|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 20:17:17   
NalLa
Pri nas je bila danes norišnica. Zgleda da je Lan dobil 6. otroško bolezen, ker jo ima tudi soseda. Tko, da ima že od četrtka ful visoko vročino. Cel da ni hotu ne pit ne jest, vročina ni padla niti z svečkami, sirupa ni hotu pojest, na srečo pa vseeno ni bil ful ful tečen. Problem je bil ker ni mogu zaspat in smo ga cel dan uspavali in nosili in čim si ga za minuto odložil je že joku. Upam, da ga nismo razvadli. Prej mi je spal pol ure tako, da je spal na meni. Vmes, ko ga nism nosila (ko ga je nosu fant) sem se pa učila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 20:21:05   
Anonimen
NaiLa - user posted image user posted image user posted image

Koliko malčkov ima to 6. otroško bolezen. Jaz pa sem lani prvič slišala za njo. Kaj ko smo mi bili majhni je tudi obstajala, ali je to kaj novega?

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 20:23:41   
Anonimen
Joj NaILa, user posted image user posted image user posted image .
Ma kaj se prav MORAŠ učiti? Daj, odpočij se malo, ker je prevelik napor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 20:28:45   
NalLa
Ma ja morm se učit, ker imam nasledno soboto neko preverjanje, ki ga mogoče ne bo več in če hočem kakšne dodatne točke dobit, da bom lažje izpit naredila, mi drugega ne preostane

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 20:31:52   
Anonimen
Ja potem pa... Drži se! user posted image  
Pa da bo bolezen čimprej mimo. user posted image

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 20:36:08   
NalLa
Danes je pa zatišje, kaj? So babe iz Lj. na žurkiuser posted image . Da ne bojo preveč čvekale, ker pol bo spet dež.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 20:37:10   
NalLa
Duska jest se tud ne spomnim, ko smo bli mi mejhni, da bi imel te pete in šeste bolezni. Mogoče je to res kej novga

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 20:37:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

Danes je pa zatišje, kaj? So babe iz Lj. na žurkiuser posted image . Da ne bojo preveč čvekale, ker pol bo spet dež.


Ma kaj nimajo jutri srečanje?

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 20:45:14   
Anonimen
Septembrke na žuru
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 20:50:11   
NalLa
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb

Septembrke na žuru
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 21:16:29   
sandra85
večer mamice!

dreamz tebe pa sm pogrešala
NaILa upam da bo hitro mimo! če je 6.o.b. pol je super, ker pomeni da je dal eno od teh user posted image otroških bolezni čez! eno user posted image za Lana...pa eno user posted image zate, da se boš lažje učila!



joj, mi smo imeli en kr slab danuser posted image tut js sem vsak povožena!
moj dragi je prost in oba z Enejem sva cel dan tečna kot user posted image
js sem se ob 5h zjutraj zbudila z močnimi bolečinami v jajčnikih (lahko primerjam bolečino z unimi najhujšimi popadki, ki sem jih imela). tako me je bolelo, da sem se v postelji tresla od bolečin. pol mi je ratalo tako slabo, da sem stala 5 minut pred školjko, ker sem bila sigurna, da bom bruhala...
pol kot zakleto, se enej zbudi-js nisem imela moči, da bi ga dojila-pa sem ga, seveda. pol mi je dragi prinesel tableto in ko je prijela, sem končno zaspala
user posted image pojma nima kaj je bilo to!
za vsak slučaj sem dopoldan letela v lekarno po CB  in je bil -
(se nama je pred 1 tednom zgodilo, da je kondom počil-nimam pojma zakaj, ker itak da kupujeva durex, ne pa ene poceni)user posted image

no, pol itak da sem slabo spala, Eneja je spet sonce zbudilo ob 8h in je premalo spal-popoldan je spal samo 20 minut in je bil cel dan tečen kot user posted image (kot js)



ljubljančkanke-upam da maximalno uživateuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 21:26:21   
NalLa
Sandra tud zate user posted image user posted image user posted image  in upam, da ni nič hujšega. Jest sem mela takšne bolečine ko sem imela cisto na jajčnikih.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 21:32:24   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

Sandra tud zate user posted image user posted image user posted image  in upam, da ni nič hujšega. Jest sem mela takšne bolečine ko sem imela cisto na jajčnikih.

js, sej imam js tut te user posted image ciste...user posted image
sam meni je  moj G naredil UZ jajčnikov pred 2 leti in je rekel,d a so vodne in da ni za skrbetuser posted image moram menjat G!!! pa še moškega imamuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 21:34:38   
NalLa
Jest sem imela tud vodno, pa so jo vseeno odstranili z operacijo. To so naredili zato, ker sem imela pri menstruaciji ful bolečine in par let ni hotla počit sama od sebe. Mi je pa tud reku, da drugače ne povzroča ta cista nobenih težav razen bolečine, jo je pa fajn odstranit še preden zanosiš. Čudno, da jo tebi niso.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 21:53:17   
sandra85
ma moj G je postal kr malo površenuser posted image zato hočem menjat. sej verjetno sem pa glih zaradi tega imela bolečine tut med user posted image
sej sem tako hvaležna (nevem še komu) da sem kljub mojim dolgoletnim težavam z jajčniki, lahko rodila mojega sončkauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 22:42:11   
dreamz
Dober večer! Ma kaj so bili vsi tečni danes?? Tudi Sebastien se je tako upiral preden je zaspal, pa čez dan ni skoraj nič spal... Je spet kakšna luna?

NaILa: jaz tudi prej nisem nikoli slišala za te bolezni, v bistvu sem za 5. in 6. bolezen izvedela na tem forumu. Verjetno se je kako drugače reklo. enga user posted image za tebe in sinčka


Sandra: tudi tebi user posted image user posted image user posted image  da ni bilo nič hujšega. Katerega g. pa imaš?

