|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 0:28:24   
janja
No, zdaj se pa že jest sama s sabo pogovarjam, pa je boljš, da grem spat.

Lahko noč...user posted image

Evo smo že na 199.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 7:45:51   
metkica1
Dobro jutro!
Meni pa sinoči RR ni delal, pa verjetno še komu zato pa je bilo tako zatišje. Ker panisem tu visela sem si umila lase, se depilirala, uredila nohte, populila obrvi. Bravo mamiuser posted image user posted image  drugače pa bi tu gori visela, RR je kar ena odvisnost, kot cigaretuser posted image user posted image

Včeraj smo tudi mi preživeli zunaj na sončku, smo malo pekli čevape, vglavnem fajn je blo.

Danes pa jovo na novo, ponedeljkovo.
Grem po voziček in se full veselim, buzza sem včeraj prodalauser posted image , bom pa kupila jane slalom pro.

Mama06 imaš jutri dopoldan kaj časa? Grema na kavo. Si se že pozdravila, no eno za tebe user posted image

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 7:49:18   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI



smo hotli it v torek pogledat kamp blizu Umaga, ko je prenovljen.. da bi šli letos poelti tja - smo bolj ziheraši.. drugo leto pa via dalmacija!!! kam boste pa vi kaj šli poleti?? Bošel kdo z letalom in user posted image ???




Mi gremo junija z letalom inuser posted image na dopust. Vsako leto kam odletivauser posted image

Metkica1  vročine več nimam, počitim se dobro, samo grlo me tako boli in kašljamuser posted image .

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 7:59:34   
teka
dobro jutro user posted image

sem danes (po vikendu abstinence) strahoma pritisnila na bližnjico desetke007 in čakala, katera številka se bo prikazala. 199!!!!!!!!!!!!!!! NORO!!!!!!!!!!

tako da najprej ena velika skodelica user posted image pa tri ure časa, da preberem za nazaj.... ponujam tudi ostalim user posted image

se javim kasneje, ko bom na tekočem

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 7:59:45   
mama06
Dobro jutro in dober tek želim!

Ponujam palačinke z mesom, kaloričen zajtrk za lep dan!

user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 8:01:49   
mama06
teka imaš srečo, da včeraj RR ni deloval vsaj 3 ure( za to vem jaz. Mislim, da server "dol pado"). No, kakorkoli, uživaj v manjši količini branjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 8:03:51   
*kinnie*
Doboro jutro
mama06 je pripravila palačinke, potem moram pa jaz kavico. No tako, za vse jutranje čveke je tu user posted image . Zdaj vas grem pa malo prebrat, sem v zaostankuuser posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 8:07:45   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

teka imaš srečo, da včeraj RR ni deloval vsaj 3 ure( za to vem jaz. Mislim, da server "dol pado"). No, kakorkoli, uživaj v manjši količini branjauser posted image user posted image user posted image


jap... zato tudi mene ni bilo gor. Sem okoli 21h ugasnila računalnik, ker že par ur ni delal RR

aja pa dobro jutro
user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 8:09:03   
teka
mama06, jaz bi rr itak prepovedala med vikendom user posted image user posted image user posted image (hec, hec) da bi potem lahko ob ponedeljkih še kaj napisala, ne samo brala

pa preden minejo te tri ure povej, kako je kaj jernej?

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 8:09:47   
mama06
Pa še sadne palačinke, da ne bo zamere pri tistih, ki niso mesojedciuser posted image

user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 8:18:20   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

teka imaš srečo, da včeraj RR ni deloval vsaj 3 ure


Včeraj , ko smo prišli domov, sem hotla mal prebrat...pa RR ni delal...saj če po pravici povem, sem kar vztrajno čekirala, če dela....pa ni...sem pa TV gledala...jao od programa res.

user posted image Imam eno vprašanje čisto mimo teme tu...ali pa neuser posted image
Kje se kupijo tisti listki za muffine?
Prvo rundo sem jih dobila skupaj s pekačem, pa jih je zmanjkalouser posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 8:36:57   
teka
kinnie, imajo jih skoraj v vsaki večji trgovini, definitivni jih imajo v sparu, ker jaz tam kupim. ampak pazi, imajo različne velikosti - za npr. rumove kroglice manjše in potem večje za npr. mafine (premer 50 mm).

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 8:38:56   
*kinnie*
Pri nas je lep sonček, tako da gremo ven...Včeraj smo šli na en dolg sprehod, potem pa na pivce. Ha, sem v trenutku dobila nazaj vse kalorijeuser posted image . Ampak počutila sem se pa fajn.

...pridno pišite, da pridemo na part 3user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 8:41:41   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: teka

kinnie, imajo jih skoraj v vsaki večji trgovini, definitivni jih imajo v sparu, ker jaz tam kupim. ampak pazi, imajo različne velikosti - za npr. rumove kroglice manjše in potem večje za npr. mafine (premer 50 mm).

