|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 14:35:15   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

ella - a je to potem univerzalna velikost user posted image ...pa za ziher ne pricurlja ven? jaz moram pri tamponih še vložek podložit ,ker ven včasih teče user posted image .


sta dve velikosti, sam mislim da se razlikujeta le v velikosti po 'dolžini' (se pravi da če so krvavitve močnejše, da ni potrebno tok pogosto zlivat vn), ne pa po širini. Sej tampon tudi nobeni vn ne pade user posted image men nikoli pri tamponih vn ne teče user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 14:35:58   
ella79
še 4 strani pa bomo odprle 2. del user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 16:24:37   
jencili
ojla,

mi pa nismo bli dons še nč uzuniuser posted image . Ke neki skoz čaram doma, pa sloh še nisem utegnilauser posted image .
No, zdej čakam, da se Taj zbudi, se zrihtava in šibava v mesto plačat položnice, kupit neke konzole, pol pa navijat za atija na tenisuser posted image user posted image user posted image

Kaj pol punce, kdaj gremo na zasluženo pivo?user posted image user posted image user posted image

Hihi, sm čist not padla od sobote, k sm šla spet po dolgem času mal vnuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 16:26:44   
itata
nizy user posted image  za azro predvsem pa ker ponoč ne dojite več... kaj bi jaz dala da se par dni ne biuser posted image

suzi upam, da bo kmalu bolje...

ella larisa in ostale zainteresirane a velja, da se v petek dobimo nekje za en čvek dopoldne? če je lepo vreme zuni, če ne pa nek notri

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 16:32:24   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: itata

ella larisa in ostale zainteresirane a velja, da se v petek dobimo nekje za en čvek dopoldne? če je lepo vreme zuni, če ne pa nek notri


jaz sem itak za user posted image user posted image user posted image sam povejte kje bo zmenek user posted image user posted image

jencili jaz sem takoj tudi za eno pivo user posted image zdej tako zgleda, k da sem sam še za okrog letat user posted image user posted image če je pa tako fino user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 16:37:14   
jencili
hehe, sej tud jst k sm svoj postprebrala, je blo tko brat, kot bi od sobote ga zdej sam žurala in pilauser posted image user posted image
...ne, ni tko. Sam bi pa čist pasalo it na kako pivo v vaši družbiuser posted image , tko da povejte kje in kdaj, pa se dobimouser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 16:48:11   
ella79
jencili ti kar predlagaj kje je dobro pivo user posted image kaj pa če se na zbiljah dobimo user posted image a vam je to predaleč?

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 17:22:02   
buči
larisa, jaz pa imam v lupinci več lukenj, sem že zvišala naramnice, ta notranji del je pa univerzalen (od Maxi Cosija) in se tako ali tako potem z naramnicami vred dvigne.

dolenjka, si dobila? Že kuhaš? Muffini so v receptih 1. del (2. del se namreč dela) nekje na sredini.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 17:22:58   
buči
Tiste, ki ste že imele cepljenje ob 3 mesecih: A so bili mali samo tečni ali so imeli tudi kaj vročine in še kakšno reakcijo?

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 17:25:56   
Februarka08
Zbilje so ful dobra ideja.user posted image Jest bi tud prišla, sam v petek mam svečano podelitev diplome in nam utegnila še na wc letet, kaj šele do Zbilj pridt, tako bom živčna.user posted image Pa še zdej ne vem kaj bom oblekla.user posted image user posted image
Sem pa drugač ravn od zdravnika - za roko mam 6x fizioterapijo, za tisto znamenje mi je dal pa napotnico za dr. Fabjana in reku, da ga  bo treba odstranit.user posted image Me je strah kt user posted image . Baje pravijo, da se ravno od tega k ga odstraniš, lahko kaj naredi.user posted image Zdej sem pa zbegana in ne sploh ne vem kaj narest..... Bomo vidl kaj bo Fabjan reku...
Tamala je spet pri malci, pol greva pa spet ven. Pridno vozičkajte še naprej.


