|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 11:46:08   
KAHLO
Puhica13 dobrodošlaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image tud mene še občasno začrviči če je vse vredu in ali se bo vse vredu izteklo......ampak so me na morfologiji 3/4 potolažli, malo strahu še zmeraj ostane, salba izkušnja pač pusti posledice.......ampak mormo kar pogumno naprej in pregnat slabe misli, jaz se kar vsakega novega tedna še posebaj razveselim....ker vem da je z vsakim tednom večja možnost da bo naša pupa.....prispela v najin objem!user posted image user posted image   kar se tiče otrdevanja trebuha, se mi zdi da men tud malo zatrdi, predvsem takrat k pojem kako stvar k me fino napihneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 12:34:32   
*zoe*
Puhica13 in srki dobrodošli user posted image  user posted image  user posted image  A prideta na naše srečanje 17.5.?

Puhica13 ful dober, da si iz Gorenjske - smo že/šele 3 user posted image  Iz katerega kraja pa si (lahko na zs)? Me veseli, da je sedaj vse ok s tvojim user posted image , si lahko pomirjena, pa sploh če tako veselo brca user posted image

A je Magnesol samoplačniški ali na recept?






(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 13:15:18   
srki
A srečanje imate, kdaj pa oz. kje? Obljubim pa neuser posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 13:17:18   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Srki,kam spadaš,v avgust ali september??Jaz se tud nisem mogla opredelit,pa sem kar tukaj ostalauser posted image



Uradno v september. No, v bistvu mi je že na prvem UZ G rekla, da je verjetnost bolj september, ker so bile moje M nereden. V 20. tednu pa mi je določil 10. september. To zdaj drži kot cvek v tramuser posted image .

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 13:21:45   
pf
Tejchy kak si lahko srečna, da te križ ne boli. Hvala bogu, ni nič kaj prijetno. Mene začne bolet, če sem dolgo v enem položaju, ampak danes in včeraj je malo bolje, ker sem v nedeljo plavala in neke raztezne vaje delala. Sem pa danes štartala že 24. teden oz. 23 1/7. Kak to hitro mine, sploh ne morem verjeti.
Puhica 13 in Srki dobrodošli. Srki a so ti PDP prestavili iz avgusta na september?
Nyna glede 3D UZ je tako, da pravijo da se najbolje vidi do dopolnjenega 26. tedna. To ne pomeni,  da se kasneje ne vidi, ampak mogoče manj. Mislim, da zato ker ima kasneje user posted image manj prostora v trebušku in se bolj stiska. No ne  vem, to je moje laično mnenje. Jaz sem se včeraj naročila pa me je vprašala točno koliko sem noseča in ko sem ji povedala me je naročila kar za drugo sredo. Moram pa jaz res pohvaliti mojo ginekologinjo, ker mi res vsake štiri tedne naredi ultrazvok in bolj ko ne vse premeri in pregleda, pa srčka stalno poslušamo. Jaz še nisem bila pri G, da mi ne bi naredila ultrazvoka.
Zoe magnesol tablete so samoplačniška varianta. Jaz jih pijem že dober mesec, ker mi jih je ginekologinja priporočala kot preventivo za krče v trebušku, mišicah, pa še baje imaš boljšo prebavo. Tako, da zjutraj vsak dan spijem eno šumečko in vzamem zraven še centramed mami. Je rekla, da ni nič slabo če imam oboje do konca in bom tako tudi naredila. Zdaj sem se že itak tako navadila na ta ritual, da je to prvo zjutraj zraven jogurta.

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 13:30:16   
anchy82
Pozdravljene souser posted image !

