|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 15:03:05   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy

gold fish - nisem prej uspela dokončat... tko poznaš tisto - na Koroškem je vedno fajn... user posted image  user posted image  user posted image  ........... pa če je dež al pa sonce.... če te bo kdaj zaneslo v naše kraj, pa javi, grema na kavico..



..sem bila za 1 maj..... pred Rimom bom pa še sigurno kaj šla.... Od kje si ti? SG? 

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 15:12:56   
Tejchy
Saraya - vreme bo bolj tko... oblačno... mogoče mal bolj toplo k danes... pa tak smo se že lepo privajal na +20°c user posted image  user posted image  user posted image  

gold fish - 4 ste bli na pregledu... ne trije... user posted image  user posted image  user posted image  pozabljaš družbo v trebuščku ............ Drugače pa ja, js sem iz SG..........

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 15:15:16   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy

Jaz pa nimam nič iz svojih prvih let user posted image  ......... razen slikce... pa pripovedovanja staršev.... sta glih zadnjič spet obujala spomine.... sem kot majhna imela nenormalno rada .... beri in piši........ cigaretne ogorke.... user posted image  ... me je ati peljal za roko na sprehod, sploh ni opazil, kdaj sem ga pobrala iz tleh... sem bla tak brzinska, da je joj.... user posted image  user posted image  user posted image  ......... edino po tem je vedel, da je neki narobe, ker sem nehala govorit.......... ker drugač sem skooooooooooooooooooz čebljala user posted image  user posted image  user posted image  

pa ko smo bli na morju........ ko je bilo treba iti jest........ ufff.... takrat me je vedno lulat pa kakat pritisnilo user posted image  user posted image  ....... sam da nisem rabla za mizo sedet... eno leto nisem hotla nič jest in so me po ne vem kolkih dneh nazaj domov peljali.... user posted image  user posted image  ... taki smo bli... zdj je ja zanimivo to poslušat, pa se smejt zraven... sam punce, to vse naš še čaka...


.... veš kaj sem pa jaz enkrat naredila, ko sem bila mala..... sva bila z atijem v neki čakalnici..pa sem se vlačila tam po mizi in čakala....roka pa po robu mize.....pa ati pravi, da me je čez čas pogledal , jaz pa tak veselo žvekalauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil gold fish -- 21.5.2008 15:27:11 >

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 15:17:11   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy

srečanje II del - kdaj bomo zdj rekle datum??

sobota - 14.6. ???? katera takrat ne more??




goldfish bo mogoče na morjuuser posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 15:20:21   
arabela*
srečanje??
Na moj datum pa se nobena ni odzvalauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 15:20:43   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Moja G pravi, da če je dete živahno, pomeni, da se sigurno dobro počuti.
skrbeti bi te moralo, če bi bila pikica preveč mirna.


moj user posted image  pa je miren..............user posted image . joj, spet se bom sekirala..........................


moja kolegica je imela hčerko, ki je bila tako mirna, da sploh ni naštela 10 brc..... pa je zdaj prav lepa, divja deklica v 3 razredu....

Me to you  - samo brez panike....

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 15:22:00   
gold fish
tejchy - lep avatar.....










< Sporočilo je popravil gold fish -- 21.5.2008 15:28:42 >

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 15:36:14   
emi*
Dober dan!

Vidim,da v zadnje čase pa kar pišete in pišete,v prvih tednih ni bilo tako,zdaj je že po par strani.user posted image  Saj je bolj zanimivo,več časa je kaj za počet.
Opazla sem Tejchy da naj bi blo srečanje v soboto 14.6.?! Jaz sem za,takrat pa imam tudi največ časa.Tudi cel dan.user posted image

Meta21 glede slikice,mi jo lahko pošlješ na zs,če se da. V katerem tednu pa si bila na pregledu,jaz v 23t?

Kahlo o veš,nema nič od rezerve pri mojem dragem,ni časa pa še jaz mislim,da mu z mano nič ne manjka,čeprav se on boji,ampak danes se očitno ni bal.user posted image Treba ga skregat parkrat pa ko vidi da se da,da nič ne škodi,se tudi on potrudi. Pač treba ga spodbujat. Danes sem bla dobro zmasirana.user posted image Ko vidi,da ga ne šljivim niti 5% je pripravljen na vse.user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 16:30:37   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: amor real

jutrooooooooo

Imam že gužvo v službi, da je joooj

Mene pa že dva dni ponoči prime krč v desni nogi v mečih. Kahlo, če se ne motim si ti imela tudi podobne težave pred časom?! Kaj pomaga, ker me še sedaj boli na tistem mestu.




