|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:21:06   
tia
Jutro,

končno spet med vami.

Najprej podatki iz morfologije ,z našo user posted image  je vse v redu,kakšnega spola bo se pustimo presentiti. Je za par dni starejša kot mi kaže po zadniji M..Lahko pa me vseeno preseneti na moj roj. dan katerega imam 23.9.,to bi bilo najlepše darilo za roj. dan.

Drugače sem polno zaposlena 100/h, še glih včeraj sva se menila z šefom, da naj mu povem ko ne bom mogla več delati da izkoristim dopust in nato če bo treba bolniško kakšen teden ,dva.

Punce ve ste tako pridne z pisanjem ,da vas komaj sledim.

Ali spet morem leteti me naša princeska kliče.

LP

Tia

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:25:00   
KAHLO
lea......cotike so špica.....user posted image user posted image  prav lušte si mi nardila......nevem če se ne bom pregrešila pa šla naši pupi tud še nekaj kupit, me moj nazaj drži, da naj še vseeno malo počakam.....do zdaj mi je uspelo kupit revici le eno roza trinerkico s kapuco....in mi visi kar na omari, da jo vsak dan lepo gledamuser posted image user posted image user posted image user posted image  zaj vidiš kakšen pisho semuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Me to you.....zgleda da mava pa midvi danes kar mal več časa v službiuser posted image user posted image  no jaz se že baše, z malico, danes imam jogurt in orehovo potico (je nikoli nisem marala, danes pa me je kar zgrablo)user posted image user posted image user posted image

zaj si pa grem po bon....user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:26:39   
KAHLO
aja pa še to, meta.....a tisto so tvoje slikice iz UZ........mašinca, je lepa beba.......saj ni čudno saj je septembrček....tako kot vsi naši.........kake lepe otročke bomo imeleuser posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:27:10   
*zoe*
Dober nakup Me to you user posted image  user posted image  user posted image

Bark se strinjam s tabo glede avta, sam če imaš pa na izbiro ali bi za isti denar avto brez opreme, ali pa avto z opremo, je pa meni skoraj bolj logično, da vzameš več. Poleg tega sva imela res srečo, da sva za manj denarja kot bi tukaj dobila avto brez opreme (pa isti letnik, model,...) dobila avto (iz Belgije) z vso opremo, ekstra lepo očuvan - ko nov. Je pa tko, da jaz ne kupim nobenega avta po slikicah, ga najprej v prafaktorje pregledamo v živo, pol pa rečem ja ali pa ne. Sedaj upam, da bo za ene pet let mir z avti.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:28:19   
ključek
*zoe*, iskrene čestitke za uspešen nakup avtomobila!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:29:07   
*zoe*
Čestitke za pregled tia user posted image  user posted image  user posted image  to bi bilo pa res zanimivo, če bi oba z user posted image  imela na isti dan r.d. user posted image

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:30:07   
ključek
Me to you.....zgleda da mava pa midvi danes kar mal več časa v službi


se vidi, da je petek. saj sem cel teden ful delala, en dan pal ahko mal zabušim. user posted image
jz tud že jem, sendvič s piščancem. user posted image  pod metalko (bivšo), k je una francoska trgovina sm dons nabavila. tam so božanske stvari.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:33:19   
arabela*
jutro babeeeeeeeeeeeuser posted image .
Midve se pa privajava na malo bolj hitro prebujanjeuser posted image .
Vidim,da ste se pridno razpisale.Spet je lep sonček zunaj,naj kar tako ostane.
Pf,pol bova cimri al kako? Jaz tud bom rodila z ultivo 1.9. Samo se še moram it en dan dogovorit kako in kaj.
Nič,babike pridne bodite,midve z malečko greva malo praznovatuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:36:49   
Tejchy
zoe - hvala za podatke o bonu... js sem si jih tud že sprintala... bom celo famijlijo zravn peljala, ko bom šla v shoping user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

kahlo - nič nisi psiho... take pač smo... js bom tud mela cunjico tak obešeno, da jo bom vsak dan gledala user posted image  user posted image  pa naj kdo reče kaj hoče... Js se itak že zdj tok pogovarjam s svojo user posted image , da doma mislijo, da sem že rodila user posted image  user posted image  Pa če bi slišali mojga user posted image  .... čist se je pootročil user posted image  user posted image  user posted image  