Končno sem uspela priti do računalnika, da vam javim kako je bilo na pregledu... Po eni uri čakanja pred ordinacijo, sem končno prišla na vrsto. Najprej je bilo na vrsti obvezno tehtanje in merjenje pritiska - vse OK, nato sem šla do G. In danes sem dočakala tudi morfologijo!!!user posted image Ginekolog si je resnično vzel čas, in mi vse razložil kaj gleda, ali je vse ok, velikost,... In hvalabogu je vse v najlepšem redu z našo pikico. Tudi za spol sem vprašala, vendar se ni videlo ali je user posted image ali user posted image . Sem pa v začetku 22 tedna, user posted image pa je velki 25 cm, težki pa dobrih 400g. Mislim, da je to vse v redu, kajne?!user posted image Sem zelo srečna, ker sem najinga user posted image po dolgih 6 tednih končno spet videla - juuupiii!!!
Naslednji pregled imam 10.junija, sem se pa malo prej naročila na 4D UZ v Domžale. Ta pregled imam 30.maja pri dr. Šelihovi! Komaj čakam! Vem, da mi bodo dnevi do takrat hitro minili, saj sva z user posted image v polnih pripravah na najino poroko!! Tak da vam v začetku junija verjetno zaupam ali bo punčka ali fantek!user posted image

Lep dan vam želim!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 13:36:14   
alysa
Pozdravljene nove septembrke user posted image .

Js sm pa že dva dni prava tečka, nič mi ne paše, lahk bi se sam kregala ... moj nič ne naredi prav, ima srečo, da je samo zvečer doma, pa takrat za cel dan pokasira user posted image .

Včeraj sm bla na prvem srečanju materinske šole oz. po novem šole za starše, je blo kr fajn, čeprav so razlagali bolj splošne stvari, ki jih večina že ve. Imeli bomo še 5 srečanj, vsak ponedeljek.

lepo boditeuser posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 13:42:21   
*zoe*
Srki ja 17.5. popoldne imamo srečanje user posted image  Za sedaj se nagibamo za živalski vrt v Lj. Vse vabljene - bo cela invazija trebuščkov user posted image .

Pf, kje si se pa ti naročila na 3D? Ali je sploh bistvena razlika med 3D in 4D? Nisem glih tehnični tip user posted image

Anchy82 - čestitke za uspešno opravljen pregled user posted image  Pa fajn, da se je tudi tvoj g. poglobil in ti vse povedal.

Alysa ne se sekirat - hormončki delajo ta svoje. Saj bo minilo. Jaz se moram tudi počasi pozanimati kako je z materinsko šolo pri nas.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 13:56:44   
Tejchy


user posted image

 user posted image  TEŽKO PRIČAKOVANI SEPTEMBRČKI 2008 user posted image

user posted image    

user posted image  Saraya              -2. user posted image PDP 1.9/31.8 user posted image user posted image
user posted image   talytha               - 1. user posted image P 21.5,  PDP 4.9. , user posted image   user posted image  
user posted image   maybebaby     -1. user posted image  PDP 6.9., user posted image user posted image  
user posted image   pf                     -    user posted image , M 8.5.,  PDP 1.9. user posted image user posted image
user posted image  Lea2007          - 1. user posted image PDP 1.9.user posted image user posted image
user posted image   *bubi*            - 3. user posted image , 5P 23.5., PDP 3.9., user posted image user posted image
user posted image  KSIA                 - 2. user posted image , PDP 4.9., user posted image
user posted image   anckabancka    -3.user posted image , PDP 4.9.user posted image

user posted image  KAHLO             -2. user posted image , P 20.5.,  PDP 4. 9. user posted image user posted image

user posted image   puhica13            - user posted image  PDP 4.9. user posted image  user posted image
user posted image   Nitty                -   user posted image , PDP 5.9.,user posted image

user posted image  emi                   -1.user posted imagePDP 5.9. user posted image  user posted image
user posted image  Optimizem       -   user posted image M 15.5., P 23.5.,  PDP 14.9.user posted image
user posted image  Me to you         -1user posted image ,7P 27.5., PDP 14.9., user posted image

user posted image  petrax               -1.user posted image 4P 30.5., PDP 7.9. user posted image user posted image
user posted image  alysa                -1. user posted image ,  PDP 8. 9.,user posted image user posted image   
user posted image  Anonimna A      -1.user posted image , PDP 9.9.,user posted image

user posted image  anchy82          -1. user posted image , 4P 6.5., PDP 9.9.user posted image
user posted image  bark                 -1. user posted image , 4P 28.5.,  PDP 9.9.user posted image user posted image
user posted image  SashaB            -2. user posted image , P 13.5.  PDP 10.9 user posted image user posted image
user posted image  zakzak             -1. user posted image , PDP 10.9 user posted image user posted image
user posted image  meta21            -1. user posted image , M 8.5., PDP 10.9.user posted image
user posted image   Tejchy              -1. user posted image M 15.5., PDP 10.9.user posted image user posted image

