|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 15:34:37   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Kasso kako se ti dopade Velenje? Sem prebrala, da sta občudovala kip Titota user posted image , sta šla kaj na grad ali do jezera?


Če sem iskrena, nič posebnega. Šla sva na grad, ampak z avtom 8moj trebuh ni dopuščal takih vzponov user posted image ), nikjer ni bilo žive duše, le en par je rezal drva na parkirišču user posted image in eni trije fantje so enga pihnili pred gradom. V muzej nisva šla, ampak se na kratko sprehodila po gradu (ni se mi zdel nič preveč atraktiven), pogledala sva si skakalnici, ena razsuta, druga ok. namen sva imela it do jezera, ampak sva se le mimo peljala, ker mi ni delovalo kakšna naravna lepota, sva se pa raje zapeljala do Šoštanja in občudovala tiste hude dimnike iz katerih se kadi 100 na uro. Tik ob njih, kjer na veliko kurijo lignit pa domačini veselo vrtičkajo user posted image , očitno je tista zelenjava zelo bio. Popoldne sva postala lačna in sva iskala kakšno gostilno po okoliških krajih, ampak neuspešno, ali je bilo zaprto ali pa nič, tako da sva na koncu pristala kar v hotelu in se zelo dobro najedla, pa še za hotel zelo poceni.
Okolica mi je bila lepa, samo mesto pa kaj naj rečem - blokovsko user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

kasso lepo, da sta uživala na oddihu, pri  pa le pazi...sej še malo, pa bomo spet lahko veselo slončkale, večji del je že za nami .



ja saj sem se odpovedala, v tej nosečnosti nič več

edinaos, upam da zrihtaš dopust ali pa bolniško pri splošni zdravnici user posted image

špelina, držim pesti, da ni nič resnega s tvojim utripom user posted image

narava ne smeš že zdaj razmišljat, kaj pa če me prime poporodna depresija!!! na srečo mene ni, kolegico pa zelo, ker je zbolela na ščitnici. Če se boš počutila depresivno, pejdi si prvo kontrolirat te hormone, ker se po porodu zelo pogosto poruši ravnovesje hormonov, prvi znak je tudi depresija, zdravniki pa namesto, da bi takoj posumili na ščitnico, le talijo antidepresive user posted image
Ja, če bi mene prijela poporodna depresija, bi za mojega bila kriva sama, razen če ne mu ne dokažem , da je vzrok  neka bolezen v meni user posted image user posted image

TamaraJ, vedno ko preberem kak tvoj post, se 100% vidim v njem..ko praviš da vse ti rihtaš glede gradnje...hmmm ravno prej sem se jaz dogovarjala s tastom za razbivanje in rezanje plošče in ne moj..... klicat moram za dimnik, točno kakšen mora bit.... ma ta moj je isti tvoj!
Ampak jaz imam že kar trden oklep, ki le včasih popusti. Moraš pa vseeno se malo pazit, ker tisto včeraj zvečer je vse zaradi prenapora in če se tvoj ne zaveda, da si noseča, veš ti. Pusti zidavo njemu! Počitek pa itak rabijo taki kot sta najinadva falota in ne me nosečnice user posted image

edinaos, kakšen lep velik buši user posted image

sončica sandra in jana81 user posted image user posted image za 36T

Jana81, ja Paka je zakon user posted image user posted image pa savna je res super ambient, sploh če nisi noseč user posted image

****, upam, da se ti počutje kmalu izboljša user posted image

Aurea, spalno vrečo imam brez rokavov, splača pa se kupit za novorojenčka le, če imaš mrzlo spalnico...drugče pride v poštev bolj za kasneje, ko otrok zelo nemirno spi in se odgrinja. jaz jo rabim za Petjo, ker imamo mrzlo v spalnici pa še odgrinja se!





(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 15:42:38   
kodrana
špelin bogica. držim pesti,da ni nič hujšega in da te poštimajo, tako kot je treba.evo, zate user posted image user posted image user posted image .

