|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri jogi iz lateksa priporočate?
2.4.2008 8:14:01   
3T
...ker kupujeva jogi za najino posteljo me zanima s katerim ste zadovoljne in katerega si upate priporočit. Midva sva se odločila za lateks, razmišljala sva, da bi jih kupila pri Dollar-ju, te poznava in veva, da so dobri, niso pa edini na tržišču.

Ter ali priporočate dva enojna jogija 100X200 ali dvojni (enovit) dim. 200X200, ker naša user posted image  precej prespi v sredini med nama?

Vnaprej hvala za odgovore in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
2.4.2008 10:54:52   
tofsi
PRIPOROČAM JOGI OD SLOVENSKE POSTELJE. NA NJIH SE SPI KOT NA OBLAKU. SO MOGOČE CENOVNO DRAŽJI, A VREDNI SVOJEGA DENARJA. ZNAJO V PRODAJALNI ZELO DOBRO SVETOVETI GLEDE NAKUPA.

_____________________________

MAJDA

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
2.4.2008 16:18:16   
robinzon
Midva imava od dollarja in so v redu, hčerka ga je tudi imela, potem pa presedlala na dormeo in ni v redu. Se je ugreznil in so ga pred kratkim zamenjali. Baje, da so zelo dobri iz hladno pihane pene?! Kaj pa vodna postelja, ker cena ni pretirano višja.

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
3.4.2008 10:28:05   
3T
Pri vodni postelji imam kar nekaj pomislekov, recimo to, da mora biti prisotna elektrika, kaj je če recimo zmanjka elektrike.... se res nisem konkretno pozanimala za to opcijo in najbrž res premalo poznam, ampak me odbija.

Hladna pena, pa menda po nakaj časa uporabe izgubi svoje pozitivne lastnosti, ker ko se navzame vlage postane samo navadna pena, upam da sem znala povedati prav.

Hvala

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
11.4.2008 7:30:49   
orhideja75
priporočam ti dva enojna jogija in ne enojnega v celoti. glede proizvajalca ti pa težko svetujem. jaz še vedno prisegam na vzmetnico prestige. spim kot angelčekuser posted image .



< Sporočilo je popravil orhideja75 -- 11.4.2008 7:31:43 >


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
11.4.2008 9:58:47   
robinzon
Malo sumim, da slovenska postelja, dollar, hitex in ostale naše firme kupujejo zunaj pri istem proizvajalcu, doma pa potem narežejo na mero in oblečejo. Tako mi je bilo rečeno pred leti, ko smo kupovali.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
11.4.2008 10:12:31   
Jurca
Pri nas imamo izkušnje z Optimo in smo zelo zadovoljni. Zakonsko posteljo imamo vodno in to je res super. Ne bi je dala več za noben denar. Naj te ne skrbi elektrika. Ni panike, če je kdaj zmanka. Elekrtični grelec je čisto spodaj in ni v neposrednem stiku z vodo. Pozanimaj se v Lektusu. Res so prijazni, in svoje delo opravljajo na nivoju. Če pa je res ne maraš, je pa Optimo tudi odličen. Nekatere prevleke lahko pereš kar doma, kar se mi zdi super za uničevanje pršic. Mimogrede še to: šele ko imaš vodno posteljo vidiš, koliko svinjarije se nabira v naših jogijih že v parih mesecih. Vodno posteljo pač počistiš, drugih jogijev pa ne moreš.

