|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 10:52:24   
zabica26
Jaz ga v službo tut nism nesla. Še k splošni zdravnici ga nism...sej sem ji potem dala odpustnico iz porodnišnice. Hm...a zato mam še en izvod od lani doma? user posted image

Glede zunanjega obrata...sej rodit pri 37.t ni prezgodaj... če bi se že glih zgodil... bomo vidl.

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 10:54:03   
tims
Blacky, imaš ZS.

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 10:56:49   
tims
Žabica, ma ja, sej vem da ni prezgodaj, ampak vseeno, nej notr uživa kokr sama hoče, ne pa da jo bojo bezal ven z enimi žlicami, ki jih baje (če niso same čveke) uporabljajo pri tem obračanju.

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 10:56:51   
ksenci
tud mene mal skrbi, da se moj sine ne obrna na glavico. sm v 32.tednu pa čutim, da se kobaca ko nor- enkrat je na glavici , pol spet vodoravno in kontra. a so tudi vašiuser posted image tako živahni? mene včasih vse boli in ponoči me zbuja. me je strah ker pravijo, da če je preživahen je večja nevarnost, da se zavije popkovnico. pa sej vem, da ne smem na to mislituser posted image
grem zdaj na pregled, in upam da mi nardi UZ, da vidim svojga srčeka!user posted image

lex jz ponovad domačima kupik, čist preprosta praktična darila- največkrat kaj za oblečt- al pa bon. zdaj prihaja poletna garderoba? če pa ma preveč cot, pol pa kakšna roža? če jih že nima celo morjeuser posted image

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   [Brisano sporočilo]
15.5.2008 10:59:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zabica26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4580
   [Brisano sporočilo]
15.5.2008 11:06:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 11:09:35   
tims
Lex, glede darila... Midva sva z mojim možekom eno leto tastu naredila fuuuuul presenečenje. Timu sva dala voščenke, velik list papirja in je kracal (takrat je bil star približno eno leto). Ko je končal svojo umetnino, sva ga podpisala, okvirla in zavila. Zraven pa sva mu kupila eno pleteno košaro in vse možno sadje (mango, kokos, kivi, banane, anannas, ..... ) ter tudi zavila. Tok je bil vesel, pa sadja niti ne tok, kokr Timove slike, ki še vedno visi nad računalnikom in prav lepo zgleda tista slikca. Pravi mali Dali.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   [Brisano sporočilo]
15.5.2008 11:14:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4583
   [Brisano sporočilo]
15.5.2008 11:17:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ksenci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 11:19:35   
tims
V čem je potem sploh fora, da se spuščajo v to?user posted image Sploh ne zastopim tega. Če se otrok ne obrne, naj naredijo CR, ne pa da se oba, mama in baby matrata tok ur, pol pa šele naredijo CR. Moji kolegici sicer niso delal CR, ko je pupika ležala z ritko naprej in je tako rodila, s tem, da je tamala imela skoraj pol leta šine, potem pa ne vem koliko časa še široko povijanje, ker je pri porodu imela spahnjene kolke user posted image . Adijo pamet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   [Brisano sporočilo]
15.5.2008 11:27:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 11:31:56   
jocika
ojla. Zdej je še prehitro za paničarit o obračanju - zadnji mesec se večina obrne, če pa ne, pa pač rodiš z ritko naprejuser posted image . Jst nimam pojma, kak je moja obrnjena, pa tud ginekologinja nikol nič ne reče. Čutim jo pa povsod, mislim da je pravi kobacajček. Bo že.
Zimska, na csd oddaš vlogo do konca tega meseca. Meni so rekli, da bom mela denar nakazan 12.6. - tako lahko vsaj prej kaj kupim, ker potem, ko že maš dojenčka, mora bit prav tečno še po trgovinah skakat - sploh čisto na začetku. Mislim, da mora bit to po vsej Sloveniji enako pošlihtan...

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 12:10:44   
sasi13
jz nesem jutr papirje na csd - to pomeni da bom dobila denar nakazan že junija?
zabica26 sej jz tud upam da bota čim dlje noter sam me lahko preseneti.
a zdej že kej vete če se že da dobit v lekarni magnesol? jz sm zadnjič pri nas spraševala in ga ni bilo na zalogi. sej drugač sm pa skoz magnezijeve tablete pila zdej sm pa rekla da bi še to poskusla.

(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 12:13:51   
Tinky
IZVIRNO SPOROČILO: sasi13


a zdej že kej vete če se že da dobit v lekarni magnesol?



Jaz sem ga včeraj po dveh mesecih končno dobila.




_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 12:15:32   
glugluglu
po dolgem času (od sobote) se javljam, končno imamo internet mna novi lokaciji. Toliko je bilo za prebrati, sedaj pa grem še iskat Tamarino zgodbo, kaj je bilo - če mi bo po tem času sploh uspelo še najti.

Sasi13 - malo pozno ti odgovarjam: ja, moj user posted image dela v vojašnici v Lj. - FRS. Na dnevu odprtih vrat sem videla kar nekaj nosečnic.

Aja, malo po prvomajskih praznikih je žena od bratranca moje sodelavke, ki je imela tudi julija rok - že rodila! Dvojčke. Vem , da je mož iz Dolenjske (Novo mesto), ne vem, pa, če živijo tudi tam, mogoče se sploh ni javila na tem forumu.

