|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 8:28:00   
Marelica
Uaaaa, maychika, ob kaki uri ti na rr pišeš.user posted image user posted image

Ste imeli pa res pestro, čeprav to ni prava beseda. Oh, uboga Tia, da je tako nesrečno butnila. Jaz upam, da se bo pokazalo vse vredu, pa da boste čimprej doma. Mene je groza že, ko take berem, če bi se pa nam zgodilo (saj slej ko prej se itak zna) je pa še hujše, res.

Krista, na žalost nimamo štorklje, izkušenj z njo pa tudi ne. Sem že sama razmišljala o nabavi, samo naš mali je zdaj že ful težek in bomo že počasi rabili rukzak zanj. Bi pa mene kaka demonstracija tudi zanimala.user posted image

No, danes, ko bi imeli čas spat, se je pa mali že dosti pred sedmo zbudil. Naslednjič ga bom prav brez slabe vesti zgodaj pokonci vrgla.

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 8:41:57   
Anonimen
Jutro!

Maychika, me je kar streslo, ko sem brala. Kako je Tia?

Krista, jaz tudi nimam štorlje, žal, sem samo videla pri eni prijateljici, kakose uporablja, tako da ti ne morem pomagati.

user posted image user posted image user posted image  Marelica, a te heca tvoj fant, a? Naša je pa ob osmih vstala in  vpila, mami, kakav. Ppotem ji ga moram pa pod nujno jaz dat, če ji ga da očka, je najhuje, kar se lahko zgodi user posted image user posted image user posted image . Obleče jo pa lahko samo očka (kadar je doma, mami stran). Eh, kdo bi jih razumel user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Marelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 8:52:47   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: maychika

IZVIRNO SPOROČILO: alička

... rabim en dopust, ampak tak prav, z nogami v luft

aja, khm khm user posted image  hi hi hi



Ja tole sem pa res mal dvoumno napisala user posted image .
Mislila sem na počivanje user posted image user posted image user posted image

Maychika kako je s Tio? Upam da je vse ok.!!!!

Moram pohvali Živo, svoje sobe in postelje se je takoj navadila user posted image user posted image user posted image . Trkam na les, da bodo tudi naslednje noči tako mirne.

Krista, žal tudi jaz nimam kengurujčka niti izkušenj z njim.

Danes bo pa spet dež al kaj?


< Sporočilo je popravil alička -- 30.5.2008 8:55:35 >

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 9:01:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alička

IZVIRNO SPOROČILO: maychika

IZVIRNO SPOROČILO: alička

... rabim en dopust, ampak tak prav, z nogami v luft

aja, khm khm user posted image  hi hi hi



Ja tole sem pa res mal dvoumno napisala user posted image .
Mislila sem na počivanje user posted image user posted image user posted image



Ja, ja, mi že vemo, kaj si mislila, hihi user posted image user posted image user posted image .

Bo danes nekaj ja, kakšna nevihtica.

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 11:01:32   
*zvezdica*
Živjo po dolgem času!

Ojoj Maychika kar groza me je bilo, ko sem brala o dogodku s Tio. Ubožica! Upam, da je vse OK in da se punca dobro počuti. Ti pa tudi, saj vem kako je to stresno..sploh ker se tiče lastnega otroka. Držte se!

Alička, super da je Živa lepo sprejela sobico user posted image in čestitke za novo gnzdece in uspešno selitev. Sedaj pa le uživajteuser posted image

Krista jaz nameravam kupit sling ali pauch...ga bom pa uporabljala predvsem za notri...da bom lahko vsaj kaj naredila, pa še Marcel bo najbrž svoje zahteval. Soseda ima pauch in je ful ful zadovoljna. Uporaba je pa res najbolj enostavna...nič ti ni treba zavezvat al pa kej (ker tega jaz zihr ne bi znala), ampak si ga enostavno daš ćez rame in otroka lepo namestiš notri. Štorklja je baje bolj komplicirana.
Pri Marcelu smo pa ogromno uporabljali kengurujčka in je tud vreden vseh pohval....sva prelazla vse živo z njim. Dokler otrok ni dovolj velik za ruzak je res kengurujček idealen. Sploh zate, ko je Nadja ravno v poletnem času "zrela" zanj. Meni za ven ne bo ravno prav prišel, ker bo takrat zima...z bundo in ves "buhtlast" se pa otrok notri ne bo najbrž prav udobno počutil.


Glede spanja....tok, tok...zaenkra je pri nsa kooončno vse tako kot mora biti. Ob 12h ga samo položim v posteljo, mu dam lupčka in potem se sam še mal pogovarja sam s sabo in lepo zaspi...tam nekje 3 ure. Zvečer ga pa možek daje spat...med osmo in deveto...in tud ni problemov...pravljica, mal heca, mal stisnt pa poljupčkat...pa pesmice na CD in zaspi brez problema...do šestih, pol sedmih.

