|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ime Tian!
17.4.2008 12:55:43   
valentina2006
Tian user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IME TIAN!
17.4.2008 14:57:39   
andie
.......kaj bodo ti otroci rekli svojim staršem kje hudiča so jih našli(imena)??'




Generacija naših otrok bo mela taka imena, da se bojo otroci nam čudli, kak čudna imena mamo miuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IME TIAN!
17.4.2008 15:52:05   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

pri imenih andreja in boris.....ga biksate z nekimi tiani !!!!!!!  


Oprosti, ampak kak smisel je melo pa tole user posted image .... a pol pomeni, da mormo gledat svoja imena, da bomo otroke poimenoval?

Tko kot Mijavček pravi, men se tud zdi, da izvira iz vietnamskega imena Thian.

Men je ime ful všeč user posted image ! Midva kmalu pričakujeva fantka in je to ena od opcij.

Sicer pa ženske, dejte se navadit, da bojo imele naslednje generacije pač modernejša imena. Ravno tko, kot smo šli iz Jožetov, Mick, Franckov na Kaje, Klemne in Nine, bojo pač te generacije Tiani, Iani, Lare in Maji.

Mal s časom naprej no....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IME TIAN!
17.4.2008 16:32:53   
goa
Zelo všeč user posted image  tudi mi ga bomo mogoče nekoč imeli user posted image

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IME TIAN!
17.4.2008 17:30:45   
glugluglu
Tianuser posted image . Tian paše k Lanu. Mi se pa ne moremo odločit ali bi bil Lan ali Tianuser posted image . No na seznamu jih je še nekaj, ampak tadva sta na vrhu.

Lan in Tian - sta usklajeni imeni.



(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IME TIAN!
17.4.2008 21:20:40   
Kaliope
 ni mi všeč, pa sploh se mi ne zdi, da "paše" k Lanu (saj ne, da bi moglo, no...)

aja, kako se pa izgovori? Ti-an ali Tjan?

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IME TIAN!
17.4.2008 22:36:27   
Mijavček
Jaz izgovarjam Ti-an.

Tjan pa tud men ne bi blo všeč.

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IME TIAN!
18.4.2008 17:55:17   
kaycha
Tian in Tjan sta za moje pojme popolnoma razlicni imeni. obe pa se izgovorita tako, kot se napiseta
mi je pa lepo ime, Tjan tudi in pase k Lanuuser posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IME TIAN!
4.5.2010 12:42:51   
piraneze
user posted image Tian je staro slovansko ime in izhaja iz imena Tihomir(tih-mir)


Mislim da je res zelo lepo ime,namreč tudi nama z mojo drago se je rodil sinček in sva mu dala ime Tian.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IME TIAN!
4.5.2010 14:09:18   
eternety
Poznam enga luškanega fantka s tem imenom, ime mi je všečuser posted image .

(odgovor članu piraneze)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IME TIAN!
4.5.2010 15:12:39   
kakadoo
Hmmm.... js si pa sploh ne predstavlam kako bo to zgledal ko tej otroci odrastejo.
A si predstavlate enga 50. letnika z imenom Lan???
Js si definitivno ne...

< Sporočilo je popravil kakadoo -- 4.5.2010 15:13:04 >

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IME TIAN!
4.5.2010 15:38:57   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo

Hmmm.... js si pa sploh ne predstavlam kako bo to zgledal ko tej otroci odrastejo.
A si predstavlate enga 50. letnika z imenom Lan???
Js si definitivno ne...



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IME TIAN!
31.5.2010 20:26:33   
kesi
Mi imamo tudi Tiana. Obema z možem je to ime zelo všeč, če bi še enkrat izbirala, bi isto izbrala. Ne vem zakaj bo čudno zvenelo, ko bo 50 star in bo Tian. Saj to so zdaj generacije Lanov, Majev, Nikov, Tianov, Svitov,....in ne bo nič čudno zvenelo, saj bodo imeli večina takšna imena. Se mi zdi, da bi bil ravno kot otrok tarča zbadljivk, če bi bil zdaj naprimer Lojzek, Joško,...

_____________________________

KESI

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IME TIAN!
1.6.2010 11:14:04   
mayci
Se podpišem pod kesi... user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IME TIAN!
2.6.2010 21:38:33   
scarlett_
kesi user posted image user posted image user posted image
moj ima recimo ful staro ime, pa je že nesrečen .. kaj bo šele čez 50 let, če bomo otrokom dajal starodavna imena .. :D
in tian mi je zelooo lepo ime, jst bi ga tudi dala, če bi bil user posted image user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IME TIAN!
29.6.2010 17:35:40   
Zamima
niso mi všeč ta novodobna imena, ampak še vseeno raje Tian kot pa Svit user posted image (50-letnika s tem imenom si pa res ne znam predstavljat user posted image )

ne vem kako se bo en odrasel Svit predstavil v npr. Angliji user posted image malo za razmislit no :S

< Sporočilo je popravil Zamima -- 29.6.2010 17:36:36 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IME TIAN!
6.8.2010 23:18:22   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

niso mi všeč ta novodobna imena, ampak še vseeno raje Tian kot pa Svit user posted image (50-letnika s tem imenom si pa res ne znam predstavljat user posted image )

ne vem kako se bo en odrasel Svit predstavil v npr. Angliji user posted image malo za razmislit no :S




Kakšne ga pa ti sekaš,le kako se bo predstavil,kaj mislišuser posted image najbrž kot Lojzek?Če si imela v mislih asociacijo na Sweet,je za mene to zelo lepa asociacija.






(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IME TIAN!
11.8.2010 17:26:48   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

niso mi všeč ta novodobna imena, ampak še vseeno raje Tian kot pa Svit user posted image (50-letnika s tem imenom si pa res ne znam predstavljat user posted image )

ne vem kako se bo en odrasel Svit predstavil v npr. Angliji user posted image malo za razmislit no :S




Kakšne ga pa ti sekaš,le kako se bo predstavil,kaj mislišuser posted image najbrž kot Lojzek?Če si imela v mislih asociacijo na Sweet,je za mene to zelo lepa asociacija.








Amen.user posted image




_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IME TIAN!
11.8.2010 17:35:35   
Tincy90
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

Si predstavljate dedca z imenom Tian. Ma kaj vem, nekak na pol dedc bi se mi zdel user posted image  Sorry.


Kera bedna izjava...po imenu sodiš kdo je na pol dec al pa na pol baba? Si pa res neki posebnga.

Men je tud všeč ime Tian, ma kolegica sinčka Tiana in je ful luškan fantek, nč punčkast, lol.


_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?