**** upam,da bo počutje kmalu boljše. tebe pa tole kar pogosto matra. kaj je migrena? ali na splošno slabo počutje, že zarada narave tvoej bolezni?
pocajtej seuser posted image user posted image user posted image .

Naty
me je včeri res prav imelo, da bi šla vam sčvekat o spolu.. ampak sme si premislila. namreč, če sem rekla, sem rekla. ostala bom ženska besedeuser posted image . v četrtek pa vam veselo sčvekam.

kasso mene po user posted image izredno matra, če pride sperma notr. trebuh mi stalno otrdeva, tišči me dol, peče.. zdaj pa, ko prakticirava umik, je vse ok.

Čmrlika le počivaj, ker še ni odpustnice..user posted image . pa še špelin ju3 najbrš ne bo. kaj pa potem?

aja,sem se odločila, da manj jem, ker sem obupna. sploh ne vem, kam mi gredo kile. user posted image povsoduser posted image . in astronomsko rastejoooo.. zato sem se odločila, da malo pazim in se ne bašem kar tja v tri dni. pa malo več miganja in bo. dobro,da me kaj hitro želodček boli, bom vsaj lahko vstrajala pri svoji odločitvi. do četrtka bi blo fajn, da ne bi tehtnica kazala toliko, kot kaže.

zdaj zdaj pride moj user posted image iz službe. ko se naje gremo s user posted image na sprehod. pri nas ne dežuje, ampak piha pa user posted image .
no, se tipkamo.



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 15:44:36   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Hojla, punce user posted image
 
Ne utegnem prebrati vaših postov, samo na hitro se oglasim, da vam povem, da je moj EKG pokazal čisto katastrofo, zato moram jutri pod nujno v LJ na internistično prvo pomoč (sem zdilala, da ni bilo treba že danes user posted image ). Šibam s pakiranjem - puncam moram pripraviti stvari, ker bosta šli k babici, spakirat moram tudi zase, ker me znajo obdržat v bolnici. Kaj dosti preiskav mi itak ne morejo delati, kvečjemu UZ srca. Imam povprečni utrip 115, vse skupaj pa kaže na prirojeno manjšo srčno napako, ki mi je prej niso odkrili, zdaj v nosečnosti pa se je poslabšalo. Bomo videli, kaj bo jutri user posted image  Zanimivo, da sem svojega G vseskozi (tudi v prejšnjih nosečnostih) opozarjala, da imam povišan srčni utrip, ampak se ni oziral na to, kaj šele, da bi me dal na EKG user posted image  Tako da sem zdaj storila prav, ker sem šla do svojega osebnega zdravnika.
 
Se oglasim še kaj pozneje.


ojoj user posted image , vseeno bolje, da si na opazovanju, kot da bi bilo kaj narobe. Drži se in veliko počivaaajjj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 15:51:50   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

kasso mene po user posted image izredno matra, če pride sperma notr. trebuh mi stalno otrdeva, tišči me dol, peče.. zdaj pa, ko prakticirava umik, je vse ok.


Ja, saj po mojem je glavni krivec v teh spermičih, amapak vseeno bova raje počakala na boljše obdobje, ker imava še toliko dela preden pride dojenček in ne bi rada, da me prehiti za mesec dni user posted image

****, sem se spomnila na kolegico, ki je zaradi padca in poškodbe hrbtenice trpela za hudimi migrenami. Enkrat je spoznala enega homeopata (ki je drugače veterinar homeopat) in ji je dal eno granulo - kroglico za pojesti (kar tako, brezplačno), rekel ji je da 6 mesecev ne bi smela imeti migren in res ji je pomagalo, sicer ne da so izginile celih 6 mesecev, ampak precej redkeje in manj boleče.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 16:01:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Hojla, punce user posted image
 