Tko pač je pri prvorodkah...
Bom en zanimiv mail pripopala, če mi bo ratal... da se boste mal nasmejale user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:39:03   
Tejchy
Kako se vedemo pri 1., 2. in 3. otroku:

Oblačila:
1. otrok: Nosečniške obleke začnete nositi takoj, ko vam ginekolog
potrdi nosečnost.
2. otrok: Normalna oblačila nosite, kolikor dolgo je to mogoče.
3. otrok: Vaša normalna oblačila so vaša nosečniška oblačila.

Ime za otroka:
1. otrok: Berete leksikone imen, delate sezname, črtate, dodajate itd.
2. otrok: Nekdo mora poimenovati otroka po prababici Štefki. Zakaj to
ne bi bila ti?
3. otrok: Odprete imenik, zaprete oči in pogledate, kje se vam je
ustavil prst. Zdravko? Odlično ime!

Priprave na porod:
1. otrok: Zelo resno vadite dihanje.
2. otrok: Ne obremenjujete se z vajami, ker vam dihanje prvič ni pomagalo.
3. otrok: Zahtevate epiduralno v 8. mesecu nosečnosti.

Oprema za dojenčka:
1. otrok: Skrbno perete vse perilo, ga zlagate po barvah in
shranjujete v otrokovo omarico.
2. otrok: Preverite samo, če je perilo umazano in zavržete tistega z
največjimi madeži.
3. otrok: Tudi fantki lahko nosijo roza, kajne?!

Skrbi:
1. otrok: Jočete pri vsakem znaku otrokovega vznemirjenja, na vsak
znak nezadovoljstva ga vzamete v roke.
2. otrok: V naročje ga vzamete šele, ko obstaja nevarnost, da bo
zbudil prvorojenca.
3. otrok: Svojega triletnika naučite pestovati dojenčka s kolikami.

Aktivnosti:
1. otrok: Otroka peljete na gimnastiko, plavanje, v igralnice, na
izlete, sprehode.
2. otrok: Otroka peljete na sprehode.
3. otrok: Otroka peljete v supermarket.

Večerni izhodi:
1. otrok: Kličete varuško vsakih pet minut.
2. otrok: Tik preden odidete od doma, se spomnite, da bi ji lahko
pustili številko, na kateri ste dosegljivi.
3. otrok: Poklicati vas sme samo, če vidi veliko krvi.

Doma:
1. otrok: Večji del dneva očarano buljite v otroka.
2. otrok: Večji del dneva pazite, da starejši otrok ne bi poškodoval mlajšega.
3. otrok: Vsak dan se poskušate vsaj za kratek čas skriti pred otroki.

Duda:
1.otrok: Ko pade duda na tla, obvezno prekuhat.
2.otrok: Ko pade duda na tla, operemo pod tekočo vodo.
3.otrok: Bolj je usrana, rajš jo ima.



;))) še dobro, da ne piše za četrtega;)

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:39:28   
KAHLO
Me to you.....še dobro da mene med službo ne spustijo ven.........po moje več v ta pisalni stol nebi pasalauser posted image user posted image user posted image  drgače pa vem kero štacuno misliš, sem si jaz včasih tud šla tja po malco, k sem še na faks šibala!!! so res božanski!!! pa še tako lepo zgledajouser posted image user posted image user posted image user posted image

Saraya .....fajn se mejta!!!!user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:53:50   
*zoe*
Tejchy - res zabavno tole o obnašanju in otrocih user posted image  pa še res je user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:55:36   
KAHLO
Teychy..........zgleda da sem jaz tipična prvorodka, moj pa tudi, un se tud vleže na moj trebuh ( se mi zdi daje njegova glava težka za eno tono), in pol mata debate, kako mora bit pridna, pa pol ji brunda neke pesmice, da še mene ušesa bolijo, pa revco zvečer priganja da bi jo ja čutil.....tako da se mi pupa kar zasmili .... zadnič jo je učil abecedo.........sem mislila da bom crknila od smehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 9:58:13   
ključek
priganja da bi jo ja čutil.....tako da se mi pupa kar zasmili .... zadnič jo je učil abecedo.........


