|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 11:50:49   
Inigo
tedy - zelo lepe modrčke majo v H&M. jst sm enega včeraj tam kupila. tak siv in ima malo čipke... in zelo je udoben. sem pa kupla še enega v Mulerju, je pa tak čiiiiiiiiiist navaden, bel, široke naramnice, zelo udoben, vendar ne zgleda najbolj... kako bi rekla... lep user posted image ampak to sploh ni tolk važno. važno je da se dobr počutiš v njem in da je praktičen. za prvega sem plačala 14.90€ za mullerjevega pa 8€ in nekaj centov.

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 11:53:26   
Inigo
ja, seznamčki so kr ok. nič ne izpustijo user posted image mogoče bi še jst dodala kompletek za domov za dojenčka, ker mogoče ati nebi najbolj znal izbrat kaj bi detetu oblekli za domov... user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 12:17:42   
Juno
Živjo,

vidim, da vas je bilo včeraj kar nekaj na uvodnem predavanju na materinski šoli v Ljubljani. Midva žal nisva mogla priti, ker sva imela obveznosti. Zato bi tiste ki ste bile včeraj lepo prosila da mi poveste, kdaj bo predavanje nega dojenčka - I. del in sicer ob 18.00 ali ob 16.00.

Že vnaprej hvala za informacije!


< Sporočilo je popravil Juno -- 6.5.2008 12:18:11 >


_____________________________

Tempus fugit, amor manet!

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 12:30:43   
Inigo
aja, flower, mislim, da si ti spraševala prej, če nujno rabiš ta modrc za dojenje... pomoje se čist da brez. da maš te navadne. ampak je pa lažje s temi za dojenje. se ni treba tolk slačit, pa ne tiščijo, ker ga ni treba nič dvigat, ampak ga sam zgoraj odpneš. mislim, da je kr fajn met, vsaj dva. da če je en v pranju al pa če se zmoči od mleka.

(odgovor članu Juno)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 12:31:15   
Anonimen
dan še od mene. sem iz pregleda, uz-ja nismo delali, poslušala pa je srček tik tak user posted image  pa pregledala maternični vrat, vse čvrsto in zaprto.... dobila sem vse papirje, jutri grem uredit še te formalnosti ko so na zavodu za socialo uradne ure... nov pregled lex : 3.6. 08 in to je tudi zadnji pregled pred rojstvom ker od takrat naprej pa potem enkrat tedensko ctg.  

(odgovor članu Juno)
  Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 12:31:52   
Inigo
juno - kak lep bušek... res je lep! 

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4156
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 12:33:33   
Anonimen
aja še to, dala sem kri in vodo in zdaj bom nekaj dni trepetala, če bo tudi zadnja toxa negativna, menda ja ne bo pozitivna... me pa nekaj zanima: baje da so neki pregledi na nek streptokok, ki ga ginekologi ne delajo redno. in da ga ima ful žensk, če pa se otrok med porodom z njim okuži lahko umre. je to samoplačniško, kdaj se dela test, kako zgleda, za kaj sploh gre. mislim da je fino, da to vse vemo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4157
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 12:44:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4158
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 12:46:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 12:48:02   
Juno
Hvala Indigo!!

Zdej je prav luštkan ja, ampak me je kar strah kak bo čez 2 meseca. Že sedaj imam vsake toliko težave z ravnotežjem, pa okorna sem. Ampak je vseeno luštno, ga z veseljem kažem naokoli user posted image .

Komaj čakam, da spoznam bitjece, ki se skriva tam notri in ki me tako nežno brca. Da ga primem v naročje, ga stisnem, poljubim in gledam, občudujem. Joj, kako me daje!

_____________________________

Tempus fugit, amor manet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 12:52:12   
Juno
Bravo Zimska, vse pohvale!!!

Kdaj boš hodila na predavanja? Če se kdaj srečava, ti prinesem veliko čokolado za trud user posted image

_____________________________

Tempus fugit, amor manet!

