|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 22:24:43   
suzanamai
No izgleda je še Zojo obiskal g. Virus, danes je bila že cel dan bolj brez energije in jokica, pa sem seveda mislila da so zobki, ja kaj pa drugega, še dobro da jih imamouser posted image .

No pred pol ure pa se je zbudila v hudem joku in ko sem jo dvignila je bruhnila ven vse, kar je imela v sebi, revica malauser posted image . Pa že tako je cel dan slabo jedla, žlica ji danes sploh ni dišala, joška pa še manj. Edino kar je pojedla je bila mlečna kašica, pa še ta na flašo. No ko se je pomirila, sem ji dala kar žličko calpola, saj se mi je zdelo, da jo nekaj boli. Vroča pa ni čisto nič hb. Sedaj nekaj gode v posteljici, jaz pa na rr user posted image  in čakam da zaspi. Upam le, da ne bo kaj hujšega.

Pandica tudi jaz ti želim lepe sanje v novi hiški in da boš vsaj v drugi škatli našla, kar boš iskalauser posted image .

Kinnie kje si pa ti?

Drobižek in ostale uživajte na morčku

Lane31 a maš taščo za vratom?user posted image  Joj jaz prav ne prenesem, da kdo stoji za mano, kadar sem na compu.

Uživajte, grem pod tuš in spat.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 22:29:40   
lane31
Uh Mehurčica.....ti še dvostransko likaš......pridna ....jaz bom skoraj počasi vprašala -kaj je že to likanje user posted image

Lepi filmčki user posted image

Jaz jo pa morem že malo štopat pri hrani....če pa je kot riba,samo usta odpira ko vidi koga jest ......ko pa puzam pred njo pa nič ne ponavlja za mano user posted image  na kolena se še tudi ne spravlja.....samo rit v luft podrži tu in tam

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 22:32:11   
mama06
mehurčica lepi filmčki. Se strinjam s teboj, da ne morem nositi oblačil, ki niso zlikana. Za malega imam še plenice, ki jih uporabljam samo za kopanje za pod ritko, zlikaneuser posted image user posted image

lane31 kaj bi jaz dla, da binaš bil kot ribauser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 22:35:07   
jasna
Se sploh ne bom trudla sledituser posted image

Pandica, lepo prvo noč ti želim, pa kaj lepega sanjajuser posted image

Čestitke vsem slavljencem in vsem novim zobkomuser posted image

Mehurčica, user posted image je luštna malauser posted image . Davida pa boljš da moja dva ne vidita. Bi takoj prjavla da ta fantek pa lahko ima mečuser posted image . Pri nas bolj palice laufajo...


Sem čist sesuta. Nelči je HB boljše in jutri potujemo. Imam fobijo, da moram vedno pred potjo spucat stanovanje, vse oprat... Mi je uspelo, še balkon čakauser posted image . Pa spakirala sem za vse štiri, moj je znosil dol, sebe pa še ni uspel spakiratuser posted image . Grem raje spat, tri noči nespanja že terjajo svoj davekuser posted image .

Lepo se imejte vse, ki boste počitnikovale in tudi tiste, ki boste uživale doma. Se beremo po praznikihuser posted image

LP

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 22:37:09   
jasna
Suzanamai, enouser posted image  Zoji, da bo jutri kot novauser posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 22:38:14   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: jasna




Imam fobijo, da moram vedno pred potjo spucat stanovanje, vse oprat... Mi je uspelo, še balkon čakauser posted image .




To fobijo imam tudi jaz, kadar kam odpotujeva, saj se mi zdi, da se itak že vmes ful nabere praha, da pa še pustiš bajto umazano in prideš v tako domov....user posted image user posted image
Te popolnoma razumemuser posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 22:42:20   
VANILI
OJ, mamice!

