|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:36:22   
dolenjka
Lohk se pa v petek pri meni dobimo, pa še meni rože posadite user posted image  k ste glih v akciji user posted image  user posted image  user posted image

Bamby, itak da bi uletela, smo bili tu okoli user posted image  Drugač bi vas pa k nam na kmete na pivo povabila user posted image

Ella a si današno porcijo sladoleda že pohamsala user posted image  Jaz sem jo, pa bi še eno user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:39:25   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

meti, glede lupinice: morda sem tudi jaz narobe razumela za kaj točno se gre. Saj jaz nimam te lupinice, samo po opisu mi je delovalo tako, kot da se gre za tisti del, ki se ga dene pod rito, ker jih večina to daje okrog glave. Če sem kaj narobe tolmačila se seveda oproščam user posted image .


Pa smo se res narobe razumeli, jest sploh nimam tega povštrčka za pod rito imam samo tisti obok. Tko da si mela čist prav user posted image

Joj Larisa, še dobr, da si me spomnila. Ja rože imam od sobote,sem jih spet pozabila zalit user posted image  grem hitr zdele. Tkole ko jih namontiram, kar rabim kakšen teden, da se navadim na novo skrb dneva, čist pozabim da na ograji visijo user posted image  mam pa že drugo leto navadne bršljenke, ker mi najlepše delajo. Balkon je cel dan na soncu in ni pokrit, tako da bolj malo sort uspeva pod takimi pogoji. Sem mela prvo leto surfinije in so bile ful lepe do prvega tedenskega dežja, pol so mi pa zgnile, ker jih je skoz pralo user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:41:54   
bamby
dolenjka, ko bi pa tako vedela, da bi me še na pivo povabila k vam, evo, bi te pa poklicala. Zdaj vsaj vidim, kaj sem zamudila user posted image user posted image user posted image . Drugič te pa pokličem. Samo, ko bi Tim okol tebe uletu, si naše družbe verjetno ne bi več želela user posted image . (mal heca)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:47:37   
bamby
Jaz sem letos tudi spet čisto navadne rdeče bršljanke posadila. Sem dve leti nekaj kombinirala s ****siji, pa lani z enimi belimi drobnimi cvetki, pa mi ni dobro uspevalo. Sem imela celo poletje same uši na njih. Sem skoraj celo premoženje za Biokil zapravila user posted image user posted image user posted image . Zdaj pa imam stare dobre bršljanke, ki so najbolj trpežne za vse vremenske neprilike, pa še lepo rastejo in sploh cvetijo. To so res hvaležne rože in ne zahtevajo kake posebne nege, še posebno, če nimaš preveč časa zanje. Tudi jaz sem bom mogla zdaj spet navadit na zalivanje. Samo to delam jaz le enkrat na teden, da jih ne razvadim preveč. Ko jih začneš enkrat poogsto zalivat, jih je treba potem ves čas. Edino res v vročih tednih jih zalijem 2-3x na teden in jim vedno dodajam gnojilo.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:48:40   
mary_lou
Ne vem ELLA jest sm kr original sencnik za hauka miami kupila, res pride super namontirano. K hauck ma mal drugac narejen k spidi sam kosaro vn vzames pa je sportni del, pa tud ce je otrok v sportnem delu lohk tebe gleda. Tko da deznik pride v bistvu namontiran na sportni del ma sm mal zakomplicirala, sej ni vazn v glavnem car je zdej Tai

ja tortica bo bl za mamico pa ce kej ostane se za atija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:49:10   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Lohk se pa v petek pri meni dobimo, pa še meni rože posadite user posted image  k ste glih v akciji user posted image  user posted image  user posted image

Bamby, itak da bi uletela, smo bili tu okoli user posted image  Drugač bi vas pa k nam na kmete na pivo povabila user posted image