user posted image   srki                     - user posted image  PDP 10.9. user posted image
user posted image   tasha23           -2. user posted image PDP 1.- 2. 9. user posted image user posted image
user posted image  JakoLUlana      -2. user posted image , M 9.5., PDP 12.9.user posted image user posted image

user posted image   nynna               -2.user posted image ,  PDP 12.9., user posted image  user posted image    

user posted image  Lulu                  -   user posted image , PDP 12.9.

user posted image   rosalie             - user posted image    PDP 12.9.
user posted image   Špelca25            - user posted image  PDP 12.9. user posted image  user posted image
user posted image   račkapk           -3. user posted image , M 6.5., PDP 13.9.
user posted image

user posted image  najina pikica*  -2. user posted image , PDP 14.9.
user posted image  zarja28            -1. user posted image ,PDP 14.9.
user posted image  *zoe*              -1. user posted image , 5P 9.6., PDP 15.9. user posted image user posted image

user posted image   morango          -1.user posted imagePDP 15.9.user posted image user posted image

user posted image   pinka1              -2.user posted image , M 8.5,  PDP 15.9.,user posted image user posted image
user posted image  Soncnica          -2. user posted image , PDP 16.9
user posted image  jupi.pepsi         -2. user posted image , PDP 16.9.

user posted image   tasitasi              - 2. user posted image , PDP 16.9. user posted image
user posted image  lana17              -1. user posted image PDP 17.9, user posted image

user posted image  onina                -2. user posted image ,  PDP 17.9. user posted image user posted image
user posted image   taja1235         -1. user posted image , 3P 8.5., M 8.5., PDP 17.9
user posted image  nosecka08       -1. user posted image , PDP 18.9. user posted image user posted image
user posted image   Bambi D            -1. user posted image PDP 18.9 user posted image user posted image
user posted image  MAJČICA30      -2. user posted image , 3P 15.5., PDP 18.9. user posted image user posted image
user posted image  ETAN                -2. user posted image , PDP 19.9. user posted image user posted image
user posted image  Eolina               -2. user posted image PDP 20.9. user posted image
user posted image  mokatela          -1.user posted image , PDP 20.9. user posted image user posted image

user posted image   budulove         -1. user posted image , PDP 20.9.
user posted image  amor real         -1. user posted image , M 13.5., PDP 20.9.user posted image user posted image
user posted image   mmiro              -2.user posted image ,  PDP 21.9.user posted image
user posted image  petra1978       -1. user posted image , P 12.5., PDP 22.9.user posted image
user posted image  Zara82             -1. user posted image , PDP 23.9.

user posted image   virtualna             - user posted image , PDP 23.9.
user posted image   simat                  - user posted image , PDP 23.9. user posted image
user posted image   coko                 -   user posted image , M 13.5.,  PDP 24.9.user posted image user posted image  
user posted image  bučkabb            -1.user posted image , M 15.5., PDP 25.9.user posted image user posted image

user posted image  Marsy                - 1.user posted image ,  PDP 25.9.user posted image
user posted image   Tia                      -2. user posted image , P 9.5., M 7.5., PDP 26.9.user posted image

user posted image   jopa                    -  user posted image , PDP 26.9 user posted image
user posted image   lana luna              - user posted image   M 13.5., P 9.6., PDP 26.9. user posted image user posted image
user posted image   Čarli08             -    user posted image , , PDP 27.9. user posted image

user posted image  maruškaš         - 2.user posted image PDP 28.9.

user posted image   reni82               -1.user posted image , PDP 28.9.
user posted image   majaS80          - 2. user posted image , PDP 29.9. user posted image  user posted image
user posted image   SasMami2be     - 1. user posted image , PDP 28.9. , user posted image
user posted image  ajcom1              -?. user posted image ,  PDP 30.9.

