|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 14:13:10   
netki
flower....še to.....najbrž bo držalo tako kot je napisala tinky.
 
sam ne se sekirat, itak bo vse okuser posted image

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 14:14:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 4527
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 14:18:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 14:22:17   
netki
punce....nabirajo se že januarčice 2009 user posted image

kako hitro čas beži user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 14:43:05   
Blacky30
Flower, tudi jaz ti ne morem pomagat. Meni tudi g. tega ne meri. Je pa res, da mi vsakič dela UZ in bi verjetno tam videl odstopanja, če bi bila, zato ne rabi merit. Jaz mislim, da bo vse OK, ne se sekirat.

Vem pa, kak te to prestraši. Mene je zgodba majčice TamareJ tako prestrašila, da cele dneve čakam in čakam, da user posted image  začne brcat, pa ravno zdaj se je bolj umiril in ne brca toliko. In potem v moji glavi totalna panika. Jaooooooo!user posted image user posted image

Ve katera, kak že moramo šteti te gibe in v kolikem času jih moramo našteti koliko?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 14:46:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 14:49:41   
Blacky30
Flower, imam pa v vseh vrsticah, razen na prvem pregledu, izpolnjen ta stolpec S/F**.
Piše pa po mesecih takole:
p/2-3,
1/p,
3/p,
4/p.

Potem pa ima še pod pregled in zdravljenje napisane opombe o porcijah in odprtost MV.

< Sporočilo je popravil Blacky30 -- 14.5.2008 14:55:36 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 14:53:09   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: netki

flower....če nimam UZ potem mi posluša srčka in me pretipa s prsti, v nožnico in po trebuhu. Pa še neki mi noter vtakne, glih tko kakor če vzame bris.
Pa prej me sestra zvaga in zmeri pritisk.

kaj pa če bi šla na samoplačniški UZ, tam bi ti pa pogledali kaj je na stvari.




Pa kaj je nor/a, da ti vtika v nožnico tisto železje, ko ga imajo za odvzem brisa?!?!!? Pa saj to naj ne bi delali, ker je v user posted image  preveč občutljivo in boleče, poleg tega ti ne rabi brisa jemat. Pa še vlažnosti nimamo toliko, tako da je še bolj boleče. Meni moj tega ni dal noter niti enkrat ne v prvi in ne v tej user posted image . Takega pregleda pa bi se jaz bala.user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 14:53:29   
Anonimen
Meni je danes rekel, da 10 na dan. Ampak to se po moje ne šteje tako, da če naenkrat petkrat brcne, da je to 5 gibov, ampak verjetno samo en.


hello punce. Ja to je tudi mene medlo, kako se štejejo te gibi, venda baje da je ravno tako, šteje vsak obrat, brca, premik, razen kolcanja in ne sklop gibov v kratkem času za enega.

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 14:57:45   
netki
jaz že zjutraj preden vstanem naštejem 10 gibov user posted image user posted image

se mi je pa zadnjič prav raztegoval in mi je trebuh tako skakal, da mi šlo na smeh. Rokico in ritko je porinil ven in potem se je lepo videlo kako je potegnil po trebuhu. Ampak to res silovito, kaj takega še nisem čutila. Lep občutek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 16:18:35   
jocika
hay
ti pregledi so pa res pri vsaki drugačni. Jst grem pa en dan prej v laboratorij - zdaj sem dala trikrat že sam vodo. Pol drug dan me sestra zvaga, zmeri pritisk in me pošlje k ginekologinji. Ona mi pa VEDNO uz nardi, pa kako sem, pa če mam vprašanja, pa mi da slikco, pa adijo. vedno - to mi je blo tak všeč pri njej.
No zdej nazadnje me je res malo prestrašla, ampak ste me mal potolažle - verjetno bo vse ok, ker mala je pa vseen ful živahna. Hec je, da sem jaz visoka 177 cm in mi je rekla, da od takih mamic glih ne pričakujejo majhnega otročka - ampak, jaz si mislim - zakaj pa ne?
Navsezadnje se to lahko kasneje vse nadoknadi - jaz sem bla tud do 7. razreda najmanjša v razredu.
Za denar od občine(darilo za rojstvo otroka) sem pa jaz danes obrazec kar na socialni dobla - ko se mala rodi, pa izpolnem, pa nesem na občino - naša da 100 eur.