Ella a si današno porcijo sladoleda že pohamsala user posted image  Jaz sem jo, pa bi še eno user posted image


o balkonskih rožah nimam pojma user posted image user posted image te notr mi pa noro dobr rastejo, se vidi da se bolj malo z njimi ukvarjam user posted image user posted image jaz se držim načela, da je brez veze komplicirat in čist deluje user posted image user posted image
sem že dopoldan eno porcijo sladoleda user posted image user posted image user posted image pa sem prejle spet skrinjo že za roč držala sam sem bla karakter in hitr spustila. Sam me je pa vseeno milka premamila user posted image user posted image sam sem bla pridna in jo sam eno vrstico zmazala user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:49:18   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

dolenjka, ko bi pa tako vedela, da bi me še na pivo povabila k vam, evo, bi te pa poklicala. Zdaj vsaj vidim, kaj sem zamudila user posted image user posted image user posted image . Drugič te pa pokličem. Samo, ko bi Tim okol tebe uletu, si naše družbe verjetno ne bi več želela user posted image . (mal heca)


Sej mamo kak štrik pr bajt zanjga user posted image  user posted image  user posted image

Sem dala nekaj novih slikic v album. Nekaj jih je še pod 1 mesec in pol, druge pa v zadnjem albumu 2 meseca in pol. Tam sta tudi 2 s Tarinega obiska pri Pinini Ani user posted image  Pinči, sej nisi huda, k sem tvojo lepoto dala v album brez odobritve in gesla user posted image  Ti pošljem vse 3 fotke na mail user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:49:52   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Jaz sem letos tudi spet čisto navadne rdeče bršljanke posadila. Sem dve leti nekaj kombinirala s ****siji, ......


No, tole pa nisem jaz cenzurirala user posted image user posted image user posted image . Sem mislila na vrsto rože, ne pa na kakšno traparijo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:51:59   
ella79
mary lou sej o tem senčniku k sem jaz govorila, paše na vse vozičke user posted image ful dobr da se da pri tvojem vozičku tudi pri športnem delu user posted image gledat. Naš žal nima tega user posted image
no, kej tortice pa bo ja za atija ostalo


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:53:32   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Lohk se pa v petek pri meni dobimo, pa še meni rože posadite user posted image  k ste glih v akciji user posted image  user posted image  user posted image

Bamby, itak da bi uletela, smo bili tu okoli user posted image  Drugač bi vas pa k nam na kmete na pivo povabila user posted image

Ella a si današno porcijo sladoleda že pohamsala user posted image  Jaz sem jo, pa bi še eno user posted image


o balkonskih rožah nimam pojma user posted image user posted image te notr mi pa noro dobr rastejo, se vidi da se bolj malo z njimi ukvarjam user posted image user posted image jaz se držim načela, da je brez veze komplicirat in čist deluje user posted image user posted image
sem že dopoldan eno porcijo sladoleda user posted image user posted image user posted image pa sem prejle spet skrinjo že za roč držala sam sem bla karakter in hitr spustila. Sam me je pa vseeno milka premamila user posted image user posted image sam sem bla pridna in jo sam eno vrstico zmazala user posted image



Samo 1 vrstico? Tole bo pa še huda abstinenčna kriza danes user posted image  user posted image  user posted image
Jaz sem pa razmišljala, da bi še mal sladoleda, sam pol ga moram jutri kupit, ker brez pa ne smem bit user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:53:39   
pina-1
čer babce.

Vidim da ste čvekavo razpoložene danes. user posted image  Mormo danes zaključit tale prvi del.

Moji deklici sta že pri palčkih. Ana se je v petek od carice nalezla in je ob 20:15 že v deželi palčkov, venih pa tako sonceuser posted image user posted image .

Sem pa jaz vsak dan bolj utrujena. Kljub prespani celi noči se sploh ne uspem sestavit skupi. Pol mi pa moči pojenjajo in sem vsa histerična...skratka mam kar olno dela sama s sabo, samo časa pa nimam. Upam da bodo umetni vitamini kaj zalegli če ne....

dolenjčica, veš kako bo žarel žar v soboto.. Že od samega čvekanja... Po moje midve sploh do besede ne bova prišliuser posted image user posted image user posted image user posted image
PRaviš da v super novi nič pametnega ni? JAz sem mislila da se bomo malo tam vstavli preden k vam pridemo v soboto. Jaz sem čisto brez majc ostala... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:54:52   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Jaz sem letos tudi spet čisto navadne rdeče bršljanke posadila. Sem dve leti nekaj kombinirala s ****siji, ......