Krči se pojaivjo, ko telesu primanjkuje magnezija oz. kalcija. Priporočam ti magnezijeve tablete ali pa večćkrat uživaj hrano, ki je bogata s kalcijem.

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 16:36:16   
Tejchy
Ehhhhh..... sem šla iskat star seznam, kdaj katera ne more - za srečanje II del, pa sem obupala user posted image  user posted image  ... sem prišla skor do 160 strani ..... pa itak imamogoče katera zdj že druge plane tako da... gremo jovo na novo....

SREČANJE II DEL:
DATUMI, KDAJ KATERA NE MORE:
 
31.5.
 
 

7.6.
 
 

14.6.
 
 

21.6.
(Tejchy - še nisem 100%, da bom službeno odsotna)

 
28.6.
Tejchy 
 
 
5.7.
 
 
 

.... pol so pa tko že dopusti...
Tak... zdaj pa pišite....
 
 

< Sporočilo je popravil Tejchy -- 21.5.2008 16:37:58 >

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 16:36:35   
amor real
Hvala, lana17 za odgovor. Bom šibala takoj danes po kalcij in magnezij.

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 16:38:50   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

Naslednič moram it pit tisto pocukrano vodo, upam da jo bom spravla dol....in pol baje eno uro ne smem nič pit in jest, k dam pol še kri!!!upam da lahko vsaj kako žvečilno v usta dam da mal okuse porpavim!!
Drgače pa mi bo takrat ud dala g potrdilo o datumu poroda in ga moram dostavit na CSD da uredim porodniško, in evo se je že začelo s to papirologijo


Jaz moram tud na test za sladkorno. Men je rekla, da od polnoči ne smem jesti ne piti. zjutraj moram bit tam ob 7. mi bodo najprej vzeli kri. potem spijem sladko vodo. eno uro bom morala čakat v čakalnice, ker moraš počivat, ne smeš nikamor. no potem mi bodo čez eno uro še enkrat vzeli kri. potem grem lahko domov in se vrnem, ko bodo že izvidi. potem se moram oglasit še pri zdravnici, da mi pove kakšni so rezultai in če bo test pozitiven mi bo vrjetno dala navodila kako se moram prehranjevati.

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 16:42:37   
Tejchy
Men pa moja G ni nič rekla, da bi mogla it kak test delat za sladkor...
pol pa že ni potrebe po tem pr men al kako? user posted image  ... no, sj kaj preveč vleče me glih ne, da bi samo cukrano vodo pila...

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 16:44:44   
pf
Punce a si katera dela francosko manikuro sama doma? Jaz sem bila zadnjič na pedikuri pa mi je naredila kozmetičarka na nogah zastonj, na rokcah pa sem plačala. Ampak dobro enkrat daš, zdaj bi pa raje sama doma kaj prakticirala, ker nimam ravno toliko dinarjev, da bi skozi hodila. Mi nič kaj dolgo ni držalo, ker skozi nekaj rovam po vrtu, pa po rožah, pa v vodi sem kar skozi nekaj. No in zanima me če si delate kaj podobnega same doma?

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 17:02:17   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

Kar se pa čebrička tiče, je pa moja sestra ta malega tud v njem kopala....ampak to pa res bl pr novorojenčku ko se že lahko kopa pride v poštev....ker ga pol že hitro preraste, držiš pa bebo tako pod glavico z obema rokama telo ma pa prosto v vodi....baje daje to bebi občutek kot da je v maminem trebuhu.....sicer se moraš navadit...k ga je moja sestra prvič....je prav štorasto vse skupaj zgledalo, pa še mali je čist podivjal v vodi, in pol ga težko sam pod glavico držiš....trupek pa mu visi v čebriček in vodo...meni je prav kruto zgledalo...no k pa dobiš grif....pa vidiš kako uživajo te male bebe....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drgače pa ti lahko babica pokaže.....njej je babica pokazala k je prišla ta malega gledat, kako se v čebričku kopa!



