|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 9:58:34   
Volga
Kaj boste naredile, bodo vaši otroci, ki gredo sept. v šolo, čez poletje še v vrtcu, ali jih boste junija izpisale? jaz še ne vem kaj bi, imam sicer možnost, da je nekaj časa pri eni in pri drugi babi, pa itak bo še dopust vmes, tako da se mi kar malo BV dat še ttistih 260 evrov za recimo 20 dni, ko bi bil v vrtcu. Kako boste pa ve, izpisale ali imele ntoer do sept.?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 10:06:07   
Anonimen
Mene so izpisali tisto leto, preden sem sla v solo. Kje sem pa bila, se pa ne spomnim. Najbrz, da kaj pri babici na pocitnicah, nekaj na morju, ostalo sta me pa starejsi sestri cuvali (sta bili takrat stari 14 in 12 let). 

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 10:14:29   
Mišni
Jaz ga bom izpisala, ampak mi je kar žal, ker to je definitivno finito, konec enega lepega obdobja. Pa zdaj se imajo res fino s prijateljčki tam. Smo poleti so potem vsi združeni in vzgojiteljice se menjavajo, pa še spat hodijo po kosilu ... tako da to mojemu otroku zeloooo ni všeč in zato pač poleti ne bo več hodil. Drugače pa bi.
Sicer pa bom imela jaz cel julij najbrž dopust, potem bo pa malo tu malo tam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 10:15:13   
nena m
Mi ga bomo izpisali. On bo navdušen, stari starši tudi. Smo ga pa tudi prejšnja leta imeli julij in avgust doma in že komaj čaka na počitnice.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 10:16:15   
Irena88
Če imaš možnost, kar pokombiniraj z babicama pa dopustom, da se otrok naužije poletja in gre brezskrbno v šolo, ker je tudi laje it od doma v šolo kot pa 31. avgusta še v vrtec, 1. septembra pa kar v šolo??? Pa še denal lahko za kaj drugega porabiš, jeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 10:57:46   
Luni
Naša dva smo izpisali. Naj ima občutek, da so to njegove nulte počitnicein gre septembra v šolo.

_____________________________



(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 11:09:39   
Lenny
Naš dečko zaključi z vrtcem konec junija. V juliju gre na taborjenje, tri tedne avgusta bo na morju, vmes pa - babica in dedi, hvala vama user posted image  čeprav ne bereta RR user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 11:22:05   
ZmajTolovaj
Mi smo še daleč od OŠ, ampak bi tudi tako naredila - da ima "frej" počitnice in je malo več doma in na počitnicah pri dedijih in babicah, pa naj uživa, denar pa raje porabite za kaj drugega. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 12:49:46   
tajtaja
Naš Maj tudi zaključi z junijemuser posted image , bo fajn dva meseca fraj. Sicer pa je tako vsaj enkrat tedensko šprical vrtec in bil z mano doma, zdaj ko sem na BD.
Se mu je zdelo fajn, če je kaj drugače od običajnega.
Me je pa tudi groza-že moj tretji mulček gre med šolarje, ta mala pa v vrtec. Res se spet zaključi eno tako obdobje.....eh, res letijo ta presneta leta.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 12:52:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Jaz ga bom izpisala, ampak mi je kar žal, ker to je definitivno finito, konec enega lepega obdobja. Pa zdaj se imajo res fino s prijateljčki tam.


Na podalgi tega bom jaz kar otroka vprašala, kaj si želi, ker ima res rad svoje sovrtičkarje. No, ne vem še dobro kaj in kako.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 13:16:31   
vesna.com
Jaz sicer nisem mela druge možnosti kot da je v vrtcu,ampak itak bi se ji doma zrolal tako rada je hodila v vrtec.Zdaj je v 2 razredu,pa bog ne daj da prideš pred tretjo uro po njo, je takoj jok,ker še ni vse nardila kar v varstvu delajo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 13:28:51   
aluš
Lahko ga pa do takrat ko greste vi na dopust pustiš v vrtcu, potem greste na dopust, nato pa nič več nazaj v vrtec ampak k babicam. Če pač ne greste na dopust konec avgusta ali začetek julija, ker potem to nima veze. Izpišeš ga pa potem pred odhodom na dopust. Upam, da sem napisala razumljivo in kapiraš kaj sem hotela. Ker je brez veze plačevat za čas ko greš na dopust, če bo po dopust še hodil v vrtec, ga ne moreš izpisat, plačaš pa skoraj isto ceno.


