|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 184 185 [186]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 19:54:16   
lex
mojcek tudi jaz sem dobila tak koš za darilo od božička pri nas doma. Praznima ga vsak drugi dan, pa ponavadi ni čisto poln, ampak ker 2 kakata (Aleks noče drugam) kot v plenice in ta drekec veliko bolj smrdi od novorojenčkovega. Pa jaz ponavadi zavijem pleničke le 1-2x na dan, čeprav bi moral vsako. Samo takrat lahko bankrotiraš z vrečkami. Ta je po moje super, ker nima kaset z vrečkami ampak velja navadna vrečka. Ker tam pride kaseta cca. 8€ no pri enem jo imaš približno mesec, pri dveh pa se kar pozna. Meni tale koš odgovarja. Čeprav bi bil čisto OK tud majhen navaden koš.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   [Brisano sporočilo]
15.5.2008 19:55:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 19:57:01   
lex
Jaz bom odprla Julijke III in tam dodala oba seznama. Vse linke,... pa bom tudi dodala, tako da linke z pomembno vsebino mi prosim pomagajte zbrat.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 20:53:11   
lex
urejeno, imamo 3 uradni del julijkuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 20:55:44   
glugluglu
jaz sem pa dobila palčka zavijalčka, pa bomo videli, ali res pride zaradi kaset dražje tudi, če tega palčka zastonj dobiš kot da kupiš tale koš.

Lavita, plača je odvisno kaj je po činu, itd. in kakšno izobrazbo ima, odhodi na misije pa odvisno od tega kje dela, moj še ni bil nič na Kosovem, Bosni, Afg., .., ker je pri njemu čisto prostovoljno, pa se za tako varianto kar ne moreva odločiti (edino bil je l.99 na Cipru). Ima pa zaenkrat še V. stopnjo izobr. in se mi skoz zdi, da ima enako plačo kot jaz, ki imam VII in v drugi firmi, ampak potem pri dohodnini je pa drugače - mu pride manj, pa ne vem kako.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 20:57:06   
glugluglu
ja jaz pa še tu odgovarjam, no se preselim, bravo lex user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Julijke II. - 2008
16.5.2008 8:26:07   
zabica26
Koš za plenice je zakon. Imam palčka zavijalčka, kasete pač kupiš, ko so v akciji in res čisto nič ne smrdi. Panika s smradom rada pri uvajanju goste hrane, prej ni panike. Tko da...če ste v dilemi si lahko koš zaželite za božička. user posted image
Pa fajn je.. k maš plenice lahko tu ene 3 dni notr, pa je vse ok. Sej se lepo sliši vsak dan smeti dol nosit, ampak včasih se ti res ne da. user posted image

Ležalnik je bil pri nas skoz v uporabi. Jaz bi bolj kot to, da ima vse tiste pesmice in migajoče zadeve zraven gledala na to, da ima več naklonov. Midva sva ga imela najprej v čisto ležečem položaju, pa še podložila sem ga, da je res spal na ravnem. Potem ko je pa že sedel, je blo pa spet fajn, k sem ga imela čisto dvignenga in sva lahko v ležalničku kaj na hitro pojedla, npr. na terasi. Pa prve 4 mesce smo ga skoz gor pa dol po hiši v njem nosil. Nam je super služil in upam, da nam bo vsaj še enkrat. user posted image

Aja, glede daril...zaželite si še stolček dumbo. Je full praktičen, majhen, otrok je rad v njem, ker se počuti pomembnega... jaz sem ga dala kar na kuhinjski pult in sva potem skupaj kuhala. Pa pri uvajanju GH je super...samo stuširaš in je opran. Pa praktičen za nosit s sabo. user posted image

Mal si poglejte na netu.

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 10:28:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zabica26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4633
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 11:39:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Julijke II. - 2008
16.5.2008 12:49:45   
zabica26
Mislim,da je tukaj še največ napisano...

http://soncek.si/si/otroski-stolcek-bumbo-i6811.shtml

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Julijke II. - 2008
16.5.2008 16:38:46   
ilatic
Čao punce. Kako ste? Jaz spet slabo. Ne vem kaj se mi bo še zgodilo. Danes sem imela v 32 tednu pregled. Naslednji je 30.05. S tem da mi G spet ni nič povedala kako je z user posted image , me pa je naročila čez 14 dni. In ker sem videla da je nekaj podčrtala ter poklicajla sem vprašala sestro kaj to pomeni. Pravi: premalo plodovnice. Ja noro. Ko sem zdaj raziskovala kaj to pomeni, lahko pomeni veliko ali nič. In ne vem kje sem spet. Sem slabe volje in bom sedaj 14 dni na trnih. če se bo stanje izboljšalo bo baje ok (kar se baje lahko), če ne pa v porodnišnico da sprožijo porod. No vse to sem prebrala na internetu, ker G mi ni nič povedala.
Če ima katera kaj več izkušenj se priporočam.

LP

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Julijke II. - 2008
16.5.2008 17:02:54   
lindy
Smo že na 3 delu! Aha sej si že tam!user posted image

< Sporočilo je popravil lindy -- 16.5.2008 17:03:51 >


_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 184 185 [186]
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 184 185 [186]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?