|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 10:43:35   
Špelca25
Nosecka08: tale tvoj izracun je malce pretiran. Mi smo dali pol manj ... pa nismi nic gledali na cene... Realno se mi zdi okoli 1500 evrov.


(odgovor članu Špelca25)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 10:56:28   
Tejchy
Tud men se zdi tale izračun mal too much user posted image  ... js sem računala da me bo vse skupi prišlo okol 2.000€ ... pa sem tip za bolj fansy stvari... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ..........

Kar se pa cen cotik tiče........ men se zdi BC bolj poceni kot H&M .......... bombažni kapici 2 kom v BC sta 2€.... v H&M 4€........ tak da ne vem... je pa fajn tko........ malo gledat, pa ko je kaka akcija kr kupit... se da velik prišparat....

(odgovor članu Špelca25)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 11:01:47   
Špelca25
Tejchy: saj ves, kako pravijo. Pri drugem otroku je strosek bistveno nizji - nova duda... Smeh...

(odgovor članu Špelca25)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 11:18:25   
ključek
joj, kakšni zneski..................user posted image
otroci so res naše največje bogastvo...................user posted image

< Sporočilo je popravil Me to you -- 22.5.2008 11:19:26 >

(odgovor članu Špelca25)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 11:20:16   
*bubi*
user posted image user posted image user posted image  ste bile pridne s čvekom user posted image  Joj, ko bi le uspela, da se vam kdaj pridružim, ker je tako v živo boljše klepetat user posted image


Glede opreme se pogovarjate - če še ne veste, lahko stvari, ki so v paketih, kupite posebej za isto ceno tudi v njihovi spletni trgovini. Cene so nižje kot sicer v trgovinah, za kvaliteto pa se tudi da preverit (Lip Poljčane je itak Lip Poljčane).

Mi kaj veliko stroškov ne bomo imeli, vse po vrsti bolj za mojo dušo user posted image  Bubija smo že lani v veliko posteljo spravili, tako da kinderpet imamo, kar veliko novega smo tudi že lani za našega neusojenega user posted image  kupili. Tako da vse čaka.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Špelca25)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 11:30:15   
maruškaŠ
Jaz tut mislim, da so stroški mal nižji od tistih 3000-4000€, sam pa še vseeno okol 1500-2000€ lahko tut več ali manj - odvisno od cenovnega ranga...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 11:34:21   
Olivija*
Malo sem pogledala cene v BC:
voziček 660
posteljica 165
vzmetnica 80
posteljnina 80
kovter+poušter 60
lupinica 140
isofix 130
ležalnik 80
prenosna posteljica 60
el. varuška 80
previjalna miza 230
stolček za hranjenje 115
previjalna torba 80
banjica 25
blazina za dojenje 40
skupaj 2025 EUR

Dodatno še pripomočki (pleničke, kremce, krtačka, dude, stekleničke...) in seveda kaj za oblečt, pa verjetno sem kakšne nepredvidene stroške še izpustila.

Mislim, da pod 3.000 ne bomo zvozili, tudi če bomo iskali cenejše alternative.




< Sporočilo je popravil nosecka08 -- 22.5.2008 11:36:11 >

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 11:52:04   
ZmajTolovaj
Malo sem pogledala cene v BC:
voziček 660 OK, to se itak vsak odloči, glede na potrebe, katerega rabi
posteljica 165 v ikei maš super posteljice za 80 eur
vzmetnica 80 jaz sem jo na soncku kupila za 30, je fenomenalna
posteljnina 80 neckermann za 15 eur
kovter+poušter 60 neckermann za 25 eur (itak pa nekega kovtra niti ne potrebuješ na začetku, povštra pa sploh; mi je bilo žal, da sem tok paničarila lani user posted image )
lupinica 140
isofix 130
ležalnik 80 naš je bil 50, no čez en mesec so ga meli v akciji za 25 user posted image
prenosna posteljica 60
el. varuška 80
previjalna miza 230 v pikapolonici sem dobila masivno s 4 globokimi predali za manj kot 150
stolček za hranjenje 115
previjalna torba 80 a to si gledala, da bo komplet z vozičkom? ker se mi zdi res extrem ...
banjica 25
blazina za dojenje 40 ??
skupaj 2025 EUR


