|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 18:22:35   
meta21
Emi, za slikico poglej v moj album (takoj tukaj spodaj)

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 18:29:03   
lana luna
meta21 sem jo jest tu pogledalauser posted image

ja kolk je pa lepa slikca in lep otroček, čist perfekt se vidi vse njegove potezeuser posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 18:30:51   
lana luna
pa sm opazla da boste jutr na 200. strani, mene pa nau zravnuser posted image user posted image user posted image mam do enih službo pol morm pa še na faks, tko da upam da vas bom popoldne vseen našla še kje ko dam pridm... da se mi naute zgubileuser posted image user posted image user posted image

dons jest nism kej preveč pisalno razpoložena, tko da grem zdj mal se zluftat...

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 18:50:16   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Lea2007

Midva oz. mi smo se vrnili iz dopusta...Bilo je seveda čudovito, kljub mojemu strahu, da reskiram preveč...Se mi zdi, da je tamali prau užival, ker je imel prave dirke po trebuhu, na vsak način je hotu morčka videt...se vid, da sta tati in mami ribe...že zdej je zmeša na vodo :-)...



Tudi naša pupika je bla na dopustu extra živahna.... Jst si tudi za pojme drugih preveč upam... hahaha.... v Egipt smo šli... ša kamelo sem jahala... user posted image

Tudi doma se mi lahko marsikej zgodi... tku da..... user posted image



(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 19:04:53   
Lara Croft
Punce..... ma kaj vi veliko jeste? Jaz sploh nisem nič lačna.... jem zajtrk - zaradi reda pač.... pol pa spet kej za kosilo - pa tudi ne bi blo nujno... Še najrajši bi jedla samo melone.... 3x na dan.....

Ful pa pijem... pa gledam, da spijem vsak dan pol kalcijeve in eno magnezijevo tableto. Oziroma me moj dragi opominja.. user posted image

Pa nohti so mi čudežno ratali trdi in se mi več ne cepijo... pa drugače imam vedno te probleme... sem mislila, da bo ravno med nosečnostjo še bolj kriza....

Bi ful rada prišla na srečanje.... ampak, 14 ura mi je prezgodnja... To soboto bi sicer šlo, ma sem pa že zmenjena, si grem ogledat mojega kraljevega pitona... user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 19:27:01   
emi*
Meta21 sem pogledala slikico,full se lepo vidi.user posted image Vidi se,da ne pride več cel na sliko.user posted image

Pogovarjate se o brcikah,od katerega tedna pa naj bi se štelo,da naj bi jih bilo 10? To vem,da jih je treba kao zapisovat in če je potem dva dni razlika,da treba iti k G. Zadnjič sem dobila pri ginekologu to knjigico BABY BOOK pa vse piše od 0-1 leta.(1.del)

Moja danes ne brca tolko,saj ko jo prime nimam mira,ampak je bolj na dopustu.Kak bi bil vzrok,da preneha srček biti? Kaj vpliva na to?

Ko poslušam take stvari mi je prav muka,komaj čakam,da se premakne.user posted image Še dihat si ne upam.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 19:37:11   
emi*
Imam še eno zanimivo vprašanje.Na čem ve sedite,da vas rit na zaboli pred računalnikom,meni bo trtica odpadla,mam pa uni pisarniški stol.user posted image Non stop se moram premikat.user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 19:40:44   
lana luna
a pogleda ena k je zdele gor, če mi je ratal slikce prpopat v album??

sicer so že mal stareuser posted image user posted image user posted image ampak v kratkem naložim še tiste iz morfologije...

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 19:42:21   
lana luna
emi* jest mam pred računalnikam kr tavelk trosed (kavč)... ker vsak stol bi mi bil premajhen (pa ne zaradi širine), zato ker se med sedenjem rada zviram in menjam položaje...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 19:43:17   
lana luna
Še dihat si ne upam.


moraš dihat, da ma user posted image dovolj kisikauser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 19:46:01   
lana luna
drgač pa če hočš da čutiš user posted image takrat ko ti hočeš, ga lohk "prisiliš" tako, da se uležeš čist zravnano na hrbet, pa daš roke na trebušček pa čakaš...

pr men ponavad to hitr deluje ker baje user posted image ne paše prou fejst da ležimo na hrbtu...