Jaz sem menjala g. med nosečnostjo.
Bivša g. mi je med nosečnostjo ugotovila, da imam polip na materničnem vratu in me poslala v bolnico na odstranitev (hvala bogu, da ona ni hotela rezat!!). Sem šla takoj v bolnico in tam sta me dve gin. pregledale in povedale, da imam le gubo in da ni  noben polip!! Nočem pomislit kaj bi bilo, da bi me bivša gin. rezala v ambulanti..user posted image



_____________________________



(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 22:50:57   
sandra85
dreamz js imam G v luciji (sej je edini-ne bom mu delala reklameuser posted image )
ej, a greš jutri na sprehod po parenzani?



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 22:52:43   
sandra85
škorpion vidim, da si online...kako si? pa glede videa...še zdaj mi ga ni uspelo poslat (za vikend pa je itak še počasnejši ta naš internetuser posted image ) čez par dni imaš NS, a ne?user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 22:54:02   
ana b
Večer!
No ena od ljubljančank je že doma, pa ne zato, ker ne bi bilo fajn, ampak sem že v pričakovanju alarma.
Super punce in super čvek. In seveda naslednji mesec ponovimo user posted image user posted image .

Se že pripravlja.... Kdaj bo to dete spalo vsaj ene 6 ur v kosu?

Nočko

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 22:55:00   
dreamz
aaa vem kateri je hehehe je tak mal čuden ja, sem slišala pravit.
Jaz imam hvala bogu Lovšina zdaj!

V nedeljah sem v Izoli. Se bova zmenile med tednom. Ob keri uri ponavadi greš sprehajat?


_____________________________



(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 0:05:58   
guppy
dobro jutro!
 
rezultat današnjega čveka: napoved padavin za cel naslednji teden
user posted image user posted image user posted image

zbrale smo se, tatty, lemavrica, zvezda 71, buškica, babyrok, nora, ana b in guppy, se nažrle, načvekale o plenicah in otročajih... ugotovile smo, da zvezdin Nace kuha in poje hkrati, naš Marko že hodi v trgovino ... sploh zanimiv čvek med tem, ko smo jedle panna cotto z vročimi višnjami (smo prelisičile natakarja, da zamenja jagode za višnje). Natakarji tokrat z drugačnim pristopom LOL, pogrešale smo našo nano27, ki ji pošiljamo objeme in poljubčke, da se njena družinica pozdravi, dobrodošlico pa smo zaželele simpatični nasmejani babyrok, ki bo po možnosti postala stalni inventar srečanja....

Naslednje srečanje: 10.05.2008 ob 20h

... pa... pripravite dežnike za naslednji teden :))))))

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 0:07:23   
guppy
duskamb,
 
glede na hrano, ki smo jo pojedle, bi bil boljši naslov
septembrke PO žuru

user posted image  

en, dva, en, dva!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 7:17:01   
LINA31
Super, da ste se takole zabavale. zdaj pa vse spite, kajneuser posted image user posted image

Midva sva že vstala ob pol 6, pa je zdaj nazaj zaspal. Jaz sem hiter na internet skočila. Nefretit sem že javila, zdaj pa še drugim, če jih zanima....naj uk ebayu je s poštnino maxi cosi priori isofix cc. 260 eur.

Vsem bolanim želim, da se čim preje pozdravijouser posted image .
sandra85...ti pa kar zamenjaj ginekologa.


Grem še jaz mal pod kovter.user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 7:22:11   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

večer mamice!

dreamz tebe pa sm pogrešala
NaILa upam da bo hitro mimo! če je 6.o.b. pol je super, ker pomeni da je dal eno od teh user posted image otroških bolezni čez! eno user posted image za Lana...pa eno user posted image zate, da se boš lažje učila!



joj, mi smo imeli en kr slab danuser posted image tut js sem vsak povožena!
moj dragi je prost in oba z Enejem sva cel dan tečna kot user posted image
js sem se ob 5h zjutraj zbudila z močnimi bolečinami v jajčnikih (lahko primerjam bolečino z unimi najhujšimi popadki, ki sem jih imela). tako me je bolelo, da sem se v postelji tresla od bolečin. pol mi je ratalo tako slabo, da sem stala 5 minut pred školjko, ker sem bila sigurna, da bom bruhala...
pol kot zakleto, se enej zbudi-js nisem imela moči, da bi ga dojila-pa sem ga, seveda. pol mi je dragi prinesel tableto in ko je prijela, sem končno zaspala
user posted image pojma nima kaj je bilo to!
za vsak slučaj sem dopoldan letela v lekarno po CB  in je bil -
(se nama je pred 1 tednom zgodilo, da je kondom počil-nimam pojma zakaj, ker itak da kupujeva durex, ne pa ene poceni)user posted image

no, pol itak da sem slabo spala, Eneja je spet sonce zbudilo ob 8h in je premalo spal-popoldan je spal samo 20 minut in je bil cel dan tečen kot user posted image (kot js)



ljubljančkanke-upam da maximalno uživateuser posted image


take bolečine, kot jih opisuješ imam jaz ob ovulaciji, 1 krat mesečno

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: septembrke 2007, 2.krog
6.4.2008 7:56:10   
ana b
Jutro!
Lina: Kdo spi?user posted image user posted image  Mojih otrok nič ne zanima, če ga mati žurajo zvečeruser posted image user posted image .

Nana27:user posted image user posted image POZDRAVITE SE!

Tudi vsem ostalim bolnim, da se čimhitreje pozdravite user posted image .
Bo treba user posted image  dati na prvo dnevno rundo, ker je pravi sitko.

Še pridem v kontrolo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?