Pri nas je zdejle kar nekaj dežvat začeluser posted image . Men je bil pa tale sonček tako všeč.No, saj jutri bo baje spet pripekal. Mi je tko fino ko lahko mali kar nagec okrog leta.

Mi v nedeljo že šibamo na morje. Huraaa!!! Gremo kampirat za 14 dni. Marcel se že ful veseli in samo o tem še govori. Mam občutek da mu bo dol čist dogajal...upam, da se midva mal spočijevauser posted image

Trenutna obsesija pri nas je vožnja s kolesom. Ful uživa pa najbl se mu zdi. Se pa res že odlično pelje. Men je pa tud OK, da vsaj kam pridemo in da lahko jaz mal hitreje hodim...ker tisto polžje vlečenje je bilo že prav ubitačno.

Punce v nedeljo se ful ful lepo imejte. Men je res žal, da se ne bomo vidli...upam, da se kmal spet kaj zmenmo.

No, saj se do nedelje še kaj javim.

lep dan

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 11:41:25   
Krista28
Zvezdica, zdaj ko sem jaz doma, se lahko tud dopoldne kaj zmenimo, sploh če boš še kaj v Lj. v nabavo hodila....Lepo uživajte na morčiju, pa slikice čakamo....tudi tvoje...da vidimo bušija...user posted image

Kdaj ste jih pa ve že dale v kengurujčka. Študiram da sploh nebi še nekaj kupovala za slab mesec, ko imam to že doma...


_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 12:07:07   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: Krista28

Kdaj ste jih pa ve že dale v kengurujčka. Študiram da sploh nebi še nekaj kupovala za slab mesec, ko imam to že doma...



Jaz se za 100% spomnim, da sem Živo nosila v kengurujčku julija, na morju, torej je bila stara tri mesece (pa mislim, da tudi že pred tem... sem imela takega, da je bil otroček lahko obrnjen s trebuščkom na prsi, tako da lahko glavico tudi malo podpreš z roko če je treba). Ja ziher sem jo že pri dveh mesecih dala v kengija.

Zvezdica, če se ne javiš več ti želim lepe počitnice in full uživajte!!!
Sem vam kar mal fouš, mi gremo letos spet šele konec avgusta, je še dolga do takrat user posted image .

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 14:14:24   
maychika
naša tia je doma. ni nič takega blo, pravijo da je v redu, samo moramo biti 14 dni še ful pozorni in pazljivi. ne sme iti na sonce, tko da nas potem v nedeljo verjetno ne bo glede na to, da bomo zunaj in da ni sence...so rekli da še doma je bolje, če je malo zatemnjen prostor in da ni presvetla soba (da ni ravno vse belo...stene, pohištvo ipd...) svaŠTA...ampak ni kaj je treba skrbeti za otroke...

kaj sem še hotla...neki vem da sem še hotla. eh, če se spomnim bom že napisala. grem zajtrk jest..hja...zjutraj sem sam zrihtala neli in popokala po naša dva otroka (tio in atija) hi hi...zdej pa sem se dol vsedla mi pa kruli. kdo bi si mislil...

lepo bodite....zvezdica vi pa uživajte

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 19:04:45   
Marelica
SREČANJE APRILČKOV 2006user posted image

1.6.2008  v DOMŽALAH - picerija Paparotti ob 14:30

http://www.city-on.net/lokali_podrobnosti.php?pid=209 )

POTRDILI PRISOTNOST:

Barba + user posted image  + Meta
Krista28 + user posted image  + Kristjan + Nadja
Marelica + user posted image  + Katarina + Dominik
Ankica +  Kristina
Eya + user posted image  + Žiga

Alička + Živa =? (če bo le možno, pridita!!!)
Maychika + user posted image  + Tia + Neli = ???  (zaradi Tiine nezgode zelo verjetno ne pridejo user posted image )
Mojčika = ??? Je kaj sporočila??? user posted image
 
Tisti, ki greste na isti dan kam drugam uživat, lepo se imejte in mislite na nas!!! Bolančki, pozdravite se!!! Preostale se javite, ni še prepozno!!!

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 19:27:06   
eya
Joj, Maychika, res grozno. Kar lepo počivajte doma s Tio, da ne bi bilo res kaj narobe.

Kaj, a potem smo kaj potrdili rezervacijo? Krista? Da nam miz ne oddajouser posted image  Drugače pa nam ob pol treh tudi bolje ustreza, ker gre mali ponavadi mal po dvanajsti za kaki dve uri spat.

Zvezdica, vi pa uživajte v kampiranju! Pri nas ima pa Žiga malo prekratke noge za na kolo. Še kak mesec ali dva, pol pa bo, po moje.