Ne utegnem prebrati vaših postov, samo na hitro se oglasim, da vam povem, da je moj EKG pokazal čisto katastrofo, zato moram jutri pod nujno v LJ na internistično prvo pomoč (sem zdilala, da ni bilo treba že danes user posted image ). Šibam s pakiranjem - puncam moram pripraviti stvari, ker bosta šli k babici, spakirat moram tudi zase, ker me znajo obdržat v bolnici. Kaj dosti preiskav mi itak ne morejo delati, kvečjemu UZ srca. Imam povprečni utrip 115, vse skupaj pa kaže na prirojeno manjšo srčno napako, ki mi je prej niso odkrili, zdaj v nosečnosti pa se je poslabšalo. Bomo videli, kaj bo jutri user posted image  Zanimivo, da sem svojega G vseskozi (tudi v prejšnjih nosečnostih) opozarjala, da imam povišan srčni utrip, ampak se ni oziral na to, kaj šele, da bi me dal na EKG user posted image  Tako da sem zdaj storila prav, ker sem šla do svojega osebnega zdravnika.
 
Se oglasim še kaj pozneje.


O JOOOJ drži se user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 16:14:51   
Soncnica Sandra ***
Hojla, punce

Ne utegnem prebrati vaših postov, samo na hitro se oglasim, da vam povem, da je moj EKG pokazal čisto katastrofo, zato moram jutri pod nujno v LJ na internistično prvo pomoč (sem zdilala, da ni bilo treba že danes ). Šibam s pakiranjem - puncam moram pripraviti stvari, ker bosta šli k babici, spakirat moram tudi zase, ker me znajo obdržat v bolnici. Kaj dosti preiskav mi itak ne morejo delati, kvečjemu UZ srca. Imam povprečni utrip 115, vse skupaj pa kaže na prirojeno manjšo srčno napako, ki mi je prej niso odkrili, zdaj v nosečnosti pa se je poslabšalo. Bomo videli, kaj bo jutri Zanimivo, da sem svojega G vseskozi (tudi v prejšnjih nosečnostih) opozarjala, da imam povišan srčni utrip, ampak se ni oziral na to, kaj šele, da bi me dal na EKG Tako da sem zdaj storila prav, ker sem šla do svojega osebnega zdravnika.


user posted image user posted image user posted image  da jutri čim bolje urediš!!!! Joj sam če človek malce pomisli, vidi da je tole naše zdravstvo res v piuser posted image . Za vse moraš poskrbeti sam. Oziroma jim moraš že kar lepo povedati, da je to tvoja pravica, da te pošljejo na kakšno preiskavo. Joj kolk me takele stvari razpuser posted image . Pa nosečnice, ki naj bi bile deležne POLNE zdravniške oskrbe. Mislim svinjarija.
Uglavnem jutri čim bolje opravi in upam, da se vrneš domov, da ti ne bo treba ostati v Ljubljani!!!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 16:18:31   
špelin@
Zlate moje, hvala vsem user posted image user posted image user posted image
 
Itak bom v primeru, če bi jutri ostala v bolnici, poslala SMS Estrelli* in vas bo obvestila. Se bom pa vsekakor poskusila dogovoriti za ambulantno obravnavo user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 16:19:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

edinaos, upam da zrihtaš dopust ali pa bolniško pri splošni zdravnici user posted image

Jaz tudi, ker se mi res ne da več s tem ukvarjat. Res pa bi bilo najbolje, da se zdaj s tem velikanom user posted image user posted image user posted image (bušijem) vozim 150 km dnevnouser posted image
edinaos, kakšen lep velik buši user posted image
hvala user posted image ,
sem vidla da je tvoja prihajajoča miška bolj pri tamičkanih, a to je malo 2,30 kg? Meni se to sploh ne zdi malouser posted image , koliko pa naj bi še pridobila?

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 16:25:38   
Anonimen
Samo tale BBuser posted image , pa kaj je z njimi???? Zdaj pa že res pretiravajo.....

Kaj pa če otroci to gledajo???