No, tole pa nisem jaz cenzurirala user posted image user posted image user posted image . Sem mislila na vrsto rože, ne pa na kakšno traparijo user posted image user posted image user posted image


Če ne bi na traparije mislila, ti tudi cenzuriralo ne bi! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:55:30   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

dolenjka, ko bi pa tako vedela, da bi me še na pivo povabila k vam, evo, bi te pa poklicala. Zdaj vsaj vidim, kaj sem zamudila user posted image user posted image user posted image . Drugič te pa pokličem. Samo, ko bi Tim okol tebe uletu, si naše družbe verjetno ne bi več želela user posted image . (mal heca)


Sej mamo kak štrik pr bajt zanjga user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image  Po moje bi bila verjetno še ketna prešvoh zanjga user posted image

Slikce imaš pa super. Kako ste fine s pino in njeno Ano user posted image . Tarica je pa itak carica! Dolenjka pa cesarica (tudi mami mora bit modre krvi, a ne user posted image )

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:56:08   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Jaz sem letos tudi spet čisto navadne rdeče bršljanke posadila. Sem dve leti nekaj kombinirala s ****siji, ......


No, tole pa nisem jaz cenzurirala user posted image user posted image user posted image . Sem mislila na vrsto rože, ne pa na kakšno traparijo user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  se mi je zdel, sam še vedno ne morem dešifrirat, katere si mislila. Jaz sem pa lani imela kombinacijo rdeže in bele, letos sem pa temno roza nasadila, da bova s spodnjo sosedo mele barvno usklajene balkone user posted image  

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:57:48   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Sej mamo kak štrik pr bajt zanjga user posted image  user posted image  user posted image

Sem dala nekaj novih slikic v album. Nekaj jih je še pod 1 mesec in pol, druge pa v zadnjem albumu 2 meseca in pol. Tam sta tudi 2 s Tarinega obiska pri Pinini Ani user posted image  Pinči, sej nisi huda, k sem tvojo lepoto dala v album brez odobritve in gesla user posted image  Ti pošljem vse 3 fotke na mail user posted image


Bamby, bomo štriku v soboto krst nardili, ker bo po moje mia kar pogosto zanj zavezanauser posted image user posted image user posted image

sploh nisem jezna, itak nobeden ne bo gledal, ker se vse blešči od moje lepoteuser posted image user posted image user posted image user posted image
grem gledat to čudo od slik.

in nehajte s tem sladoledom ker jaz bi tudi

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:58:02   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

PRaviš da v super novi nič pametnega ni? JAz sem mislila da se bomo malo tam vstavli preden k vam pridemo v soboto. Jaz sem čisto brez majc ostala... user posted image user posted image user posted image


Veš Pinči, naju mal obseg jeb* user posted image , pol pa nič ni za kupit, kar pa je, je pa od 30 EUR naprej user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Mene so pa tanove hlače danes po notranji stran stegen čist zdrgnile al kako naj opišem user posted image  Koža je rdeča in pekoča user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:58:37   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Jaz sem letos tudi spet čisto navadne rdeče bršljanke posadila. Sem dve leti nekaj kombinirala s ****siji, ......


