|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:49:21   
TIA22
Zanima me Anjin odgovor.
Postavila sem se v Anjino situacijo in glede nato da je noseča, kar vemo, da so naši hormoni tudi na udaru, jo popolnoma razumem. Anja drži se!user posted image

Nekaj me zanima, glede vas preostalih, ki tako trdite da zaupate vašim moškim-Ali jim res? Ali pa hočete le pokazati in z napisanim dati nam vedeti, da imate doma vse pod kontrolo. -to ni slabo namerno vprašanje!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:49:37   
baguSka
in bog ne daj, da bi se on imel fajn v svoji družbi, medtem ko je ona revica doma.


Sloooveeeeniiiijaaaa.... odkod lepote tvooojeeee.....user posted image  To je res hudo, ko je se fousarija do partnerja moteca... user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:52:32   
baguSka
Ali jim res?


Cist zares.user posted image  In 100%!!! Jaz mu zaupam, da lahko gre na fantovscino, al pa kamorkoli drugam...

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:55:44   
Lepotica
Dandanes smo tiste, ki nam ni prov, da naši deci počnejo kar jim paše, sto let za leseno žlico. Je... ga.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:56:50   
Anonimen
Ali jim res?


Mu zaupam. Ker v 11ih letih ni naredil nič, da bi to moje zaupanje zlorabil.
Nimam pa pod kontrolo vsega doma, niti najmanj. Imela sva že probleme, sam ne zaradi drugih.

Bi pa mene osebno ful motilo da šlata on nekoga, pa mojga verjetno tud če bi jaz šlatala. Sam če pa gleda me pa ne moti. Je pa res da smo si različni in imamo različen prag tolerance. Očitno anjo ful moti. Sam se mi pa res ne zdi razlog da bi zato odpovedala poroko. En orng pogovor, bolj natančno določanje mej...pa bouser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:57:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Dandanes smo tiste, ki nam ni prov, da naši deci počnejo kar jim paše, sto let za leseno žlico. Je... ga.


To je pa vaš problem...če sploh je problem. čakaj, lepa, a ti to vidiš kot problem user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:58:00   
CatJa
Sem šla še enkrat na 1. stran in sprva Anjo skrbi za neumnosti, ki bi jih utegnili fantje početi "pijača, križi, brivske mašince(user posted image ), ...", potem o orgijah (ki jih očitno ni bilo)

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
No kar se orgij tiče sem mu že zdavnaj povedala, da naj mi po pravici pove če se morebiti kaj zgodi, da lahko vsaj prestavim poroko in v miru premislim.

Zaupanje je pa tukaj čisto postransko se mi zdi. Saj se ne gre za njegovo voljo. Kaj je lažjega kot nekoga napiti, ga zvezati na stol in potem dalje...


in, da je njeno zaupanje vanj čist postranskega pomena, saj opit revež pač ne more vplivat na dogajanje.

Res ne vidim v čem je problem, razen da je Anjo po tem izbruhu malce sram in se je potuhnila, nekatere tukaj pa bi očitno rade igrale njeno odvetnico in očrnile drugače (svobodno) misleče.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:11:06   
baguSka
in, da je njeno zaupanje vanj čist postranskega pomena, saj opit revež pač ne more vplivat na dogajanje


Aja? Zakaj pa je potem sploh odpirala temo, ce mu zaupa?? Ocitno jo je skrbelo kako bo in kaj bo in se je sprasevala al kaj...?? Ocitno mu ni cist zaupala, da se nic ne bo zgodilo!?
In takoj ko je zvedla, da je plesal s striperko, je skenslala poroko.... torej???user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:20:26   
CatJa
In takoj ko je zvedla, da je plesal s striperko, je skenslala poroko.... torej???


Pa sej po moje je pa ni.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:31:30   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

In takoj ko je zvedla, da je plesal s striperko, je skenslala poroko.... torej???


Pa sej po moje je pa ni.


Ja jst upam da res ne... ceprav glede na zaupanje, bo grdo receno, ampak: a bi blo sploh kul da se porocita!!?? Ne vem... jaz ce nebi mojemu zaupala, vem da se nebi. Nebi niti z njim bla...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:34:14   
andie
Js pa tega ne štekam, kaj nej bi bil tle big deal sploh..user posted image

Ja sj, ko pa gre (Če gre, mnda ja!) tip sam ven s kolegi recimo, si lahka zuni še prej najde kakšno žensko.
Na fantovščini se itak ve, da tipom strela po glavi, če je tak, da bi pač prevaral svojo punco, jo bo itak, ko bo mel možnost.
Js osebno ne krivim sam moškega, če prevara punco. Je že res, da so nekteri taki tipi, ki so nagnjeni k temu, ampak mislm, da ma ženska velik zraven pri tem.
Že ni zadovoljen z njo, pa ne, da bi bil kdo kriv, tko pač je. Sj če se nekdo nekoga naveliča, je... ga, tak je.
Ampak vrjetn vsak tip gleda druge ženske, men je to čist normalno. Itak da se pa drgač obnaša, ko nima svoje punce zraven.