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 17:43:17   
MetiLu
Mi smo se pa dans spet potepali, smo šli v citija v H&M (ker majo moški oddelek) atiju kupit lanene hlače, pol smo pa še mami ene kupili, pa atiju še ene bolj športne 3/4 user posted image  ker se je ati ponudil tudi za kuhanje, smo papali v šparovi restavraciji. Sem jedla puranji zrezek z žara na rukoli in špargljne zraven, njamsi... Pa še to, sem si včeraj privoščila zeleno solato, se mi je zdel ko da jem ne vem kaj user posted image  pa ni krize, malega malo napenja, pa to ga tko vsak dan, ne vem več od česa...

Aja, pa dones smo šli tudi k men na šiht končno pozdravit in se pokazat, tamal je bil priden 100/h, pomojem smo še kakšno sodelavko navdušili za user posted image  za eno sem pa tud zvedela, da je že noseča, ima septembra rok user posted image  user posted image  šefi pa čist po starem, me nič ne pogrešajo, k majo z ostalimi zaposlenimi tok dela user posted image  mater tole našo firno nenormalno velik folka zapusti (sami od sebe). Kader se noro hitro menja... bom očitno jest mogla tud kej druzga najdt user posted image  no, dost o tem... 
Dudica je še v uporabi user posted image  pa dones je bil še kar priden v košari, ko smo bluzili po cityparku user posted image  

Zdele pa čakam mojo kozmetičarko da me pokliče, ker grem te kosmate noge podepilirat, da bom lahko kakšno kiklico nataknila, pa kakšne kratke hlače. madonca je že tko vroče zuni, da sem že vse natikače in sandale v omaro naštimala user posted image  ne vem zakaj sem si tolk najlonk zadnjič nabavila user posted image

Jest bi tud prišla na kavo, za kdaj se zdej menite? Za petek? Midva samo v sredo ne moreva, ker imava pregled in cepljenje.

Pa da ne pozabim, danes smo stari 3 mesece user posted image  user posted image  groza, kolk gre hitro. Sva se glih po zaloški dones peljala, pa sem mojmu rekla, evo točno pred 3 mesci sva tlele šibala user posted image  pa glih tko je sonce sijalo user posted image

Larisa, da ne pozabim, nosilček za lonček/flaško sem najdla v BC, samo imajo samo bele barve, pa s trakcem se pripne na poljubni del vozička. Stane 3€, samo men ni bil všeč, ker je bil bel, samo pomojem ga bom vseeno kupila, ker je ful praktično imet stekleničko pri roki, al pa flaško zase, ker jest skoz vodo ali pa čaj sabo tovorim, da nisem žejna...
Dolenjka, ti vem da imaš ful dober nosilček za stekleničko na vozeku, kje si ga pa ti kupila?

Suzi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 18:01:05   
nizy
buči- naša je danes imela cepljenje ,.... ene 2 urci je bila tečna ,.......pa ornk pokakala ,zdaj pa že 2 uri in pol spi, sem jo maloprej tipala vročine nima user posted image  user posted image ,zaenkrat nobene otrdline ,.... smo pa dobili svečke za vsak slučaj

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 18:44:30   
MetiLu
A mi zna katera povedat, v kolikem času hrana, ki jo pojemo pride v mleko? sumim, da ga danes zija zaradiu rukole. včejšnja solata ne more bit user posted image user posted image user posted image

ah, moje noge bodo do jutri še kosmate user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 19:54:58   
mary_lou
Evo moj sine je ze pri palčkih, dons pa prov ni bil priden ga res ne morem pohvalt. Kr neki siten je bil zihr bo kera luna zdele k mam na sumu luno ker Tai je driska glih tko okol lune enkrat. Ampak ker ga mam maica vseen neskoncno rada mu je dons kupila novo steklenicko tako da jo lohk sam drzi in mu ze kr gre sam ce mu iz ust odleti jo ne zna nazaj notr dat hehehehe se kak teden pa bo tud to ze znal. Pa kupla mu je se sencnik za na vozicek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mu ne bo vec soncek nagaju. Za v nedeljo ko bo star 3 mesce mu bom pa tortico spekla ze gledam mal recepte na kulinariki me ful mika ledena torta njami, al pa nutela- banana, pa en piknik bomo nardil Taiju v cast

