|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hvala bogu za otroke, da vem za vsestransko č...
8.5.2008 12:13:00   
Paštetka
user posted image user posted image  prej tega ziher ne bi pogruntala user posted image user posted image

Mi s čistilnimi robčki čistimo skoraj vse in zato jih imamo nalimane povsod. Čistimo:
- sedežno
- sveže packe na oblačilih
- stolček za hranjenje po obroku (100 x lažje in hitreje kot z viledo, čistilom in nato še s cunjo? user posted image )
- kuhinjske omare
- make up na obrazu, sploh pa maskara ali puder gresta fajn dol
- prah na pohištvu, sploh v otroški sobici, v kopalnici, dnevni
- packe na parketu in ploščicah
- otroške igrače (kuhinjo, poganjalce,...)
- parkrat, ko je bila sila in ni bilo drugega čistila tudi umivalnik in školjko, kahlo
- voziček user posted image
- suhe fleke na parketu, ker jemo v dnevni sobi in je ponavadi user posted image  . Ali pa od sokov suhe lužice user posted image
- ...

mah, skoraj vse user posted image . Ja, tudi rito user posted image user posted image

Jih imamo kar v vsaki sobi nalečene, ker je tako najhitreje vse spucano .

No, posode še nisem poizkusila oprat user posted image




< Sporočilo je popravil Paštetka -- 8.5.2008 12:20:16 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:15:47   
Janya
enako res so univerzale user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:17:04   
blue sky
Fajn, da vem, bom še sama sprobala user posted image .

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:17:20   
vesel
A velja to tud za Muellerjeve robčke? Al kire bol special,..al kako??


_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:17:54   
Paštetka
sem pozabila še hladilnik napisat, ko sem se ravno spomnila, ker sem šla nekaj iskat  user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:23:09   
Paštetka
tiste, ki so v akciji oz. najcenejše user posted image . Ja tudi Mullerjeve. Edino Nivea creme robčke  uporabim za usnjeno sedežno in mejkap

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:25:36   
Volga
Uf, meni je pa ravno ena "frenda" že pred časom razlagala, da prav tako vse po hiši spuca s temi robčki, pa sem jo samo debilno gledala. ne vem, meni to nekako ni, bi lahko rekla celo, da se mi gravža.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:26:14   
anitaz
JA, res je. Jaz imam tudi te vlažilne robčke povsooood user posted image  Tudi v avtu seveda, vedno. In so res dobra pogrutavščina.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:28:14   
Blejka26
zakaj bi se ti pa gravžalo..sej ne pucaš z umazanimi robčki-s tistim k si prej rit brisala otroku

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:30:22   
srki
Jaz tudi kaj na hitro z njimi obrišem, samo pol ostanejo tla kar mastna, pa flek se pozna. Ja, drugače pa jih uporablja(va) za tamalga obrisatuser posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:31:27   
Paštetka
zakaj se ti pa gravža user posted image . Saj ne pucaš z že uporabljenimi. Pa saj so bolj čisti kot ena vileda, kjer kljub cetu ostanejo noter bakterije, pa še potem se ti cedi voda, pa moraš še s suho pobrisati... pa gre čas, pa veliko več denarja, če vse preračunaš.

Meni je fajn, ker sem ogromno sama z 2 otrokoma, in je v parih sekundah npr. sedež za hranjenje spucan, pa če vidim, da je kje flek od čaja na tleh takoj pobrišem in mi ni treba iti v kuhinjo ali kopalnico po krpo. V glavnem, če tako sproti pucam, mi več čsa za vse ostalo ostane torej tudi za otroka in zase. Zvečer se vsedem pred TV, ko gredo deca spat in je vse spucano v grobem.

Jaz še tipke na računalniku pucam, pa notebook

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:32:09   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Jaz tudi kaj na hitro z njimi obrišem, samo pol ostanejo tla kar mastna, pa flek se pozna.


Ja, to bi tudi mene skrbelo. Ker mastni pa so, a niso? O.K., za tisti stolček in kakšno otroško plastiko že. To je čisto fajn. Ampak za kakšne bolj občutljive zadeve ...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:34:04   
Paštetka
srki, od mullerjevih, ki so najcenejši, pa res niso tla mastna. VErjetno od kakšnih, ko imajo olje noter ali kremo.

AnitaZ, ja zadnjič, ko smo šli z dopusta, sem mojemu tudi armaturko in prah kar med vožnjo spucala, ko so deca spala user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:38:07   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Jaz tudi kaj na hitro z njimi obrišem, samo pol ostanejo tla kar mastna, pa flek se pozna.


Ja, to bi tudi mene skrbelo. Ker mastni pa so, a niso? O.K., za tisti stolček in kakšno otroško plastiko že. To je čisto fajn. Ampak za kakšne bolj občutljive zadeve ...


Evo, Mullerjevi s kamilico in Aloe vero (extra groß und weich), ne puščajo nobenih flekov in še najcenejši so. Preverjeno!