Jazpa sem mislila,kok dela bom imela z branjem danesuser posted image

se vidi, da so lepi dnevi, ko smo večino časa zunaj (razen bolančkanih, katerim želim čimprejšnje okrevanjeuser posted image ), pa prav je tako.

suzanamai, sem ppozabila komentirati AD tvojega sinčka, me je kar spreletelo, ful ful grozno, no mene je poleti tudi enx napadla grozna srbečica, da sem imela tako otekle prste, da jih niti sklenit nisem mogla in sem zvedla, da lahko pride do zastrupitve - tisto noč me je prvič tako bolelo, prav tolklo me je v prtih, pa sem cviknila,da semšla ob petih zjutraj k dežurnemu.. ampak, vprašaj sina, ali se lahko upre srbenju, ko ga napade. Jaz se kljub prigovarjanju, kljub temu, da vem, da je srbenje v bustvu bolečina in jo praskanje ne oddpravlja... mah brez veze, ker ni rešitve Jaz si rečem, da HB, da ni hujšega, če že moram kaj met, pa je lažje žviet.

Pandica, ti si pa že veselo v novi hiši, jupi zate!! Upam, da uživaš in da si si napisala na škatle, kje imaš kaj!! Jaz sem mela par škatel večkot eno leto zaprtih, ker enostavno ni bilo časa... pa še zdaj ni čisto tako, kot bo moralo biti. Pa saj bo enkrat eže. In brez skrbi, sebomo te spomnileuser posted image

hvala za čestitke za našga Teotka! Ja, danes je prišel do polovičke!! In začeli smo z Gh, če temu lahko tako rečem. Je ati vse posnel in dokumentiral. Torej, zjutraj sem sterilizirala mojo črpalko, v vodi v navadnem loncu kakih 5 minut, potem sem si izčrpala kar v flaško 20ml, potem sem vmešala riževe kosmiče od Milupe, po občutku in z žličko dajala v mala useca. Joj, kako jih je odpiral, kot ali ptiček! Nisem mogla ostat pri eni žlički, kaj pa je to?! Sem ga nahranla kar z vsemi 20 ml. Joj kok je cmokcal!! Upam, da bomo tudi naprej tako pridkani. Je pa pol popapal še celo papiko z joške. Kakal še ni, vem pa,da je konec s tekočim kremastim rumenkastim nesmrdečim drekecom pekecom... In konec enostavnega načina hranjenja...jošk je edno pri roki, ne?

položaj v vozičku: mi mamo enga traktorskega, ki je za po terenu enkraten in ful izoliran - oba otroka sem mela po burji in mrazu not, pa jima je bil otoplo kot v gnezdecu. Je pa neroden za zlagat, svinjsko težak, 20kg... marelosmopakupil Zapp od Queenyja sva se zajuser posted image ala, ampak dobro, bo že, saj mam mei taiuser posted image . Komaj čakam, da ga bom dala sedet v vozičku, ker zdaj tudi leži in je verjetno malo dolgocajtno skos nebo gledat, čeprav podrugi strani pa fajn ,ker od dolgočasja vedno zaspi, vsajtakratuser posted image

taščin kotiček: joj, mišk, blagor vama!!! A ma kera od vas kakega potencialnega snubca za mojo user posted image ?? Da se še ona poroči in odide daaaaleč daleč stran...

zdaj raj pošlem, da se ne izgubi...









_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 22:45:28   
Alina_alin
Tudi Tjaša danes ni pojedla nič ali pa je od GH ostala kakšna kapljica od 3 žličk, ki sem ji uturila v usta. Skuhala sem cvetačo  in korenček, jo posedla v ležalnik in opremila s slinčkom, dala v roko žlico, ona naredila AAA, (sem se veselila, kako bo  tokrat šlo...) in ko sem ji dala 1. žlico se je začela kremžit in me taaaaaaaak  čudno pogledala, kar na čelu ji je pisalo: Pa kaj je zdaj to? Potem je usta še odprla drugič, jaz 2. žličko, pa je še več potisnila ven, in v tretje odprla usta še lih za par milimetrov, jaz pa še 3. žličko, pa isto potisnila ven.
Zgleda, da je pričakovala mlečni obrok - proti večeru mi poje na žličku mlečne karšice cca 50 ml. Ne vem če ne bom začela umešavat mleko, da bo blažji prehod...