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 19:56:25   
itata
ella po mojem so zbilje kar kul jauser posted image  če bo pa dež se pa nekje noter dobimo tko kot zadnjič (supernova, qlandia)

no pa je dan mimo. midva sva se dop potepala po mestu, je kar dobro se vozil v vozičku - lupinci. nazaj grede celo zaspaluser posted image  navdušenja pa seveda niuser posted image  ampak ok. tudi na kavi je bil kar priden. pol sva bila še mal na obisku pri prijateljici in njenem malčku pol je zaspal in kljub basanju v avto in iz avta pa prevoz do doma vse lepo prespal in potegnil 3 urce kvalitetnega spanca. zdej sva bila pa še mal zunaj pred hišo - klepetala s sosedami, pa kopanje, zdej pa čakam da zateži, da se bo začel svaljkat po joškah in enkrat pač zaspat. zdej pa lepo klele sedi v ležalniku in gleda igračke. priden je jakob moj danes.

meti: men je tud 2 danes potegnil sam od sebe (brez sladkorja) dudo nuk - ampak ne uno kavčukovo rjavo, ampak obično - tisto k je bila v DM ugodna prek baby bonusauser posted image  kolk bi blo super, če bi se za v avto je navadil pa za v voziček če bi bila kriza...

jutr se greva pa tudi midva slikat za osebno. al pa v sredo. ko se bom odločila in spomnila kamuser posted image  a je v city parku se možno slikat?? greva dop v city park jutr....

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 20:27:17   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Uh, sej res, še neki me ful zanima!!! Tiste, ki imate maxi cosi lupinice: kako veš kdaj lahko ven vzameš tist del ki pride okrog glavice, tist obroček? user posted image  Ne vem kako naj opišem, ampak mislim, da boste vedle kaj mislim?!user posted image


Še ena, ki misli,da se tisti "povštrček" daje okrog glavice user posted image . Ko smo mi lupinico kupovali, je trgovka poudarila ravno to, da nekateri tisti del uporabljajo za okrog glave, ki pa za to sploh ni namenjen. Tisti del je namenjen za pod ritko, ker so novorojenčki do nekaj mesecev tako majhni, da jim je treba rito podlagat, ker drugače so čisto zleknjeni v tisti lupinici. Smo pa mi kupovali lupinico v trgovini Čenča v Žireh.

Pri meni pa po zadnji M sploh ne gre za packanje, ampak je to že kar krvavitev user posted image  user posted image  user posted image . Če bo šlo tako naprej, še jote ne bomo mogli več kuhat user posted image . Kakšen dan je malce boljše, pol pa spet bolj krvavim. Pred M je bilo vse drugače.

buči, Anaja je cepljenje dobro prenesla. Ni bilo vročine, pa tudi mesto uboda ni bilo ne rdeče, ne otečeno. Morda je bila malce bolj  "ranljiva" in je malce več jokala, samo je šla itak hitro spat, pa je bilo drug dan spet vse normalno.

februarka,  ti se kar z dohtarjem konkretno pogovori o tej zadevi. Ne poslušaj preveč drugih ljudi, ker včasih še več vedo kot sami dohtarji user posted image . Po moje te nima bit kaj strah. Moraš sama mislit pozitivno user posted image .

meti, čestitke za mini RD !!! Tisti nosilec imam jaz pri vozičku in je bil že zraven. Je pa pomembno kako debelo flaško daš notri, ker so ene predebele. Noter grejo čisto ta tanke, kot je npr. voda Jana. No pa piksna pira bi tudi šla noter user posted image user posted image user posted image .

Mi smo bili popoldne tudi malo zunaj. Se pa moram skoraj zmerom  ss Timom skregat,  da ga spravim noter user posted image . Anaja je bila skoraj cel popoldan tečna. Je ves čas nekaj kričala, ker jo je očitno nekaj napenjalo, ker je kar konkretno prdela. Je bila prav bogica. Pol, ko sva šli pa papat, je pa zaspala. Itak je spet v spanju pojedla in ko sva kupček podrli sva šli spet ven za krajši čas, ker gre v teji naši luknji hitro sonce za hrib, potem je pa mrzlo.
Včeraj smo pa tudi mi pruredili voziček v športnega. Po eni strani mi je vredu, ker ima malce višje vzglavje, po drugi strani se pa bojim, kdaj jo bom ven stresla user posted image  user posted image . Zdaj je tudi kontra obrnjena, da je še vidim ne. Bi jo mogla prav privezati v vozičku, drugače mi bo res ven padla. Je pa že šla palčkom družbo delat.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 20:49:13   
buči
Bamby, lepo, da se še kaj oglasiš ... user posted image  Z dvema mulcema sončen dan uskladit je cela znanost, a ne?!

