|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:24:43   
Volga
No, pa povejte še, koliko ste dale za rože na poroki. Ker je eni moji prijateljici ena poročna agencija poslala predračun samo za rože 6.500 €. Itak , da jih je skenslala v prvem trenutku in se organizirala po svoje.

Samo meni ta cifra še vedno ne gre v račun user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:27:31   
Anonimen
Fakuser posted image

Sori, ampak pr nama bo cela poroka stala pol manjuser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:27:40   
Anonimen
Njabrz je med njimi skrit se prvovrsten porocni prstan...

.....mogoce se kaj user posted image .

Matr, res full dnarja.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:27:43   
Naja30
Ne vem ali naj user posted image  ali se user posted image ?

Midva sva rože nabavila na tržnici in sva dala za vse (tudi poročni šopek) okoli 100 bivših jurjev. Pa mislim, da je tu še napitnina všteta, ki jo je moj dragi tako razdajal vsem, ki so imeli kaj veze s poroko user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:28:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sori, ampak pr nama bo cela poroka stala pol manjuser posted image


A se bosta kar sredi travnika porocila, da ne bo treba za roze dat....user posted image ?

Dobra ideja, si moram zapomnit :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:31:19   
Volga
Ne, samo res, ker oni so prišli pogledat prizorišče ohceti in so rekli, da so ploščice tako nekam čludne rjave barve, pa da potem ne bi gostje teh ploščic gledali, bi oni oder pa mize pa vse ostalo tako okrasili s plevelom, da bi gledali pač v to. Ohcet bo, mimogrede, v zdravilišču, kje je bilo že milijon ohceti do danes. Še dobro,d a niso šli ploščice menjat user posted image user posted image   Pa cerkev bi bilo tudi treba v nulo spedenati, pa kr nekaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:31:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sori, ampak pr nama bo cela poroka stala pol manjuser posted image


A se bosta kar sredi travnika porocila, da ne bo treba za roze dat....user posted image ?

Dobra ideja, si moram zapomnit :)


Tko nekak jauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:32:21   
N _ B
Pred šestimi leti cca 300 eur za: šopek, naprsni za ženina in priči, avto, dva aranžmaja za cerkev, rože za torto. Imela sva pa vse iz grand prix vrtnic, ki niso med najcenejšimi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:32:52   
Anonimen
so rekli, da so ploščice tako nekam čludne rjave barve, pa da potem ne bi gostje teh ploščic gledali, bi oni oder pa mize pa vse ostalo tako okrasili s plevelom, da bi gledali pač v to.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 14.4.2008 20:33:13 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:33:36   
bt08
Pol so ble zlate rože noter al kako?user posted image user posted image user posted image

Sej bi bla dost mem da bi rekla ja takim,ko vrjetno na veliko služjo,že tko služjo,da sam rečeš da se boš poročil.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:33:38   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

so rekli, da so ploščice tako nekam čludne rjave barve, pa da potem ne bi gostje teh ploščic gledali, bi oni oder pa mize pa vse ostalo tako okrasili s plevelom, da bi gledali pač v to.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


adijo pamet user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:34:12   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

so rekli, da so ploščice tako nekam čludne rjave barve, pa da potem ne bi gostje teh ploščic gledali, bi oni oder pa mize pa vse ostalo tako okrasili s plevelom, da bi gledali pač v to.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Resno, stara, jaz še zdaj ne morem verjeti. Koliko bi potem prišla cela ohcet, če bi jo organizirali user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:34:30   
Anonimen
Nekdo hoče zaslužit....
Sam so mal falili... v Ameriki bi jim celo uspelo...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:36:29   
rija
v ameriki to niti ni tak dosti za rože.....samo tam stane cela poroka premoženje user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:37:12   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

so rekli, da so ploščice tako nekam čludne rjave barve, pa da potem ne bi gostje teh ploščic gledali, bi oni oder pa mize pa vse ostalo tako okrasili s plevelom, da bi gledali pač v to.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Resno, stara, jaz še zdaj ne morem verjeti. Koliko bi potem prišla cela ohcet, če bi jo organizirali user posted image



