|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008
11.5.2008 22:22:38   
dolenjka
A danes spet ne bo nobenega čvekalnega maratona? user posted image  Moj smrči na kavču, men se pa še ne da it ajat user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: februarski sončki 2008
11.5.2008 22:46:04   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Jutro!

Itata, elma, mislim n avaju in vajine pikce. Naj vam čim hitreje mine in naj bo čim manj moteče!

mary_lou, če se ti da pacat, lahko mufine najprej spečeš, potem jih prerežeš in napolniš (s čimer ti je pač všeč), pa daš še smetano na vrh ali pa sladolet noter, pa sadje čez. Samo ti so direkt za na mizo in za pojest ... Ja, če imaš klasičen pekač za muffine, jih pride res vedno točno 12. Razen s polnozrnato moko jih je manj, ker je težja, pa jo je malo manj.

Zdaj moram pa dol z rr, ker bi moj igral nogomet ...


user posted image Buči zlata si ....pošiljam ti en user posted image

MetiLu jaz sem tudi premišljevala o tem če jo mogoće preveč oblačim , ampak nima ispušćaje po celem telesu , samo po glavi in vratu, zakaj potem nima  po rokicama ?

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: februarski sončki 2008
11.5.2008 22:52:10   
nizy
no ,štajerke 

jaz ,pa pridem na vaš konc ,čez vikend ,....a se bomo kj dobile na pohorju ???? user posted image .... mam sestro v mb , gremo mal na obisk user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: februarski sončki 2008
11.5.2008 22:56:11   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Čer user posted image

Se pa pozna tole sončno vreme, da smo vse pridne in imamo otročke na zraku in ritke v pogonu user posted image
Naša je bila danes zunaj od 1.30 do 19.20, vmes sem jo samo 2x previla in podojila. Da ne govorim da je bila vsega skupaj verjetno budna 2 urici user posted image
Zvečer pa lakota na kvadrat, je zmazala obe cici pa še mal mamine zalogice po flaški sva ji uturila in je med palčki user posted image  user posted image  user posted image
Danes sva ji prvič vrtiljak naštimala in ji ni blo nič jasno. Dopolda sva jo dala za foro gor v posteljico spat in ene 5 minut se je kregala s pujem in prijatelji, pol pa zaspala user posted image  Mal panike je bilo samo ko se je zbudila, se jih je mal ustrašla user posted image


Jaz sem pa spekla tiste muffine s čokolado in višnjami in so bili božanski (no, od 18h so še štirje user posted image  ) user posted image

Joj kako lep teden za naše user posted image  se obeta, bodo spet veliko zunaj user posted image  user posted image  user posted image


Dolenjka  tvoja Tara je kr pridna , če obe zizi zmaže pa še dodatek user posted image  , povej mi  , ko ji daš še tvoje zaloge na koncu ,a nič ven ne pobruha .Me zanima če ji ni preveč , ker jaz tudi Elmi gdaj pa gdaj dam še drugo zizo da vleče , pol pa na koncu mi mal pobruha .Tko da mislim da ma dost iz ene  , nevem gdaj se naje , če mi zizo nikoli sama ne vrže ven .

< Sporočilo je popravil ELMA -- 11.5.2008 22:59:09 >

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: februarski sončki 2008
11.5.2008 23:36:47   
ella79
larisa user posted image user posted image user posted image a ne da so U2 zakon user posted image user posted image  user posted image user posted image jaz sem pa mal kasneje začela na njihove koncerte hodit, sam pa to tok bolj user posted image user posted image sem bila v 4 dneh na treh user posted image user posted image moj je pa sploh čist ubrisan, se je z Bonotom v Sydneyu pri čvapčinici slikal user posted image user posted image midva sva obal ful za koncerte, tako da sva poleg U2 videl še kar nekaj bendov user posted image
tole danes v kinu je bilo proti koncertu sej veš kako user posted image user posted image ampak tist filing, k ti gredo kocine pokonc je pa bil user posted image user posted image pa še sami smo bili v dvorani, potem veš da je bilo nekaj kričanja user posted image user posted image user posted image
za kolosej pa upam, da vabilo velja za dva user posted image