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 16:23:45   
sonček85
julij bo kmalu tukaj in boste videle svoje pikice



vso srečo in mirnih teh 8 tednov



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 16:33:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4538
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 16:54:40   
Blacky30
HD, bris ti jemlje na vsakem pregledu? To pa skoraj ne morem verjet. Da ti na vsakem pregledu odščipne del MV, tako kot nam to delajo ob običajnem brisu. Pa saj to država krije le enkrat na 3 leta, ne pa 9x v celi user posted image . user posted image user posted image  Mene pregleda z roko in potem na rokavici vidi, če imam vnetje ali ne glede na barvo mojega izcedka.
Moj g. tudi brisa po porodu ne jemlje prej kot po enem letu, ker pravi, da mora sluznica priti k sebi, da se sploh vidi pravo stanje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 17:05:58   
Anonimen
tudi moj pregled je tak kot pri hruški, vse isto, samo da res ne dela z onim železom, ampak kar s prsti. do vratu user posted image   

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4540
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 18:02:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4541
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 18:03:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 19:32:33   
Blacky30
Aha, jaz sem mislila, da ti za PAP jemlje bris. Samo meni to vseeno ne bi bilo všeč, da bi mi v tem občutljivem obdobju še kaj druga not tiščala. Sploh, ko imam itak nonstop neko vnetje. Se pa vidi, da se pregledi res zelo razlikujejo med seboj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 19:32:44   
jocika
punce, jst bi si pa tud pod vzdevek eno luštno slikco nalepla, pa mi za vsako teži, da je prevelikauser posted image
kak se to pol uštima?


_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 19:34:32   
Blacky30
Aja, nedolžnih pa ne pregledujejo z železjem, ne malim ne velikim, ker je čisto majhno že dovolj, da te razdeviči. Pregleduje se jih preko zadnjične odprtine s prstom. Grozno se sliši, vem ja. user posted image  A tak je..

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 19:42:37   
lindy
IZVIRNO SPOROČILO: jocika

punce, jst bi si pa tud pod vzdevek eno luštno slikco nalepla, pa mi za vsako teži, da je prevelikauser posted image
kak se to pol uštima?



http://www.slikomat.com/ Tukaj si naloži slikico in jo pomanjšaj, potem pa ko ti jo naloži imaš tam kodo za forume in tako si jo še samo tukaj naštimaš!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 19:43:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4547
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 19:56:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 20:17:53   
Urugu

IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

Punce - little help. Kje pa je v LJ stara porodnišnica? Jaz imam en pregled pri eni internistki v torek tam, sam vem samo, kje je ta nova porodnišnica.
Thanks! user posted image


živjo, stara porodnišnica je takoj za novo porodnišnico in sta povezani z mostom - tunelom - nad cesto. Brez skrbi zagotovo jo boš našla.
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 20:28:30   
papir
tudi jaz sem danes mela pregled.zgledal je takole.Prejšnji dan sem dala kri in vodo.izvidi so v redu.potem mi sestra zmeri pritisk ,pa me zvaga.potem grem pa k zdravniku.pa mi od 20.tedna od morfologije še ni neredu uz-danes sem ga pričakovala pa tudi ni.me je samo potipal pk trebuhu-rekel da je glavica je obrnjena navzdol-ampak jaz mam občutek da leži počez ker me brca ob straneh in pri popku.S/f je pa napisal X/p.
kaj menite?
aja očetovsto lahko podpišeta na keterem koli centru za socialno delo.(meni je tako rekla,vlago pa moram poslat drugam.)

(odgovor članu Urugu)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?