|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
17.6.2008 21:33:49   
srursa
Jaz sem danes slišala po Zelenem valu, ko je govoril župan. Da bodo sprejli še 60 otrok. Vrtec mislijo narediti v osnovni šoli v Žalni in Šentjurju. Tako, da je še upanje.user posted image user posted image

(odgovor članu picikato matic)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
17.6.2008 22:59:12   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: srursa

Jaz sem danes slišala po Zelenem valu, ko je govoril župan. Da bodo sprejli še 60 otrok. Vrtec mislijo narediti v osnovni šoli v Žalni in Šentjurju. Tako, da je še upanje.user posted image user posted image

srursa user posted image



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
20.6.2008 10:32:13   
picikato matic
Pri neverjetno prijazni gospej iz Brinj user posted image user posted image , smo dobili varstvo za našega fanta.
Kar pa se tiče novih oddelkov pa v vrtcu pravijo, da težko, če se bo zadeva realizirala do konec leta  user posted image user posted image user posted image


Lp Tina

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.9.2008 9:48:56 >

(odgovor članu taya12)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
8.7.2008 11:57:12   
NaaTaaŠKaa
Živjo usem skupaj! user posted image

Sm čist nova na forumu ampk stara znanka pri protestih glede vrtcevuser posted image . Imam hčerkico ki ima zdaj 11 mesecev pa sem dobila že 2x zavrnjeno vlogo za grosupeljski vtec pa tudi 1x zavrnjeno pritožbouser posted image . Vak čas se mi bo iztekla porodniška  pa ne najdem nobenega za čuvat.user posted image V Grosuplju je čist vse polno, pa tudi v Ljubljani ni nič boljšeuser posted image . Že kar nekajkrat sem bila pri županu in pri ravnateljici vrtca pa mi tumba vedno eno in isto "da naj počakam saj ni samo moja hčerka sam na svetu" (vse to vem samo potem naj pa kej ukrenejo)...Drugače se ne kregam in imam železne živce ampk tuki mi pa prikipi. Jaz bom šla gor in jih bom use... Sem šele 42 na čakalni listiuser posted image . Če kdo ve za kakšno koli čuvanje otroka naj mi prosim sporoči. Hvala že v naprej


ps. Vso srečo vsem user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
11.9.2008 23:39:47   
alčsfkaslfk
hoj, tudi mi smo izviseli - ima katera še kakšno zanesljivo varuško na zalogi user posted image

(odgovor članu taya12)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
12.9.2008 17:30:25   
Pikec
Na mestu kjer stojijo Sončno dvori je bilo močvirje, ki ni blo zazidljivo, seveda, je spremenil namembnost v zazidljivo, prodal in pokasiral denar, zdaj pa vsi spodnji pritlični štuki stojijo prazni že 3 leta. KATASROFALNO!!!!! Naredi vrtce spodaj, id***!!!!
Kar raznesl me bo od jeze!!!


1. Župan nima moči, da naredi katerokoli zemljo zazidljivo. Če kdo trdi drugače LAŽE.

2. Težko pokasira denar za nekaj naredit nekdo v čigar pristojnosti dočno dejanje sploh ni. In če pokasira pol je idiot tisti ki mu to da, saj mu je dal dobesedno darilo, ker (konkretno) ni v moči župana, da bi spremenil namensko rabo. Če kdo trdi drugače LAŽE. Če trdiš da nekdo prejema podkupnino to dokaži, vse ostalo je blatenje dobrega imena.

3. Investitor, ki je gradil sosesko ni OBČINA.

4. Vsi prostorski akti, ki so obravnavali gradnjo dotične soseske so bili sprejemani po postopku, ki je vključeval sodelovanje javnosti. Če javnost ni zainteresirana za sodelovanje investitor nima kaj.

PS: nisem iz Grosupla, ne poznam župana. Enakrat sem ga vidla po TV in ni lep. Ne poznam nikogar iz Grosuplega no ena znanka je od tam ampak ne živi več tam. Mi pa grejo na živce take flance.

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
12.9.2008 19:09:21   
BrankaO.
IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

od 200 do 300 eur na mese


raci.........do 300????kr k men prpelji....sem cenejša user posted image user posted image punce če ste iz grosuplja....po celem grosuplju vam visijo plakati o varuški!!!!!!
ok lp papauser posted image




_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: NORO-Grosuplje tudi čisto poln
17.10.2008 9:20:31   
tinkerbel
Tukaj še ena obupana mamica iz Grosuplja, ki ne najde varstva za svojega malčka.
Če poznate kakšno dobro varuško v Grosupljem,mi prosim sporočite, se toplo priporočam.
Najlepša hvala!


(odgovor članu picikato matic)
Neposredna povezava do sporočila: 83
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Malčkov tek letos praznuje skupaj z Modrim...
photo
Udeležba na Malčkovem teku bo za vse mlade športnike brezplačna, kar omogočajo številni zvesti partnerji dogodka. Zaradi...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?