|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 14:05:50   
Inigo
mi pa pred porodom žal ne bomo šli nikamor. ker mam še 13.6. izpit in če ga padem, ga mam še 24.6., 2.7. mam pa tko rok user posted image tko, da... 

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 14:07:47   
Anonimen
midva pa greva na morje ta četrtek in komaj komaaaaaaaaaaaaaaaaaj čakam. potem naslednjič pa verjetn z najinim Lukcem septembra. vseeno se bova mal pozanimala kje je kakšna porodnišnica tam okoli, ker bom v začetku 33 tedna in se ravno ni za špilat user posted image user posted image

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4177
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 14:11:53   
Inigo
lunica, sem ti kr fauš... kam pa gresta?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 14:16:06   
Juno
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška



zato tudi za vse...KATERI LAHKO POŠLJEM ANKETO ZA IZPOLNIT ZA DILOMO? seveda lahko izpolnejo tudi mozje da ne bom imela samo zenskega spola....






Hruška debeluška, ti kar pošlji.

_____________________________

Tempus fugit, amor manet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 14:16:21   
Anonimen
inigo pridi zraven user posted image  te vzamemo gremo v umag, že par let hodimo štiri družine tja in je mega. še danes grem spat, pa še jutri, potem pa morjeee (sem ko majhen otrok)... user posted image

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 14:20:00   
netki
glede dopusta:
jaz mislim da so tud na hrvaškem bolnišnice za prvo silo, če se slučajno kaj na hitro pripeti....izola je pa tud blizu tko da kar se tega tiče ni ovir. Če pa bi imela nosečniške težave, kakršnekoli, potem bi morje odpadlo za letos.
Razmišljam pa tud za september da bi šli, seveda spet odvisno od malega in mene če bo vse ok. Čim manj komplicirat pa bo vse uredu.

(odgovor članu Juno)
Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 14:22:09   
Inigo
ja, bi z veselejm šla... veš kak bi šla... ampak mam v četrtek kolokvij! user posted image

mi bomo tut kr septembra šli v kak umag ali poreč... nekam blizu, da se ne matramo s tako malim otročkom po taki vročini. v avtu je že zdaj vroče, ko sonce sije, kaj šele ko bo zunaj 30°C user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 14:44:28   
lex
HD ti kar pošlji anketo, ti jo bova z veseljem izpolnila.

Ne komplicirajte glede morja z otroki!!! Z majhnimi otroki je treba it ponoči na morje, da prespijo v avtu, za zjutraj jim pa itak daš al zizo al pa imaš zraven termovko s toplo vodo in mleko. Midva sva lani bila z 2 mesečno Alino, pa še kamp sva po celi Istri iskala, kjer nam bo všeč. Bolj je bilo z Aleksom problem, ker on bi kar na prvem morju ostaluser posted image , pa smo potem šli raje še drugo morje iskat, tako da nam je bila plaža všeč. Vrsar camp Valkanela ima super igrala, drugač pa meni plaža tam ni všeč in gremo drugo leto definitivno na Rab v Lopar, kjer je 2km peščena plaža in voda do gležnjev.

Midva sva se pogovarjala, da bi šla za teden dni v Grčijo z letalom s vsemi tremi, naju pride isto, do Brnika se zapeljemo, pol nas pa fliger odpelje do dol, smo 1 teden spodaj - uživamo na soncu, ker je septembra lahko že katastrofa vreme v Istri (preverjeno - sem mela Aleksa oblečenega v 2 hlače, s kapo na glavi cel teden smo se raje kar domov spokali).

Ajde letim po junijorjauser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 15:05:42   
papir
tudi meni lahko pošlješ anketo za ispolnit

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4184
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 15:11:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu papir)
  Neposredna povezava do sporočila: 4185
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 15:15:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4186
   Julijke II. - 2008
6.5.2008 15:29:28   
dzanika
Ej punce, js mam tut eno anketo za diplomo za razdeliti in mi nikakor ne uspe. Tole bi bla dobra ideja? Vam lahko še jaz pošljem?? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 15:41:58   
Inigo
ti samo pošlji! user posted image

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 15:55:04   
netki
HD in dzanika....kr pošljita! user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 15:55:23   
lex
ti kar pošlji

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 15:56:11   
Anonimen
pošlji dzanika

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4191
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 15:58:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 16:14:36   
nanka
Punci kar pošljita ankete.

Mi letos ne gremo na morje, ker imata otroka šolo do 25.6., 8.7. imam pa rok tako da se ni za igrat. Avgusta bo dete še premalo, pa tako čišča traja 6 tednov, septembra so pa otroci spet v šoli, tako da nam morje letos odpade. Se pa bomo odpravili malo večkrat v toplice pa bo.

Kaj boste nesle v porodnišnico s sabo je stvar vsake posameznice, vendar nikar ne komplicirajte. Obvezno morate imeti dokumente in poročni list, če boste rodile prvič, pribor za osebno higieno, labelo, kremo za bradacice mazat, moderček, blazinice, nastavki za dojenje, mobitel in nič drugega ( jaz bom vzela tudi dudo). Vse ostalo vam lahko dostavi partner ali kdo od obiskov. Vložke, sp.hlače, pidžamo vse to dobiš v porodnišnici, prav tako pijačo, vsaj tisti dan ko rodiš ti tako ali tako nič ne manjka, ker si tako zmatrana da si želiš samo odpočiti, naslednji dan ti pa partner prinese kar rabiš. Prav tako je z oblekico za dojenčka, doma pripravite lupinico in noter vsa oblačila, pa zase tudi in vam na dan odhoda partner dostavi v porodnišnico ( jaz sem ga vedno poklica po mobiju, da sem pripravljena na odhod domov), če ste pa preveč oddaljeni naj partner te stvari vozi s seboj v avtu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4193
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 16:24:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4194
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 16:25:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 16:29:07   
lex
Zimska iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No jaz sem si pa premislila kaj bom Aleksu oblekla ko greva domov in tako je moj revež pretovoril pol previjalne zravenuser posted image user posted image user posted image user posted image , pri Alini sem pozabila previjalno pleničko in so mi jo v bolnišnici posodili, le kajuser posted image user posted image .
Kot dokumente rabiš materinsko v kateri imaš kar napotnico in napotnico za rešilca in zdravstveno kartico (za neporočeneuser posted image )

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 16:32:19   
lex
Danes sem pa ful tečna, pa ne zaradi sebe, ampak zato ker mi je mala tako lepo spala v vozičku in greva s kolegico v miru na kavo, a ni en tečen kreten tulil pred gostilno gor v 5 štuk bloka (gostilna je v bloku). Saj ko je nehal jo je skor dobil v varstvouser posted image . Ampak dobil je pa porcijo, da če se lahko drugič še bolj dere, da ne bo samo moje zbudil ampak kar vse v bloku.
Mi gremo na sonce, ker je tamala tako tečna da se bo obema z Aleksom zmešalo poleg nje

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4197
   [Brisano sporočilo]
6.5.2008 16:46:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 4198
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 17:10:01   
sasi13
dzanika lahk še men pošlješ

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: Julijke II. - 2008
6.5.2008 20:18:29   
dzanika
Ej hvala vam, tudi jaz sem vam poslala ZS da mi pošljete mail. user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?