Hočem reč, da se veliko prihranit, pa računajte tudi s tem, da vam marsikaj prinesejo v dar - plenice, kozmetiko itn. Ne vem, to so moje izkušnje. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 12:03:07   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: nosecka08

Malo sem pogledala cene v BC:
voziček 660
v tem kompletu je ponavadi tudi avtosedež, pa tut previjalna torba
posteljica 165
vzmetnica 80
posteljnina 80
kovter+poušter 60
lupinica 140
isofix 130
ležalnik 80
so od 40€ naprej
prenosna posteljica 60
el. varuška 80
previjalna miza 230
so od 130€ naprej - pa to Brevi
stolček za hranjenje 115
lahko tut dosti cenejši - pa itak od začetka je OK tisti prenosni ležalnik
previjalna torba 80
skor najvišja cena - če ga sploh potrebuješ kr naj bi bil pri vozičku - od Nivee mislim, da je okol 40€ pa to s kozmetiko
banjica 25
blazina za dojenje 40
skupaj 2025 EUR

Dodatno še pripomočki (pleničke, kremce, krtačka, dude, stekleničke...) in seveda kaj za oblečt, pa verjetno sem kakšne nepredvidene stroške še izpustila.

Mislim, da pod 3.000 ne bomo zvozili, tudi če bomo iskali cenejše alternative.




(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 12:08:52   
emi*
Jutro vsem dkupaj oz. dober dan!

Kahlo malo si zamešala,nisem jaz bla za čebriček,ampak vseeno hvala na predstavitvi.user posted image

ZmajTolovaj hvala za cenik,saj se da poceni dobit,to ni problema.

Če še katera kaj ve o cenah naj kar piše.

Kako pa kaj kava napreduje,kdo časti??user posted image user posted image

Caw caw


(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 12:19:43   
KAHLO
emi.....ni čudno danes sem res k da bi me vlak povozil.....sploh se ne moram zbratuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 12:38:28   
alysa
user posted image user posted image user posted image  za 2. del.

Uživajte, js grem pa k frizerjuuser posted image .

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 12:43:31   
*zoe*
Alysa jaz se že 100 let spravljam k frizerju, pa se kar ne morem zbasat user posted image  K tistemu ko sem prej hodila se mi ne da več it, ko je 1 uro stran od mojega doma, pa nimam niti časa niti volje se tja zapeljat, tukaj okrog pa nobenega ne poznam. Bo treba it kar na blef. A se boš samo strigla ali tudi barvala?

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 12:46:10   
*zoe*
Kahlo tudi meni se prav nič ne da, pa ne vem a je krivo vreme ali kaj. Sicer se je pri nas pokazal sedaj sonček, napovedi so pa bolj slabe, sam dež user posted image

Katero sadje si si pa za danes izbrala user posted image ? Jaz imam nektarine in breskve na programu, za kosilo pa obvezno goveja juha in zvrhana skleda zelene solate iz vrta user posted image . Komaj čakam.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 12:48:13   
pf
Tale cifra pa je malo pretirana - 4000 eur. Tak hudo pa spet ni. 2000 eur je po mojem dovolj. Nosečka 08 malo je treba akcije tudi spremljati, se da dosti bolj ugodno tudi dobiti, pa ne rabi biti "škart" roba.
A ste razmišljale kakšno vzmetnico boste kupile? Jaz razmišljam o Dormeo comfort ali pa kakšno s kokosovim polnilom. Ne vem še.

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 12:59:35   
Tejchy
Pri drugem otroku je strosek bistveno nizji - nova duda... Smeh...


user posted image  user posted image  .. ja itak....