(odgovor članu Juno)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 12:58:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Juno)
  Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 13:04:38   
Inigo
Juno, jst sm Inigo ne Indigo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 13:14:29   
sasi13
inigo kok pa to da so v mullerju tk poceni modrci za dojenje? a so še kakšne druge barve kot bele?
sej takoj ko greš v trgovino se znebiš par eurov, sm jz tud študirala da bom šla v mullerja kupit kozmetiko ko majo v majhnih embalažah.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 13:21:30   
frutka_
Na podforumu Lepota je ena pripopala link o škodljivosti otr. kozmetike. Če vas zanima si preberite. Jaz bom najbrž prešaltala na Weledo ali Alverde. Zdaj imam za tamalega Bubchen. Baje je noter vse polno nevarnih snovi, ki prehajajo skozi koži in celo vplivajo na hormoneuser posted image
Od začetka sta trdo milo in voda dovolj, krema za rito, pa kakšno naravno olivno ali mandljevo olje.
 

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 13:29:38   
netki
ojla user posted image

punce, a ma še katera probleme z izcedkom????user posted image

men se je spet pojavil, pa ne vem kaj naj bi to pomenilo.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 13:32:15   
sasi13
od začetka ga nisem mela toliko zdej pa se mi zdi da je bolj močan. mogoče pride tako obdobje ko je bolj močn.

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 13:39:06   
Juno
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

Juno, jst sm Inigo ne Indigo user posted image


Inigo - se iskreno opravičujem ker sem te preimenovala. Sedaj se lahko sklicujem na nosečniško raztresenostuser posted image . Obljubim, da bom odslej bolj pazljiva.

Zimska, imaš ZS.

_____________________________

Tempus fugit, amor manet!

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 13:40:47   
tincy82
mal čekiram kaj je kej novega, pa sem opazla, da se nič oziroma zelo malo menite okoli dopusta - počitnice, morje in to. Jaz mam namreč full željo še malo na počitnice, predno postanemo trije.... še zadnjič sama z user posted image ! Ker kolikor se spomnim sem na morju dostikrat videla nosečke že z kar velikim bušijem. No v glavnem mi2 bova šla (če bo seveda ginekološko vse ok) 8 tednov pred PDP.

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 13:45:14   
netki
midva greva na morje 5 tednov pred PDP, seveda če bo vse ok na zadnjem pregledu. Sem ravno danes rezervirala apartma v Poreču in zavarovala vsoto, tako da v slučaju da ne gremo dobim povrnjen denar.

mislim pa da ne bo nič drugače kot doma, kopala se ne bom, samo malo namakala do kolen.....zato ne vidim razloga da ne bi šli. user posted image

(odgovor članu tincy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 13:46:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tincy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 13:49:11   
sasi13
lahk pošlješ

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4172
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 14:01:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sasi13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 14:03:07   
Anonimen
hruška pošlji

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 14:03:12   
Inigo
sasi13 - ej, ne vem zakaj so tok pocen. pa še ful fini bombaž je. res so kvalitetni. mislim, da je že lex enkrat pisala o teh modrcih - da so ful dobri. poglej če jih majo v Velenju, jst sm jih kupla v MB. ker v Velenju ful stvari nimajo, ko jih jst v MB kupujem. tk, da če bi ga mela, ti ga lahk tut jst kupim. so pa kr realne številke. jst sm kupla 80C in mi je malo prevelik (kar tko more bit, saj računam na rast prsi 4 dan po porodu, ko pride naval mleka - tko pravijo). sporoč!

hruška - ti kr pošlji! mam jih jst tu okol kr ene par, ko ti bodo z veseljem pomagal user posted image

netki - ja izcedek... to je prav hudič! jst sm misla zadnjič, da mi že voda odteka, ker sem mela fuuuuuuuul mokre hlačke. sicer ni izključeno, da res ni bla plodovnica... user posted image ker vonja ni imelo. bom mogla začet nosit tiste čist tatanke vložke al kaj...

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?