Jaz pa imam glede čebrička pomisleke. Zanima me, če je za user posted image  dobro, da sedi. Jaz si predstvljam, da v čebričku sedi, al ne?


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 17:06:25   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO



Moja G pravi, da če je dete živahno, pomeni, da se sigurno dobro počuti.
skrbeti bi te moralo, če bi bila pikica preveč mirna.

Ja tako je tud moja g rekla.....posebaj proti koncu nosečnosti je zelo dobro če šteješ brcike in si zapisuješ, ker če jih pol ne čutiš več...morš takoj k g..........no to pa je moje mnenje, ker una TamaraJ k je zdaj pikico zgubila, je opažala da je bejbi zmeraj manj aktiven...in pol k ni več čutla brcik je šla v postojno in so vidli da malemu več ne bije srček!!!


Jaz sem si pa zadnič kr prvošla enga bandidosa ice....je kr fino pasal, no pol sem pa mela malo slabe vesti, zarad male, k je bla ziher malo v rožicahuser posted image user posted image ...jaz nevem men se tudi pivo lušta....



Pravijo,da mora proti koncu 14 na dan brcnit in če ne potem moraš h G

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 17:13:03   
amor real
oooo, punce, jutri moramo 200 dosečt user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 17:14:26   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: amor real

jaz pa delam ob sredah do 18,00 user posted image


Delaš v državni upravi? Jaz sem pa danes na seminarju. sem že cel dan odsotna.user posted image

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 17:18:17   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Moja G pravi, da če je dete živahno, pomeni, da se sigurno dobro počuti.
skrbeti bi te moralo, če bi bila pikica preveč mirna.


moj user posted image  pa je miren..............user posted image . joj, spet se bom sekirala..........................


moja kolegica je imela hčerko, ki je bila tako mirna, da sploh ni naštela 10 brc..... pa je zdaj prav lepa, divja deklica v 3 razredu....

Me to you  - samo brez panike....




Jaz mislim, da je potrebno bit pozoren na to, da če običajno velikokrat brcne in potem kr naenkrat s fulom manj. takrat je treba it k G. drgač pa je moj pikec  tudi bolj miren.

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 17:21:05   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: lana17

IZVIRNO SPOROČILO: amor real

jutrooooooooo

Imam že gužvo v službi, da je joooj

Mene pa že dva dni ponoči prime krč v desni nogi v mečih. Kahlo, če se ne motim si ti imela tudi podobne težave pred časom?! Kaj pomaga, ker me še sedaj boli na tistem mestu.




Krči se pojaivjo, ko telesu primanjkuje magnezija oz. kalcija. Priporočam ti magnezijeve tablete ali pa večćkrat uživaj hrano, ki je bogata s kalcijem.


Vidim, da ste že vse dobile odgovore na vprašanja. Se mal ponavljam. Pa nič zato, bomo pa prej dosegle magični 200. straniuser posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 17:23:47   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy

Men pa moja G ni nič rekla, da bi mogla it kak test delat za sladkor...
pol pa že ni potrebe po tem pr men al kako? user posted image  ... no, sj kaj preveč vleče me glih ne, da bi samo cukrano vodo pila...


Test delajo samo tistim, katerih user posted image  so težji, večji, pa ...

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 17:25:01   
lana17
IZVIRNO SPOROČILO: lana17

IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy

Men pa moja G ni nič rekla, da bi mogla it kak test delat za sladkor...
pol pa že ni potrebe po tem pr men al kako? user posted image  ... no, sj kaj preveč vleče me glih ne, da bi samo cukrano vodo pila...

Vidim, da ni nobene. Imam monologe. Imejte se, če bom bila pri moči se tipkamo kasneje.

Test delajo samo tistim, katerih user posted image  so težji, večji, pa ...


_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 17:27:14   
amor real
Ja delam pod tiranijo Viranta, Bajuka & company user posted image


(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 17:53:52   
meta21
me to you, materinska pa je še vedno brezplačna!