user posted image   omni                    -1. user posted image , PDP 30.9., user posted image user posted image user posted image    
user posted image  urši*                    -2. user posted image
user posted image  ZojaMiša           -   user posted image
user posted image  Pija76               -   user posted image
user posted image  jolly123           -   user posted image
user posted image  metuljčica27   -2. user posted image ,  
user posted image  najcom             -   user posted image
user posted image  tejči28             -   user posted image

user posted image  Anonimna         -2.user posted image
user posted image  Vesnika             -2.user posted image   

user posted image   gold fish            -2. user posted image , P 5.5., PDP 3/10/12/9, user posted image    
user posted image   nelly2629          - 1. user posted image , M 9.5., PDP 24.9., user posted image user posted image
user posted image    gloria                 - user posted image , P 7.5., M 6.5., PDP 10.9., user posted image  user posted image


   

   
 
  
                           
    
     
     
     user posted image

C.septemberka
user posted image user posted image
Varci user posted image user posted image  

copka user posted image user posted image  
B.septemberka user posted image  user posted image
Sunny24user posted image user posted image  

*nana*user posted image user posted image  
uršula83user posted image user posted image  
babywishuser posted image user posted image user posted image  

*dotika* user posted image user posted image
pikica36user posted image user posted image
     
                                                             

 
Dekleta, ko izveste datume PDP, gin. pregledov P(ultrazvok - UZ, nuhalno sv.-NS...),
sporočite, lahko nas seznanite tudi katera nosečnost je to za vas, starost
in vse seveda po prvem pregledu sporočite koliko pikic raste v vas.user posted image user posted image user posted image


Uporabne strani:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:





PRVO TRIMESEČJE:
Prvotrimesecje

DRUGO TRIMESEČJE:
Drugotrimesecje

TRETJE TRIMESEČJE:
Tretjetrimesecje

 user posted image


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:






http://www.mama.si/?menu=A01

 

  •  Še nekaj strani:user posted image  
Nosecnost
Ezdravje
Nocecniskikoledar
Bambino
Babymed
Register zdravil RS

Predpisovanje zdravil v nosečnosti
Baza podatkov o zdravilih
 
user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image          
Želim vam sanjskih user posted image , s čim manj težavami,
z veliko lepimi trenutki in veselimi brcikami
 in da septembra povijete prekrasne živahne, zdrave naše male septembrčke.user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 14:08:12   
Tejchy
dobrodošle vse nove user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ... vedno več nas je... superca user posted image  user posted image

puhica13 - men je tud neki časa nazaj ful trebuh otrdeval. To je čist normalno. Gre za neko vrsto popadkov, s katerimi se maternica počasi pripravlja na porod. Otrdevanje je ok, sam dokler ne postane redno - mislim da na 10 minut - ter zelo boleče. Dokler te ne boli in niso redni, je vse ok. Če te pa skrbi pa pokliči G in vprašaj. Js nisem delala neke panike, ker se mi je vse skupaj za zdaj umirilo.

alysa - sem te hotla vprašat kako je bilo v MŠ. Vsak pon torej ob 17h. Kdaj se pa potem naslednji začne?? Sem že pozabila kaj si pred časom napisala user posted image  Enkrat julija a ne? Al pa če mi poveš kje je seznam na voljo? Kje pa so ta predavanja? Kako dolgo pa trajajo? ... ma sem radovedna user posted image  user posted image  user posted image  Glede slabe volje pa se nič ne sekirat... dokler ne rodiš ti je vse oproščeno - hormoni user posted image  user posted image  user posted image  .. kak fin izgovor imamo user posted image  user posted image  

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 14:12:01   
Tejchy
drugače pa vam posredujem link šole za straše...
mislim, da več ali manj to učijo v materinski šoli.
mogoče pa kateri prav pride.... za večerno branje..

http://www.my4m.com/_ostalo/szs/sola_za_starse.htm

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 14:18:52   
ključek
drage nove so - user posted image , welcome!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa čestitke vsem za dobro opravljene preglede.
moj glavobol je k sreči minil. user posted image
me pa neki zanima..........včeraj sem dobila odločbo, od zavoda, da imam bolniško do 26.5., jaz pa delam. pa itak sem 10.4. zaključila bolniško, šla v službo za en teden. a nisem pol v breme službe, ne pa zavoda???? vmes sem en teden delala, baje je pa dost, če delaš ali maš dopust en dan?????????? kličem že cel dan na zavod, pa se noben ne javi. kaj naj??