Še meni slabo, ko to gledam, kako jih mučijouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 16:46:56   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

sem vidla da je tvoja prihajajoča miška bolj pri tamičkanih, a to je malo 2,30 kg? Meni se to sploh ne zdi malouser posted image , koliko pa naj bi še pridobila?



za 35T  je 2,30 kg na spodnji meji (od 2,35 -2,70 kg) naj bi to bilo toliko, kolikor sta bila cca tamaladva...se pravi ob rojstvu okrog 3 kg...kar je meni glede samega poroda več kot dovolj user posted image , pa tudi G je vesel, da ne bo poroda s 5 kg otročkom ;)

Sem mu pa povedala, da je malo narobe izračunal PDP (zaradi prestopnega leta) in je na napotnico za porodnišnico napisal 12.05. in ne 14.05. user posted image . Je bil pa dobre volje kot vedno, pa še neobrit v ordinaciji, najbrž je zaspal zaradi žene user posted image . boš videla, da bo tudi ona jutri pri volji in ti bo vse zrihtala tebi v prid user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 17:03:54   
Taula
Pozdravljene,

špelin@: pazi nase. Upam da jutri fajn opraviš in da ti ne bo treba ostati v bolnici.user posted image
 
Narava: za depresijo se ne obremenjuj še sedaj. Ne vemo kaj bo, lahko upamo le na najbolje. Če pa se kaj takega zgodi, pa nismo same krive, pa da se pomagati.user posted image
 
Kasso: super za pregled. user posted image Vaša princeska je res bolj drobna proti naši. Naša je prava bajsika že očitno. Mami veliko je.user posted image
Naty*...super košekuser posted image
Edinaos: buši je pa konkreten.user posted image  Koliko pa ima mala kaj ocenjejo težo?
 
Danes sem oddala papirje za porodniško. Uradno jo nastopim čez en teden. Kako hitro ste ve dobile izračun višine porodniške?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 17:06:12   
Čmrlika
Špelin@ zateuser posted image , pa daj pridi domov jutri, saj veš, da mi daš odpustnico, ker mene res dajejo neki čudni krčekiiiiiiiii.........Pa še 500tki se bližam.....user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 17:10:23   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Danes sem oddala papirje za porodniško. Uradno jo nastopim čez en teden. Kako hitro ste ve dobile izračun višine porodniške?


Taula superca user posted image user posted image user posted image .

Špelin@ držim pesti zate in dobro jutri opravi. user posted image user posted image user posted image

Edina a ti pa imaš mene na sumu user posted image . Veš meni se pa zdi, da še ne bom tako hitro rodila, čeprav bi rada čimprej, ampak z glavo skozi zid ne gre.
user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 17:31:26   
Estrella*
Špelin@: drži se user posted image . Upam, da lahko kaj več storijo kot le opazovanje. Sicer je cel kup zdravil za tahikardijo, a jih zaradi user posted image  verjetno ne predpisujejo. Pa predno dobi zaželjeni učinek ponavadi mine okoli 2 tedna. Ni hudiča, da obstaja kaka alternativa. Probaj se zmenit za ambulantno zdravljenje. Sicer pa ta mesec bo hitro okoli. Čas dela zate. Čuvaj sebe in svojega korenjačka!!!
 
Jaz sem s pregleda,. Jurce seveda ni bilo do malo pred 16Huser posted image Sem vmes mogla skočit po malega v vrtec in pol mi ga je sračkal in sviral po ambulanti.
MV je še lepo zaprt in dolžine 3,9cm. Polodovnice je še dovolj, user posted image  je v glavični vstaviuser posted image KONČNO!!! Pridno raste in  ocenjena teža je okoli 2.520g. Obseg glavice  je 32cm. Upam, da ne zraste še kaj večuser posted image
Naročena sem čez 2 tedna na CTG. Pravi, da mi ne bo več delal vaginalnega pregleda. Upam, ker 7 jih je več kot dovoljuser posted image
 
Kasso: super za UZ in GP. Torej čez 2 tedna gremo na CTG!!!! Teža je čisto OK in se ne sekiraj bolje, da ima 3 kot 5 kg.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 17:39:20   
Estrella*
MAJČICE 2008


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 108cm, +13kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , KR, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:107 cm, +10kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)