Jah, ni nujno. Jaz sem jo mogla kupit v DZS-ju. Je sicer 6 eurov, ampa ni pa zastonj. Drugače mam super ginekologa ampak, očitno pr dnarju mal škrtari.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 18:21:25   
meta21
user posted image

 user posted image  TEŽKO PRIČAKOVANI SEPTEMBRČKI 2008 user posted image

user posted image    

user posted image  Saraya              -2. user posted image PDP 1.9/31.8 user posted image user posted image
user posted image  Lea2007          - 1. user posted image PDP 1.9.user posted image user posted image
user posted image   pf                     -    user posted image PDP 1.9. user posted image user posted image
user posted image   tasha23           -2. user posted image PDP 1.- 2. 9. user posted image user posted image
user posted image   gold fish            -2. user posted image , P 2.6., PDP 3.9, user posted image user posted image
user posted image   *bubi*            - 3. user posted image , 5P 23.5., PDP 3.9., user posted image user posted image   
user posted image   talytha               - 1. user posted image P 21.5,  PDP 4.9. , user posted image   user posted image     
user posted image  KSIA                 - 2. user posted image , PDP 4.9., user posted image
user posted image   anckabancka    -3.user posted image , PDP 4.9.user posted image

user posted image  KAHLO             -2. user posted image , PDP 4. 9. user posted image user posted image

user posted image   puhica13            - user posted image  PDP 4.9. user posted image  user posted image
user posted image   Nitty                -   user posted image , PDP 5.9.,user posted image

user posted image  emi                   -1.user posted imagePDP 5.9. user posted image  user posted image
user posted image  petrax               -1.user posted image 4P 30.5., PDP 7.9. user posted image user posted image
user posted image  alysa                -1. user posted image ,  P 13.6., PDP 8.9.,user posted image user posted image   
user posted image  Anonimna A      -1.user posted image , PDP 9.9.,user posted image

user posted image  timica                - user posted image , PDP 9.9.
user posted image  anchy82          -1. user posted image , 3D UZ 30.5., 5P 10.6, PDP 9.9.user posted image
user posted image  bark                 -1. user posted image , 4P 28.5.,  PDP 9.9.user posted image user posted image
user posted image  SashaB            -2. user posted image ,  P 10.6., PDP 10.9 user posted image user posted image
user posted image  zakzak             -1. user posted image , PDP 10.9 user posted image user posted image
user posted image  meta21            -1. user posted image , P 6.6., UZ 15.7., PDP 10.9.user posted image user posted image
user posted image   Tejchy              -1. user posted image   P 19.6., PDP 10.9.user posted image user posted image

user posted image   srki                     - user posted image  PDP 10.9. user posted image
user posted image    gloria                 - user posted image , P 10.6., PDP 10.9., user posted image  user posted image
user posted image  JakoLUlana      -2. user posted image , PDP 12.9.user posted image user posted image

user posted image   nynna               -2.user posted image ,  PDP 12.9., user posted image  user posted image    

user posted image  Lulu                  -   user posted image , PDP 12.9.

user posted image   rosalie             - user posted image    PDP 12.9.
user posted image   Špelca25            - user posted image  PDP 12.9. user posted image  user posted image
user posted image   račkapk           -3. user posted image , PDP 13.9.
user posted image

user posted image  najina pikica*  -2. user posted image , PDP 14.9.
user posted image  zarja28            -1. user posted image ,PDP 14.9.

user posted image  Optimizem       -   user posted image P 23.5.,  PDP 14.9.user posted image user posted image
user posted image  Me to you         -1user posted image ,7P 27.5., PDP 14.9., user posted image
user posted image  *zoe*              -1. user posted image , 5P 9.6., PDP 15.9. user posted image user posted image

user posted image   morango          -1.user posted image , P 10.6., PDP 15.9.user posted image user posted image

user posted image   pinka1              -2.user posted image , PDP 15.9.,user posted image user posted image
user posted image  Soncnica          -2. user posted image , PDP 16.9
user posted image  jupi.pepsi         -2. user posted image , PDP 16.9.