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:41:17   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

zakaj se ti pa gravža user posted image . Saj ne pucaš z že uporabljenimi. Pa saj so bolj čisti kot ena vileda, kjer kljub cetu ostanejo noter bakterije, pa še potem se ti cedi voda, pa moraš še s suho pobrisati... pa gre čas, pa veliko več denarja, če vse preračunaš.



ne vem, se mi zdi, daje potem vse pocasto po njih. Jaz sem s temi zadevami otroku samo rit brisala, pa nič drugega, še za roke pa usta mi ne potegnejo, nekateri pa res vse povprek z njimi čistite. Za vsako stvar je svoja krpa oz. material. Da bi šla armaturo v avtu brisat, se pa tastarmu zmeša isti trenutek user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:48:29   
Paštetka
jah no, vsak po svoje. Jaz ziher nimam časa niti denarja, da bi za vsako stvar vzela v roke drugo krpo, pa drugo čistilo, šprej...

Ok, saj ne rečem, da skoz tako pucamo. Saj za vikend spucaš bajto picikato s čistili pač, ki so za določeno stvar namenjeni. Da bi pa vsak dan, cel dan letala z njimi okrog, pa enostavno nimam časa. Je bolj priročno, hitro in enostavno takole z robčki.

Volga, moj si je zadnjič še mikser za muziko z njimi čistil. Pač kak je kdo na kaj navajen oz. občutljiv. Meni avto pomeni prevozno sredstvo in ne ... tisto, kar pač očitno tvojemu. In mi je vseeno, če je spolirana armaturka in se šajna, pa če so gume našpricane, ali pa tudi ne. V bistvu nimam se niti časa s tem ukvarjati, ker tega niti ne vidim, ker je mali tečen v avtu 100/uro in samo gledam, da pridem na cilj čim hitreje (varno seveda, da ne bo spet kakšnih... oh in sploh smetenj) user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 8.5.2008 12:52:29 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:50:05   
Volga
Da bi pa vsak dan, cel dan letala z njimi okrog, pa enostavno nimam časa. Je bolj priročno, hitro in enostavno takole z robčki.


Jaz sploh ne pucam vsak dan. Kam bi pa prišla user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:52:54   
srki
U, Volga, pol maš občutljivega, kar se avta tiče. No, saj moj je tudi. Uporabljam pa jih res v skrajnem primeru, imela pa sem res tiste bolj mastne, pa se je pol vse čudno svetilo. No, kar se pa dnarja tiče, pa ne vem, če je ravno poceni. Tudi če so najcenejši pa če vse z njimi brišeš, jih kar dosti porabiš.

Kar se tiče pralnih površin, je pri meni samo voda pa cunja, sploh za po tleh.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:54:35   
kaya2007
tudi pri nas so vsestranski, imamo pa pampers sensitive in ne puščajo flekov na parketu user posted image  sem pa imela enkrat vmes huggies robčke, ki so za hišno umazanijo še bolj primerni, ker so bolj debeli od ostalih user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 12:55:42   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Da bi pa vsak dan, cel dan letala z njimi okrog, pa enostavno nimam časa. Je bolj priročno, hitro in enostavno takole z robčki.


Jaz sploh ne pucam vsak dan. Kam bi pa prišla user posted image


za fato user posted image user posted image .


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 13:00:58   
Paštetka
Tudi če so najcenejši pa če vse z njimi brišeš, jih kar dosti porabiš.


srki, ma ne vem, no če glih. Za sedežno npr. ko se redno zraven spravim jo čistit kakšnih 20. Drugače sem pa mislila tako, da opaziš pikasojevo delo z voščenko na beli sedežni našega prvorojenca, pa uporabiš samo en robec. Nato, pa še pod mizo v dnevni vidim, da je razlit posušen flekec od soka, pa ga npr. z istim obrišem.

Ma ni tega tako veliko, no.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 13:16:57   
noe
Jaz sem se tud v soboto vsedla  v avto in vidim celo armaturko kosmato od praha.Zidamo pa moj vozi vsega boga po avtu.In če bi celo pot do SG gledala tako armaturko bi dobila živčnega.In sem tud kar robček in hop, v minuti je bila kot bi prišel avto iz pralnice.user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 13:55:03   
pikalonca
Pa sem mislil, da sem samo jaz tako "čudna", da vse kar mi pride umazano pred oko spucam z robčki. Ja res so priročni in za prvo silo res univerzalni.user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 14:12:44   
snake
ne vem, meni to nekako ni, bi lahko rekla celo, da se mi gravža.



SE STRINJAM Z VOLGO


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hvala bogu za otroke, da vem za vsestrans...
8.5.2008 14:14:59   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: snake

ne vem, meni to nekako ni, bi lahko rekla celo, da se mi gravža.



SE STRINJAM Z VOLGO



A bejž ga biksat user posted image

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?