|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhteljne?
15.4.2008 9:45:42   
Volga
user posted image  saj res ne vem, kaj mi je, ampak a ne bi danes popoldne skupinsko, vsak pri sebi doma, pekli buhteljne? pa se jih potem najemo in zvečer dobimo na čveku? In primerjamo, kako so uspeli? user posted image

Ne, saj sem nora, ni kaj. user posted image

Samo, bi pa res enkrat buhteljne naredila, ima katera preizkušen recept?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 10:06:06   
Anonimen
Buhteljni... mmmm... njam...

Dobra ideja... če ne bi bila jaz danes na solati.user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 10:08:40   
ta.nja
jaz bi jih pa raje jedla, kot pekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Anejko bejko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 10:11:52   
mojsoncek
no, vceraj so mi luste naredila pecena jabolka z nutelo, danes si mi jih pa ti volga s svojimi buhteljni user posted image

ja, tudi jaz se ne bi branila kaksnega in tvoja ideja ni slaba. Ampak bi mi bolj ustrezalo, ce bi imele taksno akcijo cez vikend, ker mi cez teden ne znese.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 10:22:05   
Volga
Meni že par  dni tako dišijo, pa jih nimaš kje kupit, msilim, da bi šla v slaščičarno pa to. ja, saj je šit, ko ni časa čez teden, pa še danes pridem kasneje domov....hm...., kaj pa če bi mami poklicala, da jih speče? Ona tako dobre naredi pa tako rada dela take zadeve user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 10:34:58   
mojsoncek
kaj pa če bi mami poklicala, da jih speče? Ona tako dobre naredi pa tako rada dela take zadeve

A bi jih tvoja mami se za mene naredila?! Prosim, prosim user posted image

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 10:36:25   
Anonimen
Uh meni so tudi dobri, sam jaz jih kakšen mesec še ne bom pekla, ker čakam, da zraste pehtran... Jaz jih nafilam s skuto in pehtranom...Njami user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 10:38:29   
Maxica
Lih sem gledala ta RECEPT . Jih pa božansko dobre naredi moževa stara mama, ki ima 95 let. Noro dobre.user posted image  Jaz jih imam ful rada in se mi zdi dobra ideja, Volga.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 10:40:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Lih sem gledala ta RECEPT . Jih pa božansko dobre naredi moževa stara mama, ki ima 95 let. Noro dobre.user posted image  Jaz jih imam ful rada in se mi zdi dobra ideja, Volga.


ja, to je dober recept, samo meni, kadarkoli sem delala s suhim kvasom, ni čisto nič ratalo. ne vem kaj je to.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 11:21:56   
kristinaj
jst bi raje od enga do druzga prišla na pokušino....... nisem ravno iz testa, ki obožuje kuhinjo :=)))........

če boste pekle naj vam uspejooooo

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 11:43:08   
lelaval
 user posted image user posted image  Si mi naredila lušte, tako, da jih grem zdaj delat. Do takrat, ko bo moj doma in grem po otroke, bodo taki fini, ne prevroči. Sporočim, kako so uspeli.
Sicer pa jih delam po receptu sestre Vendeline, pa so ful dobri - ampak danes poskusim po tem receptu - ampak ne s suhim kvasom user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 11:45:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

user posted image user posted image  Si mi naredila lušte, tako, da jih grem zdaj delat. Do takrat, ko bo moj doma in grem po otroke, bodo taki fini, ne prevroči. Sporočim, kako so uspeli.
Sicer pa jih delam po receptu sestre Vendeline, pa so ful dobri - ampak danes poskusim po tem receptu - ampak ne s suhim kvasom user posted image


O, ti piška šiška user posted image  Naj ti uspejo. Jaz še ne vem, če bi mamo  klicala ali ne.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 11:45:41   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Lih sem gledala ta RECEPT . Jih pa božansko dobre naredi moževa stara mama, ki ima 95 let. Noro dobre.user posted image  Jaz jih imam ful rada in se mi zdi dobra ideja, Volga.



ja, to je dober recept, samo meni, kadarkoli sem delala s suhim kvasom, ni čisto nič ratalo. ne vem kaj je to.


Jaz ga tudi nisem nikoli uporabljala, sam kruhomat ima pa vse recepte z njim, tako da sem ga začela uporabljati, pa vedno vse ok rata. Bi res prav morala probat še te buhtlje.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 11:55:18   
Dream
No, mene je ta ideja držala ene 14 dni nazaj, pa me je pol minilo. Zdej pa: če bom mela "kompanijo", ni blema. Pol se zvečer dobimo in komentiramo user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ej, kaj če bi danes skupinsko pekli buhte...
15.4.2008 12:51:47   
lelaval
O, ti piška šiška Naj ti uspejo. Jaz še ne vem, če bi mamo klicala ali ne.


Upam, da mi ratajo. user posted image  Sem šla po suhi kvas in bom ene naredila s suhim, druge pa z navadnim kvasom - da vidim razliko. Pa nekaj jih bom naredila s skuto user posted image .

Ti pa le pokliči mamo

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?