Cene pač tko no... dost je odvisno tud od tega kaj imaš namen kupit in kaj ne..
Js ležalnika ne bom kupovala, ampak kar unigralni center, ki je dober za razvijanje motoričnih sposobnosti... pa prenosne posteljice tud ne... mam košaro od vozička če bo treba... stol za hranjenje........ to takoj na začetku ziher ne rabiš.... tko, da vse cene je pač treba bolj tko vzet... valda lahk maš tud 8.000€ začetnih stroškov, če si omisliš vse in svašta .. pa še fensi povrh...

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 13:01:12   
Tejchy
Pa dala sem slikco svojga user posted image  v albumček... pri 12 tednih... na nuhalni... lahko pogledate...  kaj je bil kamot user posted image  user posted image  ... sam sončna očala mu še falijo user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Septembrke 08 - 2. del
22.5.2008 13:06:19   
KAHLO
zoe...........jazupam da je vreme krivo...temu razpoloženju!!

Jaz mam pa danes zraven jabolko, pa banano, pa jagode....pa en velik sendvič s sirom in paradižnikom....in čokoladno mlekouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pol pa ni čudno če me vse tiši!!!

Jaz nevem naši septemberčki so si vsi tako podobni..........moja je ista na slikcah od nuhalne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kakšne lepe otročke bomo imele....Tejchy ampak tvoja je pa res k da bi nekje na plaži v mreži ležala....reš ji še sam kak koktejl manka, pa sončna očala, pa kaka kremca za namazatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 13:08:22   
*zoe*
Pf baje je tale Dormeo zakon (pa nočem delat reklame), ga ima moj bratranec za svojo 4-mesečno princesko in je rekel, da samo tam spi in tudi takoj zaspi, ko jo dajo spat, v košku pa sploh noče bit, se takoj cmera user posted image

Tejchy tvoj user posted image  je pa ko na Bahamih - zelo lepa slikica

Kar se pa same opreme tiče, pa tudi jaz ne mislim ekstra komplicirat - čim manj čim bolj ugodno (to kar bo rabil/a). Če ne je cel kup šare, pol pa dobim ošpice user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 13:15:57   
Tejchy
Zoe - tud js razmišljam o Dormeu... al pa vsaj kaki drugi bolj trdi in antialergijski vzmetnici.... sj na začetku mora bit mal trša a ne??

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 13:17:59   
Tejchy
Drugač pa babe... naslednji teden se obeta spet do 25°C ... tak da bo razpoloženje mal boljše......... pa spet bomo lahk švicale user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 13:37:58   
KAHLO
evo mene je pa zdaj začela fino zgaga dajat....in nimam donata na šihtu....a mogoče ve katera zakako domačo vražo da to preženem....voda mi nič ne pomagaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 13:38:10   
*zoe*
A veš da se še sploh nisem poglobila v vzmetnice, samo ravno smo se pogovarjali z bratrancem (ko vsa bila na obisku), da samo na Dormenu takoj zaspi, povsod drugje se pa samo cmeri in noče bit sploh v košku. Pol pa ne vem. Se bomo v nedeljo spet videli, pa ga bom bolj točno povprašala kaj in kako.

Sploh ne vem kakšen program ima Doremo ali pa kateri drugi oz. katera vzemtnica je najprimernejša. Se bo treba mal poglobit user posted image  user posted image  počasi.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 13:39:15   
*zoe*


evo mene je pa zdaj začela fino zgaga dajat....in nimam donata na šihtu....a mogoče ve katera zakako domačo vražo da to preženem....voda mi nič ne pomagaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image


Nimam pojma - žal user posted image  upam, da čim prej mine.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Septembrke 08 - 2. delbo
22.5.2008 13:43:46   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

evo mene je pa zdaj začela fino zgaga dajat....in nimam donata na šihtu....a mogoče ve katera zakako domačo vražo da to preženem....voda mi nič ne pomagaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image


Žvečenje zobotrebca...

Kozarec hladnega mleka...

Košček kruha... (da zaposli želodec) 


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?