|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A zdaj je to na novo(otroški dodatek)
8.4.2008 15:44:21   
Maleal
Namreč pišem vlogo za otroški dodatek in si grem na internetno stran csd ja preverit koliko bom dobila in vidim,da je zdaj kontra kot je bilo prej in sicer,če si imel otroka v vrtcu si dobil 20% manj otroških,zdaj pa dobiš 20% več?No saj tisto prej mi je bilo res mimo,da že tak plačujemo fajno ceno vrtcev in še zaradi tega,ker je otrok v vrtcu dobiš manj otroških.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A zdaj je to na novo(otroški dodatek)
8.4.2008 17:30:48   
Pi-kica 1
To pa še nisem slišala, da bi spremenili. Da ni kakšna napaka v izračunu?


(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A zdaj je to na novo(otroški dodatek)
8.4.2008 18:41:40   
Maleal
Ja verjetno je bila napaka,ko sem si šla tretjič računat je drugače prišlo,po starem,torej 20% manj,če je otrok v vrtcu.Škoda.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A zdaj je to na novo(otroški dodatek)
8.4.2008 18:45:33   
Anonimen
Zdi se mi, da narobe računate, punce.

Na Internetu so objavljeni OSNOVNI zneski otroških dodatkov. V kateri razred padete glede na dohodke, si znate izračunati. Za otroka do enega leta starosti NI dodatka na osnovo, ker je logično, da ni v vrtcu.

Primer za lažje razumevevanje (in ob predpostavki, da se vaši dohodki niso spremenili)...

Ob rojstvu otroka vam je bil za otroka dodeljen otroški dodatek v višini 100€ mesečno. Eno leto ste torej prejemale po 100€ mesečno.
Potem je šel otrok v vrtec. V tem primeru vam še vedno pripada 100€ mesečno.
Če pa ste otroka obdržale doma, dobite 120€ (torej plus tistih 20%).

Zvišanja tukaj niso upoštevana.

Manj torej ne dobite, če so vse ostale postavke enake, kakor prej.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A zdaj je to na novo(otroški dodatek)
8.4.2008 21:09:42   
lukec
Ja, tako gre kot je napisala Plemenita007. Sicer pa je meni logično, da je manj dodatka za tiste, ki imamo otroke vrtcu, saj nam ga en del financira občina, ne moremo potem imeti še višjega dodatka. A ni tako?

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A zdaj je to na novo(otroški dodatek)
8.4.2008 21:44:49   
* Mateja *
Jaz vem, da sem ga dobila 20% več, ker je bil mali doma v varstvu. čene pa tega dodatka pač ne dobiš. Milsim, da ti ne tržejo!

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?