|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 9:11:23   
suzanamai
IZVIRNO SPOROČILO: nova10ka

drugi dan uvajanja špinače je dobila neke pikice po obrazu. a je mogoče alergija na špinačo? oz. ali alergija na špinačo sploh obstaja? mislim, to se meni zdi tako čudno, kot npr. alergija na kruh. user posted image



nova10ka tega pa res ne razumem, pa saj alergija na pšenično moko je ja med najbolj pogostimi alergeni. Torej alergija na kruh obstaja. Na tvojem mestu bi čez teden dni poskusila zopet s špinačo in če se bodo zopet pojavile pikice, bi poskušala v razmaku enega meseca. drugače pa jaz ponavadi dam blitvo, jo imamo vsi raje. Sem ravno včeraj gledala koprive, tako da bo danes verjetno padla juha iz kopriv, meni dosti boljša kot špinačna.

Pandica si zgleda zgrešila, ko sem ti že napisala. Simobil ima sedaj varianto neta za 1€, po enem mesecu lahko prekineš razmerje brez obveznosti, tako da ti svetujem to varinato dokler ne dobiš kabelske.

2ursae lepo se imejte in svaka čast možekuuser posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa pospravit, pa delavce, ki nam delajo kanalizacijo vprašat če rabjo kakšen pir. Sem čist živčna, k mi po bajti smrdi iz greznice, upam, da bo jutri končano in bomo končno priklopljeni.

Uživajte, vas berem zvečer



_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 9:38:01   
Klaudia
Desetke007 part3 sem že odprla, da bo na začetku seznam. Nahaja se tukaj: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2715570&mpage=1

Do številke 200 pa še kar tukaj čvekajte.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 9:59:08   
Pandica
Da še vas jaz na hitro pozdravim in vam zaželim dobro jutro...

Zdaj malo hranim tako, da lahko še malo izkoristim par minut na RR  user posted image

Joj, kako imam po stanovanju kot, da bi bomba vdarla not user posted image Kam pogledaš same škatle, pa vreče, skratka grozno... Zdaj pa tak vem, da lep čas nebom vedla kje imam kaj in bom danes zvečer na bajti mogla odpret prej 4 škatle, da bom našla kaj sem iskala...

Joj, meni pa je včeraj se mala full veliko krat prebudila, preden je potem lepo zaspala. Ko mi drugače tega več ni počela in ni bilo ponavadi problemov z spanjem.
Zdaj pa res ne vem al jo je mogoče res kaj zvijalo po korenčku in ji ni bilo dobro al pa je ona tut čutla in vedla, da spi zadnjič v stanovanju in je zato bila tako nemirna user posted image user posted image user posted image
Jaz priznam, da sem vzhičena, tako mešani občutki.
Po eni strani se full, full veselim bajte, po drugi strani pa mi je tut malo žal za stanovanjem in mestom user posted image


Suzanamai  hvala za info. Saj bom vidla zdaj kako bomo porihtali z netom, samo je hudič, ko so zdaj ti prvomajski prazniki in noben več prav ne dela, ker so vsi na dopustu.

Skratka,

drage moje desetke lepo čvekajte, spomnite se kaj na mene, jaz vas bom full pogrešala dokler si spet ne tipkamo, pazite nase in na svoje srčke.


Zdaj pa moram res it dalje pokat stvari skupaj.

Lp

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 10:32:56   
Kasija
Dobro jutro!


Brina, Martin in Teo vse naj-naj ob polovički!

Za ostale ena kavica /jaz svojo pijem ob rr, mali otrok se prevrača po postelji za mano, zunaj je sonček, ki ga bova kmalu izkoristila - skratka izkoristite dan maksimalno!/

user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: nova10ka

mislim, to se meni zdi tako čudno, kot npr. alergija na kruh. user posted image sam res pa je, da je po statistiki 98 % kriminalcev v roku 24 ur pred zagrešitvijo zločina jedlo kruh. tako da pri hrani nikoli ne veš...


user posted image
Nova10ka si me nasmejala. Ja, jaz sem pa brala, da večina azijcev je dan pred storitvijo kaznivca jedla riž user posted image

Alergija na špinačouser posted image  je bil kot otrok alergičen nanjo oziroma jaz mislim, da je bil v resnici alergičen na travo, ki raste ob špinači in pridejo trosi lahko zraven. Tako da mi bomo uvajali hitrorastočo špinačo polno kemikalij  izpod tople grede user posted image .

