|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
7.5.2008 15:51:08   
arabela*
kuc kuc,babe.Evo mene nazaj.Sem šibala v Špara malečki nekaj kupit za rostni dan.Ga ima v petek.Pa danes lahko izkoristim,ko je niuser posted image .
Pa za pet minut sem se šla sončit,tak malo naskrivaj,jao kak je pasalouser posted image
zdaj pa sem zmazala četrt francoza,poliko,pa eno jogobelo,ker nebom drugač nebi do kosila zdržala.
Zdaj pa malo potelovadit,pol pa dalje veselo na delo.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3851
   RE: Septembrke 08
7.5.2008 16:22:41   
gold fish

maybebaby - user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3852
   RE: Septembrke 08
7.5.2008 16:36:51   
meta21
maybebaby user posted image user posted image user posted image
 
Čimprej se potolaži in vrni med nas!user posted image  

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3853
   RE: Septembrke 08
7.5.2008 16:44:49   
meta21
Vidim, da imate debato o sosedih. Mi živimo v hiši, ki je z zadnjo stranjo obrnjena proti zadnji strani sosednje hiše. Torej vsaka gleda v svojo smer, celo na svojo ulico, vmes pa je kakih 8m placa-trave in okrasnih rastlin ter ograja. Sosed ima čisto do ograje tudi dvorišče, kjer parkirajo 3 avtomobile. Zdaj bi pa mi radi naredili ob strani teraso, ki bi bila hkrati nadstrešek za dva avta (cca10m stran od njegove hiše) in se je pritožil, ker če bomo mi pozno prišli domov in parkirali pod nadstrešek, ga bomo zbudili!!!! Halo, živi pa med dvema prometnima ulicama!!! in ga naš avto pod nadstreškom moti. On pa parkira praktično pod moj balkon v otroški sobi, ker ravno gleda na njihovo dvorišče. A naj mu rečem, da parkirišče prestavi, ker bom rodila?user posted image

Ne morem si pomagat ampak stari ljudje me živcirajo, najbrž še iz časa, ko sem tudi jaz živela v Lj v bloku. Majo preveč časa in eni ga porabljajo v povsem napačne namene!

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 3854
   RE: Septembrke 08
7.5.2008 16:53:34   
ključek
tudi jaz imam slabe izkušnje s sosedi. mislijo, da je vse njihovo, tudi najina zemlja. ko jim pa kaj rečeš, te pa čudno gledajo in se kregajo. user posted image  jaz zdej probam čist jih ignorirat, pa mislm, da kr pali. jih mal grize. user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 3855
   RE: Septembrke 08
7.5.2008 18:06:42   
lana luna
u user posted image user posted image user posted image ... sem tolk jezna... sem pomojem pol ure pisala sporočilo, pa se je zbrisu....

zdj se mi pa ne da še enkrat... o groza... ja zgleda me je mel računalnik že dost, k sm preveč nakladalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3856
   RE: Septembrke 08
7.5.2008 20:01:48   
meta21
Vidim, da nisem edina k mi včasih kakšna user posted image  uide. Ne vem, ali se zadnje čase bolj poslušam, ker se zavedam, da me mali sliši ali pa res več kolnem. Zdi se mi, da tako grdo govorim, da joj!

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3857
   RE: Septembrke 08
7.5.2008 22:19:24   
*bubi*
Pozdravljene po dolgem času. Najprej smo si privoščili malo sončka, ta teden pa se vrgli v garanje, tako da enostavno nisem več na tekočem user posted image

Saj niti ne vem, an kateri strani sem ostala user posted image

Fajn bodite!

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 3858
   RE: Septembrke 08
7.5.2008 22:20:54   
*bubi*
Maybebaby user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Jočem s teboj, zelo mi je hudo, da si doživela to izgubo. Še predobro vem, kako boli user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3859
   RE: Septembrke 08
7.5.2008 22:54:54   
gloria
Hvala za lepe besede....tudi danes mi je moj gin.nardil še eno morfologijo in je vse bp....tudi on je videl user posted image ...naslednji pregled imam 10.6. z materinsko pa začnem 5.6.
Maybebaby zelo mi je žal za tako izgubouser posted image user posted image
Ribica ti mi kr gnjavi z SMS-i ker sem zadnje čase nekam lena za prižgat računalnikuser posted image ....do drugiga tedna bom siguren kaj lepiga sanjala o tvojoj pikici sam skoz študiram da boš tokrat imelauser posted image ....bom pa še vidla kaj bodo sanje prinesleuser posted image ....
Punce lahko noč...a skor bi pozabla...včeraj in danes sem čutla brcikeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3860
   RE: Septembrke 08
7.5.2008 23:05:21   
amor real
Maybebaby nimam besed! user posted image

Čestitke vsem ostalim za dobro opravljene preglede user posted image .
Čestitke tebi GLORIA, da je sedaj vse o.k. in da tvoj nogometaš že veselo brca!!! user posted image

KAHLO, glede sosedov - no comment...., ampak imaš prav ne se pustit, da te v slabo voljo spravljajo.