No, ne vem. Ampak mislm da drži, da bolj ko hočeš nekoga privezat nase z nekimi omejitvami in grožnjami, bolj se ti oddaljuje in lahko dobi odpor do tebe, na konc pa pobegne. Tko kot pes s ketne. user posted image
Men nikol ni blo jasno, zakaj bi morala js nekoga ubogat in nekdo mene. Noben nima  pravice dajat navodila nekomu, kak naj živi.
Vsak naj dela, kar hoče, ljubezen je svoboda, na pa prisvajanje.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:34:46   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

In takoj ko je zvedla, da je plesal s striperko, je skenslala poroko.... torej???


Pa sej po moje je pa ni.


In od kje te info, da jo je skenslala. Pač, punca je bila razočarana, očitno rabi kak dan, dva, se stvar premisli in se skulira.

In jaz še zdaj ne vem,  zakaj za vraga mora  biti na vsaki fantovščini, no skoraj vsaki, striptizeta? Brez le-te ne gre, al kako? Pa brez nažiranja do onemoglosti tudi ne?

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:36:27   
Anonimen
Jaz bi se pa sam tolk oglasila, da se lahko postavim v Anjino kožo... najprej iz vidika, da ne odobravam striptizet - če je bila striptizetauser posted image  - lahko bi pa bila kakšna njegova bivša deklica ali pa ena, ki ji je on zelo všeč in si je ni izbral... Samo sklepam, ker pri men ji bilo podobno (bivša)
Kot drugo pa jo razumem, da se ne javlja več. Sama sem že bila enkrat podobno napadena na eni od tem, tako da vem, kako je, če te ljudje obsojajo.
Anja tega trenutno ne potrebuje. Potrebuje našo podporo in lepo, vzpodbudno besedo. Ne poznamo njune veze, ne vemo, kaj tiči v ozadju. Verjamem pa in jo razumem, da nam tega sedaj ni pripravljena razlagat, po vsem, kar je lahko prebrala.
LP

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:36:32   
Anonimen
In jaz še zdaj ne vem, zakaj za vraga mora biti na vsaki fantovščini, no skoraj vsaki, striptizeta? Brez le-te ne gre, al kako? Pa brez nažiranja do onemoglosti tudi ne?


To je čist od družbe odvisno. Ni povsod striptizete, tud ni povsod nenormalna količina alkohola. Čist odvisno kakšne "prijatelje" imaš.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:36:48   
srki
In, kakor sem razbrala, punco moti tuid to, da ji je govoril, da ne bo striptizete, amapk itak, on verjetno ni vedel, da je ne bo, to je bilo darilo njegovih kolegov, pa je bila tam.

Napaka, da se nista prej pogovorila o tem, temeljito.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:38:35   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

In jaz še zdaj ne vem, zakaj za vraga mora biti na vsaki fantovščini, no skoraj vsaki, striptizeta? Brez le-te ne gre, al kako? Pa brez nažiranja do onemoglosti tudi ne?


To je čist od družbe odvisno. Ni povsod striptizete, tud ni povsod nenormalna količina alkohola. Čist odvisno kakšne "prijatelje" imaš.


Saj sem napisala, da skoraj na vsaki. In res, če nekdo ve, da si nečesa ne želi, to zame ni pravi "prijatelj". Očitno potem res to, da zadovoljijo svoje želje, kot pa fanta, ki se bo poročil.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:38:58   
Anonimen
Napaka, da se nista prej pogovorila o tem, temeljito.


Ja res je. Vsak ima pač svojo mejo tolerance, meje si morata partnerja med sabo po temeljitem pogovoru postavit. In meje bi moral postaviti tudi on svojim prijateljem. Če bi bili pravi prijatelji bi ga upoštevali.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:41:09   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Napaka, da se nista prej pogovorila o tem, temeljito.


