|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:46:58   
alysa
me to you, držim pesti, da bo vse Ok. Js sm imela rjav izcedek v 7. tednu, par dni, pol se je pa umirlo. Me je pa G takoj dala v bolniško za en mesec.
pf, včasih si pa res sama naredim francosko manikuro, od daleč še kr lepo zgleda, od blizu je pa bolj tako tako, nimam še prakse ...user posted image user posted image

Meni G zaenkrat še ni napovedla testa za sladkorno. Naslednjič vem, da mi bodo preverili železo in pa spet moram dat vodo, ker sedaj ni bla OK. Se od prejšnjega torka nalivam z vodouser posted image , sam da bo vse vredu.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:48:03   
ključek
dejte držat pesti, da čimprej sončk posije


sej držimo, sam................user posted image  skoz je ta smotan dež napovedan, še drug teden. jaz ne vem, kdaj in kako se nam bojo tlaki sušili..................user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:49:48   
lana luna
dež napovedan, še drug teden.


KAAAAAAJ??? pa kaj bi ta vreme rad da se men zmeša??? kaj vroče poletje ki os ga nekej obljubljaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:50:01   
ključek
me to you, držim pesti, da bo vse Ok. Js sm imela rjav izcedek v 7. tednu, par dni, pol se je pa umirlo. Me je pa G takoj dala v bolniško za en mesec.


user posted image
sej dons pa na srečo ni izcedka (oz. je samo bele barve), tako da bom šla še v službo. mal pa mislm, da me bo v torek, ko mam pregled, dal na bolniško. sam...........jz se ne bom branila!!!user posted image

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:50:34   
lana luna
ej punce, a čmo dons naklofat 200. stran???user posted image user posted image user posted image user posted image unim jutr pol nau nč jasn zjutriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:51:07   
ključek
KAAAAAAJ??? pa kaj bi ta vreme rad da se men zmeša??? kaj vroče poletje ki os ga nekej obljubljal


ne vem. upam,da je samo trenutno kam zalutalo to sonce. ker če bo tkole..............user posted image user posted image .........se ne bomo selili do septembra.............user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:51:33   
ključek
ej punce, a čmo dons naklofat 200. stran??? unim jutr pol nau nč jasn zjutri


user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:53:08   
ključek
punce, kam ste zdej šle???????? user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:53:37   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

ej punce, a čmo dons naklofat 200. stran???user posted image user posted image user posted image user posted image unim jutr pol nau nč jasn zjutriuser posted image user posted image user posted image


Ja, ne bi blo slabo. A je še kje kira, da bo pomagala? user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:56:31   
lana luna
dal na bolniško. sam...........jz se ne bom branila!


sej se ni treba... je bolš da počivaš!!!

s telim bolniškam zna drgač una čudna komisija neki ful glumit.. jest sem šla dons po dolgmu cajtu u vrtc delat in je dons pršla še ena delat, k je bla od druzga mesca nosečnosti pa do danes (ko je 7 tednov pred porodom) v bolniški... in zdj je mogla za osem dni pridt delat, tisto k jo je nadomeščala bodo dal nazaj na prejšnje delovno mesto (pomočnica vzg.), uno k so jo pa pred dvema mescoma vzel v službo za nadomeščanje bodo pa revco odpustil!! in to zarad osmih dni!!!

pa še ta šok... ta nosečnica je prjšn tedn že mogla na uregnco, da so ji ustavl prezgodnje popadke, a zdj je pa dons kao zdrava pa mora spet delat... mislm kr neki!!!

sej vem sem mal zakomplicirala, sam bistvo je to, da je tale naša birokracija čist v kuser posted image !!!