< Sporočilo je popravil Me to you -- 6.5.2008 14:19:28 >

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 14:24:45   
Špelca25
Meni tokrat ni treba v solo za starse - spomnim pa se, da mi je pa zelo prav prislo predavanje o dojenju, ker sva imela z malim precej tezav na zacetku (no potem mi ga je uspelo dojiti celih 10 mesecev). Pa priporocam knjigo Dojenje in materinstvo iz srca (sem si jo sposodila v knjiznici). Pomagali so mi pa tudi clanki LLM - lige za dojenje, sploh glede pravilnega pristavljanja in tega, da se ne splaca prehitro obupat...
Sem pa izracunala, da bom se priblizno dva meseca v sluzbi, potem pa na dopust (ker ga imam za izvoz), nato pa ze porodniska...
LP

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 14:29:06   
onina
Srečanje 17.5. - a sedaj to še velja? Kje se pa dobimo?

Bolečine v križu - dobrodošle vse nove! user posted image  Ja, to je res hudič! Sem se naučila, da pravilno dvigujem.

Tasha23 - koliko boš pa ti imela razlike med otrokoma? Moj sinko se niti ne zaveda, da sem noseča oz. ga sedaj malce navajam, da ima mamica dojenčka v trebušču in potem da on glavico na moj trebuh. Če imam pa v roki kakšnega drugega dojenčka, pa sploh ne opazi.

Brcike - ja, jih je kar precej, sploh ponoči. Dragi jih tudi čuti.


(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 14:39:07   
alysa
Tejchy, šola obsega 6 srečanj, mi smo se odločle, da bomo imele enkrat na teden, ob ponedeljkih ob 17.00 uri, traja 2 šolski uri. Vse se dogovorite na prvem srečanju, ki je bolj informativne narave. Imamo pa v bolnici, v pritličju otroškega oddelka. V juliju se bo začela v začetku julija, ti bom povedla, ker itak vsak dan hodim po ZD SG. Naslednjič pride psihologinja, tretjič bomo poslušale o EA, četrtič o porodu (gremo si tut ogledat porodno sobo, če ne bo prevelika gužvauser posted image ), petič o negi otroka in dojenju in šestič pride zobozdravnica. Mislim, da sm si vse zapomnila ... user posted image  
Ideja je bla tut, da bi se zmenle za organizirano telovadbo v SG - o tem ti lahk kaj več povem naslednjič.


(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 14:44:01   
*zoe*
Tejchy uporaben link, sem samo na hitro preletela in bo še zanimivo branje user posted image

Onina seveda še velja 17.5. popoldne enkrat - nismo še določili ure user posted image  pa za živalski vrt se ogrevamo. Tukaj se lahko daš na seznamček, če boš prišla.


SREČANJE 17.05.08:
- zoe
- tejchy
- katjolinka
- saraya
- kahlo
- bark
- bubi
- lara croft
- talytha
- amor real
- alysa
- coko
- lana luna
- petra1978
- optimizem



(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 14:44:38   
alysa
me to you A vmes si bla pa na bolniški? Kolkor je men znano si v breme delodajalca. Najboljš pa je, da vprašaš na zavod.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 15:08:27   
puhica13
Zoe,
pošlji mi zs ker ti ne morem poslati, ne vem zakaj. Mogoče če boš poslala ti men, ti lahko odgovorim

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 15:15:40   
puhica13
aja , kar se pa srečanja tiče, bi zelo rada prišla, vendar sem na bolniški pa ne vem če bi si upala, če si slučajno nekdo od komisije vzame čas in me pride preveriti.user posted image
Kar se pa tiče UZ vidim, da je vse odvisno od ginekologov. Malo čudno se mi zdi, da imajo nekatere le toliko uz, kot načeloma pripada po zakonu. jaz sem resnično lahko vesela, da imam ginekologa, ki mi na vsakem pregledu naredi UZ. BREZ KOMPLIKACIJEuser posted image . res pa je, da nekateri sploh nimajoUZ v ambulantah, kar se mi pa zdi totalen absurd. Itak pa naša država špara tam kjer ni treba. Lahko bi malo več naredili za mlade družine in nasploh za vse družine.user posted image

Punce, kdaj pa si kej mislite začeti urejati papirje za porodniško nadomestilo in vse kar je potrebno. Jaz sploh ne vem kaj vse je potrebno urediti, zato tiste, ki imate kaj več izkušenj s tem nam  prvič user posted image  malo pomagate. HVALAAA!!