joj men tudi ful pivo sede, pa ga prej nikoli nisem marala user posted image jaz si ga kar privoščim brez slabe vesti user posted image

februarka ne tok črno mislit user posted image no sej jaz tudi kdaj, sam dokler je brez razloga pa res nima smisla

v glavnem naši je primorski zrak danes čist prebavo pospešu, smo se sam previjal, pa še enkrat sem ji premal pleničko zapela in je takoj skoz udarl user posted image še dobr da sem mela vse za preoblečt sabo user posted image

a je še katera tuki za kak čevk user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 7:46:11   
itata
jutrouser posted image
naš ful pi odkar jemlje fenistil kapljice, piše da je lahko stranski učinek zaspanostuser posted image  sva bila včeraj bolj doma in pred bajto in obiske sva imela. prav fajn je bilo. danes greva pa do mesta mal pogledatuser posted image

a lahko predlagam, če se ta teden kej obimo ČET? midva imava v sre cepljenje...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 7:55:05   
itata
mala pikica: od firme Valsoia je La crema piše sam gor, ampak zgleda isto kot nutella in je v takem prozornem kozarčkuuser posted image  dobr. iz soje je osnova sicer - ampak mali ni nič prdel po tem pa lešniki in kakav. brez mleka in jajc...

meti: men potegne par požirkov iz flaške, če ga dam v pozo za dojenjeuser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 8:16:23   
larisa
Jutro,

Danes smo že tretjo noč jedil le 1x user posted image user posted image user posted image . Sam sem si mogla pa eno zizo spumpat, ker me je tolk bolela, da nisem mogla spat! Pa zdej še kar spi, pa je ob 4h jedel user posted image ...

Itata, bioresonanco imaš tudi v Sunny-u, če pa želiš, pa lahko frendico vprašam kam ona hodi, ker so malemu zdaj postavli diagnozo nevro dermatitis, haloo tako malemu, bošček! Upam, da bo Jakob vsak dan bolje user posted image
Ej kje pa ti pol tkole dojiš, ko greš v mesto?



_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 8:22:18   
buči
Jutro oz dan!

itata, a imaš dovolj veliko luknjo na cuclju? Avent gre zelo hitro naprej: 1 mesec št. 2, 3 mesece št. 3, od 3 dalje so že zareze, kjer obračaš cucelj za hitrost pretoka. Pri nuku je pa S za vodo, M za kleko L za gosto hrano. Za ostale ne vem. Sicer pa poskusi z Tupperware lončkom. Tam mu lahko kar malo stisneš tisto gumo na pokrovčku pa kapne v usta.

Janey, a ste zdaj brez krčkov?

Bamby, kje pa si?


Jaz sem se danes po enem letu spravila na kolo in Aljaža peljala v vrtec. On blazno uživa, moja rit pa malo manj ... user posted image  Jutri bo moral peš, ker me bo tako bolela, da se ne bom mogla gor vsest. user posted image

S Tilnom imava pa v četrtek sistematskega in cepljenje. Me zanima, koliko se je spet zredil Zdaj ga je pa res težko nosit, ker je ful težek. Pa ves čas bi bil rad pokonci in opazoval okolico. Dogaja se mu edino, če ga z vozičkom sparkiram pod drevo, da gleda veje. Ko ga pa pokrijem s senčnikom, je pa ful nesrečen, ker nič ven ne vidi. Meti, sem šla zadnjič po naši kavi v Kavalu kupit tisti senčnik. Ful fajn, sem navdušila celo ulico. user posted image

Dolenjka, ko si govorila o vozičkih: res je še nujno, da imajo raven naslon in prav težko je dobit špotrni voziček, ki se mu naslon popolnoma spusti. Pri mojem vozičku se to k sreči da. So mi pa res mali prav smilijo, ker morajo biti v košarah, kjer so otesnjeni in jim je vroče. Ampak mislim, da od Meti voziček ni prevelik, le naslon je premalo spuščen. Sicer pa tako hitro rastejo, da bo kmalu treba prikolico kupit. user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 8:25:35   
buči
Enkrat bom samo popizdila! Dam vodo prevret, seveda pozabim, ker grem na enega, pa na RR, potem imam pa vso kuhinjo v pari! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 8:27:42   
dolenjka
Ja Buči, sam a veš kolk prikolce stanejo??? user posted image  user posted image  user posted image