Šit nouser posted image

Jaz ne vem no, na vseh ohcetih k sm bla so bli vsi tko prheftani da ni noben opazu al je bla na mizi(al pa celo na tlehuser posted image ) roža za 100€ al pa za 1€. Če povem po pravic jih 90% sploh rož ni vidlo k je zravn vino stalouser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:38:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

so rekli, da so ploščice tako nekam čludne rjave barve, pa da potem ne bi gostje teh ploščic gledali, bi oni oder pa mize pa vse ostalo tako okrasili s plevelom, da bi gledali pač v to.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Resno, stara, jaz še zdaj ne morem verjeti. Koliko bi potem prišla cela ohcet, če bi jo organizirali user posted image



Šit nouser posted image

Jaz ne vem no, na vseh ohcetih k sm bla so bli vsi tko prheftani da ni noben opazu al je bla na mizi(al pa celo na tlehuser posted image ) roža za 100€ al pa za 1€. Če povem po pravic jih 90% sploh rož ni vidlo k je zravn vino stalouser posted image


Ja no, saj to pa itak. Saj to sem tudi jaz rekla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:43:52   
taši84
ej zarad mene bi ble loh te rože zlate pa neb dala tok dnarja tut če bi ga mela. pa kaj pa so mislili okrancat še po tleh in po stropu. to je čist preveč keša.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:51:03   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Jaz ne vem no, na vseh ohcetih k sm bla so bli vsi tko prheftani da ni noben opazu al je bla na mizi(al pa celo na tlehuser posted image ) roža za 100€ al pa za 1€. Če povem po pravic jih 90% sploh rož ni vidlo k je zravn vino stalouser posted image


Ja! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:57:08   
Olivija
Se strinjam z ostalimi, en tak znesek jaz načrtujem enkrat za najina poroko, verjetno kakšne 20% več, ker tako kmalu še ne bo. user posted image

Pripravljamo pa zdaj eno fensi službeno večerjo na Fužinskem gradu za ca. 70 ljudi in nas bodo rože prišle občutno manj, no res, da kakšnih avtomobilov ne bomo okraševali in tudi poročnega šopka ne bo.

Okraševanje mojega hrošča za poroko prijateljice je prišlo tam okoli 150 EUR, vštet poročni šopek. Bil je pa res nepozaben ... tako lep.


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:58:43   
Anonimen
bi oni oder pa mize pa vse ostalo tako okrasili s plevelom,


user posted image user posted image

Vidim, da bo res treba sluzbo menjat user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
14.4.2008 20:59:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Pol so ble zlate rože noter al kako?user posted image user posted image user posted image


Po moje je med tem plevelom skrit zaklad...user posted image

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 0:11:44   
bodoča
Pol pa sem jaz rekorder v kontra smeri. Meni rože ful malo pomenijo, praktično nič in zato sem šla tudi pri poroko z rožami v minimalo.
Poročni šopek, 3 naprsni šopki, 2x okrasitev avta in 1x rožice na mizi v gostilni, cena (preračunano) 63 €. Imela sem pa vse v gerbarah.

Aja, pa pri nas so bile tudi rjave ploščice v gostilni, sam jih noben ni gledal, kjub temu da ni bilo za 6.500 € rož. user posted image




_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 0:28:06   
Marogica
Pa kaj si ti ja nor.....user posted image  Ma saj ne morem verjeti.... Pa kaj me brigajo barve ploščic, pa sten, pa okvirji oken... da jih z rožami prekrijejo....Še za sebe nisem vedela, kaj šele, kakšna je bila barva tal... Da bi dala za "šavje" toliko denarja? Pa če bi ga imela, bi se mi zdelo bedasto...

Sedaj, ko sem razmišljala...midva sploh nisva imela nobenega šavja...Samo šopek in 3 naprsni šopke sva imela. Pa še to se mi je zdelo drago. 25 jurjev... Za toliko te pa res samo pri poroki in pogrebu lahko naserjejo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 10:15:10   
lunca77
A folk na poroki v tla gleda al kako?user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 10:15:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunca77

A folk na poroki v tla gleda al kako?user posted image


user posted image

(odgovor članu lunca77)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?