|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Korzet
17.4.2008 8:06:32   
Ženkica
Evo, danes se kočno spravljam v šoping za poročno slavje, ki ga imamo naslednjo soboto. Še vedno se nisem ravno odločila kaj bi rada oblekla, včeraj sem se spomnila, da bi bila ena od opcij tudi korzet, spodaj pa user posted image ...bog si ga vedi kaj; skratka, kje v BTC-ju (celotnem, tudi Emporium, Zarad itd.) jih imajo? Je morda katera kje kakšnega zasledla ???

Hvala,hvala, hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Korzet
17.4.2008 8:55:30   
frutka_
Jaz imam dva korzeta. Eden je na zadrgo in lahko nosiš spodaj modrc, drugi pa na štrike in moraš biti spodaj brez. Sicer nimam bujnega oprsja tako da me to ne moti, ker ko si štrike naštimam ne leze nič dol. Korzeti so mu fuuuuull njami!user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Korzet
17.4.2008 8:56:41   
vesna_14
mega outlet v btc sem jst zadnjič cca.3 meseceuser posted image nazaj od morgana vidla fu dober korzet sem si ga hotela kupit pa ni blo številkeuser posted image

Pjdi pogledat

Lp Vesna


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Korzet
17.4.2008 9:03:49   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Jaz imam dva korzeta. Eden je na zadrgo in lahko nosiš spodaj modrc, drugi pa na štrike in moraš biti spodaj brez. Sicer nimam bujnega oprsja tako da me to ne moti, ker ko si štrike naštimam ne leze nič dol. Korzeti so mu fuuuuull njami!user posted image


A mi posodiš kakšnega?? DA ne bi rabla kupovat user posted image user posted image he he

P.s.: ja kaj se pa hvališ no???

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Korzet
17.4.2008 12:11:20   
smigli
user posted image

.........naprimer nekaj takega

sicer p je odvisno tudi v kakšni vlogi pa boš na poroki


(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Korzet
17.4.2008 12:29:34   
Ženkica
Ja, ampak brez srajce; nisem imela v planu bit do vratu zapeta; pa mogoče krajša kikla. 

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Korzet
17.4.2008 12:34:54   
smigli
itak, meni je celo lepše sam korzet na golo kožo, sam da je tudi negovana in lepa na pogled, nemalokrat vidm ženske v raznih krpicah in ni važno kaj kuka izpod njih

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Korzet
17.4.2008 12:45:33   
Margareta
Tale od Nine, je od Petra Thalerja (se mi zdi). Jaz sem korzet kupila pri Vodebu (zdaj ima prodajalno tam nekje pri sodišču).

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Korzet
17.4.2008 13:00:42   
Serendipity
Meni je ta varianta user posted image njami (ni nujno črna barva)! Pa tudi ne vem kje bi naj našla user posted image

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Korzet
17.4.2008 13:13:18   
Ženkica
ej, tole je pa superca user posted image user posted image user posted image , res lepo - kje si to našla???????????? 

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Korzet
17.4.2008 13:18:28   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

ej, tole je pa superca user posted image user posted image user posted image , res lepo - kje si to našla???????????? 


Hja, to bi tudi jaz rada vedela user posted image  user posted image  
Mislim da pred časom tu na RR, planiram pa nekaj takega za prijateljčino poroko v juliju user posted image

Je pa v tej barvi tudi lep  user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Korzet
17.4.2008 13:27:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Meni je ta varianta user posted image njami (ni nujno črna barva)! Pa tudi ne vem kje bi naj našla user posted image


Super kombinacija!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Korzet
17.4.2008 13:56:56   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity


Je pa v tej barvi tudi lep  


Joj, ne govor, jst bi tut to mela user posted image - NUJNO, kje majo to??????????

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Korzet
18.4.2008 11:23:18   
maja1488
Jaz sem ga od Urše Drofenik kupila. Modrca spodaj itak ne rabiš, ker je vse zategnjeno in gor drži. Tudi pri meni, ki nimam nič, v tistem zgleda bujno user posted image

Bi ga vsak dan nosila.

Spet pa je odvisno kolko denarja bi dala za to. Da se jih pa tudi sposodit v poročni trgovoni tam pri trnovem. Mislim, da je Princ, al neki takega. Pa niso samo beli. Jaz sem jih gledala v rdeči ali zeleni barvi... No pa kupit se tudi dajo.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Korzet
18.4.2008 19:29:36   
Anonimen
Kolk je pa cena korzetov od U.Drofenik? Ona ma full lepe. user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Korzet
18.4.2008 19:53:42   
Felicita
jaz sem jih par pogledala od UD v nami, pa so vsi po 250€

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Korzet
19.4.2008 9:49:14   
maja1488
So kr fanj dragi. Če se ne motim sem dala takrat zanj 75 tisočakov.

Se pa splača it v princa pogledat, ker si ga lahko sposodiš. Pri teh korzetih je tako, da ga imaš lahko gor kakih 2x na leto če je bolj poseben.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?