|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barva sobe
21.5.2008 8:46:44   
bačko
Ciao!
Selimo se v novo stanovanje in bo naša pupika imela svojo sobo.Ne vem kakšne barve naj bodo stene!Izbiram med nežno roza in vijolo.Pa ali kdo pozna koga ki riše po stenah?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barva sobe
21.5.2008 8:51:21   
snake
meni zadnje čase ful zapali rumena

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barva sobe
21.5.2008 8:56:35   
urška
za barvo ti ne znam svetovat, na teli strani pa lahko najdeš kej o poslikavah

www.risancki.si

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barva sobe
21.5.2008 9:12:28   
murkica
Ja poslikave so res dobre....

Jaz sicer ne vem, koliko to kaj pride, saj je meni oče, ki pač zelo rad riše, to naredil, ko sem bila še otrok... Drugače, pa če nočeš dati ogromno denarja,  pa lahko kupiš razne šablonce in sama narišeš na steno... (dobijo se res že zelo dobre- kakšen Pormetej jih sigurno ima)...

Drugače pa bi jaz uporabila svetlo roza barvo, ravno tako, da ni čisto belo. Drugače pa je meni tudi vedno bolj všeč nežno rumena, ki pa se mi zdi tudi zelo primrena za otroka, ker je tako umirjena barva. Tudi kakšna res svetlo zelena, se pravi samo malo odtenka, nebi bilo slabo....

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barva sobe
21.5.2008 9:39:29   
januskica
mogoče najprej zberi kaj bi poslikala in potem barvo sobe. je pa res da sta meni tudi najbolj všeč rumena in oranžna ter svetlo zelena.
ekoti pa še link od RR kjer so se že o tem menili http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2107993

lp

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barva sobe
21.5.2008 9:39:37   
Anonimen
Pri nas ima starejša, ki je zelo močen karakter, sončno rumeno kombinirano s hot pink in se mi zdi, da se zadeva dobro dopolni. Mlajša pa ima turkizno kombinirano z belo in roza...  Poslikave mi pa osebno ne sedejo, čeprav znajo biti tudi zelo lepe, imam raje velike slike. Naši sem narisala na platno z akrilnimi barvami hello kitty in sicer v dimenziji 1,8 x 1,2 m.
Barve je starejša izbirala sama.No tole je sobica starejše:
user posted image

Tole pa mlajše:
user posted image
user posted image

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barva sobe
21.5.2008 20:27:04   
luka jan
Jaz sem za roza. Čeprav je tud kombinacija s kakšno drugo barvo lepa. Moja kolegica ima dve steni roza, dve rumeni in pride fenomenalno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barva sobe
23.5.2008 9:15:54   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: snake

meni zadnje čase ful zapali rumena

meni tudiuser posted image

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barva sobe
23.5.2008 9:27:39   
ursalara
Moj mož je slikopleskar potem si lahko predstavljaš da imam lahko vsak mesec drugo barvo trenutno imamo nežno roza!Imaš pa toliko varjant da res misliti si ne moreš tudi vijola ni slaba!Vsak ki pa ti bo prišel risati na steno bo pa kar drago

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barva sobe
23.5.2008 14:03:29   
bačko
Ursalara blagor tebi.Bomo kar roza pobarvali pa kako Hello Kitty dal gor pa bo!Hvala za pomoč!user posted image

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barva sobe
23.5.2008 15:37:26   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

Pri nas ima starejša, ki je zelo močen karakter, sončno rumeno kombinirano s hot pink in se mi zdi, da se zadeva dobro dopolni. Mlajša pa ima turkizno kombinirano z belo in roza...  Poslikave mi pa osebno ne sedejo, čeprav znajo biti tudi zelo lepe, imam raje velike slike. Naši sem narisala na platno z akrilnimi barvami hello kitty in sicer v dimenziji 1,8 x 1,2 m.
Barve je starejša izbirala sama.No tole je sobica starejše:
user posted image

Tole pa mlajše:
user posted image
user posted image






iiiiiiiiiiiii, kakšne lepe sobice . Res superuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barva sobe
24.5.2008 9:10:26   
ursalara
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Ursalara blagor tebi.Bomo kar roza pobarvali pa kako Hello Kitty dal gor pa bo!Hvala za pomoč!user posted image


ja bo najcenejša varijanta da nekaj nalimaš gor,drugače pa je letos zelo moderna marelična barva za otroške sobe,za druge prostore pa se ljudje odločajo za živo rdečo ter barvo pistacije(zelena)sliši se malo grozno samo na steni pa zgleda fantastično!user posted image user posted image user posted image Če potrebuješ kakšno pomoč mi lahko pišeš tudi na zs!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barva sobe
24.5.2008 18:02:37   
jakaracman
user posted image user posted image Miša99

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barva sobe
24.5.2008 18:08:17   
Kaliope
meni je pa že nekaj časa všeč oranžna ... ali pa marelična

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Barva sobe
24.5.2008 19:37:29   
kajajaka
mi smo jo ravnokar prebarvali na nežno rumeno, ko bo še pohištvo bomo pa kakšno oranžno črto dodali kjer se nam bo zdelo prepusto...

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Katero ime bi izbrale?
pikolinaa

Ime

Tobija (9%)

Tristan (14%)

Lovro (30%)

Ruben (5%)

Nic od nastetega. (42%)


Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!