|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 14:25:53   
ključek
Kaj bomo pa danes za kosilo jedli?


jz grem v MC!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4001
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 14:32:40   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

aja pa še to, meta.....a tisto so tvoje slikice iz UZ........mašinca, je lepa beba.......saj ni čudno saj je septembrček....tako kot vsi naši.........kake lepe otročke bomo imeleuser posted image user posted image


Ja, mami, sej boš mela punčko, moj bo pa tudi na pol štajerc (prlek) tak, da .... mogoče bova pa še v sorodu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4002
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 14:34:12   
ključek
meta21, res lušten dojenček!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4003
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 14:45:39   
Tejchy
Hrana... hmmm... js sem si za malico privošla eno sezamovo štručko in jogurt, za kosilo pa bodo testenine s tuno in solato.. mljask... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4004
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 14:49:17   
ključek
tudi zelo dobro!!! dober tek!!!!!

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4005
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 14:50:21   
meta21
Punce hvala za vse lepe besede, se me kar malo materinski ponos lotevauser posted image . To pa je nekaj novega zame!

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4006
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 14:52:09   
meta21
Mi bomo jedli špinačo, pire krompir in za moja fanta še hrenovka (zraven mislim še fotra). Mora bit zmeraj še nekaj iz mesa na mizi. Pa boljš, da se spravim, ker bosta kmal doma.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4007
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 14:57:50   
*zoe*
Dober tek vsem, pa lep vikend, jaz grem počasi uživat na sončka user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4008
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 15:01:24   
ključek
jz tud šibam iz službe, lep vikend...................user posted image  za vse vaše user posted image  in vas!!!!

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4009
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 15:07:03   
KAHLO
Meta..........si lahko brez skrbi....jaz bom verjetno najbolša tašča na svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če pa bo tvoj septembrček moj zet....pa sploh ni panike!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se na veliko pogovarjate o kosilu........mašinca ena je omenila marelične cmoke.............mljaaaaaaaaaaaskuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image točno tako se zdaj počutimuser posted image

No mi bomo pa danes verjetno en pogrej in pojej na mizo vrgli, ker mama še nekaj opravkov in ne bo časa za kaj pametnega skuhat............edino če bi memoj zlatek zakladek.......pelal ven papcat aaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4010
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 15:08:12   
KAHLO
vse k ste že pobegnile uživajte v vikendu!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

meta pr nas tud more obvezno bit nekaj mesenga na mizi, če ne se za sledico začne salama rezat!!!!!user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4011
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 15:13:47   
Lea2007
Ojla...
Zoe ja jaz počasi zapuščam Uk...Konec maja se vračam v Slo...pa bom ostala do poroda, potem bomo pa vidli kako bo z našim pobčkom...če bo vse ok, kar močno upam, se bomo pač čimprej vrnili k tatiju...zdravstvo tlele je bol tko tko, razn če nisi na kaki privat kliniki in zapraviš celo premoženje...zadnjič je bli pri poročilih, da je ena šla rodit, dobila je popadke, pa so ji dal tablete prod bolečinam in jo domou postlali, pol je pa revca v avtu v gužvi rodila...fant je klical rešilca rešilca, pa so starši prej pršli kot rešilc...no sej to je ekstremen primer...sam javno zdravstvo je na popolni nuli...napram slo...pa se že tam pritožujemo...

Kahlo ja za pobčke majo ful manj ja...no pol bote s seko uživale in za frajlico kupvale...mi bomo pa za naslednjič punčko naročl...zdej je pa ogrevanje user posted image mal heca, glavn, da bo zdravo...

A sm že napisala, zadnč sm enga fanta prosila, če gre po Magnesol, k je pol lih pršou v Uk in je reveš obletal 3 lekarne in nikjer, ga ni dobu...kao ga dobijo šele junija...pol me je klicu, pa sm rekla, da nej pa neki podobnga vzame...sam nism mogla vrjet...kr zmanka...pa sej to je tko, k da bi za aspirin sprašvala...

Mi smo pa dans ribe in rižek jedli...

En lep petkov popoldan...

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4012
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 15:45:30   
arabela*
evo mene nazaj.Malečko sem spakirala k babici.,ker je bila tako nestrpma zaradi daril,da ni mogla včakatuser posted image
Tako,da se bodo danes pri nas pekli čevapčiči,pa pleskavice.samo vreme ga nekaj sračka.Ko bi moral sonček sjat,pa so se naredili oblačkiuser posted image
Me to you,povečan izcedek je v user posted image  čist normalen.Tud jaz sem se že nato navadla(včasih manj,včasih bolj),ko pa grem kam,pa obvezno uporabljam tampone.Vem,da naj nebi bili priporočljivi,samo se mi zdi,da nekako ublaži vse skupaj.Ni pa vredu,če je izcedek srbeč,ker so ponavadi potem tud prisotne glivice in je treba z antibiotiki pozdravit.user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 9.5.2008 15:46:11 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4013
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 16:20:23   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

Meta..........si lahko brez skrbi....jaz bom verjetno najbolša tašča na svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če pa bo tvoj septembrček moj zet....pa sploh ni panike!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Zmenjeno!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4014
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 16:34:45   
Tejchy
lea2007 - nisem vedla, da ima UK tolk slabo pošlihtane te stvari... bi pričakovala, da je vse skupi na višjem nivoju.. no, ti imaš vsaj možnost izbire in iti drugam, na boljše...