(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3861
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 7:21:19   
pf
Dobro jutro punce.
No vidiš Gloria, da se je vse dobro izteklo, zdaj pa lahko začneš uživati v nosečnosti.
Jaz pa imam danes morfologijo ob 13.00 in me je strah. V bistvu komaj čakam, da bom gotova in da bi bilo vse OK.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 3862
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 7:24:01   
*zoe*
Jutro user posted image

Fajn ko je že četrtek, pa lepo vreme user posted image

Gloria - čestitke za brcike user posted image


(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3863
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 7:24:55   
*zoe*
Pf držimo pesti pa itak da bo vse ok user posted image  user posted image .

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 3864
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 8:00:30   
onina
Strah- moja sestrična, ki bo tudi prvič rodila, mi je zaupala, da je tudi njo ful strah...da bi imela kar 1-letnega otroka in ne dojenčka.

Moja zgodba - prve dni z dojenčkom doma
Ne vem za ostale, ampak jaz sem tudi dosti moja dva nečaka popestvala in pazila, ko pa sem dobila svojega pikca, sem bila sicer kar se tiče previjanja in oblačenja, čiščenja popka, čiščenje noska...skoraj da brezkrbna, dojenje je bilo pa na začetku prava mora. Prve 3 dni, ko sva prišla iz porodnišnice, sem bila čisto fertig. Jedla nisem skoraj nič...samo dojila, previjala in spala in čez 1 uro spet dojenje in spanje za pol urice. Sem bila kot zombi. Takrat sem rekla, da nobenega otroka ne bi več imela...mož mi je takrat bil zelo v pomoč (fizično in psihično) in le to me je izvleklo ven.
No, sedaj smo navajeni, da ponoči vstanemo, če je treba in ne potrebujemo več toliko spanca, način življenja se spremeni in na splošno bo lažje, kot prvič. No, vsaj upam...čeprav bova imela z možem sedaj dva za rihtat.

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3865
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 8:14:16   
KAHLO
Dobro jutro pupike!!user posted image

pf....drži se!!!evo ti koš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo punce včeraj sem z vašo pomočjo požrla  cmok zaradi teh mojih sosedov in se skulirala, tako da hvala vam za vse vzpodbudne besede in izkušnje ki ste jih posredovale, sem šla res čist umirjena spatuser posted image user posted image user posted image user posted image  in mi je kratko vseeno.......za vse sosede tamuser posted image user posted image

NO danes sem prišla v službo z nasmeškom naustih, in celo pot mi je po glavi šla pesem tike tike tačke!!!user posted image user posted image
Jaz vam povem meni so moji hormoni čist podivjali, iz žalostne sove se v hipu spremenim v poskočnega kekcauser posted image user posted image user posted image user posted image  da o teh user posted image  sploh ne govorim, sem se že včeraj mogla večkrat opomniti da pod srcom nosim otroka, in da take grdih besed in misli zdaj res niso na mesto....še posebaj me je presnetlo k mi je moja mami rekla da se prav opazijo ta moja razpoloženja, in da res grdo govorim.......pa ponavadi to sploh ni moja navadauser posted image user posted image user posted image  no tako da se zdaj skušam mal nazaj držat....user posted image user posted image

Glede našega srečanja.....bi jaz tako, vprašala ..............no...........hmmmmmmmmm........tak no.........a je zdaj že fiksno zmenjeno da se dobimo v ZOO, ali bi se mogoče.........mogoče..........rajši dobile v Tivoliju..haaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image  se mi zdi da mamo vseeno mal bližje avtobusno postajo, pa želežniško postajo.....pa kak sendvičuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3866
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 8:47:18   
Tejchy
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za vse...........

Pf - držim pesti.. itak, da bo vse ok... user posted image  user posted image  user posted image  Js bom tud tko nestrpna naslednji četrtek, ko imam morfo.. jupi user posted image  user posted image  user posted image  samo še 1 teden... komaj čakam, da bom spet videla našega user posted image  kolk je že zrastu.

