|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šotori High peak
1.6.2008 21:59:10   
pikecpokec
Živjo!
A mogoče katera ve, kje pri nas še prodajajo šotore High Peak (razen v Sun&Fun v Škofji Loki - to nam je malo predaleč)? V oči nam je padel tale: LIVORNO 6.
Ga mogoče kdo od vas že ima? Kako je za postavljat? kakšna je pa kaj kvaliteta High Peak šotorov?
Namreč, prodajajo ga tudi na spletu (enaa.com), ampak ga skoraj ne upava kupit kar na pamet, brez ogleda.

Je pa takole: letos je tamali star 1.5 leta in bi bilo fajn če bi spali vsi skupaj, pa da bi imeli še predprostor pa prtljago kam za pospravit. Potem ko bo pa še kak otrok, bi pa midva imela za sebe spalnico. Tko da se nama zdi tale šotor idealen.
No, take so najine ideje. Prosim za kak nasvet.

Hvala in LP!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šotori High peak
2.6.2008 7:30:51   
Anonimen
Jaz bi ti samo omenila, če si prepričana res kupiti tako velik šotor. Povem ti pa zato, ker kadar smo kampirali je bil problem dobiti velik, raven prostor. Pa lp

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šotori High peak
2.6.2008 10:37:32   
pikecpokec
Hvala za nasvet! Sem šla še enkrat preverit dimenzije, potem sem si pa na terasi ''zacahnala'' koliko velik je šotor in me je skoraj kap! Prišel bi čez celo teraso. Tko da mislim da je res prevelik. Bomo ciljali na nekaj manjšega.

Prosim za kak predlog. V bistvu ni nujno da ima ločene spalnice, lahko je samo ena malo večja. Pa predprostor, seveda!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šotori High peak
2.6.2008 11:05:07   
Mišni
Po mojem je tale najboljši:

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/jasper.htm

Samo je kar drag, 266 evrov, pa tudi ne vem, kje drugje, kot v Sun&fun ga še imajo.

Ali pa tale, malo cenejša varianta, samo je malenkost slabši (nima dodatnih dveh oken v predprostoru in nima omarice z žepki med spalnicama (cena okrog 190 evrov):

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/ancona.htm

Moraš pa pazit, kako velike so spalnice. Ker če imate za spat blazine, ne boš spravila dveh v spalnico, veliko 120 cm. Edino če 2 spiota na blazini 100 cm, ki jih zdaj imajo v Sun&fun. Drugače pa so vse blazine po okrog 80 cm široke, ali pa od 130 dalje.

Tako da v bistvu 3 lahko spijo v šotoru za 5 oseb. V spalnici 180 cm (kao za 3 osebe) sta dve blazini po 80 cm širine, v tisti 120 cm (kao za 2 osebi) pa ena.

Če pa se boste kljub temu odločili za 6-metrski šotor, ga pa mi prodajamo, novega, še zapakiranega. Ugodno, seveda.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šotori High peak
2.6.2008 12:09:51   
pikecpokec
Tale tadrugi (Ancona) mi je celo bolj všeč. Sej tista okna niso tako bistvena. Pri Anconi je v skici narisana tista pregrada med spalnicama črtkana - a misliš da to pomeni, da se jo da tudi odstranit (npr. zrolat na stran)? ker če se da, je super ker imamo eno blazno 140 cm, pa še eno ožjo bomo nabavili (60 cm), da se ne bomo glih tiščali na enii blazini, sploh če bo vroče.

Jah, bo menda vseeno treba v Škofjo loko malo pogledat. Si bomo pa izlet naredili user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šotori High peak
2.6.2008 12:28:40   
pikecpokec
Aja, Mišni: mislim da se ne bomo odločili za tistega šestmetrskega orjaka. Zakaj ga pa prodajate, če lahko vprašam?

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šotori High peak
2.6.2008 15:17:02   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Aja, Mišni: mislim da se ne bomo odločili za tistega šestmetrskega orjaka. Zakaj ga pa prodajate, če lahko vprašam?


Zato, ker je prevelik.user posted image

Drugače sem jaz skozi bila prepričana, da se pri šotorih, kjer sta dve spalnici, da postaviti samo eno, zdaj pa res nisem več prepričana.user posted image  Bo viv povedala, ona ima tudi dve.

Če boš slučajno dobila kje blazino 60 cm, mi prosim sporoč. Pa ne samonapihljivi armafleks, ampak blazino. Prosim. Ker se jih ne dobi.

Ma tisto, da v preprostoru ni dovolj svetlo, mene malo moti. Če je kakšno slabo vreme in si notri ... pa da nič ne vidiš sredi belega dne ... ne vem no. Pa da kakšno stvar iščeš notri, pa ne najdeš, ker se ne vidi dovolj ... Jaz že itak slabo vidim, pa da še svetlobe ni dovoolj .... samo je pa res un 70 evrovo cenejši ali koliko že. Ne vem, sama sem tudi v dilemi.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šotori High peak
2.6.2008 15:44:22   
Pi-kica 1
Ti povem, da imamo mi šotor s tremi spalnicami in moraš vse tri postaviti, če hočeš da šotor stoji. Tako da varianta s samo eno spalnico po moje odpade, razen če je šotor tako narejen.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šotori High peak
2.6.2008 15:51:30   
pikecpokec
Ej, jst računam da bo skoz lepo vreme user posted image . Ne, res upam da ne bo nekih hujših nalivov, da ne bomo ves čas zaprti v šotoru.
Sem pa res ugotovila da 60 cm blazin ni (ne vem kaj sem sploh mislila user posted image ). Če jo pa slučajno kje najdem, ti pa sporočim!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?