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:57:20   
lana luna
jest sem še tle, čeprou zgleda kot da sem odsotnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:57:43   
lana luna
pa neki konkretnega bi jedla, pa mi nič ne pade na pametuser posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 20:58:58   
lana luna
kam pa ste zdj spet šleuser posted image user posted image user posted image

pol mam pa skos samogovore, pa se zih kšna za glavo drži, kolk je tej deklini dolgcajt...

sej drgač mi ni, mam dost dela, pa se mi ne da...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 21:01:39   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna

pa neki konkretnega bi jedla, pa mi nič ne pade na pametuser posted image


sem se pred dvema urama napokala pice, tk da zdej nč ne morem ... user posted image user posted image  sm žejna sem kot user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 21:05:12   
lana luna
sm žejna sem kot



pol pa hitr kšne mehurčke z vodo zmešat pa spit... to po pici ful paše...

pa hvala k si mi skomine nardilauser posted image user posted image user posted image po pici...

jest zdj jem torto, k je še od enga rojstnga dneva ostala...

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 21:05:13   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna


jest sem šla dons po dolgmu cajtu u vrtc delat in je dons pršla še ena delat, k je bla od druzga mesca nosečnosti pa do danes (ko je 7 tednov pred porodom) v bolniški... in zdj je mogla za osem dni pridt delat, tisto k jo je nadomeščala bodo dal nazaj na prejšnje delovno mesto (pomočnica vzg.), uno k so jo pa pred dvema mescoma vzel v službo za nadomeščanje bodo pa revco odpustil!! in to zarad osmih dni!!!




kaj ... user posted image  a je to sploh možno ... očitno pri nas je vse možno user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 21:06:15   
lana luna
a je to sploh možno


ja res je vse možno pr ns... una k mor zdej en tedn delat zarad komisije, je ceu sistem podrla, pa sama nč kriva... pa itak da bi bla rajš doma pa počivala...

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 21:07:15   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: lana luna


pol pa hitr kšne mehurčke z vodo zmešat pa spit... to po pici ful paše...





ja, sm svojmu user posted image  rekla, da se mi piva lušta, pa reko, da kk je to sploh možno, če se pa še njemu ne lušta piva user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alysa -- 21.5.2008 21:08:18 >

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 21:11:30   
lana luna
če se pa še njemu ne lušta piva


bi se res mogu njemu tut luštat pirček, ker morjo naši user posted image v nosečnosti z nami sočustvovat...

kar pomeni da jim mora bit prve tri mesce skos slabo, pa med spanjem se morjo slinit, pa trebuh jim mora rast...

moj user posted image fejst sočustvuje z mano... trebušček mu tut pospešeno raste, sam men bo čez nekaj mescov zginu njemu pa ne user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 21:15:12   
lana luna
pa kaj je še nš user posted image včerej izjavu... obog pomagej...

sem mu rekla da mi mor kupt majčko pridem septembra.... in pol je on reku, da ga morm tko ustrižt da mu zadej na glavi piše PRIDE SEPTEMBRA!!! halo, a se vam ne zdi, da ma človek mal premejhno glvao za tolk črk??? user posted image user posted image user posted image user posted image a ma kakšna kako idejo kako nej to napišem z mašinco???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 21:16:47   
lana luna
pa sam še neki, pol pa res grem dol s foruma da še druge pridete do besedeuser posted image user posted image user posted image

a veste da smo pomojem dons postavle rekord v napisanih straneh... smo jih že 8 naklofale....

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 21:17:17   
lana luna
sam še 3 pa še maluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 21:18:29   
ključek
pa še ta šok... ta nosečnica je prjšn tedn že mogla na uregnco, da so ji ustavl prezgodnje popadke, a zdj je pa dons kao zdrava pa mora spet delat... mislm kr neki!!!


tale zavod je čist mim........user posted image . kot da bi se norca delali iz ljudi. ali pa dajo bolniško za 3 dni, to sem tudi slišala............user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 21:21:04   
ključek
a veste da smo pomojem dons postavle rekord v napisanih straneh... smo jih že 8 naklofale....


user posted image
se nam res tok mudi, da pridemo na 200.stran...........le kaj se tam skriva???????user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Septembrke 08
21.5.2008 21:21:36   
Lara Croft
jst pa jo pustim na miru,ce spi. Sm ugotovila,da se takoj odzove,ce dam roke na trebuh..

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?