|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 9:47:04   
jocika
ojla!
Mojček, ginekologinjo mam v Laškem, ker sem se od tam preselila in ker sem bila vedno z njo zelo zadovoljna, je nisem hotla zamenjat. Noseča sem pa 31 tednov - (od danes naprejuser posted image ) - se pravi 30 tednov in ma moja pikica obseg bušija 243. Zdej pa skoz na levem boku ležim - danes sem celo noč tak prespala, da mam levo uho čist rdečeuser posted image .
Ni mi jasno - jem vredu, gibam se skoz, ne pijem, ne kadim, ...pol me pa z zahirančkom strašijo... Upam, da bo na naslednjem pregledu vse ok.
Kar se pa socialne tiče - baje do 10. junija potem dobiš denar - če se zanj odločiš, za pakete ne vem, kdaj lahko dvigneš.


_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu lavita*)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 10:42:02   
lidija***
socialna za paket. oz denar: , če daš do konec meseca dobiš 15. naslednji mesec, če pa daš nap. 2. junija pa dobiš šele julija, to je za denar.

(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 11:43:12   
ilatic
Imam eno vprašanje in prošnjo. Ker je to moja 3. nosečnst se nisem odločila za MŠ in niti pri prvih dveh nisem bila. Sedaj me pa zanima, če tam dobite kakšne skripte in če bi mi jih katera skopirala. Ugotovila sem namreč, da sem ogromno stvari verjtno že pozabila. Sem tudi šla malo pregledovat knjige in ugotovla, da nimam nič pametnega.

LP

(odgovor članu lidija***)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 12:13:32   
sončika84
Hojla! user posted image  Ja mesec julij se bliža s svetlobno hitrostjo in zda jje čas,da uredimo formalne reči. torej sociala,očetovtsvo in podobno. No,tole za socilano sem začela rihtat. Ravn danes sem poklical,kaj in kako. Jaz moram namreč to urediti v Tržiču,živim pa pr fantu v postojni.Tko da sem se zmenla,da jim pošljem po pošti. da ni panike,samo pač priporočeno. ZDej pa me še nekaj zanima.Slišala sem namreč,da naj bi tudi od občine dobil enkratni znesek(ok.200euru).kao neka podpora,pomoč. A mogoče ve katera kaj več o tem? PA če še je še kak fora kje se tut priporočma.user posted image  JE treba vse ponucat in prvlečt denar od koder se da.user posted image  

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 12:24:06   
moya
V LJ porodnišnici bodo baje do konca meseca uredili tole zadevo z Utivo.

so tud danes v MŠ omenili, da do takrat ko bomo me notri bodo že imeli user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 12:34:50   
Anonimen
 
Ja... res je da neki dobiš od občine. Naša da celo 300 eur.
Lahko smo srečne da smo v taki občini "ki kaj da".
Namreč od nekaterih ne dobiš niti centa!

Aja - drugače pa kako je s to zadevo:
na občini dobiš obrazec za denarno pomoč, ki ga izpolniš
in oddaš, vendar šele po rojstvu otroka. Priložiti moraš
namreč tudi rojstni list otroka.

< Sporočilo je popravil tedy -- 14.5.2008 12:35:56 >

(odgovor članu sončika84)
  Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 12:38:06   
zabica26
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

Hojla! user posted image  Ja mesec julij se bliža s svetlobno hitrostjo in zda jje čas,da uredimo formalne reči. torej sociala,očetovtsvo in podobno. No,tole za socilano sem začela rihtat. Ravn danes sem poklical,kaj in kako. Jaz moram namreč to urediti v Tržiču,živim pa pr fantu v postojni.Tko da sem se zmenla,da jim pošljem po pošti. da ni panike,samo pač priporočeno. ZDej pa me še nekaj zanima.Slišala sem namreč,da naj bi tudi od občine dobil enkratni znesek(ok.200euru).kao neka podpora,pomoč. A mogoče ve katera kaj več o tem? PA če še je še kak fora kje se tut priporočma.user posted image  JE treba vse ponucat in prvlečt denar od koder se da.user posted image  


Prav si obveščena. user posted image
Mislim, da je denar od občine vezan na stalno bivališče otroka. Sicer pa prošnjo (to je en obrazec, lani sm ga našla na netu) oddaš po rojstvu otroka, ker rabiš rojstni list in en kup drugih prilog: stalno bivališče itd.

Jaz bom kar na občino poklicala, kako je s tem letos. Aja, pa še to potem dobiš odločbo, in ene 30 dni po odločbi šele nakazano. Tko da, za to imaš še čas.