Meti, mislim, da ne potrebuješ tistega držala za stekleničko. RAje si kupi kakšno lepo hladilno torbo (tako mehko), pa si jo obesi na voziček, ker bo vsak čas tako vroče, da boš imela v steklenički na soncu vse sparjeno. to pa ni dobro ne zate ne za Janeza. Jaz sem si lansko leto kupila v Mercatroju tako luškano  - žive barve, črtasta, sploh ne zgleda, da je hladilna, je od zunaj platnena. Pa 2 mini hladilna vložka, pa gasa v senco na pesek. Jaz s pijačo, za Aljaža sladoled, zdaj bomo še kaj za Tilna noter dal, če je pa še ati zraven, pa kakšno piovo tudi prostor najde. Ali pa za jogurte, ko bodo jedli, da niso sparjeni. Vedno ne boš mogla mlekarn samo nosit. user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 20:52:00   
dolenjka
Čer user posted image

Evo, mi smo se tudi potepali od 12.30 dalje user posted image  Najprej smo šli k pediatru zaradi vnetega učka in dobili antibiotik kapljice, ki jih bomo začeli uporabljati šele čez kake 3 dni, če ne bo nič bolje user posted image
Potem pa smo jo mahnili v Supernovo, če bi mami slučajno kakšno majčko zase najdla, pa ni blo nič za tako debele user posted image  Samo eno na pol prozorno sem ujagala user posted image  No, ima pa carica spet 2 nova bodya, eden je klasičen, drugi pa ima kiklco našito user posted image  user posted image  user posted image  AJa, pa novo denarnico imam, sam je vseen prazna user posted image
Oči ima pa nove hlače user posted image  Pol je pa še skuhal in smo šli seveda kar tam v restavracijo. Sem svoji ritki spet privoščla mal novih maščobnih oblog in jedla dunajca s pomfrijem, ker se mi je tko zaluštal user posted image

Meti, jaz sem zadnjič v šparovi restavraciji isto jedla, samo rukoli in omakci sem se preventivno odrekla user posted image
Lonček za na voziček sem pa jaz v Bušiju kupila oz. ga je očiju od Tare prinesel božiček user posted image  Je pa to originalni lonček za Bugaboo voziček in verjetno ne bi šel na tvoj vozek user posted image

Larisa, sej ne boš pozabila name, a ne? Hvala user posted image

Pinči, žar dela super bombastično. Jutri ga bomo spet testirali user posted image  V soboto bo že sam od sebe pekel, ko vi 4je pridete user posted image


Kar se pa srečanja tiče je pa tko, da smo v petek 16., torej po porodniški in bi verjetno katera imela kaj nujnega za kupit, a ne? user posted image  user posted image  user posted image
Še misar celjanka se je nekaj oglašala da bi v Lj prišla user posted image  Se še ne poznamo user posted image
Bamby, zakaj ste pa vi bili v LJ pa nič povedala user posted image  A nas ne maraš več user posted image  user posted image  Sej vem, si šla rajš z vašim, da je blo zate ceneje user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 20:58:08   
kati kati
meti- zaužita hrana prhaja nekje 6 ur v materino mleko...

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:09:07   
MetiLu
Itata, jaz mu nisem nič dudo v cuker namakala user posted image  Jo je kar tako sprejel user posted image  včeraj je še celo z njo zaspal v posteljici z uspavanko. Sem zdele ponovila zgodbo, pa upam, da bo zaspančkal, ker je večerno cucljanje zize malo predolgo...user posted image  je pa tak zaug naredu zvečer, da sem mu jo komaj ven potegnila user posted image

Sem pa prejle celo uspela na depilacijo skočit, tko da sem pokošena user posted image

Bamby, za lupinico pa mislim, da nimaš prav. Mogoče je tvoja takšna, samo maxi kosi (vsaj moja, 3 leta stara) ima tisti "povšterček" dodan zaradi oboka pri glavici, da tako majhen user posted image  ne opleta z njo, tudi reže so narejeno tako, da ga lahko prestaviš malo višje, glede na velikost otročka. Mi imamo že kar nekaj časa na zgornji nivo naštimane paske za pripet.  Bom pa ta obok še nekaj časa uporabljala, ker ko v lupinci zaspi, mu glavica kar dol pade in se nasloni na ta "lok".