user posted image   tasitasi              - 2. user posted image , PDP 16.9. user posted image
user posted image   5ra                    - 1 user posted image , PDP 16.9. user posted image  user posted image   

user posted image  lana17              -1. user posted image P 13.6., PDP 17.9, user posted image user posted image
user posted image  onina                -2. user posted image ,  PDP 17.9. user posted image user posted image
user posted image   taja1235         -1. user posted image PDP 17.9
user posted image  nosecka08       -1. user posted image , PDP 18.9. user posted image user posted image
user posted image   Bambi D            -1. user posted image PDP 18.9 user posted image user posted image
user posted image  MAJČICA30      -2. user posted image , PDP 18.9. user posted image user posted image
user posted image  ETAN                -2. user posted image , PDP 19.9. user posted image user posted image
user posted image  Eolina               -2. user posted image PDP 20.9. user posted image
user posted image  mokatela          -1.user posted image , PDP 20.9. user posted image user posted image user posted image  user posted image

user posted image   budulove         -1. user posted image , PDP 20.9.
user posted image  amor real         -1. user posted image ,  PDP 20.9.user posted image user posted image
user posted image   mmiro              -2.user posted image ,  PDP 21.9.user posted image
user posted image  petra1978       -1. user posted image , 3D UZ 2.6., P 9.6., PDP 22.9.user posted image user posted image
user posted image  Zara82             -1. user posted image , PDP 23.9.

user posted image   virtualna             - user posted image , PDP 23.9. user posted image
user posted image   simat                  - user posted image , PDP 23.9. user posted image
user posted image   coko                 -   user posted image ,  P 10.6., PDP 24.9.user posted image user posted image
user posted image   nelly2629          - user posted image , PDP 24.9., user posted image user posted image    
user posted image  bučkabb            -1.user posted image , P 19.6.,  PDP 25.9.user posted image user posted image

user posted image  Marsy                - 1.user posted image ,  PDP 25.9.user posted image
user posted image   Tia                      -2. user posted image , P 6.6. PDP 26.9.user posted image user posted image

user posted image   jopa                    -  user posted image , PDP 26.9 user posted image
user posted image   lana luna              - user posted image    P 9.6., PDP 26.9. user posted image user posted image
user posted image   Čarli08             -    user posted image , , PDP 27.9. user posted image

user posted image  maruškaš         - 2.user posted image M 26.5., P 23.6., PDP 28.9.

user posted image   reni82               -1.user posted image , PDP 28.9.
user posted image   SasMami2be     - 1. user posted image , PDP 28.9. , user posted image  
user posted image   majaS80          - 2. user posted image , PDP 29.9. user posted image  user posted image
user posted image  ajcom1              -?. user posted image ,  PDP 30.9.
user posted image   omni                    -1. user posted image , PDP 30.9., user posted image user posted image user posted image    
user posted image  urši*                    -2. user posted image
user posted image  ZojaMiša           -   user posted image
user posted image  Pija76               -   user posted image
user posted image  jolly123           -   user posted image
user posted image  metuljčica27   -2. user posted image ,  
user posted image  najcom             -   user posted image
user posted image  tejči28             -   user posted image

user posted image  Anonimna         -2.user posted image
user posted image  Vesnika             -2.user posted image      
  

user posted image    moni2b              - user posted image
     



     

     
 
    
                           
      
       
       
     user posted image

C.septemberka
user posted image user posted image
Varci user posted image user posted image  

copka user posted image user posted image  
B.septemberka user posted image  user posted image
Sunny24user posted image user posted image  

*nana*user posted image user posted image  
uršula83user posted image user posted image  
babywishuser posted image user posted image user posted image  

*dotika* user posted image user posted image
pikica36user posted image user posted image  

maybebaby user posted image user posted image
      
                                                              

 
Dekleta, ko izveste datume PDP, gin. pregledov P(ultrazvok - UZ, nuhalno sv.-NS...),
sporočite, lahko nas seznanite tudi katera nosečnost je to za vas, starost
in vse seveda po prvem pregledu sporočite koliko pikic raste v vas.user posted image user posted image user posted image


Uporabne strani:



  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:





PRVO TRIMESEČJE:
Prvotrimesecje

DRUGO TRIMESEČJE:
Drugotrimesecje

TRETJE TRIMESEČJE:
Tretjetrimesecje

 user posted image



  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:






http://www.mama.si/?menu=A01

 


  •  Še nekaj strani:user posted image  
Nosecnost
Ezdravje
Nocecniskikoledar
Bambino
Babymed
Register zdravil RS

Predpisovanje zdravil v nosečnosti
Baza podatkov o zdravilih
 
user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image          
Želim vam sanjskih user posted image , s čim manj težavami,
z veliko lepimi trenutki in veselimi brcikami
 in da septembra povijete prekrasne živahne, zdrave naše male septembrčke.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?