|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 9:34:08   
*zoe*


glede ne to, da smo 17.5. že naslednjo soboto, se mormo res zmeniti kam in kdaj. najbolj da glasujemo.

za TIVOLI: 
-Me to you
-zoe


                                                                                







za ZOO:







(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 9:35:33   
*zoe*


glede ne to, da smo 17.5. že naslednjo soboto, se mormo res zmeniti kam in kdaj. najbolj da glasujemo.

za TIVOLI: 
- Me to you
- kahlo
- zoe


                                                                               







za ZOO:








(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 9:57:39   
KAHLO
Pupe mam eno vprašanje za vas..............a katero od vas tud boli pol sramne kosti, oz. jaz mam tak občutek k da bi se v luliko vdarla .....nevem kak naj opišem.....a je to normalno..user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 10:38:56   
Tejchy
glede ne to, da smo 17.5. že naslednjo soboto, se mormo res zmeniti kam in kdaj. najbolj da glasujemo.

za TIVOLI: 
- Me to you
- kahlo
- zoe
- Tejchy


                                                                              







za ZOO:






(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 10:40:41   
Tejchy
Kahlo - glede bolečih sramnih kosti mislim, da je že bila odprta ena tema na RR. Malo poglej. Js nimam teh problemov.. ma js itak nimam nobenih problemov user posted image  user posted image  user posted image  se zdj boljš počutim kot prej, ko nisem bla user posted image  ... bi bla kr zato, da zamenjam stanja user posted image  user posted image  

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 10:41:55   
Tejchy
bi bla kr zato, da zamenjam stanja


... sploh glede dekolteja user posted image  user posted image  user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 10:43:31   
ključek
... sploh glede dekolteja


joj, jz sem imela pa že prej kr neki za pokazat, sedaj pa sploh razturam......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 10:54:25   
KAHLO
moje joškice so še zaenkrat kr v mejah normale, sam bradavičke pa tako žarijo k semaforuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  k se postavim pred špegel so me same bradavičkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
grem iskat.....da vidim kaj pomeni ta obolel venerin hribčekuser posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 11:39:06   
pf
Hvala punce za lepe želje.
Gold fish ti tudi fajn opravi danes. A si kupovala kaj v Pikapolonici? Jaz sem bila samo dvakrat tam? Nekak mi ne sede, raje imam Baby center, kar se tiče bolj tehničnih zadev, oblačilca pa itak kupujem drugje. Kapco in one ščipalke za dude sem tam kupila.
Kahlo jaz mislim, da bi ta bolečina lahko bila posledica tega, da mogoče bolj nizko nosiš in zdaj ko bebika raste, pa vse bolj dol pritiska. No ne me pa vzet za besedo, ker nisem zdravnik. Mišice medeničnega dna popustijo, ker niso tako močne in malo boli. No zdaj sem ti pa postavila diagnozo. Me prav zanima kaj je v bistvu res to. Tak samo jaz laično sklepam.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 11:47:27   
KAHLO
nič pf...tako bova nardile 20.5. mam pregled bom vprašala svojo g.........in ti povem če je tvoja diagnoza točna, mislim pa da kr je............sicer to z nizkim nošenjem nevem (mi tudi go do zdaj nič ni rekla kje nosim), ampak drugje sem brala da je res da te medenične mišice popuščajo in boli....je treba baje kegljeve vaje izvajat.......tako punce pravijo............tak da zdaj še moram najt te kegljeve vajeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 12:35:17   
bark
glede ne to, da smo 17.5. že naslednjo soboto, se mormo res zmeniti kam in kdaj. najbolj da glasujemo.

za TIVOLI: 
- Me to you
- kahlo
- zoe
- Tejchy


za ZOO:


Meni je čisto vseeno kam se pripeljem.Tam kjer bo večina,tam še mene štejte.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 12:49:02   
Tejchy
Evo mene iz kosila... pa spet toooooooooooooooooooooooolk user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ... Kaj se dobimo na istem koncu kot včeraj punce?? Z dekico in sladoledom??  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 12:58:06   
KAHLO
tejchy evo..............jaz sem že vse pripravla, naročila šem se par metuljčkov in čebelic.....da bo še bl kičasto zgledalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 13:01:17   
KAHLO
danes je pa neka milina na tem našem septembru................pr prjavah tud bl bogo kažeuser posted image  kje pa so vse naše pupe...dobro pf in goldi sta na pregledu...........kaj pa ostale!?!?!user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 13:03:53   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: bark

glede ne to, da smo 17.5. že naslednjo soboto, se mormo res zmeniti kam in kdaj. najbolj da glasujemo.

za TIVOLI: 
- Me to you
- kahlo
- zoe
- Tejchy
- Alysa


za ZOO:





(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 13:31:34   
lana luna
zdaj še moram najt te kegljeve vaje