(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 12:18:50   
glugluglu
aja z zgodnjo neznano julijko mamico in njenimi dvojčki je vse ok!

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 12:25:28   
sasi13
tud moj dela v lj v vojašnici. kako je pa tvojmu ime in se piše -  mogoče se pa najina user posted image poznata če ne drugače sej po videzu. a poznaš turka iz logatca ima tud dvojčke-  no ta dela skupaj z mojmu. (zdej sm pa zakomplicirala) to je pa full hitro rodila a kej veš kulk sta mela user posted image ? super da je vse okej z njimi.

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 12:34:09   
Inigo
sasi13, isti drek je, če kupiš navadne magnezijeve tablete v Sparu al pa merkatoru. ni ti treba čakat na magnesol v lekarni. drgač pa jst jemlem 3 na dan. dosti, ampak mam tko predpisano. poleg tega sm si zdj umislila še šumečke železo... se mi zdi, da samo kemijo pijem že celo nosečnost...

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 12:37:28   
Inigo
aja, bla sem danes na pregledu... nič posebnega. naročena sem čez 2 tedna spet. bomo takrat meli UZ. maternica je dovolj visoko, baje je fant še vedno na glavi (kako to vejo, nimam pojma). skratka, vse ok. bla sem še pol v laboratoriju, dala kri in urin.

lex - naslednji pregled mam 29.5.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 12:44:16   
sasi13
jz nisem mela nič predpisano glede teh tablet ampak sm vseeno vzela po eno na dan. zdej pa mislim da bi blo fajn če bi dozo mal povečala. sm pa glih hotla napisat kje si se kej potikala da te ni blo nič za slišat? no fajn da je vse vredu, jz mam pa pregled 28 in že komaj čakam kaj bo novega.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 12:45:28   
glugluglu
sasi13, ne vem koliko so bile mere user posted image , sej mi je sodelavka govorila, bom vprašala.

ne poznam Turka iz Logatca,

moj dela v poveljstvu 1. brig., danes gre za en mesec v Nemčijouser posted image , upam, da ne bom rodila prej, predno se vrne.



(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 12:52:17   
sasi13
boga revica, kok pa to da more it a nič ne pomaga to da si ti noseča?

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 13:06:06   
frutka_
Pozdravljene!
Lex imam predlog, da bi začele z novo temo: Julijke III. Pa bi si naredile na prvo stran kakšne koristne linke o urejanju papirjev (kot majčice, če se ne motim). Si za to?!user posted image  Ker smo vse v totalni paniki kam kaj nesti.

Jaz se sicer počutim super. Večino oblačil imam nabavljenih, kupila sem dudko in flaško (Chicco), košek je za sestavit in oprat, kupila sem potiskane pleničke. Naš tavečji ima svoje in je čustveno navezan na njihuser posted image , tako da sem za pupiko kupila nove. Prala še nisem, bom konec maja začela.
Doma nas čaka še celi cirkus, ker bomo podirali del stropa v dnevni sobi in speljali gor v mansardo stopnice. Pa še kopalnico bomo podrli, ker imamo gori v mansardi novo. Cela veselica še bo okoli čiščenja...Zato sem razmišljala, da bi najela kakšen čistilni servis, ki bi mi v nulo vse globinsko očistil (okna, parkete, kuhinjo, stopnice). Full imam velika okna in jih lahko čistim samo z lestvijo v zadnjem mesecu pa glih ni nosečke gor za pustituser posted image , poleg tega zaradi preteklih izvidov ne bi rada tvegala prehitrega poroda ali česa podobnega. Ali obstaja kaj takega? Čistilni servis za privat domove ne za firme?

Flower, ti si menda pisala o UZ-ju in meritvah. Poglej pri meni je tudi vse na spodnji meji ali malo bolj pod njouser posted image  ampak dokler malčica raste in ima dovolj plodovnice ni panike.
Tudi jaz sem visoka in imam majhen trebuh, pa zredila se tudi nisem več kot 6kil. V prvi nosečnosti je bilo še slabše, na porodni mizi mi je merila trebuh in je bila razdalja S-F za 33t, rodila pa sem pri 39+3tednu!Obseg sem imela 95cm. Zredila sem se 9kil. Mali je bil kljub temu pravi pubec in je imel skoraj 4kile ter bil dolg 53centi! Pravi fantek. Tako da velikost/obseg trebuh ni merilo za premalega otroka.


LPuser posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   [Brisano sporočilo]
15.5.2008 13:19:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Julijke II. - 2008
15.5.2008 13:21:46   
zabica26
IZVIRNO SPOROČILO: tims

Žabica, ma ja, sej vem da ni prezgodaj, ampak vseeno, nej notr uživa kokr sama hoče, ne pa da jo bojo bezal ven z enimi žlicami, ki jih baje (če niso same čveke) uporabljajo pri tem obračanju.


ne poslušaj tega... mogoče si zamenjala z vakumskim ali vkleščenim porodom... user posted image

rodile bomo lepo naravno, hitro, tko kot se je treba zadeve pač lotit user posted image

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?