Tak, da Aneta, še maš kaj časa ali si že zbukirana z inštrukcijami?

Sicer je pa naša vsak dan bolj v akciji: če se ne obrača, plazi in  dviguje telo v nizki štart za plazenje. Ne puza, plazi. No, plazi po par "korakov". Danes je pa kar dostikrat rikverc zdrsela .

Mehurčica, Eni pa kar lupčke pošilja... lepa filmčka. Sem pogledala.
Vsi dopustniki lepo se imejte.
Zoja, Suzanamai, pozdravite se, da ne boste sedaj med prazniki bolančki!


(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 22:55:50   
žabek
Dober večer!
Čisto na kratko, ker mi tudi jutri potujemo, smo pa že v torek nazaj.

Pandica lepo prvo noč in lepe sanje ti želim v tvoji hiški. Srečnica.

Mehurčica kak sta posrečena tvoja dva, eden bolj kot drugi.

VANILI kaj zaboga je piloerekcija? Tisto, ko se ti dlake naježijo, al kaj?user posted image

Lane31 zdrži.

Vsem želim lepe praznike, pa lahko noč.  
user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:05:23   
mehurčica
Evo, da vidite razliko med Davidom in Eni.
David je že od začetka ZELO RAD in ZELO DOSTI jedel: http://www.youtube.com/watch?v=pdbpiKeB8_Y
Se ne spomnim kaj bi lahko bilo tako rumenega. Mislim, da mu polente še nisem dajala.user posted image Hm...

Tukaj pa naše malo letalo, z vrtljivimi rokicami in cepetavimi nogicami: http://www.youtube.com/watch?v=Idc8LGhNXmU


Zoji pošiljam eno user posted image , da g. Virus ne bo dolgo na obisku.

Pandica, jupiiii za hiško!!!!!user posted image Lepe sanje danes ponoči.

Hehe, ko pride nazaj, bo pa --->user posted image  user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu žabek)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:05:43   
VANILI
...i že nadaljujem...

kinnie, a bi ti prišla en dopoldan k meni pospravljat - mi pomagat, drug dan pa jaz  k tebi?? bi se user posted image  zabavali, mi2 pa čvekali in kakšno pivičko ruknli, pa pospravili (ja, pajade, ful bi pospravli, se že vidimuser posted image )

sedenje: naš Teotek pa tud čiča, ampak se ne zna vsest sam, čeprav že nagne rito na stran in nogico spodvije. Je pa ful hecen,ker dela strehco - noge stgnene in rito v zrak, pa stoji na prstih, pa na rokice se opira.

metkica1, super, da vam gre na bolje, jeeee! Ma so trpežne te naše bebice!

mama06, ja kaj zdaj ti zbolevaš?? Porkaš, hitro ozdravi, user posted image  te rabi!! držim pesti, da boš zmogla in da boš imela dovolj tiste repotrebne energije za svojega malega nadebudnežauser posted image . In še to tebi - pa kako maš lahko hišo čisto?? Jazsem v bloku imela veliko bolj čisto kot tu v hiši. Tu vse not prinesemo, pa dnevno selim žuželke nazaj v naravo, pa prah, pakamenčki pa... eh... lahko bi naredila krog pospravljanja in ko bi krog sklenila,bi komot začela znovauser posted image

lane31 - zdaj sem se že vprašala, kaj je z mano - sem bla v filmu, da ti bebica gleda kaj pišeš... in da ne razume slovensko... zakaj mam filing, da pišeš o user posted image user posted image ??

mehurčica - joj kok maš luškana otročka!! Kolk je a David star?? Perio--- moje je zadnjič oprano v bobnu ostalo  2 dni, tako da sem direkt dala še enx prat in zdaj moram obesit, ker sicer lahko damše tretjič pratuser posted image .

suzanamai- joj še eno veliiiko user posted image Zojiki,da se hitro pozdravi!!!!

jasna - lepo in srečno potujte ter uživajte. Kam pa greste??