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 19:47:41   
lana luna
pa še neki... a kateri ful pašejo gazirane pijače? sej jest dobr vem da niso zdrave, sam jest morm doskrat pod nujno spit kšno cockto al pa oranginouser posted image user posted image user posted image

sej mam pol salbo vestuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 19:48:06   
lana luna
punce, kje ste?? spet mam samogovoreuser posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 19:50:25   
lana luna
Punce..... ma kaj vi veliko jeste?


kukr je... včasih bi celga vola požrla, včasih mi pa nč ne sede...

jest tut ne prenašam dobr jogurtovuser posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:08:01   
emi*
Lana luna jaz tudi to naredim,da dam roke na trebuh in čakam pa se začne premikat pa tudi pravijo da kao,če se ne premika,da se poje nekaj sladkega pa se malo počaka pa tudi delujeuser posted image

Glede teh bolečin nog pa križa,mene začne noga tudi bolet,tista na kateri ležim,ampak samo noga,prej me je full križ bolel ponoči,če sem se slučajno zbudila,da ležim na hrbtu,sploh se nisem mogla premaknit.

Jaz pijem vitamine ABC plus mi je priporočal ginekolog,ampak gor je samo 162 g kalcija pa 100g magnezija.Kaj to je premalo?Sprašujem,saj me vseeno noga zaboli.

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:12:01   
emi*
Lana luna jaz sem nekje pred kako 1-2h spila kar 3 dl coca cole.Včasih pa res moram malo.Če druge pijejo pivo,zakaj ne bi gaziran sok.user posted image user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:15:17   
emi*
Lana luna spet jaz.user posted image Ja uspelo ti je prpopat slikice v album,spomin mi nagaja.user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:26:45   
pf
Lana luna lepe slikce. Nikar ne imej slabe vesti, če spiješ kaj gaziranega. Veš kaj vse delajo določene nosečnice pa če bi jih vprašala nimajo slabe vesti. Ne jejo redno in spuščajo obroke, pijejo, kadijo, ponočujejo. Tudi osebno sem že poznala katero. Tak da, če spiješ kako cockto ni nič slabega. 

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:31:04   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ


Še moj sin je na vprašanje kaj bi imel raje, odgovoril: "Kar pride, pride - ne morš zbirat." user posted image



Pa še res je ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:42:08   
ključek
a pogleda ena k je zdele gor, če mi je ratal slikce prpopat v album??


user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:43:31   
lana luna
uspelo ti je prpopat slikice v album


user posted image user posted image user posted image user posted image bravo zame, sej počas se bom pa še kej naučilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:44:28   
ključek
pa še neki... a kateri ful pašejo gazirane pijače?


jaz sedaj obožujem coca-colo v mcdonaldsu. user posted image  pa njihovo hrano tudi. že prej sem jo imela rada, sedaj pa..................user posted image ojojojjjjjjjj!!!!!!!

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:45:38   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ


Še moj sin je na vprašanje kaj bi imel raje, odgovoril: "Kar pride, pride - ne morš zbirat."



user posted image  dober odgovor!!!!!

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:46:18   
lana luna
če se ne premika,da se poje nekaj sladkega pa se malo počaka pa tudi deluje


ja preverjeno deluje... naš otrok je zmerej navdušen če mami je kakšno čokolado... mljask...user posted image user posted image pa nad breskvam se tut ne prtožuje, jih je glih prej odobravuuser posted image user posted image user posted image

čeprou pa morm reč, da se dons počutm tko, kot da bi bla spet v prvem tromesečju, ker mi je ceu dan neki slabo, pa skos sm zaspanauser posted image user posted image

dejte držat pesti, da čimprej sončk posije...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:46:58   
ključek
Punce..... ma kaj vi veliko jeste?


čist odvisno...........kakšen dan pojem kot en norc, dobesedno, včasih pa čist normalno, malica, kosilo, sadje za večerjo.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?