|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Solarij
16.4.2008 23:54:14   
* Mateja *
vem, da je bilo že govora, a ne najdem več stare debate!!

Hodim v solarij, ležeči. Pa me zanima po kolikih obiskih mi bo kaj poznat. IN kaj v obraz te tudi sveti , ker tam so neke druge lučke, al naj se pomaknem mal bolj dol, pod modre žarnice. Ne se mi smejat ok!!!

Hvala! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Solarij
17.4.2008 0:52:35   
arabela*
če so vredu žarnice,te mora že po 5.min.solarija požgat,sploh če prej nisi hodila.Nato se koža navadi.Ja tisto zgoraj so UV žarnice,posebej za zaščito obraza.Jaz se raje kar dol premaknem,se mi zdi da je barva nekako bolj izrazita.
Sploh pa če si začetnica,pa moraš upoštevat navodila:
-začni najprej s 5 minut,nato vsak naslednji obisk malo več
-enkrat tedensko je dovolj
-Preden greš,se obvezno stuširaj,ne maži se z ničemer(ker te ne bo prijelo)
-ko končaš,se namaži z losijonom za po sončenju
-stuširaj se komaj naslednji danuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Solarij
17.4.2008 8:15:27   
Bonnie_RR
Meni se je lani začelo poznati nekje po 5 obiskih. Najprej sem bila ene 3x po 3,5min, potem pa 2x 5min itd. do največ 11min. Potem je bilo pa že pravo poletje in nisem več šla v solarij.
Letos delam enako...
Glavo pa js gor pomaknem - pod žarnice za obraz.

Imam pa srednjo polt.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Solarij
17.4.2008 17:13:22   
* Mateja *
Tle kamor jaz hodim so menda ravno menjali žarnice. prvič sem bila 3 min, danes pa 5. pa mi ni za moje pojme nič poznat! Drgač na morju na sonču me kar hito pobarva.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Solarij
19.4.2008 21:15:39   
* Mateja *
Pa še neki naj prašam. kaj ko imaš menstruacijo lahko greš v solarij?

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Solarij
19.4.2008 22:32:57   
arabela*
ja punca,zakaj pa bi naj bilo to problem? Saj veš da obstajajo tamponiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Solarij
19.4.2008 23:47:14   
* Mateja *
ja to pa res vem!!
ma v solariju je pač seznam stvari, zaradi katerih ga ne smeš obiskovati. Npr. nosečnost, dojenje, to razumeme. Alergije- če imaš na sonce ok, sam če si pa na arašide alergičen zakaj nebi smel it v solarij. pa če si na antibiotikih, drugih zdravilih, in če maš fešto tudi ne. Pa sem mislila, da te takrat morda ne prime "sonce"? Zato tako vprašanje!
A pol je point samo v higieni al kako?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Solarij
21.4.2008 14:08:01   
arabela*
mateja,a tam ko ti hodiš,piše da nosečnice ne smejo hodit al kako??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Solarij
21.4.2008 23:31:56   
* Mateja *
ja natanko tako. In doječe matere tudi ne!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Solarij
22.4.2008 8:23:47   
Ženkica
Mene pa nekaj drugega zanima; kolegici bi rada za r.d. kupila darilni bon za solarij Ergo line (al neki tazga); mogoče katera ve, če npr. na Viču kupim bon, ali ga lahko potem tudi v btc-ju koristi???

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Solarij
27.4.2008 12:34:22   
mogant
Zakaj pa doječa mati ne sme v solarij?? to pa prvič slišim, jaz sem pa ravno v maju nameravala parkrat it...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Solarij
28.4.2008 16:22:37   
* Mateja *
da se ti mleko ne skisa,....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Solarij
28.4.2008 20:59:10   
Bonnie_RR
Dans sm na koncu malo preletela tist list, pa nisem videla prepovedi za nosečnice in doječe matere.

Drugače pa sm js šla lani 1., ker imam vedno na začetku sezone probleme zaradi alergije na sonce, pa mi je na veliko presenečenje to ful pomagalo, zato letos delam enako. Glih tolk, da se mi koža malo navadi, potem je pa itak že zunaj sonce...

Menstruacija... Js grem pač s tamponom.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Solarij
28.4.2008 21:22:20   
kajajaka
uf, skušnjava... Z veseljem bi šla, pa ne smem, ker sem noseča.

(meni je ginekologinja razložila, da je solarij podobno kot savna - segreva telo tudi od znotraj, kar je lahko preveč za user posted image ..)

Mateja posonči se še malo zame - po 15 minutah (vse skupaj, ne naenkrat) se ti bo poznalo...
lp

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Solarij
29.4.2008 22:31:51   
mogant
tudi jaz lani nisem šla, ker sem bila noseča... drugače pa ravno tako kot ti bonnie grem izključno zato, ker imam alergijo na sonce, ene parkrat pred sezono (štirikrat, petkrat) in potem imam celo poletje mir....
še vedno mi pa ni jasno zakaj ne bi šla letos ker dojim, pa kaj če se mi mleko skisa, bodo pili pač skisano user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Solarij
30.4.2008 10:04:03   
mišk
Jst že po naravi hitro porjavim, tako se mi je letos že po enem desetminutnem obisku rahlo poznala barva. Grem pa vedno v solarij za deset minut, razen če je kak ekstra močan. Ponavadi grem petkrat, pa imam že kar lepo podlago.

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Solarij
30.4.2008 13:26:07   
Anonimen
No, jaz pa ne grem never ever v solarij. Prvic sem sla v 500 vatnega, odprtega, za 7 min. Se mi ni nic poznalo. Naslednjic sem sla v 800 vatnega (seveda prevec, ampak tista zenska tam ni nic rekla, jaz sem pa pozabila, kaj mi je sestra doma narocila) in me je tako opeklo, da sem bila dva dni rdeca, sploh najhuje je bilo pa jasno na riti. Ok, to je se za silo umirilo, pa sem sla potem za 6,20 min v 700 vatnega in me je SPET opeklo, samo da se mi je tokrat se spustila alergija, tako kot na soncu. Sosolka je skoz hodila v 700 vatnega po 5-7 min in jo je 4., ko je ze imela barvo, opeklo. Pa je sla enako za 7 min.

No, danes, 14 dni po solariju, se pa lupim user posted image Pa ful sem bila neenakomerno rjava - trebuh in hrbet ful, po obrazu imam nekaj barve, po nogah in prsnem kosu pa bolj malo. Je pa res, da me je pa zunaj se bolj sonce prijelo po obrazu. Tako da .. raje sem bela, kot pa se kdaj v solarij. Ze tko mi je zoprno se zapirat, pa se koza potem takooo smrdi, bljak.

Hodila sem pa v Soncni studio na Dunajski.

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Solarij
30.4.2008 14:53:42   
arabela*
ja jaz tako pravim.Moraš vedet kam hodit,moraš poznat ljudi,pa vsaj približno vedet,kdaj so na zadnje žarnice zamenjali.
Ribica,res mi ni jasno kak zgleda ta odprt solarij,pa kako se lahko lupiš po njem?
Jaz že vsa leta hodim k eni ženski privat,pa niti ne pomislim da bi šla kam drugam.Sploh pa ti turbo solariji,pa tisti fuul močni,teh se je pa bolje izogibat.Sem ene parkrat lani bila,pa me je opeklo,s tem si pa samo kožo uničišuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?