|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 22:19:13   
Erdbeere
bogica, sej bo, mal počakaj pa bo zaspala

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 22:41:17   
Shorty_
Čer čveke a se lahko uštulimuser posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 6:11:17   
Peteršilj
Čveke, dobro jutro. Ne morem več spati, pa sem šla malo na RR, za katerega sploh več ne najdem časa. A me sprejmete poleg?

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 6:55:28   
TRIŠ
Nisem stara čveka sem pa fajn čvekavauser posted image .Pa vas bom hodila malo gledat,če seveda lahkouser posted image

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 7:08:07   
Volga
Dobro jutro.

baj d vej, TRIŠ, a ti ne znaš več postov naenkrat citirati pa potem spodaj odgovarjati? ker sem včeraj gledala na eni temi, ne vem, kateri, si imela po 10 postov enega za drugim, vsaki posebej odgovarjala.

no, saj nič zato, če ne znaš, jaz tudi ne.

Še eno vprašanje bi imela, če mi lahko pomagate. Nekam mi trebuh raste, mislite, da sem lahko noseča? Letos sicer še nisem seksala, ampak nikoli ne veš, morda je kaj od lani noter ostalo?

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 7:20:12   
Peteršilj
ja mogoče pa si se poljubljala, pa zanosila, ne vem, no.user posted image user posted image

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 7:27:38   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Še eno vprašanje bi imela, če mi lahko pomagate. Nekam mi trebuh raste, mislite, da sem lahko noseča? Letos sicer še nisem seksala, ampak nikoli ne veš, morda je kaj od lani noter ostalo?


Lahko, lahko. Jaz sem tak primeruser posted image . Nisem seksala, pa sem noseča in trebuh mi je glih kar začel poganjatuser posted image .

Sem kar skočila mal pogledat, da še jaz obudim tiste stare dobre čveke, če glih me noben ne pogreša in večina ne pozna z novo preooblekouser posted image .



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 7:28:16   
Marogica
DObro jutro, pupeuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 7:28:39   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Še eno vprašanje bi imela, če mi lahko pomagate. Nekam mi trebuh raste, mislite, da sem lahko noseča? Letos sicer še nisem seksala, ampak nikoli ne veš, morda je kaj od lani noter ostalo?


Lahko, lahko. Jaz sem tak primeruser posted image . Nisem seksala, pa sem noseča in trebuh mi je glih kar začel poganjatuser posted image .

Sem kar skočila mal pogledat, da še jaz obudim tiste stare dobre čveke, če glih me noben ne pogreša in večina ne pozna z novo preooblekouser posted image .





Kaj si bila pa prej?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 8:40:42   
srki
Oh, jaz več ne folgam teh izpisov pa vpisov, pa če me spoznate. Jaz nobene ne spoznam, niti po načinu pisanja ne. Mogoče še sama sebe ne bi prepoznalauser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 8:53:19   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Dobro jutro.

baj d vej, TRIŠ, a ti ne znaš več postov naenkrat citirati pa potem spodaj odgovarjati? ker sem včeraj gledala na eni temi, ne vem, kateri, si imela po 10 postov enega za drugim, vsaki posebej odgovarjala.

no, saj nič zato, če ne znaš, jaz tudi ne.

Še eno vprašanje bi imela, če mi lahko pomagate. Nekam mi trebuh raste, mislite, da sem lahko noseča? Letos sicer še nisem seksala, ampak nikoli ne veš, morda je kaj od lani noter ostalo?

Znam znam citirat sam sem čakala 1000 ko in z njo user posted image user posted image user posted image user posted image pa sem mogla malo smetit.Ti glede na velikost trebuha pa je tud pri meni še kej noter.user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


Sem kar skočila mal pogledat, da še jaz obudim tiste stare dobre čveke, če glih me noben ne pogreša in večina ne pozna z novo preoobleko .