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 15:27:06   
lana luna
ojla..

dobrodošle nove nosečke!!!user posted image user posted image user posted image pa bravo za še eno Gorenjko!!!!user posted image user posted image user posted image

alysa ne se sekirat če si mal tečka, sej si nosečkauser posted image user posted image tvoj user posted image pa itak mora pričakovati kkšne izpade, ker to paše zraven. pa še mlaj je bil včerej...

me to you takoj ko greš za en dan nazaj delat, ti mora spet en mesec bolniško plačevat delodajalec pol pa spet zavod. glavobol je bil pa res najbrž nosečniški. mene je tut zanč dva dni skup betica bolela, zdj je pa spet dobr.

a je šola za starše obvezna??? ker user posted image prav da noče jit, ker tut njegovmu šefu ni blo treba hodt -desci- pa čeprav je trikrat rodiu. sama pa tut nečem hodt, ker me bodo pol vsi pari tko postran gledal kt da sm otroka sama nardilauser posted image user posted image user posted image user posted image

veste kaj mi gre še na živce. jest sem med mal mlajšimi nosečkami (za današnje čase). stara sem 24 let. in pol dost ljudi k zvejo da sem noseča me pomoje tko postran gleda kt da se nam je nosečnost ponesrečla. ker sem pač mladauser posted image user posted image user posted image user posted image ampak naš otrok je bil načrtovan in močno zaželjen!!!!!!!!!!!!!!!!!1

uh, sm mogla to it sebe spravt, ker me je ful jezil!!!!!!!!!!!



(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 15:27:43   
lana luna
hvala k ste me braleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se ful bolš počutmuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 15:48:16   
Špelca25
Puhica 13: http://www.csd-lj-siska.si/splosno/index.asp. Tole je link na spletno stran CSD Ljubljana Siska (velja za vso Slovenijo) in tam je zapisano vse glede papirjev za porodnisko in ocetovski dopust, informativni izracun porodniske, paketi ali denar. Tiste, ki niste iz ljubljanske obcine (ta namrec nic ne da!), se pozanimajte na svojih obcinah, koliko denarja vam pripada ob rojstvu otroka (obcina Medvode npr. okoli 200 evrov...). Mislim pa, da je treba delodajalcu oddati papirje mesec dni pred nastopom porodniske.

LP


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 15:54:41   
arabela*
oila babeuser posted image
Midve sva že nazaj iz sprehoda.Je danes mesto tako polno,kar mrgoli teh šolarjev.
Vse nove nosečke,pozdravljene,pa obilo lepega čveka.user posted image
Glede srečanja,če bo slučajno v ZOO,se meni niti ne svita kje naj bi to bilo.bom rabila konkretne napotkeuser posted image No,saj drugo leto,ko bomo že tak čas cartale naše bejbije,pa bomo lahko imele kje družinski piknik že,ne samo srečanjuser posted image
A je pri 2.user posted image tud materinska šola obvezna,al kako??KOlk sem slišala,da ne?'Kaj pa oče pri porodu??

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Špelca25)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 16:09:49   
Tejchy
alysa - hvala za informacije. No,lepo prosim če mi pogledaš kdaj je julija. Maš sladoled v dobrem user posted image  Mogoče veš na katerem predavanju mora bit obvezno partner, če želi biti ob porodu? No, verjetno boš izvedela vse, ko bo predavanje o porodu. Ker kolikor je men znano, ne rabi bit na vseh, ponekod sploh ne rabi potrdila o materinski šoli. V glavnem, boš poročala. Mogoče pa še sama kdaj vletim user posted image  user posted image  sploh, ko boste šle v porodno sobo.. da vidim kje se bo odvijal moj dan D.

puhica13 - js bom papirje začela urejat julija - nekje 8.7. mam napisano na koledarčku, da moram uredit za straševsko nadomestilo. Itak pa moraš določene papirje potrdit pri svojem G, tak da te bo že on/a opozoril/a na to.