če slučajno ne veš kaj so te vaje... ko greš lulat probej vmes med lulanjem zadržat. in te mišice ko jih takrat stisneš so kegljeve... te mišice morš stiskat ene trikrat na dan po par minut. in tako jih krepiš... drgač pa mene tut včasih tm boli zdj k sm nosečka... pa vem da to spada k nosečnosti in me pol kr neha motituser posted image user posted image user posted image

za kraj srečanja grem jest tja kamor me bo *Zoe* pelalauser posted image user posted image user posted image mi je čist vseeno...

a ste kej pomislile kam bomo šle če bo dežek?? no sej ga nau k je majuser posted image user posted image

pf zdj si najbrž že fertik in vsa vesela ker user posted image lepo napredujeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 13:45:49   
KAHLO


glede ne to, da smo 17.5. že naslednjo soboto, se mormo res zmeniti kam in kdaj. najbolj da glasujemo.

za TIVOLI: 
- Me to you
- kahlo
- zoe
- Tejchy
- Alysa
- lana luna


za ZOO:




(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 13:51:26   
ključek
danes je pa neka milina na tem našem septembru


jz tok delam, da se kr kadi vn iz računalnika. user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 13:54:08   
Tejchy
tejchy evo..............jaz sem že vse pripravla, naročila šem se par metuljčkov in čebelic.....da bo še bl kičasto zgledalo


metuljčke kamot.. čebelce pa bi js rajš kam drugam poslala, ker sem alergična nanje user posted image  ...

ja, naše user posted image  so očitno na sončku... user posted image  sončijo svoje trebuščke... sj js bi tudi.. user posted image  user posted image  user posted image  če ne bi rabla v pisarni ždet user posted image  

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 13:54:12   
*zoe*
Joj, moje joškice tudi kar cvetijo. Najbolj navdušen je moj user posted image , jaz pa niti ne več tolk. Mi že košarica D postaja premajhnauser posted image  Imam občutek, da so me same joške user posted image . Me že kar motijo.

Tejchy tudi jaz sem za dekico, pa za en sladoled user posted image  Se me pa ravno loteva lakota user posted image

Ja midve z lana luno prideva v paketu user posted image  user posted image  user posted image  da nama med potjo ne bo dolgčas user posted image

Drugače grem pa po službi gledat nov (rabljen) avto user posted image  pa upam, da bo ok, da zamenjamo že enkrat. Se že od septembra pripravljava na nakup drugega avta, pa je že maj in nismo še nič naredili.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 13:55:57   
*zoe*
Aja, sta šle prej dve mimo naše firme, ena je imela že user posted image  v vozičku, ena pa še v trebuhu, ampak bo tudi kmalu zunaj user posted image , sem se kar predstavljala kako bo fajn po sončku dirkat z vozičkom in uživat user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 13:57:12   
ključek
Drugače grem pa po službi gledat nov (rabljen) avto


uspešen nakup želim!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 13:58:06   
lana luna
a o joškicah je debatauser posted image user posted image user posted image

mam jest zdj tut kr ornk... sm zmer mela take kot čebula (k se slečeš pa se user posted image zjoka k so tok miceneuser posted image user posted image user posted image user posted image )

zdj je pa to ratal konkretno... sam jest mam še zmerej iste modrce kot pred nosečnostjo... sam razlika je ta, da so bli prej prazni, zdj so pa polhniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 13:59:59   
KAHLO
Lana luna....jaz sem te kar pod tivoli pripisala ker je zoe...tud tam!!user posted image  

Hmmm, če bo pa slučajno nas dežek hotu oprat bomo se pa vse stlačle v tivoliju v uno kavarnico, k take dobre sladoledne kupe delajooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mogoče dobimo količinski rabatuser posted image user posted image user posted image user posted image

drgače pa veš da sem jaz tud zmeraj delala te vaje da sem med lulanjem stiskala....pa me je pol ena znanka (k je blazno pametna....vsaj polna je zmeraj enih nasvetovuser posted image ), da pa baje tega ne smem počet.....in mi je o nekih utežeh razlagala da si jih morš dat v luliko in s tistim hodet...ampak to verjetno takoj po porodu.....ker jaz si zdaj res ne mislim nobeni kuglc tiščat tja not.  Je pa pred kratkim rodila dvojčka, tako da zmeraj k se srečava me zasipuje z nasveti in to od rojevanja do same vzgojeuser posted image user posted image user posted image user posted image  ženskici se kr da razlagatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: Septembrke 08
8.5.2008 14:07:29   
*zoe*
Kahlo uno tvojo frendico čim manj poslušaj, ker samo ti najbolje poznaš svoje telo, pa vsaka ima svoj sistem, situacija rojavanja pa tudi ni pri vseh ista. Ponavadi tisti, ki najbolj filozofirajo, ravno potem o teh stvareh delajo napake. Vsaj jaz imam take izkušnje. Saj ne rečem nasvet, dva ni panike, sam da bi mi pa en pamet solil - ne bo šlo, mi hitr na živec stopi user posted image  user posted image  user posted image

Če bo pa dež, se bomo pa že dgugače znašle. Ni problema.

Me to you hvala za želje user posted image  bom probala it še mal po trgovinah pokukat za cunjice, če je kaj pametnega pa če se bo mojemu user posted image  dalo it.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?