žabek -ja, pilo je koža, erekcija je pa dvig, a neuser posted image , torej nekak se ti koža dvigne. Ampak mi je ta beseda bolj všeč kot kurja koža. user posted image

jaz bom pa doma ostala, suhe žemlje ribalauser posted image user posted image
pa tako sem se veselila morja,ko gledam v njegovo širjavo, se ful pomirim.. tu okli pa sami hribi, prav klaustrofobično včasih...

in ker vem, kako bijaz uživala, ko bi kam šli, vam vsem, ki kam greste, želim enako - nadihajte se, naberite novih moči, pa srečno na poti tja in nazaj domov!!! Pazite na sebe in svoje najbližje. Jaz bom kar čevekala po rr, morda pa mi sami uspe prit na 3.del???











_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:08:50   
mehurčica
Žabek, naslednjič ko me vidiš v parku, me nujno pocukaj! Sicer sem zelo redkokdaj sama na sprehodu(uh, res se ne spomnim kdaj sem bila nazadnjeuser posted image ..še takrat ko je deževalo in sva se sprehajali z mei taijem, sva srečali eno in sva šetkali skupaj), ampak vsaj da se spoznamo. Ali pa se pridružiš - mene nikoli ne moti dodatna družba.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:12:27   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI



mama06, ja kaj zdaj ti zbolevaš?? Porkaš, hitro ozdravi, user posted image  te rabi!! držim pesti, da boš zmogla in da boš imela dovolj tiste repotrebne energije za svojega malega nadebudnežauser posted image . In še to tebi - pa kako maš lahko hišo čisto?? Jazsem v bloku imela veliko bolj čisto kot tu v hiši. Tu vse not prinesemo, pa dnevno selim žuželke nazaj v naravo, pa prah, pakamenčki pa... eh... lahko bi naredila krog pospravljanja in ko bi krog sklenila,bi komot začela znova





Saj je pri nama enako, pa sem si za spodnji del pri vhodu omislila omelo od vilede, gor pa antistatično krpo in en dva tri, kamenčkov več niuser posted image user posted image user posted image . Sesalec je tudi na dosegu roke,....Delam pa večinoma ko mali spi in imam malo prosto. Spalnico, otroško,itd,..pa pospravljam tako, da če je buden, ga selim iz prostora v prostor in je vedno z menoj. To nama vzame na dan okoli pol urce, da se mami bolje počuti. 1X tedensko pa konkretno ščistim. Ja sej vem, da sem pravi Monkuser posted image user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:13:58   
mehurčica
Vanili, David je bil januarja star 4 leta.

Jaz bi tudi šla na morje. Pa ni penezof. Bomo pa mogoče šli v Logarsko ali pa kaj takega. Na kak izlet. Se nismo še za ziher nič zmenli. Ma, če ne druga, bo pač Pohorje moglo zadostovat.user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:14:05   
VANILI
in kaj se je nam dogajalo danes---
dopoldne nam je v polni zasedbi uspelo it na sprehod, torej tudi mož in psička, smo se ustavili na pijači, se naužili prijetnega sončka. Z možem od daleč občudovala našo fasado in delala plane za naprej. Zakaj vse, kar hočeš imet, moraš plačat oz. kupit? A kje kaj dajejo zastonj??

popoldne je prifčela moževa žlahta - ma glih takrat, ko smo se pakirali na rojstni dan. ma kako jim rata?? Kje je že obzir????