Lep dan želijm vsem pa veliko user posted image


< Sporočilo je popravil Kasija -- 26.4.2008 10:33:38 >

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 10:54:56   
*kinnie*
Dober dan...
Še sreča za sončka, smo bili danes eno rundo že zunaj, zdaj pa sem šla kao hitro naredit kosilce....no na RR sem mal prišla, user posted image user posted image
Brina, Martin, Teo, vse najoljše za polovičko!!!! user posted image

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 10:58:58   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*


Brina, Martin, Teo, vse najboljše za polovičko!!!!




user posted image





Se podpišem

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 11:04:18   
Pandica
Kinnie   ti si že bila z Žanijem eno rundo zunaj, jaz pa sem že eno rundo spet spakirala user posted image  
Kaj se nabere teh stvari, to nea morš verjet. Sem se lotla ene malo večje omare in imam zdaj že spet četrt balkona zasedenega, ko zdaj kr na balkon začas nosim.
Zvečer ba bodo letele runde pirov in rdečega user posted image , mene pa nebouser posted image
Naj ena spije še kaj za mene user posted image   , danes bo res pasalo še posebaj user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 11:08:29   
mehurčica
Brina, Martin, Teo za 6muser posted image : user posted image  

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 12:09:56   
*kinnie*
Pandica: Jooooj sem zate vesela, ker imaš nov domek. Jaz tudi komaj čakam, da začnemo graditi....zdaj pa pridno šparam, da bo potem hitreje zgrajeno. To mora biti zares super občutek, si sploh ne znam prdstavljati kako fajn je to!!! Ko takole pomislim hiška pa to, se kar zasanajmuser posted image . Upam, da čim hitreje uredite....vinčka pa pirčka je pa skoz dosti....nič batuser posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 12:11:39   
*kinnie*
Sem spekla bananine maffine, tiste ta dobreuser posted image . mnjamiiii

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 15:06:53   
*Lana*
Hej hoj!

Komaj sem vse prebrala user posted image , ste tolk napisale.

Vse naj naj slavljencem!!
 
Mi2 sva bila dopoldan sama, ati v službi, zdaj sva pa spet sama, ker je šel ati k svojmu očetu na obisk. mali pridno spančka, mene pa čaka cel sušilc cot za zložit.

Likanje - samo kar je nujno mojemu, za malega in mene nič , sovražim likanje user posted image

Jutr gremo pa k mojim bomo zunaj mal pekli, mnjami, perutničke in krompirček, pa solatka, mnjami user posted image

Grem zdaj kaj postorit, se javim zvečer user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 16:34:56   
mišk
Dober dan!user posted image

Vau, km,alu bo dvestotka pala...user posted image

Položaj v vozičku: Jst jo imam v športnem delu, ampak poležano kolikor se da. Skoraj vodoravno. Kj pa ve? Nekaj sem že marele zasledila, kolikor sem uspela prebrat. Naj pa povem, da Dona še ne sedi samostojno. Sem se že sprijaznila, da bo pač pri motoriki nekoliko počasneje dohitela ostale.user posted image  Glavnom da bo, pa ni važno kdaj. No, seveda v mejah normale.user posted image


Hiša: Midva z mojim živiva pri njemu. Z nama zaenkrat še živi tašča, ki pa se bo po poroki preselila k svojemu prijatelju, tak da bomo mi trije ostali sami!!user posted image user posted image  Ker je hiša že starejša, s slabimi temelji in grozno izolacijo, nameravava v prihodnjih letih začeti graditi novo hišo. Vem da bodo odrekanja, a to si resnično želiva in je skoraj nujno. Če bi šla to bajto generalno obnavljat, bi glih tolk keša zdevala za obnovo, pa še vedno bi bila stara!