lana luna - šola ni obvezna. Za nekatere očke edino je, če želijo bit zraven pri porodu - morajo imeti potrdilo MŠ, da so bili na določenem predavanju. Pa še to ni potrebno v nekaterih porodnišnicah - če ni potrdila se samo več plača za prisotnost na porodu. Najboljše da se pozanimaš tam kjer misliš rodit glede tega. Js v materinsko bom vseeno šla.. mogoče pa izvem kaj takega kar ni na netu user posted image  user posted image  .. in spoznam user posted image s katerimi bom lahk skupi vozičkala user posted image  user posted image   En moj kolega bo šel sam, ker je punca v LJ in bosta vsak na svojem koncu obiskovala MŠ, ker pač ne moreta skupaj - ona pa želi da je on zraven. Tak da po moje ne bo nič čudnega, če boš sama tam.. Kaj pa tiste npr. ki jih je partner zapustil ali pa je na terenu in nima časa... Tak da, če imaš željo, kr pejdi in ne se oziraj na druge. Glede let pa - ne obremenjuj se.. čist dost si stara za otroka. Men je tak folk mal user posted image  ... oz. so mi oni ORGN nezreli za svoja leta, če tak gledajo na to. Leta niso važna, če je bi otrok spočet iz ljubezni. Moje mnenje...

< Sporočilo je popravil Tejchy -- 6.5.2008 16:11:01 >

(odgovor članu Špelca25)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Septembrke 08
6.5.2008 16:30:14   
meta21
Uf, pa mi je le uspelo malo prebrat, kar ste napisale... Čestitke vsem, ki ste opravile preglede in vsem prijaznim Guser posted image user posted image user posted image  ter user posted image user posted image user posted image user posted image  vsem neprijaznim in zlobnim ljudem na tem svetu-pa naj bo to G ali pa kakšna baba z dolgim jezikom (ob zgodbi nynne in lane lune mi je kar nekaj grdih besed prišlo na misel; moram se začet malo kontrolirat, da ne bo mali prej klel kot se rodiluser posted image ).

Jaz imam bolj težave s tem, da zgledam premlada za nosečko al pa da zgledam bolj debela kot noseča. Ena dobra, ki se mi je zgodila: sem spremljala devetošolce na ekskurziji in ko so nam nasproti prišli neki srednješolci, je eden rekel: Stari, lej k je una že noseča!!!user posted image user posted image user posted image  Pa sem ravno dvakrat toliko stara kot je mislil, da sem.

Anchy82 za čevlje ti priporočam Poročni kotiček na Dolenjski cesti v Ljubljani. Sam imajo bolj usnjene. Nisem nevesta sem pa V.D. priča (moj je priča svoji sestri pa vse name pade).

Coko take bolečine imam tudi jaz. Kadar sem dolgo sklonjena ali pa me lulat tišči se potem ne morem zravnat, kot da bi me nekaj zategovalo v spodnjem delu trebuha. Potem se pa počasi razmigam, pa je. Mislim, da ni nič nevarnega.

Drugače pa mene ful trtica boli. A ima še katera take težave?

Amor real jaz sem dala zavese šivat v Moj dom. Upam, da imajo povsod to možnost. Šivanje je zastonj, blago pa pribl 10-15 eur. Jaz sem bila zadovoljna.

Teja1235 midva živiva z mojim očetom, ki je zlat in se super razumemo ampak še vedno me včasih prime, da bi se spakirala in šla na svoje. Vsako reč, ki jo hočeš spremenit, npr. v hiši ali okoli nje, se je treba posvetovat. Saj ponavadi je vse po moje oz. po najino ampak vseeno-če bi bila sama, bi to odpadlo. Pa še nekaj-skregat se tudi ne moreš, če je še nekdo v hiši. Saj ne da se mlativa user posted image , ampak včasih malo povzdignem glas, potem mi je pa pred očetom nerodno. Ti kar uživaj v sampostojnosti, domače imaš pa še vedno dovolj blizu, da niso daleč!

O, sem se razpisala. No, saj zdaj cel teden nisem nič napisala.

Aja, pozdrav vsem novim.user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?