|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne pase mi...
16.4.2008 16:03:25   
Virtualna
Pozdravljene,

preden sem zanosila, sva s fantom sexala vsak dan, ampak res VSAK DAN...pasalo je meni, pasalo je njemu...
Zdaj, ko sem pa noseca (18 tednov), mi pa nikakor ne pase sexat user posted image  Ne znam opisati tega obcutka, ni ravno da se mi ne da, ampak mi enostavno ne pase. Omenim naj, da se pri nama ni cisto nic spremenilo, ljubim ga, nezen je, ljubec, pomeni mi vse na tem Svetu,...a kljub temu mi ne pase sexat... Opazam, da je zaradi tega, vsak dan bolj in bolj slabe volje, ne kregava se, a vidim na njemu, da mu pac ni prav...
Opazila sem celo, da mi cez dan toliko neke pozornosti posveca, mi pomaga pri vseh delih, ki jih sicer lahko cisto sama opravim, a imam obcutek, da to pocne le zato, da bi v postelji "dobil"... parkrat sem celo "popustila" in pac user posted image , ceprav mi ni bilo do tega..
Ne vem, kaj bo z nama, ce bo do konca nosecnosti tako...je imela katera podobne izkusnje, oz. dozivlja kaj podobnega user posted image
Nekje sem prebrala, da se "kao" user posted image  s user posted image , ne ljubi cez nosecnost sexati, a nekako ne verjamem tem cencam...

Svetujte mi, kaj naj...ljubim ga, lepo mi je z njim, a enostavno mi ne pase sexat user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne pase mi...
16.4.2008 16:05:40   
Anonimen
Hormoni.....

Pa saj ga lahko tud drgač zadovoljišuser posted image

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne pase mi...
16.4.2008 16:12:12   
Anonimen
Virtualna, naj se zdaj tvoj lepo spočije, ker ti bo čez kakšen mesec butnilo na kontra oz. ne boš imela nikoli dovolj.

Pri meni je bilo isto. Na začetku mi ni bilo do seksa, potem pa sem postala seksulja.

Kot je že karin omenila...hormoni user posted image

Z vražami o punčkah in fantkih se pa ne ukvarjam user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne pase mi...
16.4.2008 16:51:06   
bt08
Kot sta ti predhodnici napisali v nosečnosti maš čudna obdobja ko se ti seksa in ko se ti ne.
Men prve 3 mesece tud mal ni pasal seksat,smo ga drugač zadovoljili,pol vmes pa spet ful,pa pol ne,na koncu se mi je ful,nikol ni blo dovolj.
Po porodu ko je čišča itak ne moreš in tko pravjo da 6 tednov naj ne bi,sam pol je pa blo user posted image user posted image user posted image  pri nas,ko sem začela jest Kt me je spet minilo,sedaj ko sem jih končala za vedno pa se nam spet dogaja,je moj kr zelo vesel.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne pase mi...
16.4.2008 17:32:46   
Zofy
Meni tudi prve 3 mesece ni pasalo, pol pa me je čisto razganjalo. Mi je moj pravil "ti moja vreča pohote"user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako, da brez skrbi, pogovori se z njim, ker moški ne razumejo kako lahko hormoni vplivajo na nas.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne pase mi...
16.4.2008 17:33:03   
nasmejani
Treba naredit počitek.
Ko se začne drug polčas bo ohoho.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne pase mi...
16.4.2008 17:44:35   
lelaval
kljub temu mi ne pase sexat


Pri meni je bilo pa ravno obratno user posted image
No, saj se bo pri tebi tudi verjetno situacija spremenila user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne pase mi...
16.4.2008 18:06:01   
kajajaka
počakaj do 20-22 tedna, takrat te bo še prosil, da nehaj... user posted image

sedaj pa se malo potrudi... saj, ko začneš, ti zapaše... čeprav se ti na začetku ne da najbolj...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne pase mi...
16.4.2008 18:29:16   
Anonimen
Virtualna men tud od začetka nosečnosti ni pasalo sexat. Najprej zaradi slabosti, potem pa pač ni blo filinga. Pa so mi govorile vse, kr počakaj, saj te bo prijelo v drugi polovici... pa me ni. Kmalu bom šla rodit, pa si sploh ne predstavljam, da bi zdaj sexala user posted image . Dvakrat sva se spravila zraven, pa s tem trebuhom sploh ni bil taprav občutek.