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 17:20:45   
*kinnie*
Pozdravljene.
No pa RR samevauser posted image

Mi smo bili cel dan zunaj in ko sem prišla noter bi me skoraj kap....joj koliko je za pospravit...ma nimam prave volje, čeprav bi bilo  naše stanovanje potrebno pomladnega čiščenjauser posted image . Sem si enkrat rekla, da bom vse stvari, ki jih leto dni ne uporabljam, vrgla v smeti....ja pajade, mi je uspelo zmetat samo nekaj cotuser posted image

Naš mulček pa samostojno sediuser posted image user posted image ...no če se temu reče samostojno...bolje rečeno začetek samostojnega sedenjauser posted image

Zdaj grem pa res pospravljat, se beremo zvečer, upam, da katera pride na kak kozarček!

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 18:11:57   
vedra
miska1, pandica, alin_alin ......tudi pri nas gre uvajanje GH 1 korak naprej in dva nazaj - nazaj predvsem z zelenjavo. Od zelenjave je po grlu "stekel" samo korenček. Bučke in krompir pa je par žlič pojedl, nato pa izbruhaluser posted image . Drugače pa je z bananami - te pa so mu zelo dobre.

Tudi spimo vedno slabše - proti jutru (od 4. ure dalje) se zbuja vsako urouser posted image user posted image , pa mislim da ni lačen, ampak ga najhiteje uspavam če se "sesalček" prisesa. P pa je rekla, da sedaj ko se jim več dogaja se pač pogosteje prebujajo zjutraj, ko spanec ni tako močen.

Pandica - čim lažjo selitev želim in vse naj v novem domu. Res imam že prakso in upam da je bilo 3. dovolj. Seveda lahko pomagam .... najbolje od rok mi gre svetovanje  user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 19:19:15   
noa1
Malo se še oglasim. Sem v velikem pakiranju pred dopustomuser posted image user posted image user posted image ....sem morala full pohiteti, ker ko gre mala spat ne morem skakat po spalnici. Drugače sem pakirala vedno tik pred zdajci.

Moja pupa pa je spet zaspala okoli 19.00, potem se pa zbudi ob 20.00 in ne more zaspat nazaj do 23.00 (novi urnik zgleda).

Pandica: ja...danes pa že spiš v novi hiškiuser posted image user posted image user posted image . Pa kaj lepega sanjaj.

Teka: hvala za sposojenouser posted image

Alina_alin: mogoče pa se res kaj vidimo, ampak vi greste na morje, ko se mi vračamo v SL

Čestitke vsem slavljencem za male RDuser posted image user posted image user posted image
Čestitke za vse nove zobkeuser posted image
 
Pa prosim ne preveč čvekat, ker drugače se bomo vsi zgubili tu gor, ko se vrnemo...ali pa če ena dela kratke povzetkeuser posted image user posted image user posted image
V glavnem.....imajte se lepo čez praznike, na dopustu, izletih ali pa tudi kar doma. Pa da vsi bolančki ozdravijo.
 

papa do drugega tedna

< Sporočilo je popravil noa1 -- 26.4.2008 19:21:02 >

(odgovor članu vedra)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 19:43:20   
metkica1
Vsem, ki odhajate proti morju ali kamor koli na dopust želim, da se imate čudovito in da si napolnite baterije, za ponoven začetek starega tempa........lepo se imejte user posted image

Mi bomo šli na kakšen izletek, sem kar srečna, da nisem kaj rezervirala, ker smo bolj tko pri zdravju, ampak drage moje nam gre na bolje. Sedajle je že kar normalno jedla, jutri še dobi AB potem pa konec.

Pandica lepe sanje prvo noč v novem domeku, te se bojda uresničijo user posted image user posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 21:17:03   
mama06
Pozdravljene punce!


Danes je pa neko zatišje tu?

Vsem slavljencem iskrene čestitke!!!!

Vsem, ki kam odpotujete pa želim čimmirnejši oddih in da si napolnite baterije.


