|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 14:17:14   
KAHLO
zoe....veš da se čist strinjam s tabo.........saj zato pa včasih k una revca kaj razlaga....jaz kar odtavam z mislimi drugam....pa prav nehote.......user posted image user posted image user posted image user posted image   jaz tud ne maram preveč pametovanja, o.k če vprašam sem vesela vsakega odgovora........drgače......pa nimam rada da mi kdo hoče pamet solituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem una tipična ovnicauser posted image user posted image user posted image user posted image
Drgač pa upam da boš dobila dober rablen avto.........midva sva se pr takih nakupih zmeraj zafrknilauser posted image user posted image user posted image  tako da sva zdaj za zadnega našparala in si kar novega kupilauser posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 14:41:57   
Tejchy
sam jest mam še zmerej iste modrce kot pred nosečnostjo... sam razlika je ta, da so bli prej prazni, zdj so pa polhni


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  pr men tudi.... joškice kr kipijo vn... mojmu user posted image  se pa tolk fajn zdi user posted image  user posted image  user posted image  ma skoz kr neke fantazije... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  no, sj ne da se pritožujem user posted image  tud men se fajn zdi, ko mam enkrat v življenju deklote user posted image  user posted image  Je moj user posted image  skor iz stola padu od smeha, ko sem ga iz trgovine klicala, da bom vse majčke pokupla, ker mam v vseh toooooolk fajne joškice user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Glede nasvetov... vedno fajn pridejo, sam na koncu vedno obvelja moja user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 14:44:47   
*zoe*
Oj Kahlo, ja nič čudnega da se fajn razumemo, jaz sem že celo življenje magnet za ovne user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Moj user posted image  je tud oven, pa prej sem imela tud skoraj same ovne (ampak ne nalašč). Sem pa rakica, ki se kao ne razume z ovni - sploh. Kakorkoli, največ ljudi s katerimi se družim je ovnovuser posted image

Kar se pa avta tiče, pa tudi jaz upam, da bo ok, je pa moj user posted image  mehankar in se spozna, tako da najprej vse presecira, pa pregleda, tako da ponavadi kupiva ok. Se na avtu takoj vidi a je bil zbit, pa če so bile šipe zamenjane,.... jaz sicer ne vidim tega, on pa. Še sreča. Nov tak avto bi bil pa kr mal predrag za naja sedaj, ker je dvojna cena. Evo v treh letih zgubiš polovico avta user posted image .

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 14:47:10   
Tejchy
zoe - fajn kupuj avtek.. js sem novga kupla septembra, pa sem mogla vse do decembra nanj čakat. Sam se je splačalo. ... No pol sem pa decembra  user posted image  naročla in moram zdj do septembra čakat user posted image  user posted image  user posted image  .... iiiiiii - šele zdj sem ugotovila kolk se mi je vse skup fajn izšlo user posted image  user posted image  user posted image  

Js nekak nisem navdušena nad rabljenimi avtomobili - dober ne rečem, če vem od koga kupujem (isto rabljena otroka oprema) in vem da me ne bo nasral (po domače povedano). Čeprav mi nikol ni bilo računice med 2leti starim avtom ali pa novim - vedno samo 2000-3000€ razlike al tam nekje, pol pa rajš nisem rizkirala in sem kr novega naročila. Čeprav lahko tud pri novem naletiš na probleme...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 14:48:13   
*zoe*
sam jest mam še zmerej iste modrce kot pred nosečnostjo... sam razlika je ta, da so bli prej prazni, zdj so pa polhni


