|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček - izbira
16.4.2008 14:16:43   
mama_milchy
Pozdravljene,

moja prijateljica je srečka user posted image  in svojega prvega user posted image  pričakuje 01.08.08.; nekako je že naredila ožji izbor vozčkov in sedaj so ji še trije ostali vendar ne vem katerega bi zbrala in sicer:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=137849

ali

http://www.pegperego.si/si/pliko-switch-tango-i7198.shtml%20%20oziroma%20P3%20completo%0d

ali

http://www.pegperego.si/si/pramette-completo-mod-rosso-akcija-i7205.shtml

katerega bi ve? jaz osebno imam pliko p3 completo in sem z njim zadovoljna; če bi pa še enkrat kupovala, bi pa tega za obračat vzela
 
Hvala
 
Lp z user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček - izbira
16.4.2008 14:53:15   
kristinaj
jaz imam tudi pliko p3 skupaj s košaro in lupinico in bi, če bi še 1x kupovala tudi tega kupila.... s košaro je praktično, če otrok zaspi jo odklopiš in neseš domov in otrok spi dalje, pa še zavetje mu daje košara....


jaz sem tudi gledala pramette, ga ima soseda, in je najbolj motilo to da nima ravnega dna, vzglavje dol visi, non stop ga je morala podkladat, da je bilo ravno dno....

pa še to ... jaz sem ga kupovala leto nazaj in so bili v italiji 150 EUR cenejši kot pri nas v baby centru!!


(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček - izbira
16.4.2008 14:59:47   
danijela in taja
ta ta tretji je najboljši ......mamo pa mi peg perego uno....si vidla....je ful dober...prvo ko je dojenček ti njega gledaš...pol obrneš da gleda drugam....velika prednost....tri nastavitve naslona....pa tist za nogice gor dol ko je večji....materil je ful dober....več barv....not čist nč ne piha....ful dodatne opreme za kupit....dva velika kolesa dva mala...lepo se vozi tudi po slabih poteh...ravno zaradi dveh velikih koles....nastavljiva ročka po velikosti....cela je....js sm velika pa mi to ful odgovarja....zloži se čisto enostavno in malo prostora rabi....pa ni najdražji tko da poglej....
evo link  http://www.mami.si/si/otroska-oprema/prilagodljiv-sistem/uno-g1528.shtml
poglej pa preberi vsaj

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček - izbira
16.4.2008 15:02:47   
danijela in taja
jah sm pozabla pa še jajčka je ful fajna zraven ...jo posebej kupiš itak,,,,bolj sedeča....oblazinjena...lahko za nosit....da ne more padit kr tko...pet točkovno zapiranje....pa jahača dobiš zraven...in za v avto super dolgo ne rabiš avto sedeža....na pa tiste ležeče jajčke...morš hmal met avto sedež....pa pol spet drugega hmal ker ne moreš take kilaže kupit takoj....pa je spet potrata denarja brezveze....

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček - izbira
16.4.2008 15:21:46   
aleksi
JAz sem kupila PP Switch v zeleni barvi. Je pa bil PP Comleto najprej favorit. Ker pa nisem vzela košare (rok imam 24.7.2008) sem se odločila za Switch, ker se čisto položi športni del in ni treba otročka podlagat (kot moraš pri PP Completo). Pa še športni del se obrne proti ali pa stran od tebe. Zraven sem vzeča še lupinico in iso fix podstavek za v avto.

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček - izbira
16.4.2008 15:28:23   
Anonimen
jst bi kupla peg perego skate, je men najlepši, sm ga nima v izboru.
http://soncek.si/si/vozicki/peg-perego/skate-g1547.shtml evo tale..user posted image user posted image

(odgovor članu aleksi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček - izbira
16.4.2008 17:27:50   
soncek28
MI SMO PRVO LETO IMELI PEG PEREGO GT3 PA LUPINICO ZRAVEN......ZDEJ PRI 18 MES.PA SMO SE ODLOČILI ZA PICOLO.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček - izbira
6.5.2008 8:29:21   
tanjab
Pozdravljene, mi bomo pestvali septembra. Zanima me kaj mentie o uporabi PP Switch za na Rožnik,Tivoli... kaj bojo majhna kolesa res tak problem???user posted image voziček se mi dopade ker se zloži na majhno imam tudi majhno stanovanje, pa zdi se mi da so pri tej verziji izboljšalji ravni položaj, da nič ne visi?? nevem ali imam prav?? user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?