Evo, moj mucek bo zaspančkal z dudiko, samo tukaj zraven stražim, če mu slučajno ven pade user posted image  Mejdun je fajn tale prenosnik user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:15:48   
ella79
mary lou a maš ti za voziček tudi un senčnik k nas ma sedaj že par? Jaz sem ga kar na košaro namontirala in je super user posted image user posted image a pa kar tortico mu boš spekla? pomoje bo bolj za mami in očka user posted image sam ful dobr user posted image

bamby sam jaz pa vseeno mislim, da je tist pri maxi cosiju za galvico podpirat user posted image tako imajo tudi oni na njihovi strani predstavljeno


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:28:18   
larisa
user posted image Sem nardila celo zmedo glede lupinice user posted image . Sej sem potem na maxi cosi strani vse raziskala in dobila odgovore za vse stvari. Povšterček pod rito smo dali ven, obok za glavico pa prestavili na višjo pozicijo in je super user posted image .  Sploh nisem vedla da se da višje prestavit user posted image . Mogoče je pa Bamby mislila tist povšterček pod rito, pa se nismo zastople kaj katera misli... V glavnem tisto okrog glave naj bi imeli vsaj do 5 mesecev namontirano, tako piše v originalnih navodilih. Pod rito pa daš ven, ko je dovolj velik.

Mi tud vedno z dudo zaspimo user posted image , hvala bogu za dude, so res carske, če jih malčki marajouser posted image


_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:31:36   
bamby
buči, ne bi ti posebej pravila, kako je z dvema mulcema ven it, ker vem da sama še predobro veš user posted image .

dolenjka, kdo pa pravi,da vas ne maram več user posted image ? Bi mi prišla morda družbo delat v LJ, če bi te poklicala? Ali pa na kakšno pijačko? Saj me je moj peljal nekaj spit, pa mi je polovico flaše Tim spil, ker je njemu prehitro zmanjkalo user posted image . Še dobro, da sem imela še rezervo v avtu, da po poti nisem dehidrirala user posted image . Itak smo se hitro pobrali iz LJ, ker je imela Anaja manevre s papanjem user posted image .

A pol ni še nič bolje z učkom pri Tari? Jaz sem Anaji takrat kar nekaj dni s kamilici umivala. Je pa rekla patronažna tudi meni, da če ne bo šlo na bolje, bo treba it po antibiotik.

meti, glede lupinice: morda sem tudi jaz narobe razumela za kaj točno se gre. Saj jaz nimam te lupinice, samo po opisu mi je delovalo tako, kot da se gre za tisti del, ki se ga dene pod rito, ker jih večina to daje okrog glave. Če sem kaj narobe tolmačila se seveda oproščam user posted image .

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:32:00   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka
Larisa, sej ne boš pozabila name, a ne? Hvala user posted image



Veš, da ne bom user posted image .

Aja, za petek sem pa tudi jaz kandidatka, če ne bom šla z mami kupovat rože za našo teraso.

Meti, a si jih ti posadila, katere pa imaš?

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 21:32:39   
MetiLu
Kati kati tenksi, pol je bila ziher današnja rukola, al ga je pa matralo, ker kaka na 2 ali celo 3 dni user posted image  tko kt jest user posted image  user posted image  no, sej danes nama je obema uspelo user posted image  tko, da solatko bomo pa kar jedli user posted image

Dolenjka, nehi pretiravat s tole veliko mamo, ker nisi tako "velika"! user posted image   najbrž res ne bi šel nastavek gor sam praktičen pa je. Moarm neki tazga najdt, čeprav ma Buči kar prav s tole hladilno torbico, sploh nisem pomislila, da bo treba jogurtke in frutke sabo tovorit user posted image  Mah se vidi, da mam šele prvega mulčka user posted image  Mozgam glih za en teden v naprej user posted image

Dolenjka, tale petek pa tud jest že komaj čakam, je tud moja denarnica že čist posušena, mi je moj lubek spet tank nafte častil dones user posted image  sem pa zadovoljna z avtom, ker lepo voziva in sva uspela povprečno porabo z 8,5 l zbit na 6, 9l user posted image  user posted image

Evo, moj mulček palčke preganja že pol urce, dudica rules!!!

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?