No, men se je sam zdel, da je voziček glede na Janezovo velikost velik, sej drugač ni user posted image  V takem položaju se zdej že kr neki hočjo dvigovat, to pa res ni dobr user posted image

Ejo, dej ti še men plisss tiste recepte na mejl zmeš, pa še za maflne zraven, k sem čist navdušena user posted image

LARISA a me ne maraš? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 8:28:19   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Enkrat bom samo popizdila! Dam vodo prevret, seveda pozabim, ker grem na enega, pa na RR, potem imam pa vso kuhinjo v pari! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Evo, turška savna đabe user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 8:40:27   
Februarka08
Jutro.
Danes smo spet kar v redu spali, mala še vedno nina.user posted image Sem si rekla učer zvečer, da bom kmal ustala in šla mal stanvane pospravlat. Ja, itak, sem raj drnjohala.user posted image Zdej mi je pa žal. Mah, ga bom že, ko bo dež zunaj.user posted image Sem že po fruštku, ker sem se takoj spravila na to opravilo, dokler mam še mir, zdaj morm pa posodo iz stroja zmetat, pol se bo pa že tamala zbudila. Še prej bo pa pomoje aleluja zahtevala svojo pozornost.user posted image
Potem pa spet ven, včer sva ble skor cel dan zunaj, sam jest sva hodile not.user posted image Smo otvorili sezono s piknikom.


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 8:44:14   
buči
pišem, pa me ven vrže! user posted image  v glavnem, dolenjka, pošlji mi zs z e-meil naslovom

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 8:48:49   
dolenjka
razumem gospa šef kuhinje user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 9:01:35   
misar
dobro jutro babnice.

glede na to, da smo včeraj cel dan pohajkali in seveda je šefica tud skor cela dan prespala, smo kar fino noč preživeli. budnica je bila ob dveh, pa pol spet ob štirih, pol je še čez eno uro neki jamrala, pa sem jo kar k nama v posteljo nesla, pa smo spal do sedmihuser posted image user posted image user posted image .

Buči, ne boš verjela danes sem tebe sanjala...pa tvojo nemščino. ajme meni, je videt, da še nimam pošlihtanih pojmov iz srednje šole, kar se tiče nemščineuser posted image user posted image user posted image ...ker te še v živo nisem videla, sem sanjala, da si ena starejša gospa user posted image user posted image user posted image , pa sem se čudila, kako majhne otroke imašuser posted image user posted image user posted image (brez zamere prosim user posted image user posted image user posted image )

sicer smo pa včeraj pohajali v mozirskem gaju, pa še mal naokoli, super je bilo user posted image user posted image . je moj dragi neki zapečkar ratal, pa bi on mene peljal najdlje v radijusu 5 kilometrov od doma. sem včeraj rekla sam. a gremo na dolg al na kratek izlet??glede na to, da mu je odpadel fuzbal sem kar rekla gremo na daljšega, tja pa tja. mu ni bilo nič jasno. ja hudič, sem ugotovila, če hočem kam dlje od bajte je treba kar po mizi usekat.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 9:12:28   
dolenjka
UUU hudo misar user posted image  Buči zgleda ko tipična prfoksa, ima očala, sam starejša pa ni. Če bi jaz imela tako jzajebantko za prfokso, bi znala nemško aktivno po vseh teh letih in tečajih učenja, tko pa rajš ust ne odprem user posted image

Drugač je bila pa naša noč že standardna - zaspala 20.30, zbudila se je 3.30, pojedla in spala do 7.15 user posted image  Pol smo se previli, najedli in ob 8h je šla nazaj k prjatlčkom. Zdej se bo pa verjetno v kratkem zbudila user posted image  

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 9:37:24   
ella79
itata mi imamo pa v čet. ceplenje, tako da žal ne moreva. Jaz bi ta teden lahko jutri in pa mogoče v petek user posted image

larisa user posted image user posted image user posted image za Nejca, da je jedel ponoči le 1x. Sem prav vesela

naša se zdele noro pogovarja z medvedki v posteljici, je mogla počakat, da je mami kavo in RR prečekirala, sedaj bo pa ona na vrsti z zajtrkom user posted image noč klasika, jedla ob šestih

