pa je res cel teden nek dež napovedan. user posted image user posted image user posted image Glavno, da ste se ve imele dobro. Mi se bomo pa ta teden bolj doma stiskali.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 22:47:00   
nana 27
Oj! No, pozdrav še od nas. Jaz nisem bila na srečanju, ker sta Miha in Maja zbolela user posted image  Pri Mihu razen rumenega smrklja in kašlja zaenkrat ni hujšega. Maja pa je poleg vsega dobila še temperaturo. Najhuje je ponoči, ko se obema zabaše nos in takrat ekpresno vlivamo v nos fiziološko in špricamo s Sterimarjem.  NaiLa, kako ste? Se je T umirila? Lina31, glede zaščite predalov ti lahko predlagam BC, kjer boš dobila kar nekaj idej, ali pa boš peno kupila. tam (mislim, da so po tri v kompletu). Sandra je nalimala super linke user posted image user posted image user posted image  Babyrok, mi smo oba peljali slikat k Majheniču v Domžale. Ali kaj poznaš?  Anab, user posted image  za gosto hrano...še malo pa bo piščančja bedrca obiral user posted image  Ne vem, katera je to napisala. Cukrček? Meni se tako dobro sliši user posted image  Vsem želim mirno noč!  

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 22:48:23   
nana 27
..se vidi, da malo spimo user posted image  špricamo z Operilom, ne s Sterimarjem.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 6:42:05   
LINA31
DObrooo jutro,

pri nas pa imamo novo uro za zbujanje...5.50.user posted image  Očitno me že pripravlja na službo. Ha ha

Sandra85...hvala za infouser posted image .
Hujšačice...sem na - 5 kg. Kar uredu. Na pol poti.user posted image
Daj mi povejte, ali je katera svojim škratkom kupila čeveljče shoo shoes? Full jih pohvalijo. Jaz sem jih našla na ebayu....joj kolk imajo lepe, pri nas je samo par vzorcev. Niso pa ravno najcenejše.

Žan razgraja na puzzlih, jaz pa pijem kavo, čaj in se brihtamuser posted image user posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 7:17:17   
ana b
Jutro!

Lina se ti pridružim.

Nana: hitro se pozdravite in se vidimo na srečanju maja user posted image . GH kar napreduje, čeprav je bilo včeraj spet slabše. Tista bederca so pa še zelo daleč user posted image user posted image , no vsaj pri nas.

Pri nas pa dežuje user posted image , jaz pa bi nujno morala na pošto in v trgovino user posted image . Tako mi gre na živce malega pakirat v avto, pa spet ven, pa spet v avto,...

Lep dan

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 8:22:43   
NalLa
Evo mi smo najbrž res preboleli šesto otroško bolezen. Je danes zjutraj brez vročine, po telesu so se mu pa pojavile pikice. Tako da najhujše smo dali čez. A mogoče veste koliko časa je še kužen po tem ko vročina zgine? Da ne bi še koga okužili

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 9:38:07   
guppy
sandra, Markov 2. zobek 6.4.2008

zeeeeehhh, sem že od 5. ure pokonci...

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?