04.Maj 2008
user posted image   Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:124cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image   CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image , SG, (O:97 cm, +12kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:119 cm, +13,5kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , SG, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:105 cm, +16 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:104 cm, +15 kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:99cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image   Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:+31/101 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)    
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted imageuser posted image      
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image  
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:102cm, +11kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, O:108 cm, +7kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:108cm, +11kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +12kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , PO, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ, (O:97cm, +11kg) 
user posted image   Metty1, user posted image :user posted image  Lana

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:106 cm,+11kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg) 
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:102cm, +11kg)

24.Maj 2008                              
user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven, Maj/Alina, Tara , MS (O:97cm /+27cm/; +10kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image PO, (O: XX cm, +9-10kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008 
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:102 cm /+35 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša ,KR, (O: xxcm, +12kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg)  

user posted image   mya26, user posted image :user posted image
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , LJ ( O: 91cm, +12kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ ,(O:XXcm, +5kg) 
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +7kg)


xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 81 SREČK user posted image          

Imamo 13user posted image : user posted image user posted image     
  
 
Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC, Naja3 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska 
user posted image Anonimnauser posted image
RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 19Xuser posted image ,user posted image : 22Xuser posted image  in user posted image : 40X user posted image

user posted image user posted image    PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image user posted image
 
08.04.2008: Katina (GP), Čmrlika (CTG)
09.04.2008: CatJa (GP), Katy82 (GP)
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ), Tamara (UZ), jana81 (CTG)
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP), aurora28 (GP + CTG)
14.04.2008: darmar (GP), buccka (GP)
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP), Barbaw (GP), Pepita (GP), valentina2006 (UZ), Taula (GP)
16.04.2008: hijenca (GP), mozart (GP), Soncnica Sandra *** (GP)
17.04.2008: Anitka (GP) 
18.04.2008: edinaos (GP), sesil (GP)
21.04.2008: Estrella (GP+CTG)
24.04.2008: Kasso (GP+CTG)
25.04.2008: 80Kaja (GP)
30.04.2008: narava (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška


Spisek potrebščin za v porodnišnico: KLIK



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:



  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE




  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI       user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA



  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA



TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 17:41:02   
kasso
Estrella user posted image user posted image za pregled, super, da je vse ok. Ja, čez dobra dva tedna pa na CTG user posted image
Kako so različni ti G. Tebi že 7 vaginalnih pregledov, meni pa le enega in še to le na prvem pregledu. Ampak po pravici povedano, mi je čisto ok user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 17:55:22   
barbaw
edinaos tvoj buši je pa res ogromeeeeeen. Je zelo lepo okrogel. user posted image   Bom jaz tudi dala svojega gor, ko se moj lubi zbudi.
Tole s komisijo pa res ne razumem. Jaz nisem imela nikoli problema. Kaj hudiča pa tale tvoj G ali zdravnik napiše, da nimaš odobreno? Kaj pa dopust?
Glede bolečine pa ti lahko svetujem samo to, da ga imej skos mastnega od kreme. Da vsaj malo ublaži raztezanje.

Čmrlika ti boš pa počasi že lahko štartala. Mene tudi moja nekaj rajca. user posted image  me je včeraj že špikalo pa minilo. Moj je že pripravljen, da se bo kaj zgodilo. user posted image  Svojo torbo že imam spakirano, za user posted image  pa še ne.

Pri slabosti pa se ti pridružim. Mi vse smrdi, pa apetit itak ni več tu, ...

estrella bo treba res tem decom pokazat iz kakšnega testa smo. špelin@ pa bo valjar posodila. user posted image  Mene tudi skrbi, da bi me dva smrkovca izmučila, samo se ne mislim pustit. Vsak naj nosi svoj delež bremena. Delat je pa luštno user posted image , ko pa pride skrb pa ...

jana s temi palčki si me pa prav nasmejala. user posted image  Si jih prav predstavljam. Kaj meni tudi ni treba rodit, če sem bolana? user posted image

user posted image user posted image user posted image  vsem za polne tedne in porodniško

hijenca  user posted image user posted image user posted image

narava ja ene nas že dajejo lažni popadki. user posted image  pa kar brez strahu.

