|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Janeževi upognjenci
15.4.2008 15:33:29   
valči
Zdravo!

Samo nekaj me zanima,tiste,ki jih delate ima kateras kak fajn recept za njih?
Včeraj sem jih delala in stehtala jajca,koliko tehtajo jajca,toliko sem dala sladkorja in moke.
In masa mi je pregosta prišla,bi raje redkejšo maso,da bi bili tanjši,ker so mi bili predebeli in mi niso bili preveč lepi.Mi je nerodno taščo gnjavit za to.
Pa dajala sem jih na peki papir in s kartico vroče postrgala in dala v kozarce.
Kasko ve delate,dela katera na vosku morda?

Za vsak nasvet bom hvaležna.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Janeževi upognjenci
15.4.2008 20:41:51   
malimisek
Na papir dajaj malo manj mase. Jaz dam k vsemu temu še malo ruma. Poberem jih prav tako kot ti z lopatko, vroče. Ne dajem v kozarce. Na roko si dam serveto iz blaga, potem pa jih kar v roki malo ukrivim. Moreš pa biti ful hiter, da se ne začnejo lomiti. Sicer pa imam isti recept kot ti.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Janeževi upognjenci
15.4.2008 23:30:21   
petra a
jst jih tud delam v kozarcu

(odgovor članu malimisek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Recept za dojenčke: Sladek krompir
Danes je glavna sestavina sladek krompir, recept pa je prilagojen za začetek uvajanja in nadgrajen za osemmesečnika in e...
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?