(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 21:51:34   
nejcko
Jaz ga bom verjetno z julijem izpisala, predvsem zaradi financ. Res bomo vsaj tri tedne ali pa cel mesec na morju, za preostali čas pa vem, da se bo rolalo tako meni kot njemu. Moj otrok pač rabi muving, akcijo, prijatelje, folk okoli sebe, jaz, stara koka, sem pa že bol lene sorte, pa se mi ne da kaj preveč afne okoli guncat pa ga nenehno animiratiuser posted image  Uf, težka bo, priznam, ampak ...

Mi je pa tako kot mišni najbolj hudo zato, ker to resnično pomeni the end, finito, pika, konc nekega obdobja, po katerem se mi bo gotovo kolcalo še leta (vsaj 9-13 letuser posted image )

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
9.5.2008 23:27:22   
Pi-kica 1
Pač tako je, da jih večina izpiše, ostanejo dva, trije, ki se združujejo z drugimi otroki in ti niso ravno najbolj srečni, da morajo biti v vrtcu, medtem ko je večina njihovih sovrtičkarjev na počitnicah. Sam če ne gre drugače, pač ne gre, oziroma če se ti zdi, da je to za otroka bolje.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
10.5.2008 8:19:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Pač tako je, da jih večina izpiše, ostanejo dva, trije, ki se združujejo z drugimi otroki in ti niso ravno najbolj srečni, da morajo biti v vrtcu, medtem ko je večina njihovih sovrtičkarjev na počitnicah. Sam če ne gre drugače, pač ne gre, oziroma če se ti zdi, da je to za otroka bolje.


Ja, saj res, tega pa še pomislila nisem. Verjetno se bodo drugi tudi izpisali. Potem najbolje, da vprašam mame od dveh najboljših prijateljev, kako bodi oni zorganizirali zadevo. Saj konec koncev pa potem lahko naš gre do tega prijatleja ali pa on k nam se igrat dopoldne, pa je.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
10.5.2008 8:28:59   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Pač tako je, da jih večina izpiše, ostanejo dva, trije, ki se združujejo z drugimi otroki in ti niso ravno najbolj srečni, da morajo biti v vrtcu, medtem ko je večina njihovih sovrtičkarjev na počitnicah. Sam če ne gre drugače, pač ne gre, oziroma če se ti zdi, da je to za otroka bolje.


Pri nas bi bilo čisto dovolj, če bi ostali dva ali trije, pa da bi imeli zato, ker bi jih bilo malo, prostor, da bi sploh bili na igrišču. To bi moj otrok ful užival. Samo kaj, ko se vzgojiteljice menjajo kot po tekočem traku, to mojega zmede.
Ja, Volga, jaz bi v tvojem primeru tudi tako naredila, da bi malo povprašala. Saj malo doma, malo v vrtcu je še vedno lajko, če ga  ne izpišeš. O.K., edino tiste evre je pa treba dat v tem primeru.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pred vstopom v šolo-poleti še v vrtcu?
10.5.2008 8:41:08   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Pač tako je, da jih večina izpiše, ostanejo dva, trije, ki se združujejo z drugimi otroki in ti niso ravno najbolj srečni, da morajo biti v vrtcu, medtem ko je večina njihovih sovrtičkarjev na počitnicah. Sam če ne gre drugače, pač ne gre, oziroma če se ti zdi, da je to za otroka bolje.


Pri nas bi bilo čisto dovolj, če bi ostali dva ali trije, pa da bi imeli zato, ker bi jih bilo malo, prostor, da bi sploh bili na igrišču. To bi moj otrok ful užival. Samo kaj, ko se vzgojiteljice menjajo kot po tekočem traku, to mojega zmede.
Ja, Volga, jaz bi v tvojem primeru tudi tako naredila, da bi malo povprašala. Saj malo doma, malo v vrtcu je še vedno lajko, če ga  ne izpišeš. O.K., edino tiste evre je pa treba dat v tem primeru.


Zavoljo otrokove sreče mi jih ne bo težko, itak.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?