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
13.4.2008 13:32:10   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: 3T

Pri vodni postelji imam kar nekaj pomislekov, recimo to, da mora biti prisotna elektrika, kaj je če recimo zmanjka elektrike.... se res nisem konkretno pozanimala za to opcijo in najbrž res premalo poznam, ampak me odbija.



jaz sem jo imela možnost uporabljat  ene 8 let. zakon zadeva. in v teh letih ni nikoli zmanjkalo elektrike. sploh pa ne za toliko časa, da bi se postelja čisto do konca ohladila. optimalna temp. je itak okoli 36 stopinj. jaz sem bila zdelo zadovoljna. definitivno ne bi nikoli več spala na navadni, če le-ta ne bi ostala pri bivšem. tako pa se zdaj spet matram na navadnem jogijuuser posted image . ko bo enkrat spet dovolj evrčkov si jo pa ziher kupim.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
20.4.2008 7:49:21   
anju
kaj pa meblova OAZA: žepkasto vzmetenje, lateks, pralna prevleka (sploh, ker praviš, da je user posted image dostikrat na sredi). midva sva sicer vzela PERLO (s spominsko peno), ker te objame kot vatast oblakuser posted image
glede velikosti: imava 180/200 (prav zaradi malega na sredi v enem kosu) ampak je jogi resnično težek. priporočam, da malo zračunaš koliko časa bo še dojenček na sredi in koliko časa bosta jogi uporabljala...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
11.5.2008 18:53:48   
Janus
@anju: Končno nekdo s Perlo user posted image !!

Z mojim tudi planirava nakup Perle, ampak nikjer ne najdeva nobenega feedbacka.
Je res vredna tiste cene? In kaj natanko misliš pod tem, da je jogi težek? Skratka, zanima me, če jo priporočaš? :D

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
17.5.2008 5:58:08   
anju
nimamo postelje, ampak kar na tleh. ker mali spi pri naju, da ni visoko. trda tla malo ubijejo njeno proznost in mehkost. saj na to so naju tudi opozorili, ko sva kupovala. najboljse je it probat. te kar preprica. in ko ustajamo s postelje ali se obracamo, drugi zaradi zepkastega vzmetenja tega sploh ne cuti. ni tako, da se en obrne in se zagunca cela postlauser posted image zaradi tega npr. vodne ne bi nikoli imela. oprala se nisem, ker jo imamo kake 3m. in zato, ker je na tleh, sva mogla kupit v enem kosu. tezko jo je oracat, ko menjam posteljnino. sva se odlocla obrnit vsakic, da prediha. ce imas jogi na postelji je mogoce smiselen nakup dveh, lazje obracas in ce en bolj zrabi svojo stran tud za pol cenej zamenjas. ja, je pa draga, se strinjam. in ves zakaj ti ne znam povedat, ce je vredna tega denarja, ker mi mali se ni pustil prespat noci...

< Sporočilo je popravil anju -- 17.5.2008 5:59:59 >

(odgovor članu Janus)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
17.5.2008 22:06:26   
Janus
anju hvala, za te info!! Jogi sva kar naročila, enojen, ker bo že tako delan po meri user posted image Ja, en mesec sva se odločala in prelagala, ampak naju je ravno ta prepričal. Sploh po tistem, ko sem nekje prebrala, da damo ljudje za avto brez pomisleka par milijonov (starih), za jogi, kjer pa preživimo toliko ur.. gledamo pa na vsak cent.
Hehe, mali ti bo pa najbrž kmalu pustil spati user posted image Midva bova imela jogi vsaj do novembra čisto zase user posted image .. da se vsaj do takrat naspim kot je treba.

lp

p.s.: po eni strani fino, da je težak, bo vsaj dragi pomagal pri postiljanju user posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
17.5.2008 22:56:16   
Anonimen
Jaz priporočam dvojnega od Dollarja. Midva sva popolnoma navdušena. Luknje vmes sploh ni, če imaš dvižni latofleks ga pa lahko še kadarkoli dvgneš, če kaj bereš. Enojnega pa ne priporočam, ker z obračanjem partnerja postelja kar vibrira.

(odgovor članu Janus)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri jogi iz lateksa priporočate?
18.5.2008 12:47:47   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: Janus

p.s.: po eni strani fino, da je težak, bo vsaj dragi pomagal pri postiljanju user posted image

to je pa nujno! ampak resno, brez smeska!

ja, pa se res poskusi naspat do novembra, toooplo priporocamuser posted image

< Sporočilo je popravil anju -- 18.5.2008 12:52:05 >

(odgovor članu Janus)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?