Zakaj pa imaš novo preobleko.Si se zredila pa ti ni nič prav ,auser posted image user posted image user posted image
user posted image


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 28.5.2008 8:55:14 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 8:58:52   
srki
Saj jaz tudi ne znam citirati, npr. da  bi vsak odstavek ene uporabnice citirala, če je le-ta npr. dolg. Pol pa kar vse citiram.

Meni pa tudi trebuh raste, pa nekaj se premika v njem, kaj bi to bilouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 9:19:45   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Meni pa tudi trebuh raste, pa nekaj se premika v njem, kaj bi to bilouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image        Čestitaaaaaaaaaaaam in kdaj je srečni dogodek.Saj pri meni se tud nekaj premika in tudi ime imamo že izbrano imenuje se SALO oz.po domače MAŠČOBA       user posted image      


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 9:22:59   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Še eno vprašanje bi imela, če mi lahko pomagate. Nekam mi trebuh raste, mislite, da sem lahko noseča? Letos sicer še nisem seksala, ampak nikoli ne veš, morda je kaj od lani noter ostalo?


Neumna vprašanja. Daj si kako knjigo preberi in takoj ti bo jasno, da se od lanskega semena ne da zanosit. Najbrž si se brisala z moževo brisačo, to bi pa lahko bilo user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 9:24:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Še eno vprašanje bi imela, če mi lahko pomagate. Nekam mi trebuh raste, mislite, da sem lahko noseča? Letos sicer še nisem seksala, ampak nikoli ne veš, morda je kaj od lani noter ostalo?


Neumna vprašanja. Daj si kako knjigo preberi in takoj ti bo jasno, da se od lanskega semena ne da zanosit. Najbrž si se brisala z moževo brisačo, to bi pa lahko bilo user posted image .


Po moje pa, če bi staro seme malo namočil, da bi oživelo. Mislimj, da bi delalo potem.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 9:24:31   
muki1
Pa srečno Volga in user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 9:26:08   
muki1
Ah, kako sem jaz vesela zate, jeeeeeeeeeeeej user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 9:28:03   
caillou
Jest nisem tolk stara uporabnica (btw sem precej frišna), pa bi vseeno izrabila priložnost in čestitala Volgi in njenemu brezmadežnemu spočetju. Res, iskreno iskrene čestitke, ufuser posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 9:33:37   
Volga
Hvala, punce, hvala! A čmo kakšno romarsko pot odpret pa kapelco zgradit? user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 9:39:51   
muki1
Ja, naziv poti pa bo ,,od Mure do Volge,,po brezmadežni poti do Kristusa, našega odrešenika. 

< Sporočilo je popravil muki1 -- 28.5.2008 9:40:18 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 9:40:04   
Anonimen
Jutro vsem.
Volga spet razturavašuser posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 9:45:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ja, naziv poti pa bo ,,od Mure do Volge,,po brezmadežni poti do Kristusa, našega odrešenika. 


Hm, še premišljujem, če bi bilo v redu.

nevica, jutro.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 9:47:46   
Anonimen
Kako je kaj ženske,vam je že kaj vroče?
Gremo hitro na sonce topit odvečno salo.user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 10:52:42   
Paštetka
Volga, ej pomoje sva midve na istem. Evo mene je ponoči tako špikalo, ... A misliš, da sem res noseča? Testa še vedno nekak ne upam delati.

Mogoče bova pa s sis skupaj noseče user posted image . Sis, če to bereš, vračaj cote! user posted image

Hope, ja a si potem se na školjko vsedla ali kako. Veš, sem slišala, da se tako tudi da. user posted image

Maroga, meni se lušta tvoja pica. Tista z jagodami user posted image

Volga, jaz tudi ne znam citirati. Daj mi inštrukcije napiši prosim. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Čvek starih uporabnic
28.5.2008 10:59:29   
srki
Triš, hvala za čestitke! PDP je 10.9.

Volgi pa tudi čestitam za brezmadežno spočetje.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?