|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vpislai smo se v vrtec
20.5.2008 23:29:35   
* Mateja *
Joj kar groza me je!!!!!!!

Iščem namreč svojo prvo zaposlitev in sem tamalga pač vpisala v vrtec. Tako da imam vsaj varstvo, če dobim slučajno zaposlitev! Včeraj sva si ogledala vrtec, danes sva bila tudi tam, pa ne zaradi Nejca, ampka zaradi mene, ker imam še obveznosti z nastopi! Kar groza me je! Po eni strani si milsim, bi bilo dobro, da gre mal med vrstnike, po drugi strani pa me je strah kako se bo vključil v svet brez mamice! Potolažte me!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vpislai smo se v vrtec
20.5.2008 23:32:36   
timoteja
Koliko je pa star malček, in kako pa veš, da bo sprejet  v vrtec...date vem tolažit, ha ha.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vpislai smo se v vrtec
21.5.2008 9:24:06   
norge
Jaz sem bila tud zmeraj prepricana, da naš pa ne bo sel takoj v vrtec.... Pa je tako prislo, da je pri enem letu mogel iti in se NIKOLI vec ne bi odlocila drugace, ker sem maksimalno zadovoljna. Sedaj je v vrtcu ze drugo leto.... ampak res je super, tolk stvari, pri tej starosti kot v vrtcu pocnejo... mi ne bi doma niti na misel prislo, da bi jih pocela z njim!!!! Res je super!!!!
BRAVO VRTEC!!!user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vpislai smo se v vrtec
21.5.2008 10:47:15   
Samrela
Ne vem, če ti bom pomagala, ker imam tudi jaz travmeuser posted image ker gre moja ljubica jeseni v vrtec. Stara bo 16 mesecev in trenutno ima hudo ločitveno stisko. Kar naprej preverja, če sem v bližini.  Me pa drži gor misel na našega falota, ki je od 20. meseca v vrtcu in ni bilo nikoli večjih problemov. Sedaj je star 4,5 leta in v vrtcu prav uživa. Tudi, ko se mu zjutraj ne da vstati iz postelje ga spomnim na prijateljčke, ki ga tam čakajo in takoj je akcija. Naravno je, da je otrok med vrstniki in mislim, da večina otrok v vrtcu uživa. Vsaj v starosti 3+.
Super se bo imel, boš videla in veliko novega se bo naučil. 

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vpislai smo se v vrtec
21.5.2008 11:10:41   
lea23
tudi mi smo se vpisali user posted image
mami mora it nazaj v službo..
ma sej na začetku nam bo težko, ko bodo naši škratki toliko časa sami brez nas, ampak s časom se bodo navadili pa tako oni kot tudi mi..

mene je samo groza koliko denarja bova zmetala za jasli..
370€ mesečno, ker ima moj podjetje in pademo v najvišji razred user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jst grem pa delat polovični delovnik, bom izkoristila 4 ure, in jasli bova plačevala več kot bo moja mesečna plača za polovični delovni čas  user posted image
ker se mi zdi prehuda da bi 1 letni otrok ostal v jaslih 9 ur na dan ( glede na gnečo na cesti ).. tako jo pa po 5 urah pridem lepo iskat. z možem pa nikakor ne moreva skombinirat da bi jo recimo on vozil in jst hodila iskat, moji starši so zaposleni, njegova mama pa še sebe ni sposobna porihtat........

kako bo šele meni hudo user posted image   

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vpislai smo se v vrtec
21.5.2008 11:11:27   
* Mateja *
ja jaz vemda bo sprejet v vrtec, ker so nam to takoj povedali. Čeprav je tudi pri nas ful več vpisa, ampka smo sprejeti, so nam takoj povedali. Kako pa od vpisa naprej zgleda, kaj imajo sisitematski al kako? Dejte mi mal povedat!

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vpislai smo se v vrtec
21.5.2008 11:17:15   
lea23
tudi nam so že ob vpisu rekli da bomo sprejeti skoraj zagotovo. verjetno zato ker bomo plačevali najvišji razred user posted image user posted image

pa je tudi pri nas veliko več vpisa..

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vpislai smo se v vrtec
21.5.2008 11:39:29   
emaa
Punce emen je pa groza, ker vrtca nisem dobila, meni se bliža konec porodniške, plačevat privat varstvo za dvojčka, me kar stisne. Jaz bi bila vesela, če bi mesto v vrtcu dobili. 

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vpislai smo se v vrtec
21.5.2008 13:43:28   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: lea23


mene je samo groza koliko denarja bova zmetala za jasli..
370€ mesečno, ker ima moj podjetje in pademo v najvišji razred user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jst grem pa delat polovični delovnik, bom izkoristila 4 ure, in jasli bova plačevala več kot bo moja mesečna plača za polovični delovni čas  user posted image  
  


in v čem je poanta da greš delatiuser posted image Še možev denar boš dala v vrtec da boš delala in bila brez malčice? rajši naj ti razliko katero bi možek dajal vrtcu da in si doma z malčico.

vem da je križ s službami in se mi mamice malih piškov user posted image  zelo smilite ker morate v službo. Sploh po vseh težavah ki jih date skoz, bi vam z veseljem privoščila še kakšno leto skupaj, da nadoknadite zamujenouser posted image  ampak v takem primeru bi pa jaz 100% ostala doma, pa vse moči dala za novo službo malčka pa leto kasneje v vrtec.

Drugače pa malčkom sploh ne bo tako hudo. Boste videle full uživajo v vrtcu. Mi smo našega zaradi zdravstvenih težav izpisali iz vrtca pa mi je tako žal ko gleda vrstnike kako se igrajo on pa nima nikogar s katerim bi se igral  user posted image user posted image  in bi tako rad šel v vrtec in tudi mi smo na  istem, če ga dam privat za 4 ure bi več plačevali varstva kot je moja 4 urna plača.user posted image  

Pa srečno vsem, ker je res križ s temi vrtci. user posted image user posted image  

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vpislai smo se v vrtec
21.5.2008 19:20:30   
anajmad
Emamair,upam da boš dobila vrtec. Mateja-sej bo. Tamali pač raste. Jst tudi srčno upam,da bo šla v vrtec v jeseni,ker ga nujno rabi.Jst sem jo imela v privat varstvu in nisem zadovoljna. Razen tega,da ni bolna drugega ni nič pozitivnega. Res sem že rahlo obupana,ker se ne vidi noben napredek. Otroci njene starosti znajo veliko več,kot Ula. Sej vem,da je tok zgodi rojena,toda mislim,da je veliko pozitivnega v vrtcu.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?