Jaz sem pa pred user posted image  imela 75 B in teh modrcov ne spravim več gor, mi kar nipelni ven gledajo user posted image , tako da sem en mesec in pol nazaj kupila 75 D, no, zdej mi pa že tukaj vse ven leze. Obseg se mi ne spreminja, samo košarica. Pa ful so težki ratal. Kaj šele bo ko dobimo mlekca user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 14:49:47   
KAHLO
zoe...ne boš verjela moja najbl frendica (no je tud moja sestra) je tud rakica.......in perfektno funkcionirama....no tebi pa so zgleda ovni usojeni........pa veš kaj .......ti sploh neveš kako srečna si lahko da imaš  ovnčka, to so tako fajn ludjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ta bolši ..........ti jaz povem.....boš pa tud mela pol bl čudno kombinacijo doma....rakica, oven in devicauser posted image user posted image user posted image user posted image  no pr meni bo še hujše, moj je devica in zdaj bo še ta mala devica...........jao meniiiiiii!!!user posted image user posted image   kaj se pa tiče avta...........če je pa tvoj OVEN, pa še hrati MEHANKAR...pol pa tu sploh ni debate............naslednič k bova midva avto nabavlala.....bom jaz kar tebe kontaktirala da boš svojga prpelala.............moj je totalni antitalent za te stvari.........pol pa ni čudno da se naserjevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 14:50:50   
Tejchy
Js mam tud 75B, pa mam še kr isto... sam da mi nipelni še ne gledajo vn.. imajo še kak 0,5 do 1 centimeter placa, pol pa bom tud js mogla menjat. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 14:53:12   
*zoe*
Jaz sem imela svoj 1. avto eno leto rabljen ko smo ga kupili - je delal ko šus, brez problemov. Svoj drugi avto sem dobila za diplomo in je bil čisto nov, 5x na servisu, zaradi računalnika, pa ne vem kva, pazila sem ga ko svojo mamo, pol mi ga je pa policajski letečman iz protokola razbil user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  od takrat ne smem slišat za Triglav (zavarovalnico) user posted image user posted image user posted image , pa pol sem avto prodala. Zdej sem pa rekla, da bova rabljenega kupila, ker očitno nimam sreče z novimi. Pa še hiša požre dost denarja,... Pol enkrat, ko bom pa velika in imela dost keša, pa spet enega novega user posted image  user posted image  user posted image

Seveda bi tudi jaz najrajši imela popolnoma novega, nimam nič proti novim, da se razumemo user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 14:55:45   
*zoe*
Kahlo  - velja, bomo šli skupaj v lov za avtomobili user posted image  user posted image  user posted image , takoj vidi vse, sam da ga pogleda user posted image

Kar se pa ovnov tiče, pa itak da so/ste ta boljš user posted image  

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 14:57:51   
Tejchy
Seveda bi tudi jaz najrajši imela popolnoma novega, nimam nič proti novim, da se razumemo


ja itak... sj pri novih stvareh se ponavadi noben ne buni.. user posted image
če bi js hišo gradila oz renovirala bi tud 100krat rajš € tja naložla kot pa v nov avto, ki tako kot si rekla, takoj zgubi na vrednosti. Itak pa je avto samo strošek in nič drugega.... Nikol ne bom razumela ljudi, ki si navlečejo ne vem kake fensi in drage avte, pol pa tankajo za 5€ oz. drugače povedano niti za bencin nimajo user posted image  Men je najbolj važn, da imam soliden avto, varen in to je to.. Kaj druzga ne rabim. Si rajš kako potovanje privoščim namesto nepotrebnega luksuza.

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 15:00:21   
*zoe*
Joj potovanje - me že en teden razganja kam bi vse šla. Povsod! Zdej je šel en kolega za 570 EUR za 18 dni na Tajsko. Zakon, je rekel, da je noro dober.

No, zdej grem rajši domov, da mi ne bodo traparije po glavi hodile user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 15:00:50   
Tejchy
punce... a če se v Tivoliju dobimo - a imajo wc na vsakem vogalu user posted image  al pa vsaj na vsakem drugem...  user posted image  user posted image  user posted image    ko me je glih pritisnilo, pa sem se spomnila... ker js mam zdj v user posted image  ful logistična načrtovanja poti, nakupovanja, .... obvezno wc v bližini user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  če ne me ne spravijo nikamor..

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 15:01:05   
ključek
aha, debata o astrologiji...........user posted image
komentirajte tole: user posted image  - devica, user posted image  - strelec, user posted image  (jaz, seveda!!) - škorpijon!!!
a veste kok mam jaz modrčke???????? 85 c!!!!!

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 15:02:20   
ključek
a imajo wc na vsakem vogalu


ja, to je pa res pomembno. jaz mam iste probleme. user posted image  nujno wc zraven, drgač ne grem nikamor (kadar kam greva).