no na rojstnem dnevu je bilo mišljeno zunaj, a mene je skrbelo zaTeota, zato sva bla noter, potem pa so se vpočasi vsi prikotrljali noter - razen moških, ki valda niti pod razno ne bi priznali,da je zunaj veter in mraz...no potem se je sonček pokazal in sem Teota spravila v mt in sva se zunaj šetkala, kot bubika je spet bil, takoda jaz vse bolj mislim, da je sling zame čist prezahteven... Hehe, je bilo pa ful smešno,ker ko sem sizačekla opasovati mt, je pristopil en striček,dalroke v pas in rekel. No pa da vidim,kakose to naveže. Sem zadnjič v mestu videl eno, kije tud to mela,pa sem se vprašal, kako hudiča se to takopreveže. In potem sokomentirali, da tako nosijo v Afriki... jazpa vsa važna okoli šetkala...

v avtu je Teo zadrnjohal, doma se je tok zbudil, da sem ga preoblekla,da se je natnkal in zdajveselo spi naprej...

tako, nič posebnega, ful se mispi, učimse nič, pospravljam tudi nič...
mah bo že...



_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:19:36   
mehurčica
Vanili, pojdi perilo obesit!user posted image Jaz sem že - sem imela res malo. Samo posteljnino.user posted image



_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:22:14   
VANILI
mama06 - ma jaz teota samo odložimin ko se obrnem, gga že ni več na isti točki...

suzanamai je rekla,da je v meitaju kosila travo. Ma kako za vraga?? Kamsi navežeš Zojo,na kolena??user posted image user posted image

mamice, ki imate starejše otroke: zanima me, kako in koliko pospravljate njihove sobe? Jaz sem zanaašč v album dala sliko Živine sobe, ko je šele malo razmetana. Ponavadi je razmetana CELA!!! To je noro!! Enx na teden generalno pospravim igrače, vse na svoje mesto, a sečez teden spet nabere... Pa ne morem ji težit za vsako re, naj jo pospravi, saj se bo nehala igrat!! Ampakona je taka,da ko se ee igrče naveliča,je ne pospravi, ampak začne igrat z drugo.. dokler nima  sobi nič prostora, a vseeno se igra pa na 1 kvadratnem dm - je dost.. ko pa je pospravljea soba, pa prizna, da se boljše počuti. Ker jaz dobima kar zelene  izpuščaje, ko vidim,v kakem neredu je!!!!

počitnice: ja tud mi2 šparava, rada bi dokončala fasado - še cokel manjka, pa vsaj asfalt, da bo lažje ven speljat, pa ograjo bolj orng, pa...pa... ma skos je kaj, ... pa sanjariva, kako bi kam šla... mož si ful želi na sever evrope, pa sanjava, da bomo šli s prikolico, nekoč...
jaz bi šla povsod, edino v ZDA me ne vleče... najraje pa bi šla še enkrat na Sri lanko...zelo rada potujem, tudi po Sloveniji. Že če gremo za en ali dva dni kam, se vrem čist prenovljena nazaj.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:23:32   
VANILI
mehurčica - ok, grem obesit...
hvala za omembo, ker bi spet pozabla, pa oči se mi spet zapirajo...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:24:39   
mama06
Punce lepo spite in uživajte v nedelji.

Jaz grem spat, saj se počutim katastrofalno slabo, grlo me boli, kašljam, vročina mi ne da miru,..Ja VANILI, res rabim energijo za tamalega in danes zjutraj sem se vprašala, ko mi je bilo tako slabo in sem se tresla od mraza, z mene je pa švic tekel, kako ga bom nahranla, ko pa se dojivauser posted image user posted image . In potem še mali ni hotel do pol enih nič jest.

Pa se je dragi danes tako angažiral doma, da kapo dol. Sem ga zvečer vprašala, če bo menzes dobil, ker je tako priden. Je vse porihtal, kosilo skuhal, malega uspaval dopoldne,...čaj kuhal in popoldne, da bi se lahko v miru naspala, ga je še od doma odpeljal. In kaj se zgodi. Jaz spat, pa me tak napad kašlja prime, da še dihat  nisem mogla. Ja pa še oba avta je opral in zunanjo luč na travi zmontiral,...res je bil pridenuser posted image user posted image

Nočko punce!

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:27:56   
mama06
VANILI imaš ZS.