No, tole pa nisem jaz cenzurirala user posted image user posted image user posted image . Sem mislila na vrsto rože, ne pa na kakšno traparijo user posted image user posted image user posted image


Če ne bi na traparije mislila, ti tudi cenzuriralo ne bi! user posted image  user posted image  user posted image


Na traparije so pa tokrat moderatorji mislili, ne pa jaz user posted image . Kdo je zdaj tukaj bolj pokvarjen jaz ali oni user posted image  Še dobro, da za seksanje uporabljamo drug izraz (beri kuhanje jote), drugače bi nas že kdaj zaklenili user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:58:42   
ella79
meti a se s fasado rože tudi ujemajo user posted image  user posted image user posted image user posted image

dolenjka lepe slikice. Sem mogla prav pogledat če sta tara in ana isto oblečena, k sta obe v roza hlačkah user posted image user posted image pa kako že tara pozira user posted image user posted image še mal pa bo fante šarmirala na kmetih user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:59:49   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka



in nehajte s tem sladoledom ker jaz bi tudi


Ja pa daj, sej itak že zdej nimaš kaj oblečt, tko da kake večje škode ne moreš narest user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:00:53   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Jaz sem letos tudi spet čisto navadne rdeče bršljanke posadila. Sem dve leti nekaj kombinirala s ****siji, ......


No, tole pa nisem jaz cenzurirala user posted image user posted image user posted image . Sem mislila na vrsto rože, ne pa na kakšno traparijo user posted image user posted image user posted image


Če ne bi na traparije mislila, ti tudi cenzuriralo ne bi! user posted image  user posted image  user posted image


Na traparije so pa tokrat moderatorji mislili, ne pa jaz user posted image . Kdo je zdaj tukaj bolj pokvarjen jaz ali oni user posted image  Še dobro, da za seksanje uporabljamo drug izraz (beri kuhanje jote), drugače bi nas že kdaj zaklenili user posted image


da ne bodo sedaj še joto cenzurirali user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:02:05   
bamby
pina, pa poročaj, kako se vam bo štrik obnesel. Ni nujno, če bo Mio zdržal, da bi Tima tudi user posted image user posted image . Sem že rekla dolenjki, da bi za našega rabili kar oreng ketne, ne samo štrik user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:02:07   
MetiLu
Dolenjka, kakšne hlače si pa nabavila? ne vem od česa bi to blo? Mogoče od praška user posted image  Al so kakšni čudni šivi spodaj?

Ko ste že pri sladoledu, jaz bašem še mafine od včeraj user posted image

Ella, men je tud mal bedno, ker je v športnem delu lahko samo kontra obrjen. Sem tud zarad tega košaro nazaj prtrajbala user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:02:25   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka



in nehajte s tem sladoledom ker jaz bi tudi


Ja pa daj, sej itak že zdej nimaš kaj oblečt, tko da kake večje škode ne moreš narest user posted image  user posted image  user posted image


ga nimam domauser posted image

a lahko v soboto v trenerki pridem. To še spravim na mojo čaeti vredno zadnjico?user posted image user posted image user posted image

ella, tudi midve sva takoj porajtali, da imata dečvici skoraj iste hlače..

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:03:04   
dolenjka
Bamby, se vid, da zadnje čase štrajkaš RR. Seksamo nič več, za joto je prevroče, zdej se pogovarjamo user posted image  user posted image  user posted image

Meti, a ti maš pa rdeže bršlinke ? Mal preveč k šiptarčku na kremšnite hodiš user posted image  user posted image  user posted image

Ella, sej naša soseda že mal ogleduje, in tamal je tko lep, sam se men se zdi, pri 2 letih in pol že mal zaveda tega, k vse babe na hribu za njim gledamo user posted image  Maš srečo, da imaš punčko, pa da moji punčke niso všeč user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 22:03:45   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Dolenjka, kakšne hlače si pa nabavila? ne vem od česa bi to blo? Mogoče od praška user posted image  Al so kakšni čudni šivi spodaj?

Ko ste že pri sladoledu, jaz bašem še mafine od včeraj user posted image

Ella, men je tud mal bedno, ker je v športnem delu lahko samo kontra obrjen. Sem tud zarad tega košaro nazaj prtrajbala user posted image


a zamenjaš mafine za en dobr sladoled user posted image user posted image

pa sej k je user posted image večji je itak boljš da se naprej pelje, kaj bo mamo gledal user posted image user posted image user posted image naša je itak bolj firbčna user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?