|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ena pestra - odvezan pes
26.5.2008 10:38:29   
želva
Jaz se moram pa mal spihat
Grem z vozekom in psom na sprehod po mestu in vidim dedca, ki šeta svojga psa odvezanga(mičkana bela kepa), grem lepo mimo, moj ne šmergla unga, pa pride ta mali pes se začne okol vozička motat in valda moj vleče, sem spustila povodec, moja pa je unga po tleh povalala in renčala.Ni ugriznila. In je dedc valda čist znoru, pol sem pa še jaz:Mislim, ljudje mislejo, da če imajo mahne pse jih imajo lahko pa odvezane in se ti loh pridejo glih kamor čjo motat pod nogam .Sem decu nazaj zabrusila, naj ima svoga privezanga, on pa da ne rabi imet ker njegov ni napadalen in da saj vem, da se psi vsi ne zastopijo.Ma halo, jaz to vem in zato je privezan Pa naša ni drugače nič popadljiva(ni še na nobenga psa skočila, ali ga pogrizla), je pa logično da kdaj pride kakšen tak, ki ji ni včeš.Tud meni niso vsi ljudje všeč.
Ja, in pol je dedc klical policijo, pa čakam in čakam, ker ni bilo nič sem mu dala kar podatke naj me pa iščejo.Pa sem se nazaj odpravila in se mimi pripelje marica in vpraša, da iščejo enga s psom, jim razložim zgodbo, pa so sam  aha rekli in se odpeljali še unga iskat.Zdej pa čakam. če se bodo še pri nas kaj oglasili.
Upam, da dedc dobi kazen, ker tud povodca nima s sabo. Pa tu, če še jaz kazen fašem, nima veze.
Sej me lohk tud skuruser posted image , ampak sem se res naveličala voz vlečt in psa lovit, medtem ko se mi drugi spuščeni motajo pod nogam.Moj pes pa ni majhen in ko povleče, moram kar fino lovit ravnotežje zaradi psa in vozička.


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 26.5.2008 11:12:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ena pestra - odvezan pes
26.5.2008 11:14:08   
Anonimen
Hja, un tip ti nima kaj tezit, ker je tvoj pes na povodcu, njegov pa ni. Torej on krsi zakon. Kolkokrat moja zarenci na kako psico (in obratno), pa nihce policije ne klice. BV. 

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ena pestra - odvezan pes
26.5.2008 11:16:41   
helloKitty
Saj si nardila čist prav. Jst mam tud majhnega psa in mi še na misel ne pride da bi spuščen letal okol.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ena pestra - odvezan pes
26.5.2008 12:34:44   
Tanik
tudi jaz ti dam čisto prav.user posted image user posted image user posted image
jaz imam velika psa in je vedno privezan, tamali pa skačejo okrog.
saj vsi vedno pravijo, ja moj nič ne naredi ampak pes je le pes, to nikoli ne veš kaj bi lahko naredil.



_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ena pestra - odvezan pes
26.5.2008 12:44:15   
ključek
se čist strinjam!
jaz imam slabe izkušnje s sosedi, ki imajo sicer pesjak  ampak je pes večino časa spuščen. res je, ne grize, ampak, ko pride do tebe, začne skakati vate in če imaš majhnega otroka npr. v naročju, se zelo ustraši (otrok namreč). in ta pes potem veselo šeta sem in tja, se pokaka kjer mu paše - tud na sredino dvorišča, med rože.............in kaj lahko jaz naredim?? v strnjenem naselju prosto šetajo ti kužki kot da so samo oni tam doma????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ena pestra - odvezan pes
26.5.2008 15:00:21   
Blejka26
jaz tko sovražim ljudi ki imajo pse odvezane ko se sprehajajo..kjerkoli..smo šli enkrat tam pod valvazor k je en jezerček in smo šli okrog tistega jezerčka,pa vidim en starejši par ki se sprehaja z odvezanim psom..ne bi nič komentirala,če bi bil mali pes,ampak je bil velik in res imel je zelo grd pogled.Pasme žal ne poznam,ker je nekaj kar sem prvič videla..svojega otroka sem dvignila v naročje in jo stisnila k sebi,ta malo pa je moj z vozkom ubrnil v nasprotno smer..par me neki časa gleda in nič ne reagira da bi psa poklicala k sebi..boli ju..no pol se pa tko srečamo pa ženska reče dober dan,jaz pa vsa jezna nazaj "psa je treba imet privezanega!!!"sam debelo me je gledala..sej res to..to mi pritisk vzdigne na maksimum

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ena pestra - odvezan pes
26.5.2008 15:58:36   
kristinaj
psi morajo biti na povodcu, nekateri bi morali tudi nagobčnike imeti a je žal tako, da noben tega ne upošteva in noben tudi kazni ne daje..... tudi za nepobrane kakce ne.....

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ena pestra - odvezan pes
26.5.2008 16:04:10   
brigitaa
Moja psička je tud zlo majhna, ampak na povodcu je vedno, razen ko sem pri mami in je spuščena....sam ima ograjeno veleposest...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?