Punce... lepo se mejte čez vikend... izkoristite sonček.. js šibam zdj domov.... user posted image  user posted image  ..........

se tipkamo...

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4015
   RE: Septembrke 08
9.5.2008 18:32:05   
alysa
Zoe čestitke za nov avto user posted image user posted image user posted image , pa varno vožno ti želim.

Tia čestitke za opravljen pregled user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4016
   RE: Septembrke 08
10.5.2008 10:29:32   
alysa
Dobro jutro, dober dan, a dans se pa vse potepate ...

Če se ne motim, so pa dans tut poroke na vidiku user posted image .

Uživajte.

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4017
   RE: Septembrke 08
10.5.2008 11:44:02   
ključek
Če se ne motim, so pa dans tut poroke na vidiku .


jo, pa res. 2 ali 3 imajo danes D dan!!! user posted image user posted image user posted image
punce, želim vam sanjsko poroko!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4018
   RE: Septembrke 08
10.5.2008 14:16:29   
pf
Punce tudi jaz vam želim, da bi bil vaš poročni dan sanjski dan.
Jaz pa sem danes malo izkoristila H&M-ove bone za 5 eur. Kupila sem si take dobre nosečniške hlače na 3/4 dolžine. Take fajn mehke so. Pa user posted image tudi hlače na 3/4, seveda v isti barvi kot meni. user posted image pa sem kupila rokavičke, da se ne pokrampa (kolegice so mi jih svetovale), 3 bodije in mikico s kapuco. Punce, če kupujete kaj v H&M se vam ta teden, ki še pride res izplača porabiti te bone. Tudi ista oseba lahko večkrat kupi z njim, ker si itak ne zapomnijo prodajalci. Jaz sem si za finto 4 sprintala, pa sem 4 tudi porabila. Seveda na različnih blagajnah. Pa sem prihranila 20 eur.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4019
   RE: Septembrke 08
10.5.2008 14:36:45   
gold fish
pf - ....ti lisica tiuser posted image .... bom še jaz probala ta teden......user posted image    A imajo kake oblekce poletne -nosečniške?  Mi pa smo za morje navdušeni za Rabac... samo še nismo rezervirali...jaz imam naslednji pregled 2.6, pol bi pa šli enkrat okrog 15.... Misliš, da bo še kaki pregled vmes? Po moje ne.....
Vsekakor pa čakam na torek, na M....... pa da vidimo kako in kaj ...ali se je tudi naš user posted image  kaj dvignil.....

Pozdravček...



(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4020
   RE: Septembrke 08
10.5.2008 16:11:45   
arabela*
hoila punce.
Jaz pa sem tako boga danes.Spet me tako vrat boli.Se mi že skoraj vsak dan to dogaja.Pa nekam slabo se počutim,da kar počivam.
A se je kateri že zgodilo,da ni otroka cel dan čutla??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4021
   RE: Septembrke 08
10.5.2008 16:17:28   
pf
Gold fish nič kaj pametnih oblekc nimajo nosečniških, niti kiklc, niti kratkih hlač. Sem bila kar precej razočarana v bistvu.  Všeč so mi bile le hlače na 3/4, kaubojska nosečniška krila so pa kot žakli. Ful sem bila smešna, ko sem si jih gor navlekla. Je pa kar nekaj oblekic, sicer ravni kroj, ampak če vzameš večjo številko, ti bo že katera prav. Probaj. Idejo o večkratni menjavi blagajn sem dobila na mami.si, včasih malo poškilim tja. Moram reči, da dopisujem si tam ne, je pa večkrat kak pameten nasvet tam, ki ti pride prav, tako da malo prečekiram. Po mojem ne boš imela pregleda vmes. Jaz ga imam zdaj še 29.5., 10.6. pa materinska šola. Pri nas je samo trikrat po dve šolski uri. Pa bo kar dovolj. Kam v Rabac pa bi šli, a v hotel?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4022
   RE: Septembrke 08
10.5.2008 17:36:42   
lana luna
A se je kateri že zgodilo,da ni otroka cel dan čutla?


meni... pa sm bla itak pol kuj panična... seveda brez razloga.

zdj so itak brcike še tolk nežne, da lahko da jih spregledaš...

dons se že tko slabo počutiš in te pol take stvari še bolj iz tira vržejo. pomojem da ti ni treba skrbet... ker tut tiste dneve ko jih jaz nisem čutla sem se že tko slabo počutla, sem bla slabe volje in razdražljiva. otročk je pa to najbrž začutil in pol ni tok intenzivno brcal, ker je bil tut on žalostn. je čutil mamičino žalostuser posted image .

dons kar počivej, jutr bo pa sigurno bolš... držim pesti!!!

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4023
   RE: Septembrke 08
10.5.2008 20:54:40   
ključek
punce, mi lahko katera svetuje, kako narediš, da so albumi zasebni, ne pa javni???

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4024
   RE: Septembrke 08
10.5.2008 22:02:55   
gloria
Meta21 jaz sem iz KK....a na isti dan mava rok super....fantki vodijo praviš user posted image
lana luna hvala za odgovor ker sem tudi jaz bla v skrbeh če je normalano da kateri dan ne čutim otroka....v katerem tednu pa naj bi to bolj intenzivno čutil?

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?