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 12:57:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zabica26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 13:26:00   
lindy
Sončnica žal Kamnik nič ne da, ker baje vlagaja v parke in igrišča, kje so že...user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 13:29:30   
nanka
IZVIRNO SPOROČILO: jocika

Noseča sem pa 31 tednov - (od danes naprejuser posted image ) - se pravi 30 tednov in ma moja pikica obseg bušija 243. 



Jocika, meni je včeraj meril na UZ in sem noseča 32 T, včeraj je rekel da je dete  veliko za 31t, obseg trebščka mi je nameril 260. Tako da se mi mere tvojega deteta ne zdijo nič manjše, razen da je tvoje dete še 1 teden mlajše in bo drugi teden sigurno imela takšne mere kot moje dete. Meni ni nič omenjal da bi lahko bil zahiranček.

(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 13:35:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4511
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 13:40:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jocika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 13:41:05   
nanka
Flower, žal ti ne znam pomagati, kako ti je pa meril to razdaljo? Meni tega do sedaj še nikoli ni meril, tako da nimam pojma.Kile pa tudi mene morijo, res pazim kaj jem, pa kar letijo gor.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 13:42:15   
nanka
Mojcek to so pa res krasne novice, super.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 13:44:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4515
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 13:46:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 13:49:58   
Anonimen
 
a ima katera kakšno idejo....
namreč s čim počastit sodelavce pred odhodom
na porodniško? čist tko... lih da je neki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4517
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 13:50:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4518
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 13:51:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4519
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 13:58:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 14:02:03   
nanka
Flower, meni do sedaj ginekolog še nikoli ni meril te razdalje, pa sem vmes tudi g. zamenjala. Sem šla preverit vse štiri materinske knjižice in v nobeni nimam vpisanega tega podatka, v vseh so ti stolpci prazni.

Moj pregled je kar nekaj, izmeri mi pritisk, vpraša kolikosem težka, potem pa mi g. posluša srček. Kar nekaj in grem domov. Jaz imam naslednji pregled 17.6. to je skoraj pet tednov, kar nekaj. Takrat bom imela samo še 3 tedne do PDP.

< Sporočilo je popravil nanka -- 14.5.2008 14:04:12 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 14:07:14   
Tinky

Flower v ponedeljek, ko sem bila na pregledu mi je g izmerila razdaljo in ugotovila, da je ista kot mesec nazaj, zato mi je takoj naredila uz. Mali je bil zgleda v taki legi, da je razdalja bila ista, z uz je blo pa ugotvoljeno, da je primerno velik svojim tednom. Tko da brez panike.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 14:09:54   
netki
flower....če nimam UZ potem mi posluša srčka in me pretipa s prsti, v nožnico in po trebuhu. Pa še neki mi noter vtakne, glih tko kakor če vzame bris.
Pa prej me sestra zvaga in zmeri pritisk.

kaj pa če bi šla na samoplačniški UZ, tam bi ti pa pogledali kaj je na stvari.


(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 14:10:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Julijke II. - 2008
14.5.2008 14:10:48   
sončika84
IZVIRNO SPOROČILO: tedy


Ja... res je da neki dobiš od občine. Naša da celo 300 eur.
Lahko smo srečne da smo v taki občini "ki kaj da".
Namreč od nekaterih ne dobiš niti centa!

Aja - drugače pa kako je s to zadevo:
na občini dobiš obrazec za denarno pomoč, ki ga izpolniš
in oddaš, vendar šele po rojstvu otroka. Priložiti moraš
namreč tudi rojstni list otroka.


A šele po rojstvu. pol ni  panike. Sam sem slišala,da je kao t otreba zdej. Ena kolegica mi je rekla,da je ta obrazec zdej že nesla na občino. Tuki pa zdej obe pravta d to šele pol. JA no sej konc koncev logično da potem,ker valjda rabijo podatke in na papirju vse napisano. Jaz bom še na občino poklicala in vprašal kako je s tem. KEr morem pa tut vprašat,ker jaz imam tuki samo začasno prebivališče,otrok bo imel pa stalnega tuki,tako kot oče. AMpak vseeno,mogoče tut to kej vpliva. Najboljš d pokličm. user posted image  drgač pa hvala za odgovore!

Pa tle semsam neki na hitrco zasledila,da se menste o nekem merjenju. JA men tut ni nič meru. Še. N vem no,zmeraj je reku da je vse ok in nč druzga. Imam pa zdej čez 14dni spet pregled pa ultrazvok pa moj gre zravn. Tko no,je reku da bo spet tak podrobn pregled. mogoče bo pa zdej kej zmeru.user posted image  bmo vidli Bom pa sporočila! Lep pozdrav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?