Prvo pa perilo obesiuser posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:34:09   
mehurčica
David ima ka redno pospravljeno sobo, ker drugače pride muca avtkarica, ki odnese razmetane igračke - sploh avtke. Danes smo šli ven in je imel razmetano sobo. Pa smo muci nalepili listek na okno, naj pusti igračke, ker jih bomo pospravili, ko pridemo domov.user posted image Dostikrat si pospravi sam in seveda ponosno pride povedat in moremo prit pogledat. Če se mu pa ne ljubi preveč ali je že utrujen, mu pa pomagava ali pa mu kar midva samadva pospravima. Ima pa itak preveč igračk. Še šparamo, če bo Eni kaj zanimivo. Tako da v bistvu pospravljena otroška soba še vedno ne zgleda ne vem kak pospravljena. Vsaj meni se ne zdi no. Komaj čakam, da bota imela na eni strani pograd, na drugi pa kako večjo omaro za igrače, itd. Da bo zgledala soba večja.

Joj, kolko je ura. Grem se pridružit malia. user posted image je pa šel muziko vrtet v đeza.

Nočko!


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:35:29   
mehurčica
Mama06, še tebi user posted image .

Jasna, končno si se malo javila. Pa fajn se mejte!


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Desetke007 part 2
26.4.2008 23:40:23   
VANILI
nič, ker sem čist sama,se lahko pogoarjam s sabo tudi zasebnoni treba po forumuuser posted image
tako da danes ne bo padla 200tka,ker tok se m ipa res ne ljubi tipkat, nobene pa ni gr... možek je pred Hribarjem zaspal - je obupal nad mano, ma saj itak še vedno ne moreva user posted image ... tako da grem tud jaz spat, da bom jutri fit za familijo...
lahko noč in lepo nedeljo vsem!!!!!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 0:09:56   
janja
vanili - pa nauš zdaj obupala! Jaz sem še tu. Sem se prejle matrala, da sem inštalirala program za naložit slike iz fotkiča na računalnik, pa mi je kar ratal. Moram pa še vprašat Mehurčico, kako laufa sistem preko youtube, ker bi tud jaz dala gor kak filmček.

A dons bomo šle pa kar žejne spat?

Mehurčica - dobri filmčki. Sploh tisti avionček je super. Dej mi mal napiš, kako daš filmček na youtube. Ker jaz bi tud.

suzanamai - eno user posted image za Zojo.

Naš Urban je pa danes jedel:
zajtrk: Lino riž koruza z riževim mlekom (120ml)
malica: sadna kašica (kuhano jabolko, banana, melona) (180 ml)
kosilo: krompir + špinača (100 ml)
malica: dve žlički sojinega jogurta
večerja: Milupini ovseni kosmiči z mojim mlekom (210 ml)
Pa je vse pojedel, ni nič ostalo. Očitno je imel danes kar dober dan.

Pandica - lepo sanjaj danes v novi hiški. Jaz te že pogrešam... Mam čist suho grlo... Hitro si nabavi net.

Zdaj grem pa še jaz pobrat in zložit perilo. Jaz nič ne likam, razen kake nobel hlače ali srajce. Drugače pa obesim tako, da je ravno, kot da bi bilo zlikano.

Pridem nazaj prečekirat...


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Desetke007 part 2
27.4.2008 1:05:16   
janja
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI

mamice, ki imate starejše otroke: zanima me, kako in koliko pospravljate njihove sobe?


Jaz pospravim sobo od Andraža na vsake kvatre, takrat ko res ne morem več gledati nereda. Drugače pospravlja sam, samo ga moraš malodane prisiliti. Je pa tko, ko je soba pospravljena, je to res samo za en dan. Čez 2-3 dni spet vse zvleče v dnevno sobo. Potem pa še tam ne moremo hoditi. Pa skoz mu razlagam, da dnevna je pa prostor zdaj za Urbana. Ampak bi se on tud tam igral. Nimam besed.

Vidim, da sem res zadnja, pa grem tud jaz spat.

NOČKO



_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?