Super, Špar mi je na roko...še dobro, da si me opozorila zaradi velikosti, ker bi jaz itak ta prve zagrabilauser posted image . Pri nas smo čisto not padli z muffini, meni je tako všeč, ker so tako u easy za narest....pa še dobri za jest....

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 8:43:08   
metkica1
Lane si spakirala tašči za povrat nazaj domovuser posted image user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 9:01:26   
lane31
Dobro jutro......gremo v part 3 user posted image
Evo smo sami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....saj je blo vse vredu....samo 1,5 sobno stanovanje in 5 ljudi....preveč
Mala je vsak dan spala do 9h .......ne moreš verjet.....danes pa do pol 9 user posted image
Včeraj smo itak cel dan vozičkali,ko je pa bilo tako lepo poletje
Sanwebdra.......bravo za sodelovanje user posted image
Valči........ja dam ji časopis ker ga obožuje in pač imam upanje ,da bo začela prej plaziti če ji kaj zanimivega nastavim....obrate pa izvaja že ohoho dolgo, saj če pogledate filmček je lepo videti kako malo ji fali, a nikak da osvoji premik....bo že
Tašča..........se mi je zamerilo edino to ,da je obema večjima vnukoma dala 20 € mali pa nič -lažem šampon ji je prinesla....se samo meni to zdi malo mimo user posted image
Možek je doma do 6.5 user posted image user posted image user posted image  Majazarja - a lahko verjameš ???
Vtej naši službi je to praktično nemogoče....no se je nekomu malo obrnilo- HB user posted image user posted image user posted image
Zdaj bi pa meni tudi pasal kak nahrbtnik ali mt , da bi šli malo pešake na kaki hrib ....bom kar povprašala okoli če mi kdo posodi za eno turo ....da vidim kako bo ,ko je zadnjič v mt tako delala


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 9:07:15   
janja
Dobro jutro še z moje strani!

Hvala za palačinke in kavico. Bo prav pasala. No, midva z Urbanom sva že tudi pozajtrkovala, ostali se šele prebujajo. Mi pa tudi Urban vsako jutro naštima tortico v pleničke. Ga grem previt. Pol pa brž na sonček.

tave - uživaj v bosni. Pa še zame pojej kakšen košček jagenjčka.

nč, alarm...grem


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 9:21:10   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: teka



pa preden minejo te tri ure povej, kako je kaj jernej?



...da ne boš prehitro gotova z branjem....user posted image

Včeraj sem doživela šok, saj je pojedel zvečer ob pol osmih iz obeh ziz, pa še sama sem si stisnila na koncu in mu dala kar iz kozarčka pit(to prosim lepo, že znauser posted image ) in je bilo premalo, jok!?!?! Sem naredila riževe kosmiče in jih ni hotel, normalno, saj še ni bila njegova ura za kosmiče, ki je okoli 20:45 do 21. Res pa je, da spet skoraj cel dan ni nič jedel, jaz sem bila pa šlampasta in si nisem stiskala venuser posted image . Ob devetih pa je pojedel prvo 80ml kosmičev in je bilo spet premalo, ker drugače poje 60ml in basta ter se podoji. No in letim v kuhinjo, narediti novo rundo, sicer kar z vodo, ker drugače delam s svojim mlekom in to naredim FUL goste in je pojedel še 20ml ter se še podojil.

Ko bi le še cez dan tako jedel. Sem pa baje jaz bila kot dejenček in otrok ista, samo čokolino bi jedla in nič drugega. No pri našem še nisem pogruntala, kaj vse bi jedel, saj še vedno nisem začela z GH

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 9:40:26   
sanwebdra
Punce, RR včeraj ni delal! Sem komaj okrog 21.30 uspela gor pogledat, ker smo bli cel dan na cajtanju pri mojih in na dolgem popoldanskem sprehodu (2 uri sončka v mei tai, kar se je naši čebeli malo poznalo na obrazu (danes pa ima tako lepo barvo), ne glede na kremico UV ZF 40, bo treba nekako zavarovati malecke tudi, ko jih nosimo - bom probala s šild kapo ali klobučkom), in potem vidim, napis SERVICE UNAVAILABLE!!! Pa si mislim, pa kaj je zdaj to ... in še enkrat in še enkrat ... pa sem že mislila, da bomo ostale brez RR ... in so se že začeli pojavljati prvi odtegnitveni sindromi - tresavica, nemirnost, čekiranje znova in znova ... in potem sem obupala in si pogledala Step up, da bom lahko zdaj pogledala še drugi del. In potem sem pred spanjem z upanjem še enkrat pogledala na to kišto in aleluja, RR dela. Vendar sem, Vanili, bila tako utrujena, da sem, pomirjena, enostavno šla spat. Danes zjutraj pa ... kje drugje ... user posted image

Mehurčica, mislim, da si Davidu na posnetku dala Frutolino???

Lane31, bravo za obračanje, naša se še kar dere, občasno ji ratuje, da sama kakega skup spravi ... evo alarm ...



_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 11:04:40   
skuštrana
helou...

