|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaligrafija
24.4.2008 13:31:24   
tikatoka
Zanima me, če se katera ukvarja s tem, če vodi kakšne tečaje. Imam veliko željo se naučiti te pisave in vsaka informacija bo dobrodošla.

Hvala in pozdravček

< Sporočilo je popravil tikatoka -- 24.4.2008 13:32:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
24.4.2008 13:44:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tikatoka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaligrafija
24.4.2008 14:49:09   
tikatoka
Sem iz okolice Ljubljane, ma rajši bi šla na kaki tečaj, ker se mi zdi da je dobro da ti nekdo vse razloži, ker je ful pomemben položaj roke paa tehnikaa.... Gledala sem pri društvu Beli bober ampak ko pošljem mail mi ga zavrne. Željo imam obiskati tečaj Kaligrafije.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaligrafija
24.4.2008 22:05:32   
andrea
ALIGRAFIJA ART TEČAJI MIKLOŠIČEVA 38 LJ.041-516-760
začetni kaligrafski tečaj Tečaj je namenjen ljubiteljem lepopisja, ki se bodo v času tečaja spoznali z več vrstami dvodebelinskih pisav, s pomočjo osvojenega znanja  pa bodo v skladu z lastnimi željami oblikovali izdelek, primeren za darilo prijateljem ali domač okras. tečajniki se bodo naučili naslednje pisave:    
- karolinška minuskula
- gotica ali
- rimska kapitelka število tečajnikov: 7 oseb
čas trajanja in cena: 7 tednov / 150 EUR / 35.946 sit termin: enkrat tedensko po tri šolske ure


Pozanimaj se še v Tehničnem Muzeju Bistra. Oni tudi občaso organizirajo tečaje kaligrafije. LP




(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaligrafija
29.4.2008 16:02:26   
Nefretiti
Jaz sem se učila kaligrafske pisave pri belem bobru.
Imeli smo organiziran dvodnevni tečaj v službi. Pa moram reči, da je to ena najboljših reči, ki se jih lahko lotiš.

Jaz sem se učila italike, veliko željo imam po gotici in copperplatu. Ampak se mi zdi blazno drag ta tečaj.

Pri belem bobru lahko kupiš delovni zvezek in se učiš sama. Drugače pa obstaja kar nekaj knjig o kaligrafiji (jaz jih potegnem z neta).

Bistveni pripomoček, kaligrafsko pero pa je meni najljubše od belegabobra.

Torej, če povzamem: splača se ti iti na en tečaj k belembobru, potem pa se učiti sama. Lahko si tudi v vordu sprintaš abecedo in jo imaš z vzorček, ko kaj pišeš.

Meni je kaligrafija ene sorte meditacija.

(odgovor članu andrea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaligrafija
1.5.2008 22:43:00   
Anonimen
Tudi jaz sem bila na tečaju kaligrafije. Znam dve pisavi, uporabljam le eno. Zdaj ko vem osnove se bom (ko bo čas) lotila spoznavanja še drugih pisav.
Ja to je res neke vrste meditacija.
Je pa tečaj res drag. Jaz sem dala zelo malo, učil pa nas je Lucijan Bratuš, ki stvar obvlada.

Za prvič pojdi na tečaj potem boš pa sama nadaljevala.


(odgovor članu Nefretiti)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaligrafija
7.5.2008 13:12:37   
tikatoka
Malo pozno, ampak hvala vsem za nasvete. Problem je v tem, da se mi pri belem boboru nihče ne javi, maile pa mi zavrača. Se bom še potrudila, kar se pa denarja tiče, se bom za 30 tko častila. user posted image

Pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaligrafija
17.5.2008 12:01:42   
citrončica
http://www.kaligrafija.com/tecaji.htm

jaz sem tole našla in ravno gledam....če ti kaj pomaga??user posted image

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaligrafija
17.5.2008 12:12:08   
bumerang
Jaz imam tudi tečaj pri belem bobru za gotico in sem se je res dobro naučila. Poleg tega tudi osnove vlečenja potez tako da lahko, če imam predloge, poskusim tudi katero drugo pisavo.
Maile ti zavrača pa verjetno zato, ker je lastnica spremenila ime. Ni več beli bober ampak nekaj bolj povezanega s kaligrafijo. Ampak imena se zdaj ne spomnim več. Ona je pa Loredana Zega, mogoče ti to kaj pomaga pri iskanju kontakta.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaligrafija
17.5.2008 12:15:17   
bumerang
To je nov kontakt:
http://www.manu-scriptum.com/domov.htm

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaligrafija
22.5.2008 7:59:11   
Blink1
Beli bober in ta zadnja nista isto... Mogoče sta kdaj delala skupajuser posted image

Jaz sem pravkar končala začetni tečaj pri belem bobru (uči Miro) in sem zelo zadovoljna. Učila pa sem se gotico. Ampak vseeno pa se mi zdi malo drago... Dobili smo pero in črnilo (črno in rdeče), doplačati pa smo morali za delovni zvezek (11€) in za posamezne konice (1,5€ za eno).

No.. julija grem še na poletni tečaj v Podsredo, kjer se bom učila okraševanja inicialk. Komaj čakam... Je pa ta varianta bolj ugodna kot posamezni tečaji. 4 dni - 30 ur je 168 €.  Zdaj pa sem dala za 12 ur 150€user posted image

Tukaj je več o tem: http://www.kaligrafija.com/tecaji.htm


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaligrafija
22.5.2008 11:50:55   
tikatoka
No saj jaz sem tudi sedaj dobila pošto za ta poletni tečaj, potem pa sem gospoda poklicala in se dogovorila da mi pošlje pošto septembra, ker takrat sem nameravala iti na tečaj, ki je pri belem bobru.


Hvala vsem za informacije, lep pozdrav

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaligrafija
26.10.2008 22:54:00   
malania
Živjo!
Je kdo mogoče obiskal tečaj kaligrafije pri art:tečaji?
Ponudba se mi zdi kar dobra: 21 š. ur za 150€ (v primerjavi s konkurenco).

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu JUSTICIJA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaligrafija
26.10.2008 22:58:36   
malania
Še link: http://www.art-tecaji.com/?KALIGRAFIJA

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaligrafija
2.11.2008 10:04:38   
Ronči
Kje lahko preko neta kupim kaligrafsko pero in učbenik za vadbo?

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaligrafija
2.11.2008 10:07:30   
Felicita
jest pa že neki časa sprašujem, pa nihče ne ve odgovora - a se lahko 'ta levi' tudi učimo kaligrafije? oz. so kakšne omejitve, težave,...? s tem da znam z navadnimi sortami nalivnikov pisat, tko da to ni problem...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaligrafija
10.11.2008 10:30:01   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

jest pa že neki časa sprašujem, pa nihče ne ve odgovora - a se lahko 'ta levi' tudi učimo kaligrafije? oz. so kakšne omejitve, težave,...? s tem da znam z navadnimi sortami nalivnikov pisat, tko da to ni problem...


Po moje je najbolje, da vprašaš po mailu koga izmed ponudnikov kaligrafskih tečajev.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaligrafija
26.11.2008 18:35:57   
tikatoka
No sama sem končno začela obiskovati tečaj kaligrafije. In imam odgovor zate Felicita, ja tudi levičarji se lahko učite kaligrafije, samo drugače vlečete poteze, pa tudi pero naj bi bilo drugače porezano. Tako da ti priporočam, če te veseli, jaz sem končno spet nekaj naredila za svojo dušo.

Lep dan

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?