Mene se je lotila ena močna viroza, saj sem čisto adijo, cel dan v postelji in z vročinouser posted image user posted image
Za povrh pa se je še mali odločil, da spet ne bo jedel in bil cel dan tako tečen in ne vem, če niso spet zobki na pohodu, ker drugaćče nikoli ni tak. Spomnim pa se, da je dan ali dva preden sta pogledala spodnja dva ven, bil enako siten in tečen. Upam, da je to to in da je posledica neješčosti tudi tu.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 21:20:40   
lane31
Še jutri......... user posted image user posted image user posted image
Saj bo
Pandica lepo pančkajta danes,pa naj se ti zgodijo lepe sanje-ker se te baje uresničijo user posted image
Eh nimam časa čvekat...še prebrala sem bolj slabo ......nisem zasledila je Jernej še v bolnici user posted image user posted image user posted image  sem prebrala le da so zobki spet na poti ...najbrž sem spregledla....kot tudi to na kakšnem teku je bila Sanwebdra ....sploh ne vem da tečeš user posted image
Pri nas je glede na razmere še znosno.....vseeno pa hrepenim po jutrišnjem večeru user posted image
Metkica1......samo da ste boljše user posted image user posted image user posted image
Eh evo morem nehat......ker se me že čudno gleda user posted image user posted image

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 21:21:41   
Alina_alin
Pandica, upam, da si že preseljena in počivaš in uživaš v novem domeku. Pa mirno noč in lepe sanje tebi in Zali!
lane31,vidim te. ku ku.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 21:22:48   
lane31
No zdaj pa zgleda da sva z mamo06 pisale sočasno in jaz spet ne vem kje je mali.....najbrž že doma....upam...........mali nehaj ga srat pa jest....ti bom Aneto poslala da ti da inštrukcije ,pa ti njo nauči sedenja in plazenja user posted image

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 21:24:47   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Pandica, upam, da si že preseljena in počivaš in uživaš v novem domeku. Pa mirno noč in lepe sanje tebi in Zali!
lane31,vidim te. ku ku.



Ku-ku nazaj user posted image
Eh.....zdaj mi pa že v ekran gleda kaj pišem......boljše da končam....še dobro da ji slovenščine ne gre user posted image  -živi na Dunaju...drugače pa je iz Bosne
By rr...........pogrešam vas user posted image

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 21:49:08   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

Še jutri......... user posted image user posted image user posted image
Saj bo
Pandica lepo pančkajta danes,pa naj se ti zgodijo lepe sanje-ker se te baje uresničijo user posted image
Eh nimam časa čvekat...še prebrala sem bolj slabo ......nisem zasledila je Jernej še v bolnici user posted image user posted image user posted image  sem prebrala le da so zobki spet na poti ...najbrž sem spregledla....kot tudi to na kakšnem teku je bila Sanwebdra ....sploh ne vem da tečeš user posted image
Pri nas je glede na razmere še znosno.....vseeno pa hrepenim po jutrišnjem večeru user posted image
Metkica1......samo da ste boljše user posted image user posted image user posted image
Eh evo morem nehat......ker se me že čudno gleda user posted image user posted image


lane31 mi smo domauser posted image Hvala za skrb, sem zelo veselauser posted image

Ti kar pošlji Aneto, da ga nauči jesti, samo mali jo lahko nauči sedenja, ki je še sicer bolj majavo. Puzanje je pa poglavje zase, saj rit dvigne, noge skrči, ne ve pa, kaj naj dela z rokami in glavo. Je ful smešen.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 21:49:17   
drobižek
Še jaz se javljam po par dneh...

A je pri šestih mesecih tako, da spet začnejo spet ponoči jestuser posted image No, mi že tri dni ponoči spet jemo....mislim, da je bilo pri treh mesecih nazadnje tako, da je jedla ponoči..pa saj prav, itak je bolj dolga kot široka moja Živicauser posted image

Osebno smo tudi dobili pravočasno in tista slikca, ko smo slikali doma je bila čist ok.

Pandica - čimbolj mirno selitev in najlepšo prvo noč želim!

likanje - jaz vse likam, razen brisač in spodnjega perila. Sploh ne morem gor oblečt, če ni zlikano.