Kengerujčka in slinga pa pri nas sploh nismo imeli.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 19:35:48   
Marelica
No, smola pa taka... Naš spisek se krajša, namesto da bi se povečal.user posted image  Upam, da zdaj še kdo ne odpade.  Seveda najbolj upam, da se kateremu otročku še kaj ne zgodi ali zboli! Maychika, kaj češ, takšna so navodila in verjamem, da jih je težko kršit, če hočeš v dobro za svojega otroka. Tako blizu pa spet niste, da bi nas lahko prišli na kratko pozdravit. Škoda, res! Sem se ful veselila, kako bom lahko zgovorno Tio gledala, pa videla malo Neli!!! No, glavno pa je, da je Tia vredu, po taki nezgodi se hitro ustrašiš za kaj hujšega! user posted image  za vas!
Ksenija, za vas pa upam, da Iztok ne preboleva kake hujše oblike koz!!! Tudi za vas en hugi: user posted image
Zvezdica, še enkrat, UŽIVAJTE!!! user posted image


_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 20:17:44   
maychika
joj sej js sm se tud toooolk veselila da vas spet vse vidim...sploh štajerce, ker vas res samo na take hude dogodke vidimo, ker je pač predaleč za kaj krajšega. mi bo kar žal biti doma, samo res imamo naslednja dva dni strogo počivanje naročeno...to pa mislim da tam ne bi blo. sonce se je danes sicer skrilo, ampak nedelja je še daleč...

joj, uživajte in spomnite se na nas. pa slikce hočemo takoj po srečanju...mi firbci bomo prežali za računalniki...

grem počofat v banjo malo...

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 20:49:30   
Marelica
Mogoče bomo pa srečanje še kdaj ponovili čez par mesecev. Mi tako ne načrtujemo nekega velikega dopusta, si bomo pa na tak način malo popestrili. Če boste seveda tudi ostale za to.

Uf, pravi čas sem si šla nabrat bezgovo cvetje. Tako lepo je dišalo okoli nas, da sem morala... bom naredila še eno rundo tega odličnega soka pa prvič tudi šabeso. Zakaj bi šel ta bio bezeg v nič.user posted image

A ste imeli neurje? Nas se je prej ognilo, zdaj je pa kar fajn ulilo. Da nam le ne bo vsega sklestilo.user posted image

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
30.5.2008 23:07:00   
ksenija.
Oh, uboga Tia. Še dobro, da se je tako končalo.

Ja, naš Iztok pa ima eno ta hujših oblik vodenih koz. sva bila danes pri zdravniku, ker je dobil ponoči vročino in je rekel, da jih ima res ogromno (ima jih tudi v ušesu, ustih in podplatih). Naše P sicer ni biloin sva bila pri dežurnem, ki me je vprašel, če smo jih doma že vsi preboleli, pa sem mu rekla, da še jih moj ni. In je potem rekel, da se morejo vodene koze pri starejših obvezno zdravit z nekimi tabletami Virolex. Ampak, da tega baje večina zdravnikov ne ve in da če dobi koze, da naj svoji zdravnici to pove. Sem bila kar malo tak, da bomo sedaj mi zdravnike učili ali kako.

PA še nekaj me zanima, za tiste kis ože koze preboleli. Ste jih mazali z pudrom ali ne? Mi smo puder dobili in jih mažemo, ker še nikoli nisemne videla ali slišala, da se naj ne bi. Potem pa sem na MON- u od Tanč pa še ode ene kolegice slišala, da se sdaj koze naj ne bi več mazale s pudrom.

Za v nedeljo sem ful žalostna, tako da bi tudi jaz bila še za kakšen piknik čez kakšnih par mesecev. mogoče septembra pri nas?

_____________________________

Zala 2.10.2004
Blaž 15.4.2006
Iztok 5.10.2007
Uroš 7.3.2009

Slikice mojih sončkov: http://mojitrijesoncki.moj-album.com/
Moje ustvarjanje: http://ksenija.moj-album.com/

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
31.5.2008 12:03:04   
barba
A pol se dobimo ob pol 3h jutri?

Mi je prav žal, da se je s Tio tako zgodilo in da je Iztok bolan. Se bomo pa jeseni še enkrat dobili. Mi smo čez poletje bolj tko tko.

Ksenija - Meta je za norice dobila samo Claritin sirup in nobenega pudra. Se je pa še vedno pozna tam kjer so se spraskale. Meta vročine sicer ni imela, so ble pa kozice res ogromne in največ po laseh in povsod, dokler seže plenica.