Kahlo - glede kraja je men vseen... kak boste rekle, tak pa bo. Js vem, da si bom pol privošla en masten pizza burek .... mljask......... sem si ga vedno privošla, ko sem bla v LJ in je bila prilika, se bom pa še zdj enkrat pregrešila user posted image  Upam, da user posted image  ne bo preveč hud name ... user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3867
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 9:03:52   
bučkabb
heloo punce

jaz moram pa potrkat, da v svojem življenju še nisem imela večjih problemov s sosedi, tak da se fajn razumemo in sodelujemo, upam da tak tud ostane.

glede srečanja se jaz nisem potrdila na seznam in se tud ne upam, ker je moja služba do 16-17 ure vsak dan, pol pa da pridem v Ljubljano bo prepozn za vse skupi.  če se boste dobile uživajte in pomislite kaj na nas, ki nas ne bo zraven, pa ne v tem smislu da nas boste šinfale zakaj nas ni zravenuser posted image user posted image user posted image user posted image

Teychy jaz tud komi čakam na morfo, ki jo mam tud drug četrtek, še en teden, joj ko bo dolg.......
držim pesti za vse ki mate preglede in čestitam vsem ki ste jih že uspešno prestaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3868
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 9:10:46   
ključek
Glede našega srečanja.....bi jaz tako, vprašala ..............no...........hmmmmmmmmm........tak no.........a je zdaj že fiksno zmenjeno da se dobimo v ZOO, ali bi se mogoče.........mogoče..........rajši dobile v Tivoliju..haaaaaaaa se mi zdi da mamo vseeno mal bližje avtobusno postajo, pa želežniško postajo.....pa kak sendvič


KAHLO, se strinjam s tabo!!!!!user posted image user posted image user posted image  meni je tudi tivoli veliko boljša izbira!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3869
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 9:12:21   
ključek
Jaz pa imam danes morfologijo ob 13.00 in me je strah. V bistvu komaj čakam, da bom gotova in da bi bilo vse OK.


vse bo ok, brez skrbi!!!!!!! user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - tole pa za malo spodbudo, da boš pomirjena!!!!!!!!

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 3870
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 9:12:36   
*zoe*
Kahlo, meni je tudi čisto vseeno za kraj, saj pravim tam ko vam bo najbolj ustrezalo, tam se bomo pa dobili, samo je fajn, da se čim prej zmenimo, da ne bo potem pol jih v ZOO pol pa v Tivoliju. Še zmeraj se pa lahko nekje dobimo, pol se pa kam drugam odpeljemo. A ne? Pa itak moramo še uro določiti.

Kar se pa burekov tiče pa teh fast food varaint, se pa tudi jaz nič ne šparam. Sirov burek je obvezno najmanj 1x tedensko za malico. user posted image  tko hoče user posted image  Pa tudi na splošno jem vse kar mi v danem trenutku zapaše.

Škoda bučkabb da ne moreš priti user posted image , a tudi v sobotah delaš?


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3871
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 9:20:25   
ključek
Kahlo, meni je tudi čisto vseeno za kraj, saj pravim tam ko vam bo najbolj ustrezalo, tam se bomo pa dobili, samo je fajn, da se čim prej zmenimo, da ne bo potem pol jih v ZOO pol pa v Tivoliju. Še zmeraj se pa lahko nekje dobimo, pol se pa kam drugam odpeljemo. A ne? Pa itak moramo še uro določiti.


glede ne to, da smo 17.5. že naslednjo soboto, se mormo res zmeniti kam in kdaj. najbolj da glasujemo.

za TIVOLI: 
-Me to you


                                                                                 







za ZOO:






(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3872
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 9:21:33   
ključek

SREČANJE 17.05.08:
- zoe
- tejchy
- katjolinka
- saraya
- kahlo
- bark
- bubi
- lara croft
- talytha
- amor real
- alysa
- coko
- lana luna
- petra1978
- optimizem
- Me to you

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3873
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 9:28:52   
gold fish
(
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Jaz pa imam danes morfologijo ob 13.00 in me je strah. V bistvu komaj čakam, da bom gotova in da bi bilo vse OK.



pf - držim pesti za M..., pa itak bo vse OK.......   Bova pa danes skupaj #švicali# , jaz imam ob isti  uri...saj veš sodišče....

Pozdravček,
Ribica


p.s.
včeraj sem bila v vaši pikapolonici....user posted image , pa je pol prišla še ena nosečka noter...sem se kar spomnila nateuser posted image  (trebuh je bil moje velikosti...zato)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 3874
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 9:33:53   
KAHLO
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Kahlo, meni je tudi čisto vseeno za kraj, saj pravim tam ko vam bo najbolj ustrezalo, tam se bomo pa dobili, samo je fajn, da se čim prej zmenimo, da ne bo potem pol jih v ZOO pol pa v Tivoliju. Še zmeraj se pa lahko nekje dobimo, pol se pa kam drugam odpeljemo. A ne? Pa itak moramo še uro določiti.


glede ne to, da smo 17.5. že naslednjo soboto, se mormo res zmeniti kam in kdaj. najbolj da glasujemo.

za TIVOLI: 
-Me to you
- KAHLO user posted image


                                                                                







za ZOO:







(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?