|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otok Rab
6.5.2008 20:45:47   
PAJO

ali je mogoce ze katera bila na rabu,san marino??
kako je kej tam?ali je fajn za otroke??


hvala,lp,ana

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 7.5.2008 5:37:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otok Rab
6.5.2008 21:30:52   
skuštrana
Rab je za otroke sanjski..kilometri in kilometri mivkastih plažuser posted image

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 7.5.2008 5:37:59 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otok Rab
6.5.2008 21:47:45   
Maleal
Še bolj sanjsko je ko imaš mivko povsod v sebi.user posted image

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 7.5.2008 5:38:11 >


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otok Rab
6.5.2008 22:00:33   
rainbow
Mi smo lani šli en dan tja (smo bili v Barbatu) in zdržali celi dve uri. Ta mali ni bila všeč kalna voda, ko je hodila, pa gužva je bila, zaplavat pa sploh ne moreš, mene so noge začele bolet od tiste hoje po plitvini. Ne vem, pravzaprav, kje so ti čari, ki jih vsi opisujejo. Drugače mi je Rab všeč, mesto je lepo, pa saj verjetno se v San marinu tudi kakšna senca najde.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 7.5.2008 5:38:32 >


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otok Rab
6.5.2008 22:10:05   
atis
user posted image tudi mi smo bili l.2006 na rabu v barbatu, sem bila ravno noseča, tako da mi san marino ni ustrezal, saj sem imela sviž vsepovsod, vročina za znoret, pa zelo mal sence, morje pa umazano, saj ob takem navalu ljudi, sviž ne naredi vodi nič kaj dobrega. mesto rab pa izredno prijetno, našli pa smo druge kotičke za plavat, prijetne z malo sviža malo kamenčkov in dosti sence, tako da smo zdržali cele dneve na plaži zaradi naše morske deklice. vendar pravim tako: vsepovsod je lepo, če ne se pa poišče ....

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 7.5.2008 5:38:49 >

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otok Rab
6.5.2008 22:12:33   
lex
Tam moraš imeti v glavi samo 1 stvar, da je to raj za otroke, ki uživajo v mivki in plitvi vodi. Midva sva po kolenih hodila tam okoli, da sva se namočila, moj je znorel od mivke, Aleks je pa neznansko užival. Mi gremo drugo leto tja, letos zaradi mojega PDP ne bomo hodili na morje, drugače bi šli 100°dol, ker ni boljšega za otroke, ki uživajo v ogromnem peskovniku z vodo.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 7.5.2008 5:39:14 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OTOK RAB
6.5.2008 22:26:47   
petra123
Mi smo bili 2 leti zapored na Rabu- v Loparju, otrok je užival kar se da midva pa z njim. Sence sicer ni , smo si pa  omislili senčnik. Ko pa smo prišli lani na pag, je hčerka stara tri leta rekla: mami, mi pa nismo prišli na pravo morje.
Letos ne gremo, ker imam poleti pdp - zato pa gremo zagotovo drugo leto. Lp
 
Op. moderatorja
Pišemo z malimi črkami, pazimo na CAPS LOCK.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 7.5.2008 5:42:59 >

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otok Rab
7.5.2008 12:54:14   
zofa
Bili smo lani in zelo zadovoljni v Loparju v apartmajih čisto zraven morja.Za več informacij sem ti na voljo na ZS!

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otok Rab
7.5.2008 13:51:07   
borovnička
Mi gremo tudi letos na Rab, Lopar, kamp San Marino. Tja hodimo namreč že 22 let. Enostavno ni dopusta brez Raba. Glede mivke pa... se navadiš, voda ni umazana, ampak v popoldanskem času kalna v plitvini, senca ne vem zakaj bi komplicirali, če se pa enostavno senčnik zapiči v mivko in je stvar rešena.

Naš Nik je bil lansko leto star 10 mesecev, kampiramo in bili smo na Rabu 6 tednov. Ne znam niti opisat kako je naše dete uživalo in komaj čakamo na letošnji dopust.

Če te karkoli zanima, pa kar vprašaj.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otok Rab
10.5.2008 19:56:58   
tanjusi
nekaj me zanima,user posted image saj me je sram ampak radi bi če nam razložite po kateri poti se najlažje pride na Rab , bli smo že na Lošinju in Krku tako da do tja znamo ,letos pa smo se namenili na Rab če bo še prosto na Lopar, pa bom zelo hvaležna če mi odgovorite.user posted image
hvala

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otok Rab
10.5.2008 20:07:20   
borovnička
Mi štartamo iz Vrhnike-Postojna-Ilirska Bistrica-Rupa(mejni prehod)-Rijeka-mimo odcepa za Krk, dalje po jadranski magistrali, smer Split, mimo Bakarca.

V bistvu nimaš kaj falit, ker greš nonstop naravnost. Če prideš do odcepa za Krk, greš še kr naravnost in pol vidiš tablo, otok Rab.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otok Rab
11.5.2008 7:52:02   
tanjusi
kje v katerm kraju pa se gre na trajekt

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otok Rab
11.5.2008 9:40:23   
borovnička
Jablanac. Poleti pa itak vozijo nonstop.

Je pa tud ena možnost, da greš na Krk in tam v Baški potem na trajekt direktno do Loparja na Rabu. Vozi pa mislim, da 2-3x dnevno ampak je fulll drago.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otok Rab
12.11.2008 20:53:58   
herbi
Pozdravljena sem nova na tem forunu in vidim da imate debatu o dopistu na Rabu.


Mi lahko kdo priporoča kakšen pocen apartma za 4 člansko družino.Glede na to da sem zasledila da ste veliko potujete.

Mi imamo namen tja jiti sicer drugo leto  pa malo proračunsko štoderamo za drugo leto.

LP Alenka

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?