|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prehlajen ali vnet mehur?
6.5.2008 21:50:24   
vesel
Moja 3 letnica kr naprej hodi na wc lulat na vsake 30 min. O bolečinah sicer ne toži ampak nikoli ni hodila tako pogosto lulat na wc.
Prosim vse mamice,ki ste imele podobno situacijo,ko so vaši otročki meli prehlajen mehur kako ste zadevo rešile?
Kakšen čaj ali mogoče obstaja kak sirup(ne vem no)??

Smo pa prvič v taki situaciji.


HVALA za nasvete!!

_____________________________

druzina je zame vse!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prehlajen ali vnet mehur?
6.5.2008 22:00:49   
pomar*ANČA*
jaz bi svetovala veliko tekočine. pa mogoče kakšen čajček za otroke, ki ga kupiš v lekarni. za odrasle je zelo dober čaj iz brusnic, samo nevem, ali je tudi ok za otroke. glavno pa je, da popije veliko tekočine.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prehlajen ali vnet mehur?
6.5.2008 22:05:42   
BUŠICA
jaz pa še svetujem čimprejšnji odhod k zdravniku, da se pregleda urin na morebitne bakterije-v tem primeru mora dobiti antibiotik.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prehlajen ali vnet mehur?
6.5.2008 22:13:24   
Lunca1
čim več naj pije

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prehlajen ali vnet mehur?
7.5.2008 6:28:14   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

jaz pa še svetujem čimprejšnji odhod k zdravniku, da se pregleda urin na morebitne bakterije-v tem primeru mora dobiti antibiotik.


Jaz bi šla tudi k zdravniku, preden bi ji kaj dajala sama od sebe. Lahko, da pije samo vodo, samo vseeno, kaj pa če ima bakterije ali pa vnetje.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?