Brina, Martin, Teo -user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aha, pa part tri se nam obetauser posted image Lepo smo zalaufale našo čvekarijo...

Včeraj sva dali kri za sistematski pregled pri šestih mesecih, ki ga imamo 5. maja. Zelo me zanima kilaža..je bila tako fajn sestra, da je Živo tako zamotila, da sploh ni vedela zakaj se gre...super! Da bi bilo čimveč takšnih sester...

Ne vem, če se še javim kaj...jutri imam veliko dela preden gremo na user posted image

Če se ne, vam želim lepe praznike in čimveč sončka!





(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 21:53:49   
mama06
likanje - sicer rada likam, samo sedaj mi lika tašča večino stvari. Pa saj sem vam ž dejala, da je super ženskauser posted image user posted image user posted image

pospravljanje - sem bolj kot ne Monk in se tega zavedam. Vidim umazanijo, ki je ni. Me moj včasih že čudno gleda, ko vsak dan skačem s krpami, metlami, sesalcem. Se trudim bit bolj na izi, pa mi uspe kak dan, pol sem pa zafrustrirana, kako imava umazano hišo.

Pandica - uživaj v hiši, saj zame ni lepšega kot živeti izven mesta v hiši z okolico

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 22:18:41   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: mama06


Ti kar pošlji Aneto, da ga nauči jesti, samo mali jo lahko nauči sedenja, ki je še sicer bolj majavo. Puzanje je pa poglavje zase, saj rit dvigne, noge skrči, ne ve pa, kaj naj dela z rokami in glavo. Je ful smešen.

Jaz bi si tudi Aneto sposodila. Eni noče NIČ od GH. Niti banane. Potisne ven jezik in ga naredi tako trdega, da ji niti žličke ne morem na hitrco v usta potisnit. Ker pred par dnevi sem ji dala še na hitro, ko je kaj opazovala ali se smejala, pa je pogoltnila. Zdaj pa ni šans.

Puzanje pa Eni že obvlada in kar gre po stanovanju malo sem, malo tja. Danes je po kuhinji puzala in smo se vsi štirje naguzili noter. Nimamo neke velike kuhinje...pa še ploščice...tako da sem jo raje ven odnesla.
Ampak ko se spravi na vse 4, pa res ne ve kaj bi. Se začne kar zibat naprej in nazaj. Ima pa pesti ponavadi zaprte in izgubi ravnotežje. Je pa tak luštna ko to dela - kot ena mala žabica.user posted image
Sem jo danes malo posnela. Sicer je slaba slika tu na youtube-u, ampak ne bom brisala, če sem že dala gor. Zgleda da nimamo pravega formata za snemanje - da bi bilo pol na netu tudi ok. Ker na računalniku je dosti lepša slika.
http://www.youtube.com/watch?v=PrFIaknASqQ

Aja, pa poljubčke smo ji včeraj pošiljali, medtem ko se je igrala na tleh, mi smo pa jedli kosilo. In kaj je danes ob 6h zjutraj delala? "cmok,cmok,cmok" v posteljici. Na srečo samo parkrat in zaspala nazaj do 6:45. Tukaj pa še filmček in njeni poljubčki: http://www.youtube.com/watch?v=TxDXi9os3wo
Pa David seveda zraven z njegovimi sablami.user posted image


Likanje: enako kot Drobižek. Ne morem si gor oblečt, če nimam zlikano. Me prav nervira - kot da bi si dala majico na sebe, ko pridem iz slane vode. Za Eni ne likam oblačil, ki so pod majico. Tisto kar ima preko ji zlikam, da ne zgleda vsa zmečkana. Če se mi ne ljubi, zlikam samo na sprednji strani. Likam pa sproti, ker če bi se mi nabral velik kup od več strojev, se verjetno sploh ne bi upala spravit zraven.user posted image


Zdaj pa morem še obesit perilo. Prej sem pa zlikala tisto, kar je bilo obešeno. Joj, kak se mi ne da. Pride kera namesto mene?user posted image

< Sporočilo je popravil mehurčica -- 26.4.2008 22:20:40 >


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?