Pred nosečnostjo sva bila kot zajca. Kadarkoli, kjerkoli in noro strasten sex. Mislim, da sva ravno zaradi tega oba ugotovila, da iskanje prave poze in skrbi, da ne bova pregroba, ni ravno najboljši sex in se zato rajši zadovoljiva drugače. Ali pa se celo samo crkljava. Priznam pa, da komaj čakam, da bova lahko spet divjaka v postelji user posted image .

Moraš se pogovorit s tvojim, ne počuti se krive, če ti sex ne paše. Hormoni pri različnih ženskah delujejo različno. Ali pa, če ti razkrijem skrivnost moje prijateljice... ker se ji ne da, je svojmu rekla, da ji je ginekolog prepovedal user posted image . No tud to je ena vrsta rešitve kajne...

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne pase mi...
16.4.2008 21:45:04   
Anonimen
Meni med nobeno nosečnostjo ni oz. mi ne paše sexat, pa sem 3user posted image  v zelo kratkem času (med 1 in 3 otrokom bo 3,5 leta razlike) po porodu naju pa ni ustavilo NIČuser posted image . Kot se vidi a ne? Midva sva vedno potem nadoknadila vse zamujene mesece. Jaz imam to srečo, da me razume in da tudi on ne rine vame, ker mu menda ni najbolj, ker ma filing da bo kaj narobe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne pase mi...
17.4.2008 11:09:44   
pijja



Oo,jest sm med nosećnostjo full uživala med seksom,sedaj malo manjuser posted image




_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne pase mi...
17.4.2008 12:20:16   
Kaštrun
midva nikoli nisva sexala vsak dan. ne pred in ne po porodu. ko sem znosila prve mesece sploh nisva, ker enostavno nisem mogla, potem v 2/3 se mi je pa "odtrgalo". bi pa lahko vsak dan po 4x user posted image . no v zadnjem mesecu se je mož malo "bal" da bi bilo kaj narobe, zato sva malo umirila konje.

naj pa te potolažim, da je zdaj po porodu sex veiiiko, veliiiko boljši kot je bil pred porodom. pa sem bila full šivana in dolgo časa sploh nisva mogla.

no, zdaj sem spet noseča in se bliža tista druga tretjina nosečnosti, tako da se mož že veseli user posted image  user posted image

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne pase mi...
29.4.2008 13:37:21   
Virtualna
Nic se ni spremenilo, kar ne morem in ne morem se spraviti k sexu user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne pase mi...
29.4.2008 14:50:30   
gojska
noseča gor ali dol, ne smeš mislit, da te ne bo maral če neko obdobje ne boš posteljna akrobatka. Ali pa da ti pomaga, zato ker pričakuje zvečer plačilo.user posted image

Mal bo že zdržal. Tebe bo pa tudi minilo.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne pase mi...
18.5.2008 21:54:37   
Blejka26
meni pri obeh nosečnostih ni pasalo..moj je moral malo potrpeti..ne vem zakaj bi se silila v nekaj kar ti ni..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne pase mi...
19.5.2008 9:53:34   
Anonimen
Meni ni pašalo celo nosečnost - želela sem si, ampak ko je prišlo do akcije, mi je bilo čisto vseeno, če vstane in gre proč. Tudi težje mi je prišlo.
Najraje sem kar kako drugače z njim opravila...
V prvo sem se bala, da bo tako tudi po porodu, ampak res so krivi hormoni in se kasneje uredi.
Ti pa povem, da vsaj pri meni niso punčke imele nič s tem - obakrat sem imela fanta...

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne pase mi...
25.5.2008 21:33:52   
Blejka26
jaz sem mela obakrat punčko..tko da spol s tem nima veze ampak nasploh hormoni

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne pase mi...
25.5.2008 22:02:29   
massylou
Sem mela punčko, pa se mi je trgalo skoraj do poroda. Lahko bi nonstop.

Ti pa kar sebi prisluhni. Kot ni najbolj paše in nič se silit. Pa ne imet slabe vesti zaradi tega. Pač, tako je narava naredila pri tebi.

Lepo nosečnost in zdravega user posted image  ti želim.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?