abecedo???? car!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 10:01:45   
ključek
sej se moj user posted image  tudi pogovarja z user posted image . pa včas tok na potihem, da mu rečem, dej bolj na glas povej. pa reče - ne, tole je med nama z user posted image , se bova midva zmenla.user posted image  pa preden greva spat skor vedno da lupčka na trebuh, reče lahko noč ,lepo pančki...........user posted image  jz pa vsa happy!!!!!
jz se tud z user posted image  že neki cajt pogovarjam, u bistvu sem se začela že takrat, ko sem ful bruhala, pa sem user posted image  prosila - dej misli na mami, pa nehi nagajat, da jz neham bruhat. user posted image  tri mesece je trajalo da me je uslišal in začel ubogati. user posted image user posted image user posted image  če bo še v resničnem lajfu tako...........user posted image user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil Me to you -- 9.5.2008 10:02:01 >

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 10:02:31   
Tejchy
zadnič jo je učil abecedo.........sem mislila da bom crknila od smeha


vsaj to.... moj ga že uči kako je nastal, pa kak se mora do punc obnašat user posted image  user posted image  user posted image  .... pa kak motor dela (moj user posted image  je namreč zagrižen motorist, sam bo vseen zdj, ko bo user posted image  motor prodal ........... jupi user posted image  user posted image  user posted image  bom lahk mirno spala) ... sem mu glih zadnjič rekla, da js očitno bom s septembrom dobila dva user posted image  za vzgajat user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  No, sj drugač pa zna tud kaj pametnega povedat, pa kako zapet user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 10:05:16   
Tejchy
sej se moj tudi pogovarja z . pa včas tok na potihem, da mu rečem, dej bolj na glas povej. pa reče - ne, tole je med nama z , se bova midva zmenla.



ee... to tud moj zna... "men bonding" reče temu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Jao so zanimivi ti naši dedci...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 10:10:00   
KAHLO
Tejchy lepo da tvoj lubi že zdaj pišeka uči da mora bit priden do punc, ker moj pa najino že svari pred fantki ......da se jim do 18 leta ne sme približat na manj k pol metrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Men se zdi da so ti naši dedi medvedi, še bl "neumni" k me user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....verjetno majo že vse načrte v glavi kaj bodo počeli z njimi...posebaj tisti k bodo dobili sineke.....čeprav....zgleda da bo naša od rojstva usmerjena v nek šport z žogouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 10:11:11   
KAHLO
mene pa moj comp. ne spusti do teha h und m bonauser posted image user posted image pa zakaaaaaaaaaaaaaaaj neeeeeeeeeeeee!!!!

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 10:16:21   
ključek
a ti jz sprintam???

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 10:28:14   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

pf čestitammmmmmmmmmmmmmmm za pregled in pikicooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image



pf - se kar podpišem pod tole user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 10:30:13   
gold fish

Meta21 čestitke za morfologijo in za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 10:33:55   
arabela*
kuc kucuser posted image
Mi že kar malo ta sonček škodiuser posted image
Pa ti vaši dedi šo čist paf ej.Moj pa se vedno bolj nazaj drži,kar se buha tiče.Ko ga poboža,ali pa da roko gor,kar čutim,kako ga dajejo strahoviuser posted image .Ne zna si zamislit,kako lahko eno malo živo bitje v meni brcka.Pol pa me sprašuje,kak je to občutek...Jaz pa vsa blažena od brcikuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 10:42:07   
KAHLO
Me to you .............daj prosimmmmmm!!!!!!!!!!!!!!bom tvoja večna dolžnicauser posted image

ja goldi ti nisi povedala kako je šlo......a sem kje tvoj post spustilauser posted image

Saraya jaz tud nevem kako naj mojmu razložim kak občutek je do....sva že vse primerjala s červičenjem, do rahlim tapkanjem.....pa ne najdem pravega izraza da bi mu to razložila......to mi je edino žal k ne ve kako jaz že čutim pikico!


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 10:55:57   
ključek
Me to you .............daj prosimmmmmm!!!!!!!!!!!!!!bom tvoja večna dolžnica


mam že prštiman, dobiš!!!!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?