|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 11:33:09   
pikovit
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 11:34:57   
NATAŠI
kakšne želje sta pa imela in kakšne rože? Ker to je tooo much preveč user posted image user posted image , nekje do 1000 eur rečmo da je še sprejemljivo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 11:37:59   
tanikaa
Če pomislim, da sva midva dala za šopek in ikebano 55 €user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 11:38:53   
baguSka
Samo meni ta cifra še vedno ne gre v račun


OMG!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A je ziher da ni 650???? Pa se to je GROOOMNOOOO!! Ojoj..

A so mogoce kaksne eksoticne al kaksne? Iz zlata??

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 11:39:46   
baguSka
Če pomislim, da sva midva dala za šopek in ikebano 55 €


Kje pa sta dala tok?? Jst tud racunam neki tacga.. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 11:40:36   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: lunca77

A folk na poroki v tla gleda al kako?user posted image

--------------------
Ja, kakor kateri user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 11:44:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

kakšne želje sta pa imela in kakšne rože? Ker to je tooo much preveč user posted image user posted image , nekje do 1000 eur rečmo da je še sprejemljivo


ne vem, če je bilo kaj po njunih željah, no, eno ogrodje so že imeli, recimo rdeča nevestina obleka pa to, potem so pa sami gradili, bolje rečeno podirali user posted image  In ja, cifra je 6.500 in to samo za rože, ker sem tudi jaz 10 krat vprašala, če je res ali morda kako drugače piše na predračunu. In ni.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 11:49:09   
baguSka
Jah probal so... zihr se kdo najde, ki bi dal!? Mogoce so celo kaka 'priznana' cvetlicarna al organizatorji al kaj so, k ponavad pedenajo kaksne zvezde pa smetano... user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 11:49:41   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Če pomislim, da sva midva dala za šopek in ikebano 55 €


Kje pa sta dala tok?? Jst tud racunam neki tacga.. user posted image


V Beltincih. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 11:50:17   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jah probal so... zihr se kdo najde, ki bi dal!? Mogoce so celo kaka 'priznana' cvetlicarna al organizatorji al kaj so, k ponavad pedenajo kaksne zvezde pa smetano... user posted image


to pa res ne vem, kako se imenujejo. In ja, so zavohal denar, pa probal. Saj da ga člvoeka nimata, samo da ga bosta pa takole v plevel zmetala, nista na glavo padla.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 12:11:42   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

No, pa povejte še, koliko ste dale za rože na poroki. Ker je eni moji prijateljici ena poročna agencija poslala predračun samo za rože 6.500 €. Itak , da jih je skenslala v prvem trenutku in se organizirala po svoje.

Samo meni ta cifra še vedno ne gre v račun user posted image


Za ta denar si raje privoščim fensi potovanje. user posted image   Imela sem minimalistično poroko z minimalističnimi šopki, pa je bilo ravno tako fajn. Jaz na svoji poroki nisem za šopke zapravila več ko za ene ne preveč nobel čevlje. Pa za ta denar ,ki je zgoraj omenjen, že imaš urejen velik vrt ob hiši, ne pa par bogih šopkov. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
15.4.2008 17:55:06   
cukr07
Tale znesek je pa res katastrofalen - bolš da zamenjajo ploščice, jih bo res ceneje prišlo user posted image .

Jaz sem se poročila lansko leto avgusta in sem dala za vse rože 450€.
Sem spada:
- poročni šopek,
- naprsni šopki za ženina in priči,
- namizni aranžma ob pogostitvi pri meni doma,
- namizni aranžma za pred naju v gostišču,
- mini šopki za po ostalih mizah (10 kom),
- tri ikebane za v cerkvi (ena malo večja in dve manjši),
- aranžma na dveh avtomobilih.

Rože sem pa naročila v eni novomeški cvetličarni, ki je zelo znana po aranžiranju porok.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
18.4.2008 12:40:55   
Pajaca
Na katerikoli poroki sem bila vem samo to, da so bile rože na mizi pred ženinom in nevesto, pa da je imela ona šopek. Pa aja une male rožice za priči in ženina. Ostalih rož se ne spomnem.

Prav tako se ne spomnem kakšne so bile ploščice, obloga sten, parket, wc... ma karkol.



Za vino pa vem kje je bilo dobro.



(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
21.4.2008 20:09:23   
Bethany
6500 EUR!!??? user posted image Tulk je naju prišla cela poroka, pa še malo je ostalo, hehe. Samo za rože pa dobrih 300 eur, lani, temno rdeče ful konkretne vrtnice, sicer bi blo še ceneje vse skupi, ker sma imela rože samo v šopku, treh naprsnih šopkih pa malo na torti in dekoracija na mizi. 6500 eur je vsekakor too much, razen, če ne sodi zraven še vse ostalo kar paše k poroki user posted image

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Za rože 6.500 evrov?!
21.4.2008 23:24:31   
Anonimen
Naju so rože prišle bivših okol 750 eur oz. 180.000 sit (ne vem a sem prav preračunala) pa mi je blo fullll dost. Pa tud ni blo nekaj veliko cvetja, so ble grand prix vrtnice, ki pa so res drage. So pa tukaj tudi naprsni šopki všteti za katere mi je kar malo žal, sa so ble vrtnice ful težke in na koncu so bli vsi brez naprsnih šopkov.

(odgovor članu Bethany)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?