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 10:14:48   
jencili
čestitke vsem za spanjeuser posted image .
Mi pa še vedno dojimo ob 1-ih, 4-ih in okoli 7-ihuser posted image user posted image .
N, tud naš čas še prihaja, jst to vem - upam!user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 10:15:33   
dolenjka
Kaj je zdej ženske? Ste fasale ta najhujšo obliko lenoritisa in se vam še tipkat ne da, al ste že zunaj user posted image

Naša se je zbudila pred dobre pol ure ker se je posračkala, tko da sem ji peleno zamenjala, pa mal sem se klovneso špilala, zdej je šla pa pančkat nazaj, da bo velika user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 10:21:49   
srečka nosečka
Ojla,

pri nas nič novega in posebnega, razen da se non-stop klatimo zunaj. user posted image  
user posted image  - za lepo vreme, sem si že nekaj podlage za morje pridelala. Ampak, bolj delavsko barvo, tako, da se mi rokavi in dekolte lepo vidita. user posted image

Lana je sadaj pojedla svojo malico in pančka, jaz pa živce ohlajam, da se grem potem razkurit k fotografu. user posted image  
Smo dali malo slikat za potni list. Grem iskat slike in je mala gor fuuul čudna user posted image . Ampak, ker sem videla kakšen je user posted image  od kolegice na slikah sem pač mislila, da so vse te slike malo popačene, ker se otrok pač čudno drži. user posted image
V nedeljo pa pokažem slike sestri, pa mala  pravi: To ni Lana! user posted image  Pogledam bolj podrobno majčko in seveda naša takšne nima. user posted image user posted image user posted image
Seveda pa je za piko na i, danes poštar že prinesel potni list. user posted image  
Ko se mala zbudi grem reševat zmedo k fotografu. Upam, da hranilo posnetke.
Cela štala torej.

< Sporočilo je popravil srečka nosečka -- 12.5.2008 10:22:27 >

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 10:22:10   
ella79
jaz sem še tukaj, čakam prijateljico da pride, da greva na sprehod in na kavico user posted image sedaj pa z zojo čvekava, je danes čist zgovorna user posted image user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 10:26:59   
ella79
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

user posted image  - za lepo vreme, sem si že nekaj podlage za morje pridelala. Ampak, bolj delavsko barvo, tako, da se mi rokavi in dekolte lepo vidita. user posted image


a se ni temu včasihreklo šank barva user posted image user posted image user posted image user posted image
topa mate znedo z slikami user posted image pa kako se je to sploh lahko naredilo user posted image sej naša je tudi grozna na sliki, sam se vseeno vidi da je ona user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 10:29:38   
srečka nosečka
Jaooo, res sem jazna kot user posted image , danisem prej bolj podrobno pogledala. user posted image  Me res zanima, kaj mi bodo rekli. Pa seveda stroške za nov potni list pričakujem, da mi bodo oni krili, ker jih drugače fentam. Pa ne gre za teh slabih 30EUR, ampak za jezi, ki so mi jo naredili.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: februarski sončki 2008
12.5.2008 10:31:56   
buči
Tole sem dobila na mail:


V Grosuplju se je odprla 'Varna hiša za otroke'. Gre za hišo kjer bivajo otroci brez staršev, zapuščeni, zlorabljeni in pomoči potrebni otroci. Trenutno se zbirajo oblačila za bratca, dvojčka, potrebujeta oblačila za starost 4-5 let. Če bi kdorkoli imel kakršna koli oblačila, ki bi jima prišla prav.. v akcijo! Ravno tako zbirajo tudi vso drugo opremo in oblačila za otroke vse  starosti. Tako, da prosim preglejte malo svoje omare, kleti, premečite škatle z igračami in podarite kaj za otročičke v varni hiši.
Naslov kriznega centra: Hiša zavetja Palčica, Brvace 41, 1290 Grosuplje Kontaktni telefon: 01 781 80 50, 040 194 190 (CSD Grosuplje)   
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?