|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poceni prenočišče slovenska obala
7.5.2008 18:04:57   
Sulfinija
Punce mogoče katera ve za poceni prenočišče za eno smao noč.12.6 bi z možem šla na slovensko obalo direktno iz LJ in v petek bi lahko šla v apartma od moževe firme,da se ne bi vozila nazaj iz LJ domov in nato na drugo jutro ponovno na pot vas prosim,če ima katera link od kakih privatnih prenočiš ki ni drago.Rabima samo za eno noč.

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poceni prenočišče slovenska obala
7.5.2008 18:25:27   
lara larissa
A mora bit prav na obali ali je lahko malo stran (kozina). Ena turistična kmetija v bistvu  full vredu lastniki, prijazni, pa full v miru je tm. Midva z mojim sma večkrat dol.Ponoči pa tud mir, lastniki grejo spat domov na domačijo ki je odaljena kakih 500m od te kmetije.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poceni prenočišče slovenska obala
7.5.2008 19:55:29   
Sulfinija
Ne ni nujno,da je ravno obala,glavno da bo ok vse za eno noč in poceni.Piši na zs želim kontakt.

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poceni prenočišče slovenska obala
11.7.2011 21:05:36   
constanca

Jaz bi tudi prosila, ce ve kdo...

Rabimo pa samo za dve nocitvi, septembra. Najboljse bi bila nocitev z zajtrkom.

V Portorozu ali pa tudi kje drugje, le da morje ne bi bilo prevec dalec.

Hvala!

lp, C

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?