Sem vas končno spet malo prebrala, hb da je bil vmes mrk in ni bilo preveč delauser posted image

novega ni nič, razen da arsen obožuje od alnature žitno kašico zmešano z vodouser posted image njemi...pa riževe vafljeuser posted image  to je vsa naša gosta hrana, ostalo je še vedno bljek..

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 11:13:31   
tave
Helou!!!

Mah te računalniki user posted image .Taka sem bila jest učeri ko sem vidla da ne dela rr. Ja in  kaj mi je drugega preostalo, kot da sem ugasnila, mal še prečekirala tv in šla ob 22.30 spat.

Učeri je mel od prijateljice mož k ma  lokal, žurko za 27. april  - O.F. Nostalgija stare juge. Pekle so se pleskavice in  stari komadi iz ex juge.user posted image

No tam smo pojedli, po smo pa šli v sostro  v eno brunarco, k je čisto v gozdu in je ful luštn. Tam smo bili do 18.30, pol pa počasi domov, k nas je oči  čakal doma. Se je vsaj v miru naspal in pogledal F1. Ja, ja  tud njemu smo prnesl eno pleskavico.

Evo zdej Tejči spi že drugo rundo, pol pa peš k moji mami na kosilo.


lp, tave

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 12:02:40   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: sanwebdra


Mehurčica, mislim, da si Davidu na posnetku dala Frutolino???


Ne, Frutolina še ni jedel, pravtako Čokolina. Niti mu nisem dala za probat in po moje niti ne bi jedel. Zdaj je že preveč izbirčen, ko je bil majhen, je pa vse jedel in sem mu raje dajala bolj zdrave mlečne "kaše" - polenta, gris(brez čokolade,...). Sem pa pogruntala kaj ima - breskev ali nektarino.

Danes je Eni celo pojedla 40ml breskvice.user posted image Na žalost kupljeno, ampak kaj, če pa še ne rastejo. Pa ni držala trdega jezička ven, tako da je še kar lepo šlo. Ji je pa boljše, če srka dol iz žličke.user posted image Pa iz lončka je 2x že spila mlečno kašico - na žličko pa ni šans. Pa saj ne more pit hrane.user posted image user posted image A ji naj nardim pire z brokolijem, pol ji pa dam za spit iz lončka al kaj?user posted image

O, Jernej, čestitke za tolko papanja!user posted image

Skuštrana, tebe tudi že dolgo ni bilo na RR, kaj?

Lane, verjetno se ji zdi, da mala pač ne rabi, ker je še tako majhna. Ni nič pokomentirala, da bo pozneje dobila ko bo malo večja? Kaj pa vem, meni se ne bi zdelo nič takega. Pa saj verjetno bo dala, ko malo zraste. Mi pa denarja od nobenega ne dobivamo. Tu in tam kdo kaj kupi za oblečt in sem zelo vesela.


Katera je napisala, da je fajn malim kazat tleskanje z jezičkom? Zdaj Eni že tleska z jezičkom. Kak je smešna. Pa tak ponosna, ko zna.user posted image DO zdaj je pa izustila: ABA, APA, PUPA, BA.


Lane, jaz ti lahko nahrbtnik posodim, ampak ne vem od kake starosti je. Morem probat dat Eni enkrat not.

Zdaj pa morem it... Enči se jezi na potapljaška očala...user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 14:17:29   
*kinnie*
Na pa bomo imeli danes izvrstno kosilo, bolj ko se mudi, bolj hitiš, slabše je. Sem se zaklepetala..user posted image .itak, začnem hiteti s kosilom in seveda gre vse narobeuser posted image . Vržem prvo rundo v smeti....druga ni nič boljšauser posted image -testo mislim, pa vseeno nekak burek naredim. Bom pri kosilu rajš kr v tla gledalauser posted image . Saj ne da bi bili pri nas tako na ure, samo danes popoldan imamo kar nekaj opravkov in moramo kar pohiteti, če hočemo vse porihtati.  Zdaj se to čudo peče.
Moram pa hitro dol z RR, da ne bo RR kriva da  ni kosilauser posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 14:51:15   
lane31
Tak pa sva spet sami user posted image  seveda kak si fraj je treba letet enemu in  drugemu pomagat user posted image  brezveze.......grem raje dol da ne bom do kraja zatežila...bo jutri boljše....če se nebo spet kako delo našlo user posted image

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Desetke007 part 2
28.4.2008 15:56:49   
Kasija
Lane31 ne se sekirat! Taki pač moški so. moj si tudi najde vse sorte za počet, če ne pa vsaj službeni mail čekira user posted image

no, mi imamo zobek št.3 - 27. 4. za seznam - in je bogi elian čisto preč. prav kričal je včeraj in danes tudi, pa sem mu dala malo calpola, ko je bilo najhujše. sicer pa podnevi in ponoči visi na joški. tako da sem tudi jaz kar zdelana. raste mu pa enka zgoraj. Kateri zobki že najbolj bolijo?

Za dodatek je pa še malo prehlajen. Ko vidi pumpico za nosek se pa dere ko jeshar user posted image .  A vaši prenesejo čiščenje noska?




(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?