Ja res je. Vsak ima pač svojo mejo tolerance, meje si morata partnerja med sabo po temeljitem pogovoru postavit. In meje bi moral postaviti tudi on svojim prijateljem. Če bi bili pravi prijatelji bi ga upoštevali.


Točno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:43:41   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

In jaz še zdaj ne vem, zakaj za vraga mora biti na vsaki fantovščini, no skoraj vsaki, striptizeta? Brez le-te ne gre, al kako? Pa brez nažiranja do onemoglosti tudi ne?


To je čist od družbe odvisno. Ni povsod striptizete, tud ni povsod nenormalna količina alkohola. Čist odvisno kakšne "prijatelje" imaš.


Saj sem napisala, da skoraj na vsaki. In res, če nekdo ve, da si nečesa ne želi, to zame ni pravi "prijatelj". Očitno potem res to, da zadovoljijo svoje želje, kot pa fanta, ki se bo poročil.  


In ponavadi je napaka fanta, ker povabi en kup znancev, ki niso pravi prijatelji... Lahko tut reče, da si ne želi striptizete, pa ga ne upoštevajo al pa se najde ene 2-3 je komadi ki to zorganizirajo brez, da bi prej preverili ali si fant, ki ima fantovščino to sploh želi - oziroma jim je tudi prav malo mar - ker si prisotnost striptizete želijo sami.

Bi se pa morala definitivno ona in on prej pogovoriti. Čeprav jaz lahko za mojega 100% trdim, da če ga zdle vprašate al bi blo zame šlatanje striptizete sprejemljivo al ne - bi ustrelil kot iz topa. Pa se še ne poročava...

Ne vem no, ampak a naj bi do poroke že kr neki vedela en o drugem - predvsem kje so meje?

< Sporočilo je popravil maruškaŠ -- 7.4.2008 14:45:11 >

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:45:38   
vaney
Se strinjam.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:48:24   
baguSka
In jaz še zdaj ne vem, zakaj za vraga mora biti na vsaki fantovščini, no skoraj vsaki, striptizeta? Brez le-te ne gre, al kako? Pa brez nažiranja do onemoglosti tudi ne?


Pa sej nikjer ne pise da MORA bit!? Ce je je, ce ni ni... in tud ce je, zakaj big dil zdej!? Zame je cist isto ce je al pa ni... Ene se pa pac sekirate zarad tega ce so, jaz se pa ne in ne vidim niti razloga zakaj bi se, ce zaupam svojemu partnerju.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:50:41   
srki
Uf, jaz se nič ne sekiram. Se še nisem omožila, pa verjetno se tudi nikoli ne bom, pa ne se na vsako besedo obešat, kot da je sveta. Saj sem kasneje napisala, da skoraj na vsaki. Ti si pa pozabila prebratuser posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:52:58   
baguSka
Anja tega trenutno ne potrebuje. Potrebuje našo podporo in lepo, vzpodbudno besedo. Ne poznamo njune veze, ne vemo, kaj tiči v ozadju. Verjamem pa in jo razumem, da nam tega sedaj ni pripravljena razlagat, po vsem, kar je lahko prebrala.


Ja, ampak a naj ji lazem in ji pisem kar si ona zelis slisat!? A bi ji s tem pomagala kej bl?? Ne stekam... Jaz jo tolazim s tem, da ji povem kaj si mislim o tem. Ne obsojam je! Ona je, kakrsna pac je, jaz bi ji le rada dopovedala, da res ni nic takega, ce je njen bodoci pal plesu s triptizeto!? A to ni dovolj? Kaj pa bi se mogla pisat?? Da se z njo strinjam, ce se ne? Sori, ampak to za mene ne pomeni tolazba, da ji potrdis njeno razmisljanje in je s tem samo se bl uzaljena in prizadeta, ker bo mislila, da je ravnala prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:55:20   
baguSka
Saj sem kasneje napisala, da skoraj na vsaki. Ti si pa pozabila prebrat .


Jah kasneje... jaz sproti berem!user posted image

Sicer pa sploh ni res, da je skor na vsaki... vsaj moje izkusnje so take. Oz kar jaz pac vem. Pa tud ce bi bla, meni je to neki cist normalnega pac. Dokler se z mojim ne valja in nog narazen ne daje...user posted image  Ce jo pa mal objame in stisne in zavrti, pa no big dil. Zame no hard filings.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 14:55:41   
srki
Jha, to je res, to, če nekdo tako ne misli, kot piše, je hinavsko.

Če se je končalo, verjetno se je, samo pri plesu, je res škoda se ubadat s tem, Anja in si živce kravžlat.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?