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 15:14:40   
pf
Evo mene, prispela iz morfologije. Naša bebica lepo napreduje in je vse OK, celo dvignila se je in je rekla G, da sedaj jo nosim čisto normalno, ne več nizko. Maternični vrat je zaprt, dolg 4,5 cm. user posted image je pol kg težka in 25 cm dolga. Toksa je negativna, sladkorna tudi, urin vredu, le železo imam minimalno pod normalno mejo, pa sva se zmenili za ferum sirup do naslednjega pregleda. Z 22.5. grem na dopust, ne bom več na bolniški. Hvala bogu bo vsaj malo več denarja. Tako da greva na morje zadnji teden v maju, ali prvega v juniju. Drugi teden v juniju se pa začne materinska šola. Pa za ultivo sva se pogovarjale in mi je rekla, da so njene pacientke, ki so jo imele bile izredno zadovoljne. Ja pa pikica naša sedi v trebuščku na ritki trenutno, ampak tak nori, da upam, da se še bo kaj obrnila.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 15:14:50   
KAHLO
zoe in tejchy zdaj sem pa skoraj počla od user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  techy pr tebi so me njabl tvojo nipli spravli v smeh............moji še imasta tud še mal fore....pol bosta pa že ven pogledali, jaz mam pa 80 b.....pa še kr kipi vseuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kar se pa wc ja tiče v tisti kavarnici mislim da je skretek, če ne pa za kak grmiček, sam moraš pozorno pogledat, da koga ne polulašuser posted image user posted image user posted image user posted image  če ne pa se bomo vse zgrnile v NAMO....v zgornje nadstropje, je dober skret, pa še full opreme za bebije majouser posted image user posted image user posted image

kaj se pa astrologije tiče....pa vidim da smo ene zadele v polnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 15:28:42   
KAHLO
pf čestitammmmmmmmmmmmmmmm za pregled in pikicooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 15:31:00   
ključek
pa vidim da smo ene zadele v polno


in katere ste to????????????user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 15:48:53   
ključek
KAHLO, še ne greš domov???

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 16:30:56   
Tejchy
PF - čestitke za morfologijo in user posted image  
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Js bom tud tak čas naslednji teden gledala svojga user posted image    koooooooooomaaaaaaaaaaj čaaaaaaaaakaaaaaaaaam user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Zdj pa grem domov.. da še ujamem mal sončka..
uživajte ..........

< Sporočilo je popravil Tejchy -- 8.5.2008 16:31:42 >

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 16:56:58   
gloria
Pf čestitke za M in za pikicouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 19:02:23   
meta21
Oj!

Tudi mi smo danes opravili morfologijo. Padla sem sicer v strašansko gužvo 
(sem si sama kriva, ker sem prestavljala termin) in se je ginekologu vidlo, da je malo manj dobre volje kot ponavadi, ampak si je vseeno vzel čas in vse lepo premeril in pogledal. Spet je ležal na hrbtu, kot na nuhalni, stopala pa si je tlačil nekam na obrazek (v usta?user posted image ). Za spol nisva bila prepričana, če bi vprašala, ker naju je bilo strah, da bi se zmotil, zato sem prav previdno vprašala, kako je s spolom in če je to ... No, preden sem uspela do konca vprašat, je rekel, ja fantek bo! Medtem, ko je sestra pripeljala še našega radovednega bodočega atija, je g nekaj iskal po ekranu in nama pokazal in zmeriluser posted image - lulčkauser posted image . Mojemu, ki je zamudil najin pogovor, ni bilo najprej nič jasno. Potem smo dobili še eno krasno slikico od ritke navzgor, kjer se krasno vidi obrazek in ušeska in desna roka in ... Jo bom probala dat v album. Težek je 450g in velik približno25 do 30 cm (je rekel, da ne more točno zmerit). Ko sem ga vprašala, če ni kar velik, je premeril najprej mojega user posted image  in potem še mene in rekel, no saj kaj drugega tudi ni za pričakovat, ne?user posted image user posted image user posted image

Oh, sem se spet razpisala ...

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 19:21:24   
meta21
Aja, za seznam: user posted image , pregled 6.6., UZ 15.7. (seveda samoplačniški)

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 19:41:30   
Lea2007
Ola...Tudi jaz vam pošiljam en lep pozdravček....

Ajow ja...velikost košerce....ja tudi jaz sem že kupvala večjo....čeprav v nekaterih sem pa sam push up blazinco vn vzela...zdej mam vsaj kej not za dat...user posted image user posted image user posted image

Jst sm si pa dans mal dala duška, sm šla mal pogledat za cotike za našga pikeca...Sem se mogla prou nagradit, sem rekla, da preden ne oddam diplome, da ne grem v nobeno štacuno in tko sm včer postlala diplomo prfoksu, dans pa hitr izkoristit prilko....Sm mal slikc napopala v album, ker sem čist navdušena....moj pav, da me prou razganja...Ja in tko k je mami nora na čevle, je mogla seveda snčku najprej take taprave čevlčke kupit....

Lep pozdravček....



(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 19:49:58   
Lea2007
Ujej....kako to, da se mojega albuma sploh ne vidi...tiste orodne vrstie, mi lahko katera pomaga....

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?