Nič, grem kuhat kosilo ... se vidimo jutriuser posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
31.5.2008 17:30:27   
mojčika
Hojla punce, sploh ne bom brala za nazaj, je preveč vsega, edino Maychika upam, da ste vi ok.

Danes sem se opravičila, kajti po vsem dirkanju s selitvijo sem dobila gnojno pljučnico. Skratka sem sama doma in poleže.

Upam, da uživate, no ne dvomim, da je tako. Bom kako fotko kasneje videla, a ne da?

Mi smo se preselili, luštno je, nekaj detajlov še manjka, ko pa bo, pa naredim kako fotko.

MM je v roku enega meseca čist spregovorila in je prav simpatična, sploh ko mi pove, da je mama huda in zraven zacepeta z nogami in roke da v pas.

Bodite lepo

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
31.5.2008 17:57:11   
Marelica
Oooooo, mojčika, tebe pa že res dolgo ni blo na rr!!user posted image Lepo, da ste preseljeni, upam, da je mnogo bolje in ste z vsem zadovoljni!  Še lepše bi bilo, če bi se lahko jutri skupaj videli... no, pa je še tebe poleglo v posteljo. Upam, da naslednjič le pridete in da se končno spoznamo. Pa še user posted image  za MM, da je začvekala!!!

Ja, jutri se torej resnično vidimo. Mi si že planiramo še en skok v Zoo pred pico.user posted image

Ah, Ksenija, res smola, da je Iztok tahujšo obliko fasal. Zdaj se naj pa samo tvoj dragi pazi. Aja, tu pri nas tudi predpisujejo puder oz. za Celjski konec še vem. Zakaj pa ne bi bil dober? Eh, spet enih 10 različnih mnenj, očitno.

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
31.5.2008 23:35:49   
Krista28
Čeer,
jutri še za vsak slučaj pokličem, sicer se pa vidimo....
Kristjan je pa revež čist bulast. So ga komarji dobil v krempljeuser posted image . Še dobr da sem na sprehodu srečala prediatrinjo, ker sem razmišljala o dežurnem (alergija al pa kaj hujšga..), pa me je potolažila, dons smo pa takoj baygon vtaknil v vtičnice...

Noric pa mi tudi nismo z ničemer mazal - samo claritin je bil za dat. Pa tud svak ni ničesar dobil...


_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
1.6.2008 7:24:39   
mojčika
Dobro jutro v lep dan, mi smo bili danes nenormalno zgodnji, pred šesto, še sreča, da ni velikokrat tako.

Koliko vas je že brez plenič, je pa moje današnje vprašanje?

Mi kakamo že dolgo skoraj samo na kahlico, edino ponoči nam kdaj uide, lulanje pa le sem in tja, vedno sicer pove, a počaka ne. Danes smo gledali novo risanko, je bila vsa polulana, pa še opazila ni user posted image

No lep dan in lepo srečanje vsemuser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
1.6.2008 9:01:07   
Anonimen
Jutro!

Da se javim, midve prideva.

Mojčika, lepo te je spet brat. Glede pleničk: mi smo poskušali prejšni vikend jo odvadit, je bila tri dni brez, pa ni niti zaznala, da se je polulala ali pokakala, ona bi kar mokra hodila okrog. Tako da bomo z odvajanjem spet poskusili čez kaka dva meseca. Po moje še ni zrela za to oz. še ne razume povsem, kdaj jo tišči lulat. Saj bo, počasi, imajo še več kot preveč časa za odvajanje.

(odgovor članu mojčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
1.6.2008 11:03:09   
Krista28
V glavnem mizaje pri igralih, rezervirana na Tatjana Brunček (tel. 031 274 370). Se vidmo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
1.6.2008 21:44:09   
eya
Hej, naši aprilčki so že taaaaako veliki, luštni in simpatični. Zdajle naložim slikce do konca, za vmes pa en video, ki sem ga posnela:

ko se Meta zagrebe za svoj klobuk

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
1.6.2008 21:49:18   
Marelica
Oj, Krista, a spet imava medve preveč cajta?user posted image

No, na kratko, srečanje uspelo ZELO!!! Mi smo uživali v vaši družbi. Slikice sva ravnokar dol potegnila, za objavit moram pa najzanimivejše odbrat in malo zmanjšat, jih imamo vse preveč. Se kar zdaj lotim, jutri čez dan tako ne bo časa.

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
1.6.2008 21:57:46   
eya
 user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image  

user posted image

ostale slikce pa so tukaj

Uživajte!

< Sporočilo je popravil eya -- 1.6.2008 22:08:12 >

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
1.6.2008 23:05:48   
Marelica
Eya, luštne fotke.

Mene pa moj-album.com nekaj zeza. Imam pomanjšane slikice, pa mi jih ful počasi nalaga.user posted image  Mislim, da bom prej osivela tu poleg.

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?