**** user posted image user posted image user posted image
 
kodrana jaz najraje hodim sama po trgovinah ali pa s kakšno kolegico. user posted image  Nimam konfliktov. Je pa tako, da moj še zase ne gre kupit, sem pa tudi jaz takšna da vzamem, mogoče pomerim in grem. Pač odvisno kaj kupujem. majice ponavadi ne probavam.

Pri nas je zdaj škratek zdrav, lubi pa obležal. Sem mu že rekla, da če mu do jutri vročina na pade gre v bolnico. Ker to pa je too much.

Kasso in Estrella  user posted image  za pregled.

Špelin@ user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  pozdravi se nam, pa kaj javi, da ne bomo v skrbeh zate.
 
 

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 18:21:12   
aurora28
Estrella* krasne novice iz pregleda user posted image user posted image user posted image . Me zanima kako pa ti je izmeril Jurca MV, ker meni ga ni še nikoli user posted image Verjetno ni razloga za to, hm?

Jaz imam pa nos zamašen, sem si morala fiziološko raztopino vbrizgat in se je spucal. Očitno je to še ena od tegob, ki nas pestijo v user posted image . user posted image user posted image

Sem se odločila, da več ne bom jamrala, itak da je normalno, da me vse zateguje in boli, ampak bo že. Kajne user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 18:35:09   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Danes sem oddala papirje za porodniško. Uradno jo nastopim čez en teden. Kako hitro ste ve dobile izračun višine porodniške?


Js sm papirje oddala že 14 dni nazaj, pa še zmer nisem nič dobila. Nastopim jo pa 13. 4. user posted image ...tko da bomo vidl.

Estrella* user posted image user posted image  za pregled!!! Js sm mela tud vsakokratni vaginalni pregled user posted image , ampak konec koncev tako smo vsaj skoz vedele, kaka je situacija. Da je vsaj neki dobrga v tem neprijetnem opravilu user posted image .

Čmrlika a si se razjezila pa si boš priborila pošteno prisluženo prvo mesto? user posted image  Sicer bolš, da s tvojo malo še mal počakata, ampak sta pa že tolk daleč, da tud če odpreš sezono ne bo nič narobe ane user posted image .

aurora js sm tud nehala jamrat glede trebuhauser posted image . Očitno je to zdej postala vsakdanja stvar in hecno je, da se dejansko tud bolečine človek navadi!

Evo ste me s temi trebuhi zdej tolk sprovocirale, da sm js tud mojga poslikala pa dala v album 36. teden. Geslo je Naty user posted image .



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 18:40:23   
aurora28
Naty o kak velik buši in nobene strije user posted image user posted image user posted image . A ne kak je zanimivo, nikoli si nisem mislila, da te trebuh lahko tako zateguje in vse boli, mene kosti v mednožju zelo bolijo, očitno se vse širi. A veš kaj me pa najbolj moti, to, da se mi koža na bedrih dotika in rajsa ob nogi in mi gre full na živce. Prav moteče je, joj upam, da bom po porodu čimprej shujšala v noge, ker počasi se mi še kolena ne bodo videla. Ampak vse se potrpi za mojega sineka, sam, da je on živ in zdrav. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 18:46:14   
Naty*
aurora hvala ja je kr velik buši user posted image , strije so me pa HB res pustile pri miru. Moje noge so tud ratale čist celulitaste user posted image  pa glih tko se mi že nekam zlo dotikajo. Kolk bo treba prevozičkat, da se bomo znebile teh grdih oblog!!!! Ampak maš prav vse bomo pretrpele. Ko me prav boleče nabrca, si mislim, koga briga maščoba pa bolečine, sam da ti men migaš not po trebuhu user posted image ...



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 18:52:35   
Čmrlika
Čmrlika ti boš pa počasi že lahko štartala. Mene tudi moja nekaj rajca. me je včeraj že špikalo pa minilo. Moj je že pripravljen, da se bo kaj zgodilo. Svojo torbo že imam spakirano, za pa še ne.

Pri slabosti pa se ti pridružim. Mi vse smrdi, pa apetit itak ni več tu, ...


no spet nekaj podobnosti, razen tega da moj lubi, pa še kar nič ne jemlje resno...je rekel da se bo user posted image  rodil na rok in tak bo.!! user posted image  Baje da se vidi da je že zdaj natančna po atiju.....user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 18:58:07   
Čmrlika
Čmrlika a si se razjezila pa si boš priborila pošteno prisluženo prvo mesto? Sicer bolš, da s tvojo malo še mal počakata, ampak sta pa že tolk daleč, da tud če odpreš sezono ne bo nič narobe ane .


ne, ne jaz ne,  mogoče pa user posted image  kaj ne paše? user posted image  mi je vseeno, AMPAK RES TAKO KOT SEM ŽE REKLA,MENI SE ŠE NIČ NE MUDI, ME NIČ TAK HUDO NE MUČI, DA BI PA REKLA ZDAJ PA MAM DOVOLJ.....No razen  tistega včeraj pa  današnjega črvičenja, ampak to je nekaj drugega, to jemljem že kot da bom štartala, in pač potrpim...user posted image ...ko pa bo prehudo, pa se bova s tamalo resno pogovorili, in jo bom kar deložirala, če bo predolgo zafrkavala...user posted image

imaš pa prav, nič verjetno ne bo več narobe če malo pohitiva....

aja, pa krasen buši imaš, nič lepotnih bleščečih črtic, ha? user posted image  user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 7.4.2008 19:00:33 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 19:00:40   
Aurea
Špelin@, user posted image user posted image user posted image  za jutri!
In zelo lepo si napisala tisto o depresiji... je res - vsakemu, tudi največjemu pozitivcu se lahko zgodi, ko podivjajo hormončki...
Naty, super buši, pa nobene strije in linee negre user posted image

Estrella, midve imava pa na isti dan CTG user posted image  Lepo, da je bilo vse v redu na GP, ampak 7x vaginalni P - pa to je sigurno rekord user posted image

Kasso in Estrella, hvala za odgovor glede spalne vreče. Sem danes kar nabavila eno od Odeje, ki ima vse bombažno in je do 2 leti.

Edinaos, samo res, kar pojdi se borit za teh 17 dni - pa to je neverjetno, da nisi dobila user posted image

Aurora, ja, ne smemo jamrat, saj drugače smo pa super! (pustimo te zadnje-mesečne-nosečniške-težave ob strani, še prekmalu bodo druge (sladke) skrbi na vrsti user posted image  
Naty, pazi, ne razglašaj preveč, da imaš že vse pripravljeno in greš lahko jutri v P user posted image . No, pa vsekakor user posted image  za to.

Taula, meni so na CSD rekli, da 15. v mesecu dobim nakazano, nič ne vem, da naj bi še prej še kaj dobila izračunano  user posted image

Čmrlika, saj imaš jutri CTG, pa boš videla, kako in kaj. Ampak vseeno se ti še ne mudi user posted image

TamaraJ alias gradbena inšpektorica, pomožna bruserka in še in še user posted image  Dobro zrihtaj! Tule na forumu se mi je nekaj potrdilo - ženske smo carice user posted image  - v 9. mesecu pa user posted image , pa še vse rihtate (otroke, moža, gradbena dela...).






(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 19:04:51   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Moje noge so tud ratale čist celulitaste user posted image  pa glih tko se mi že nekam zlo dotikajo. Kolk bo treba prevozičkat, da se bomo znebile teh grdih oblog!!!! Ampak maš prav vse bomo pretrpele. ...



Naty, jaz sem tudi mislila, da se je nabral celulit po nogah, ampak sem HB ugotovila, da gre bolj za zaostalo vodo v telesu, ki jo še najbolje odpravi masaža (preverjeno!). Že po 1 tretmaju sem videla veliko razliko in po porodu si bom sigurno utrgala kdaj 1 urico za takšno razvajanje, pa bo.

Pa vozičkali bomo seveda tudi - rekordi bodo padali user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?